Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
18. srp 2009

Nely: věřím tomu,že ano,díky 🙂 A neboj,brzy se k nám přidáš! 😉 A co práce,zatím nic nemáš,co? ☹

nelynka
18. srp 2009

leni uprimne, v patek by jsem mela jet na skousku na servirku, ale moc se mi do toho nechce..
delala by jsem 13-14 hodin denne a to je moc i na kone..a za ty penize, nevim...
snad sezenu neco jinyho pokym tam pujdu..

psala jsem kamosce kde jsem predtim delala jestli nahodou neprijmaj tak uvidime co napise...

monivo
18. srp 2009

Leni, na kontrolu jdu ve čtvrtek, přesně týden po propuštění z nemocnice, takže už bude docela na čase. Cítím se docela dobře, ale dopoledne jsem potřebovalal jet na poštu. Mám to pár stanic busem a kousek pěšky. pak jsme byla ráda, že jsem doma. Je to takový napůl, když sedím je mi dobře, ale delší chození mi nedělá dobře, možná i tím počasím, je tam dusno.

lenkakubickova
18. srp 2009

Mončo: tak to budu ve Čt držet palce,ať je vše v pořádku a i s tou neschopenkou 😉 Hele,já žádný OHSS nemám a když jsem dnes dojela domu z prace,tak jsem myslela,ze umru,dychala jsem jak po maratonu a uplne ze me tekl vsude pot 😝 ....takže si dokážu představit,jak bylo tobě ☹ ...takže spíš budeš marodit dál,viď?

Nely: je to pech s tou prací ☹ Ale servírka je dost náročná,kor, jestli chcete mimčo,tak by ti to asi zrovna moc nesvědčilo ☹ Držím palce,ať něco najdeš!!! 😉

monivo
18. srp 2009

Leni, uvidím, i co řekne dr. ale když jsem to dnes viděla, tak myslím, že ještě doma zůstanu. Fakt to nestojí za to, do práce to mám 35min metrem, pak 8hod tam a pak zase zpátky nevim jak bych zvládla. Ale doufám, že za pár týdnů to bude lepší, nechci být doma napořád.

lenkakubickova
18. srp 2009

Mončo: to je jasný,je to celkem rozumný,akorát by jsi se ničila. Já si taky říkám,že uvidím,co bude za 14 dní a dyžtak pak půjdu zpátky do práce 🙂

nensy
18. srp 2009

leni a co ti řekli na to krvácení a už tě to přešlo nebo ještě furt krvácíš 😕 ale pokud HCG stoupá tak je to dobrý

lenkakubickova
18. srp 2009

Nensy: pořád krvácím,chvílema je to slabší,chvílema silné...ale prý je to u někoho normální a důležitý je,že HCG roste,musím být prostě v klidu. Jdu teď zas chvíli ležet

nensy
18. srp 2009

tak to máš pravdu že pokud to stoupá tak je to v pořádku 🙂 snad už bude v pondělí něco vidět a to jdeš na kontrolu do genetu 😕

lenkakubickova
18. srp 2009

Nensy: jj,přesně tak,jdu do Gennetu,dám vědět. Mizím,papa

nensy
18. srp 2009

tak zatím papa

anlek
18. srp 2009

Jsem doma z kontroly. Dneska jsem tam byla naposled. Prcek (ikdyz nevim, jestli mu tam muze jeste rikat) ma 17 mm, coz pry odpovida 8+1. Podle OPU bych mela byt 8+0 (prcek by mel mit 16,8 mm), takze dr. ohnul trochu vysledky a jsem stale 8+0. 😀 Srdicko bije 160krat za minutu (holky ja tam malem brecela 😅 kdyz to pustil nahlas). Pak do prcka dr. trosku stouchnul a on se hybal. 😀 😀 😀 Dr. mi rikal, ze musi udelat krasnou fotku, aby muz videl jasnou podobu mezi prckem a sebou. 😀 😀 😀 Proste tak si kontroly predstavu, dr. s clovek laskuje, uklidni ho a jeste mu sdeli vsechno, co je potreba vedet, mam vsechny data, kdy ktery test.

S neschopenkou jsem to ukecala na neomezene vychazky. Sice dr. rikal, ze pry s tim jsou problemy. Ale ja jsem mu rekla, ze me pani na socialce rekla, ze je to pro ne jednodussi. Tak mi to napsal. Moc nechapu, kdo dela problemu komu. Jestli nektere socialky delaji problemy a nektere ne ... To fakt nevim.

Jen jsme bud ja nebo sestricka, co me objednavala zvoraly datum. Ja mam napsano, ze jsem mela jit dneska. Oni v pocitaci meli, ze zitra. Psala jsem to datum pred sestrou. Fakt nevim, kde nastala chyba. Ale dr. me vzal a kdyz jsem se mu omlouvala, tak rikal, ze je to jedno, ze uz je tam takovy blazinec, ze jedna pacientka navic nevadi.

lenkakubickova
18. srp 2009

Leni: no tak to je super,gratulu k ooobr prckovi! 😉 😀 to muselo být úúúžasný,když se prcek hýbal 🙂 Dáš pak do alba fotečku? 😉 😅 A byl s tebou manža? Já byla taky dneska u Daňka a byl moc příjemnej 🙂

lenkakubickova
18. srp 2009

Leni: jooo a gratuluju k vycházkám 😉 😵

anlek
18. srp 2009

Leni, fotka uz je v albu. Manzel se mnou nebyl. Flakac, pujde nekdy k te nove gyndr. 😀 Danek byl super, pekna tecka na zaver meho pusobeni v CARu. 😀 😀 😀

Co ti rekl na to tvoje krvaceni? Nejak jsem to bud prehlidla nebo jsi nepsala. Rikal, z ceho to muze byt? A co mas delat? Jake leky ti dal?

lenkakubickova
18. srp 2009

Anlek: To je dobre,ze jsi byla spokojena s dr. 🙂 Mozna jsem to nepsala,on jen rekl,ze to u nekoho byva normalni,ze je dulezite,ze HCG stoupa a v Po na utz uvidime,kde plod je,ale ze to na mimodelozni rozhodne nevypada, ze by tak krasne HCG nerostlo. Nic vic mi nedal,jen rekl,ze mam dal pokracovat v uzivani leku jako do dnes.

tyyyyyyyjooooooo,to je ooooobr 😉 😀 😀 😀

anlek
18. srp 2009

Leni, to je spravny prsitup. Nenervit te, naopak uklidnit. 😵

Jinak dej hlavu trochu doleva a koukni se jeste jednou ... Jake zviratko ti ten nas prcek pripomina? 😀 😀 😀 Neboj se, my se neurazime zadnym pojmenovanim. 😀 😀 😀 Vidime v tom dve zviratka. 😀

mandre
18. srp 2009

😀 😀 Koukám, vypadá jak lasička bez ocásku 😀 😀 😀 , krásný a jak do něj šťouchal?? 😅

lenkakubickova
18. srp 2009

Leni....mně připomíná morče 😀 😀 😀 😀

lenkakubickova
18. srp 2009

a ještě prasátko 😅 😀 😀 😀 😀

anlek
18. srp 2009

My jsme rikali prasatko nebo kralik. 😀

mandre
18. srp 2009

já chci taky!!!!!!!!!!! 😀 😀

anlek
18. srp 2009

Dr. do nej stouchal UTZ, docela me boli bricho. On kontroloval v brise uplne vsechno.

Doufam, ze se tu nekoho nedotknu tim, jak mluvim o nasem prckovi. Ale my jsme holt s muzem takovi hravi. 😀 😀

anlek
18. srp 2009

Mandre, tady je stopro uspesnost. Vydrz a pak se k nam pridej.

Gabulle se jeste po OPU neprihlasila, co? Snad to zvladli v pohode.

lenkakubickova
18. srp 2009

Leni: dyť je to přeci sranda 😉 🙂 Doufám,že se nezlobíš ty na mě 😝 Prcek ví,že ho máte rádi,a že to tak nemyslíte 😉 Já chci taky takovou fotečkuuuuuuuuuuuuu 😢 😀 😀 A necháte si říct pohlaví,nebo si uděláte překvápko? To tě fakt tak bolí břicho jo? 😕 Tak ať to brzy přejde 🙂

lenkakubickova
18. srp 2009

nene,Gabča asi odpočívá,taky čekám,až se ozve 😕

anlek
18. srp 2009

Bricho boli, ale proc by nebolelo, kdyz mi dr. delat UTZ urcite 5 min. Navic, do me strcil sondu, prisla sestra. Neco spolu prodiskutovali a on pak pokracoval ve sledovani prcka. Ale neni to nic tragickeho.

Ja se nezlobim. 😉 Sama jsem vas na to navedla.

Leni, za mesic ji mas take, treba jeste hezci. 😉 Ted je dulezite hcg, aby rostlo.

lenkakubickova
18. srp 2009

Leni: nejradši bych chodila na HCG denně 😀 😀 😀 ...hold musim do Po vydržet na utz, to už je za chvíli 🙂 Ráno jsem zřejmě Gabču potkala v Gennetu,když šli na sál, ale ona spíš poznala mě než já jí 😅 😀

gabulle
18. srp 2009

ahoj,prave jsem vas docetla

trosku me to zmohlo,prospala jsem zbytek odpoledne,mamca si vzala kluka a Fanda je po nocni a pred dalsi nocni tak jsme to nejak zalomili na dyl 😵 😵 😵

tak se zatim povedlo 12 vajicek a rano si mam brnknout
a ja mam vychazky od 10 do 16 taky divny

Leni zdravim te
ja byla ta co se hned od rana tak trosku stale drzela za tebou,Fanda mel zelene tricko, ja dlouhou dzinovou sukni a oranzovou tasku pres rameno a kdyz jsem sla na pokoj tak ty na wc 🤐

anlek
mas moc peknyho kralicka ,taky bych uz takoveho chtela pod srdicko

zdepros,
me na zacpu docela pomaha rano na lacno vypit poradnou sklenici vody s citronem,a rychlejsi je to kdyz je ta voda vlazna,a docela pravidelne jim aktivie taky maj neco do sebe,a jeste nasi doktori doporucujou nejakou sladkovodni rasu jsou to tablety prodavaj se v bio vizive, ale zabij me mam vokno nevim jak ji rikaj,snad si vzpomenu

lenkakubickova
18. srp 2009

Gabčo: no tak to je paráda 12 vajuch,tak to gratuluju a jsem zvědavá,kolik jich bude zítra 😵 😵 😵 a půjdete do prodloužené kultivace,když bude dost embryjek? Jooooo tak to jsi byl aty s tou taškou??? No tak to si vzpomínám 😀 😀 😀