Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
24. srp 2008

ahoj terezit, to je super. A uz si sa objednala u dr.? Asi ked to najmenej cakas tak sa to podari.

terezita
24. srp 2008

jeste ne, byla jsem mimo cr.. chtela jsem stejne pockat, az mi mrcha bude meskat tyden.. a ani nevim, jestli mam jit na ko do gennetu nebo rovnou za svym dr..

on to rika kazdy, ze se zadari, kdyz s tim vubec nepocitas.. aspon je m. zase v pohode, on mel chudak kvuli tomu mizernymu spermiu poslednich par mesicu hodne spatne nalady a stavy.. 😖

lanna
24. srp 2008

Ahoj Terezita tak to ti moc blahopřyji 😅 ,hodne štestička,a zdravička a pohodove tehulkovani 😵 ,

lanna
24. srp 2008

No včera jsem mněla co delat abych vyhnala tu špatnou naladu už jsem i vyhrožovala že jin naplacam na zadek 😀 ,pak se trošku lekly a už se smaly 😅 😅

blucka
24. srp 2008

aj v gennete by mali vediet, ze si tehotna. chod tam kde ti to viac vyhovuje. Viem, ze v gennete sa staraju o tehotne do druheho trimestra.

katuska23
25. srp 2008

Terezit gratuluju 😵 myslím že by jsi nejdřív měla jít do caru,kde ti těhotenství potvrdí a předají tě tvému doktorovi 😉

mám takový problém,co mám dělat když tam mám jet 12DC a vychází mi to na so nebo neděli?

evaluca
25. srp 2008

Ahoj holky, všechny vás moc zdravím a přeju pěkný start do nového týdne. Já se teda modlím aby byl už pátek, protože pro mě bude pěkně perný pracovní týden.

Lanno neozvala jsem se , protože nemám doma internet připojený - předělávají nám panelák, tak to snad do 2 měsíců bude. Tak píšu jenom z práce víš. A co si říkala že mi to posíláš? - IP?

Leny2 a lendulko 007 mrazáčků mám 6, tak jen přemýšlím, jestli si dám 2 nebo 3. Myslím si ale že se tím úspěch nějak nezvyšuje. Momentálně čekám na tu mens. je to 25. dnes, takže mám tak 14dní čas. Jo a taky jako každý měsíc si myslím že už jsem třeba těhotná. Snít je krásné, ale to zklamání potom je hrozné. Ale teď se každopádně těším i na to že to dostanu a pojedu si pro miminka.

Srazík bych viděla tak na příští týden - co vy na to?

terezita
25. srp 2008

dobre ranko!

katus, tak tam jdi v patek. lepsi driv, nez pozdeji. akorat si zjisti dopredu, jestli tam vykysala bude, aby nemela treba operacni den.. ja tam chodila na 12DC. a to ona nikdy nepoznala, jestli uz ovulka byla nebo se teprve chystala. mela jsem chodit 11DC, ale to byla vzdycky nedele..

tak ja tam ve stredu cinknu, doufam, ze me budou mit cas objednat na nejake normalni datum.. 😝

katuska23
25. srp 2008

já si taky myslím že je to zbytečný myslíš že teda nic neuvidí? 😕 musela bych tam jedině v ten pátek pondělí nemůžu 😔

terezita
25. srp 2008

no kor kdyz nemuzes.. tak urco v patek. ale neprivolavej to! doufam, ze mrska ani neprijde a ten termin nebude potreba!!! 😅 😵

lanna
25. srp 2008

Ahoj Katusko určite tam di dřiv,je to lepši 😵 ,a co nalada dobra 😀 . No mnělaby proto že uš se neco začina dit 😀 😀 ...

lanna
25. srp 2008

,,Evaluca ahoj tak to jo a ja jsem sy myslela že nas nechceš videt 😀 😀 .
Jo a IP-- znamena interni pošta,tam jsem ti poslala sve čislo mobilu..
My jsme se sešly z dostalovov v sobotu,,,
A jak ty mužeš jen o vikendu,nebo i v tyjdnu?

lanna
25. srp 2008

Ahoj Terezita jak se daži,už neco viš?

katuska23
25. srp 2008

terezit ty jsi hodná to je dobré znamení že jí necítím ne?i když to kleslo 😠

lanno no doma by bylo líp 😉

lanna
25. srp 2008

Ty jseš v prace,tak at ti to richle uteče 😅 ,ja jsem doma mam volno,tet mam kofejinovov pauzu 😀 ,

katuska23
25. srp 2008

ty se máš 🙂 jo jsem do pěti 😠 úřední den 😝

terezita
25. srp 2008

nazdarek lano, nevim. 😅 casu dooost.. 😀

katus, te uklidnim, ja tu budu taky drepet az do peti. ale trpim, trpim.. vubec mi to dneska neutika.. 😝 😢

lanna
25. srp 2008

Tak to už maš zachvylku a budeš doma 😅

lanna
25. srp 2008

Terezit tak ti budu držet palce at se dozviš dobre spravičky...

evaluca
25. srp 2008

Tak vám musím říct, že se tady docela špatně orientuju - tolik novinek a po přečtení když chci odepsat, tak už nevím kdo co psal. To je docela mazec. 😨

Lanno poslala jsem ti taky IP a příští týden s tím počítám na 100% ale musíme se sejít u hypky nebo nevim já to fakt neznám. Moc se těším 😵

evaluca
25. srp 2008

Terezito moc gratuluju a přeju hodně štěstí 🙂

dostalova42
25. srp 2008

Ahojky holky jak se daří ?? Terezito gratuluji . já ted mám nějaké zdravotní problémi ale jinak dobrý . A co mi je mám nestabilní pánev a takže bolesti jak prase . Jsem zvědavá co mi řekne doktorka v příští úterý . Docela mám strach .

katuska23
25. srp 2008

To je mi moc líto drž se 😔 a hlavně odpočívej 😉

mně právě dorazila mrcha 😔 😢

lanna
25. srp 2008

Dostalova co to čtu,tak heski odpočivej at jste v požadku 😅 ,a nemnej strach uvidiš že to bude dobri...

Katusko ta myrcha ta nam dava, 😢 ale nestracej nadeji a doufej že se jednou strati na celych 9mnesicu 😀 😀

katuska23
25. srp 2008

doufám doufám 😅 ve středu jdu k léčiteli 😉

lanna
25. srp 2008

Katusko co znamena lečitel? je to človek kteryj ti namicha nijake bylinky nebo ti vyklada budoucnost?
Teda napsala jsem to tak divně ale chcy se zeptat co dela lečitel?

katuska23
25. srp 2008

lanno jak který,já o tomhle nic nevím 😅 ale léčitel většinou buď na tebe přiloží ruce,nebo ti namíchá čaje,kapky a tak.opravdu to pomáhá a já na to věřím 😉
myslím že tenhle mi udělá obojí

lanna
25. srp 2008

Katusko tak ti přyji at tomu tak moc veřiš až se to podaři 😵 ,ja jsem nikdy nic takoviho neskoušela.
Jednou se my stalo že kemne na nadraži přystoupila starši pani a žykla my at sy dam pozor nato jak se stravuji nebo budu mit velki problemy s želutkem,tak jsem ji podekovala a vykulena jsem šla prič,no a za dva tydny mně odvezla sanitna s velkim zachvatem no samo zrejmne mne bolel želudek

evaluca
26. srp 2008

To jsou příběhy jak z hororu lanno. Já na léčitele taky nevěřím, ale myslím že kdyby to trvalo tak dlouho, to
čekání asi bych zkusila i nemožné.
Dostálová buď v pohodě a hodně odpočívej

blucka
26. srp 2008

Ahojte kocky, ja som na liecitelov tiez moc neverila, ale myslim, ze to ma nieco do seba....ja si chodim po bylinky a verim tomu, ze to k niecomu je.