Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
22. srp 2009

Pet.s: to je dobře,že je manža takový,ona je ta "ledovost" občas bohužel potřeba 😉 Hlavně,že je doma hodný. A co minule,když jsi mu ucpávala nos, zlobil se dlouho? 😉 😀 😀

Leni: knížku jsem dočetla a byla super! Díky za půjčení, v Út ti ji donesu 🙂 Teď čtu Paměti kata Mydláře a to je taky moc pěkný 🙂

Já jsem tak šťastná,že se ochladilo!!! Konečně můžu větrat a je tu krásně 😅

pet.s
22. srp 2009

Lenka neeee..my se pořád jen kočkujeme, ale málokdy se vážně pohádáme. No spíš já něco vyňafnu a on se naštve, a nemluví. O vážné věci se nehádáme. 😀
Leni četkla jsem vzkaz. No jestli tam bude narváno, tak možná potkáme my tebe. 😀 😀 😀

lenkakubickova
22. srp 2009

Pet.s: jsme na to zvedava, ja tam budu tak v 10:00, raději chdím dřív 😅 Budu ti držet palce na utz,ať je prcek dost velikej a ty jsi klidnější 😉 🙂

gabulle
22. srp 2009

holky,
je normalni ze me porad poboliva bricho jak pred mrchou,nic velkyho ale porad o nem vim, asi se moc pozoruju a nic nedelam 🙄

lenkakubickova
22. srp 2009

Gábi: neboj,je to normální,já to měla taky, byla jsem z toho vyplašená a docela dlouho mě bolely vyječníky a při čůraní. Šetři se a ono to přejde 😉 🙂

gabulle
22. srp 2009

dekuju leni,ty me boli taky a jeste vic me boli prsa ach jo

lenkakubickova
22. srp 2009

Gábi: to jsem měla taky,jsem myslela,že mi ty prsa prasknou! 😢 😝 ...to je asi po tom Pregnylu, je tam vlastně těhotenský hormon. Hlavně odpočívej a nenervuj se 😉 🙂 Byla jsem stejně tak ze všeho vyplašená 😅

gabulle
22. srp 2009

ja ale zadnej pregnyl nemela,asi to bylo neco podobnyho,ja se snazim nenervovat,ale znas to ,to podvedomi,
skoro celej den se valim a nic nedelam,mozna je to i z toho

pet.s
22. srp 2009

Gabulle, neboj to je normální. Mě pobolívá břicho celou dobu. Do ničeho se nevejdu, jak ho mám nafouklé. V noci nemůžu spát, protože jsme byla zvyklá spát na břiše a nebo hodně na boku, ale to ted nejde. Na boku mě to břicho táhne, až mě ta bolest budí.
Přes den mám bolesti jako na MS. Jednou tak děsnou, že jsem myslela, že v noci pojedeme do nemocnice.
Ale přesně jak říkáš, moc se pozorujeme a každé bodnutí nás děsí. 😒

barrca
22. srp 2009

Ahoj holky,
hlásím návrat z dovolené 🙂 Krásně jsem si početla, Leni velké gratulace; Zdepros dvojčátka jsou supeeeeeeeer, já bych je brala, ale chápu, že pro někoho je to šok ... jsem zvědavá na Lenku, kolik prcků tam bude ... aby tam třeba nebyli tři, jak původně u Hypo 😀 to by byl teprva šok .... Gabi, držím moc palečky - drž plod!!! Mě po OPU a ET také všechno bolelo, to je normální 😉

Jinak počítám se srazem v úterý v 17h. u gennetu (ve středu si to tam pak dám znovu, tak to bude takový trénink 😉 ) Snad na mne v práci nečeká nějaký hořák a budu stíhat ... Můžete mi některá kdyžtak poslat do IP mobil, abych mohla zjistit, kde jste, kdybych nestihal tu 17h.?

gabulle
22. srp 2009

pet.s dekuju

lenkakubickova
23. srp 2009

jak píše Pet.s Gábi, to mám přesně taky,břicho mě táhne,že kolikrát nemůžu spát s nataženýma nohama,občas to táhne,tak musím ležet se skrčenýma nohama a nemůžu spát taky na břichu,to je fakt...a to bodnutím jsem měla včera večer,bylo dooooooost nechutný 😠 ....už jsem šla z hrůzou na záchod,že zase krvácím a ono naštěstí nic 😵 😵 😵 ...jak píšeš,ležíme doma a pozorujeme se jako blázen 😉 ...ale tomu se asi nevyhneme,pořád máme v hlavě nějakého strašáka,ale buď v klidu a bude vše O.K. a za chvilku budeš mít na testu // 😉 🙂

Ahoj Raduš 🙂 Tyyyjo,to si ze mě doufám děláš srandu s těma třema ne???? 😕 😀 😀 😀 Tak to bych rozdýchávala hooooodně dlouho 😅 😅 ....já budu po těch počátečních strastech šťastná za jednoho mrňouska!!! 😉 🙂 Poslala jsem ti do IP mobil 🙂

barrca
23. srp 2009

Dobré ránko Leni, to víš, že si z tebe dělám srandu 😉 😉 Moc držím palečky zítra na utz a moc se těším na zprávy ... jo a díky za telefén, za chvíli takhle budu mít kontakt na vás všechny 😀

lenkakubickova
23. srp 2009

Raduš: už se moc na utz těším,přeci jen budu o něco klidnější až uvidím,že je prcek tam,kde má být, a že je vše v pořádku 🙂 Nemáš zač, ono to určitě není na škodu tady nějak na sebe mít vzájemně telefon 🙂 A jaká byla dovča? to bylo leháro,co?
😉 🙂

miluse
23. srp 2009

Krásné ranko,

já o víkendu nějak nestíhám vás ani dočítat, páč většinou manža obsadí PC, teďky se tu zrovinka dohadujeme jak přestavíme koupelnu a řeknu vám, že je to boj ☹, neb každej na to máme trošku jinej názor 😨

Včera nám do schránky přišel nový katalog Ikea a nalistovala jsem tam krásnou postýlku a jen za 700 Kč, byla nafocená i s úložným prostorem, ale ten samo není součástí ☹, to jsme museli zjistit až na netu, neb v tom katalagu o tom nic psanýho nebylo. Tak uvidíme co kde pak seženeme. 🙂

Já se jdu dál rochnit v plánkách koupelen 😒

lenkakubickova
23. srp 2009

Miluško: ještě,že máme koupelnu takovou,že ji ani přestavit nemůžeme 😉 😀 ...držím palečky,ať to vyřešíte nějakou střední cestou a dohodnete se 😉 My jsme jednou koukali přímo v Ikee na nějakou levnější postýlku a ona byla dooost vachrlatá a přitom cena krásná☹ , tak se na ni raději dojeďte podívat.

miluse
23. srp 2009

Leni, to bychom každopádně tam jeli se juknout, ono to pro ty dítka to chce fakt vyzkoušet, než to objednávat jen podle obrázku z netu 😉

lenkakubickova
23. srp 2009

Tak ty postýlky se myslím dají sehnat v pohodě 🙂 Hlavně držím palce s koupelnou 😉 😀 😀

pet.s
23. srp 2009

No já nevím, teda postýlka z Ikey? Aby to něco vydrželo. My sice máme taky nějaký nábytek z Ikey. (většinou v dětském pokojíčku, tam se to musí často měnit.Bára je hrozná demolition women 😀 )Ale skoro nic to nevydrží. Já teda mám podmínku,aby měla stahovací postranici. Ségra ji na první neměla. A měly jsme problémy pak tam spící dítě položit, nikoliv vhodit či upustit 😀 Jsme prťavé a když už měla malá matraci dole, tak jsem tam nedosáhly 😀 A moje děti pak později spaly s postranicí dole, postýlku přiraženou k našim postelím a v noci si jen přelezly k nám. Ale tyhle postýlky se prý blbě shání. Já teď viděla na Moravě krásnou se stahovací postranicí za 2500. Což se mi zdá dobré.Ne?
No dělají více věcí nelogických. Např. Kočárky bez přehazovacího madla. Já chci na svoje dítě vidět, povídat si s ním, dělat na sebe kuk a když chce koukat okolo, tak abych nemusela uprostřed procházky přehazovat celou korbičku 😀

lenkakubickova
23. srp 2009

Pet.s: některý ten levný nábytek u Ikey fakt nic nevydrží ☹ ...ale jinak my jsme si pořídili do obýváku pouze nábytek z Ikey, je to série Leksvik, je sice dražší,ale fakt kvalitní, těžký masiv. Pokud bude vše v pořádku,tak už máme dokonce vybranou postýlku 😅 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/8010...
Pořád jsem váhala,jestli postýlku s vyndavacíma bočnicema (dítě tím proleze), nebo stahovací...je to fakt mazec nad čím člověk přemýšlí i u postýlky,co? 😉 😀 😀 😀

nelynka
23. srp 2009

aahojte zenuse 😀 😀

no vidim ze riesite postielky a nabytok...

veru je lepsia ta co sa da dat bok dole, fakt ako pets pise, je to lepsie, lebo potom je problem dat drobca dnuka ked je uz matrac dole...

my sme sa tak vcera zamyslali nad tym ci nam vobec bude treba postielku kupovat abo ne, kedze mam u mojich rodicov rovno dve, uz len obrusit a dat im novy lak treba...
ale premyslali sme ze jednu nechame u nasich a jednu u svokrovcov a jednu kupime domov, aby sme nemuseli kupovat este cestovnu..
a druhy vec co sme premyslali, ze ako to vymyslime s cestovanim na slovensko s kociarom 😀
budeme musiet kupit karavan aby sme sa tam seci napratali (my dvaja, dva velke psy a momentalne este 3macky), tak som dala navrh kupit rovo dva kocare, jeden na slovensko a jeden tuna, ale to zase budu vyhodene prachy potom...pche 😀 😀 😀 😀

lenkakubickova
23. srp 2009

Nely ahoj 🙂
Kdybych mela nekde starou postylku,tak mozna o nove ani neuvazuju,jen by se obrousila a natrela a bylo by 🙂 My sice mame tchyni asi hodinu a pul od nas,ale je to v podstate proti tobe kousek. Ale stejne tam jsme se uz kdysi bavili o tom,ze si k tchyni koupim stary kocarek z bazaru,ktery budu mit u nich a tady v praze budu mit novej, je to lepsi reseni, nez se s nim tahat sem a tam... a starsi kocarek stoji kolem 3.000 a jsou docela pekny,takze to fakt bude asi rozumny reseni 🙂 Taky by jste to tak mohli vyresit,nez se s tim vozit 🙂

nelynka
23. srp 2009

leni dakujem
presne tak sme nad tym premyslali, ale tam ide aj o to, ze ukazat sa u nas v dedine so starym kociarom je ako samovrazda, hned by boli reci ze decko chceli a nemaju na neho ach jo...
ale starky vravil ze dame urobit tazne na auto a kupime ten vozik s airodynamickym krytom a tam mozu byt aj veci co od nasich vozime a aj kocar vpohode...a a macky v klietke a hafani budu vzadu v kufri a ja s drobcami vzadu v aute a vpredu este mozme mat nejake veci na sedadle 😀 😀

lenkakubickova
23. srp 2009

Nely: tak to bude cestovani mazec,to aby jste balili den pred odjezdem,ne? 😉 😀 😀 😀 A na lidi kasli! Hlavne,at se vam povede mimco a je zdrave a ostatni,at si trhnou,ze by jste meli starsi kocar! 😉 😅

nelynka
23. srp 2009

leni tak cestovani bude vpohode, ridi manzel, jen pujdem aspon o 2hodky dyl kuli venceni a kuli miminkum 🙂
ale budem jezdit az kdyz budu mit aspon pul roku nebo vic trosku, drive nechci, vzdyt rodice muzou prijet 😀 😀
a zase tolik veci nepotrebujem, nase zbalime hned, a pak jenom uz drobcum pobalime rano a pejsky se zbali sami, kocky hodime do klece a jedeeeem 😀

lenkakubickova
23. srp 2009

Nely: super přístup 😀 😀 😀

nelynka
23. srp 2009

leni tak uz mame v tom prax, len to ze pribudne drobec, ale ja uz rovno pocitam s dvoma 😀 😀
radsej 😀 😀 😀

lenkakubickova
23. srp 2009

Nely,aspoň pak nebudeš tak překvapená,kdyby byli dvě....pokud mě řeknou zítra,že tam jsou dvě,tak asi budu v šoku 😉 😀 😀

lenkakubickova
23. srp 2009

ale spíš věřím, i podle HCG, že je tam jedno a zdravé 🙂

nelynka
23. srp 2009

leni tak ja som sa toho strasne bala, ale drahy tak strasne dvojky chce ze ja som uz na to nejako aj pripravena a pravdupovediac celkom budem aj sklamana ked bude len jedno 😀 😀 😀 😀
ale tak pan boh vie co a ako, dopraje nam tolko kolko si zasluzime 🙂