Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
24. srp 2009

holky,jen na rychlo,aby jste si nemyslely,ze jsem na vas zapomnela. manza sedel u PC,tak jsem se sem driv nedostala a ted cucima na film a pojídáme popcorn,mňááááám 🙂 😉 ....HCG bohuzel nemam 😠 😢 😢 pry az zitra behem dne,tak jsem fakt zvedava,kdy se dovolam 😝

preji vsem hezky vecer, sis tu budu az dopoledne nebo tak za hodku,manza pujde behat 😅

miluse
24. srp 2009

Leni, ty si tedy ale dávají na čas ☹ 😠 Tak pevné nervičky a pokud možno klidnou noc 😉

Gabul, to je hezký příběh, ale je fakt, že IVFko je nápor na psychiku děsnej, já si to sice až tak nechtěla připustit, ale stejně tě to dožene, sice jsem v některých věcech flegmouš a některý prožívám víc 😅

Jinak já už tak nějak po věcech na mimča a pro mimča pokukovala, když holky od nás z regionální diskuse byly těhule, tak jsme se rochnila s nima na těch různých baby stránkách, ale je fakt, že když už se to týká i tebe tak je to o něčem úplně jiném, než když brouzdáš a koukáš co by se ti asi tak líbilo 🙂

lenkakubickova
24. srp 2009

Miluško: jojo,je to těžký,ale nějak to hold dopadne, co naděláme,ať tak, nebo tak ☹ ....akorát se bojím dalšího IVF, přesně jak píše Gabča,že je to útok na psychiku jako ďas...taky jsem si to nechtěla připustit,ale je to fakt záhul 😝 ...nevím,kdy jít eventuelně do druhého IVF, když nebudu úplně v pohodě a přitom na to člověk musí být fakt v klidu...no,uvidíme zítra, co se z toho vyvrbí 🙂

anlek
24. srp 2009

Leni, to je predcasne uvazovat o dalsim IVF ted. 😉

Pokud by to nastalo, tak bych to poradne probrala s dr. Mozna pauzu (pokud ji doporuci) bych vyplnila doplnenim vysetreni, nevim, co vsechno mate uz za sebou a co ne ... imunologie, genetika, ... Ale to je predcasne. 😉 Mimco tam je, jen je prcek.

Kde pak je pet.s? Ta mela take dneska UTZ, ne?

lenkakubickova
24. srp 2009

Leni: já vím,že je brzy,ale dnes i sama Dr. říkala,že další IVF nejdřív za 3 měsíce,pokud by prcek odešel samovolně,jinak až po 1/2 roce...já vím,že je na to brzy o tom uvažovat,ale probírali jsme to s manžou,nedá se těmto úvahám vyhnout ☹ ...jinak mi máme imunologii i genetiku za sebou,taky jsem si říkala,jestli vůbec existuje ještě nějaké vyšetření co nemáme...a asi ne.

Taky jsem myslela na Pet.s....doufám,že je u nich vše v pořádku!!! 😕

anlek
24. srp 2009

Leni, to nevim ... Ja z toho nic nemam za sebou. Ale vy porad mate sanci, tak se ji drzte. 😉

lenkakubickova
24. srp 2009

Leni: já vím,zatím věříme,že to prcek vidí a nenechá nás v tom 😉 🙂

anlek
24. srp 2009

Kdepak je ta Pet.s? Nakukuju, nakukuju ...

lenkakubickova
25. srp 2009

taky koukám a Pet.s nikde ☹

miluse
25. srp 2009

Leni, v kolik budeš volat do gennetu? 😕

Třeba se pet.s rozbilo PC 😉

lenkakubickova
25. srp 2009

Miluško: zkusim to v 9:00, pak jedu za Kačenkou a jdu s ní do Gennetu na 12:00, takže kdyby jsem nic v 9 nevěděla, snad okolo té 12...jsem úplně strašně napnutá, ani jsemnemohla spát 😅

Jasně, Třeba Pet.s opět nechtěně odpojili elektriku 😉 😅 ....to byla sranda 😉 Ona se určitě ozve!

barrca
25. srp 2009

Leni držím moc palce !!! Doufám, že už ty výsledky konečně budou mít .... to je fakt děs 😠

miluse
25. srp 2009

Leni, držím palečky, ať tě moc dlouho nenapínaj 🙂

anlek
25. srp 2009

Dobre rano,

holky ja se teprv ted probudila. 😅 Jsem silena ostuda. 😀 😀 😀

Na dnesek se tesim a vsem, co jeste dneska neco ceka drzim palecky.

lenkakubickova
25. srp 2009

SRAZ: holky včera se tu někdo ptal,kde se sejdeme u Gennetu,tak porstě u toho hlavního vchodu,ať se nehledáme 🙂 Jsem na to zvědavá a těším se.

lenkakubickova
25. srp 2009

Holky tak já to HCG včera měla 3010 😕 😕 😕 😢 😢 😢 neříkejte mi,že se tam tomu mrňouskovi nelíbí 😕 😕 😕 ☹

anlek
25. srp 2009

Leni, dej to do alba, prosim ... Ja ti pak poslu SMS, ze je urcite vse ok. 😀 Se podivam, jestli rostes predpisove podle ty tabulky hcg, co jsem tu uz nekolikrat davala, ju?

gabulle
25. srp 2009

ahoj holky preju krasny den

Lenco tak to je snad dobre,to je snad dobra zprava,rekl ti ktomu nekdo neco?

lenkakubickova
25. srp 2009

Leni, už je to tam

anlek
25. srp 2009

Ted ta stranka s tabulkama nefunguje ... Ale urcite se porad drzis u medianu. 😉 Jen ti to nemuzu dokazat. 😀

lenkakubickova
25. srp 2009

Gábi: jen ta sestra říkala, že to HCG roste jako blázen 😅 ...tak mám radost,chci věřit,že to bude O.K. ale Pá je daleko...a to víš,pořád mám strach 😝

lenkakubickova
25. srp 2009

Leni, já mám jen tuhle tabulku,ale podle mě je to O.K. http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/hormony-h...

a neměla bych při tomhle HCG už mít vidět plod ve váčku??? 😔 ...ani se nebojím toho krvácení jako toho pocitu z utz....

gabulle
25. srp 2009

Lenco jsi uzasna bojovnice,patek je daleko ale ne zase tak moc,ten muj patek je dal 😀 ,tvuj strach chapu,ale ty to zvladnes drzte se oba a ja a vsechny holky tady ti drzime palecky, to by bylo aby nebylo

barrca
25. srp 2009

Leni, to vypadá velmi dobře 😀 😀 Tak se snaž hlavně moc nenervit (vím, že to asi nění jednoduché, ale zkus se nějak zabavit 😉 😉 ) Psychika je také strašně důležitá!!! Odpoledne se těším, teď letím na pracovní jednání ...

lenkakubickova
25. srp 2009

Gábi: jsi moc hodná,díky,ale nevím,jestli jsem úžasná bojovnice,možná to jen nedávám na venek znát,jakej jsem srab 😅 😉 ....při tomhle HCG prckovi začínám věřit ještě víc! 🙂

holky v kolikátém tt jste viděli váček s plodem??? 😕

gabulle
25. srp 2009

musis verit je to moc dulezite,a znam holky ktere vedely ze jsou tehotne,a na ultrazvuku nebylo nic videt,a az nekdy po 8tt vykouklo

anlek
25. srp 2009

Leni, ja byla na UTZ o tyden pozdeji nez ty ... To uz bylo srdicko. Nevim, co by bylo/nebylo videt o tyden driv. 😅

nelynka
25. srp 2009

leni vidis ze HCG je krasne vysoko a nie, nemusia este vidiet nic, je este skoro, ved niektorym nic nevidno ani 7tt, nie 5plus nieco 😀
bude dobre 🙂

lenkakubickova
25. srp 2009

tak jo holky,verim vam a prckovi,ze na me v Pa vykoukne 🙂 Já mažu Kačence naproti a pak s ní mažu do Gennetu 🙂 Tak se tu zatím mějte krásně, papa 🙂

miluse
25. srp 2009

Leni, tož to gratuluju. S tím plodovým váčkem je to irelevantní. Mě pořád říkali, že skr ty zvětšené vajčeníky je to blbě vidět a že vidí jen gestační váčky, pak tam byly vidět a teďky si nevzpomenu jak to nazývaly a zhruba po 7 tt se tam objevili srdíčka a neboj, jak píše gabulle jsou holky co si s nimi prďousové hrály na schovku 🙂 hlavu vzhůru, v pátek na UTZ se vám už ukáže v plné kráse a síle 😉