Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
3. zář 2009

Ja bych take jako overal brala to co ma plne tapky. 😉 S tim screeningem nevim, pokud se ti to nezda, tak tam zkus zavolat.

miluse
3. zář 2009

Anelk, overal má plné tapky a je i přes zádíčka, kdežto normoš pyžámko máš na 2 díly a zádička většinou koukaj, páč se to vyhrnuje 😉

barrca
3. zář 2009

Ahoj holky, zdravím při poledni .... od rána až do teď nám nešly v práci PC, tak jsem vás ani ještě nezvládla plně dočíst ... tak jen hlásím, že stále čekám na mrchu ☹ ... zatím se zpozdila o dva dny, ale po 1.ivf jsem jí měla vždy buď úplně přesně po 28 dnech a nebo ještě dřív ... no nic, jdu na ní dál čekat 😅 Hezký den a ať vám je lépe!!

pet.s
3. zář 2009

Tdítěeda holky vy nakupujete jak divé. Já nekupuju nic. Ještě jsem nějak neuvěřila, že se mi vážně narodí další dítě. navíc mám strach, že bych něco přivolala a navíc já toho hodně nadědím a napletu. Budu nakupovat až pak najednou v únoru a březnu. Plno věcí dokoupím třeba ža bude mládě na světě. Vždyt dnes se toho dá plno sehnat a v každém krámě. Jediné, co že asi napíšu Ježíškovi o postýlkum se stahovací bočnicí a přebalovací komodu.Kočárek se vyberu, objednám, ale necháme asi u našich. Jen nevím, kdy je ta správná doba na kupování kočárku. Nechat to až po porodu je pozdě, co?

monivo
3. zář 2009

pet.s: s tím nakupováním s tebou souhlasím, ale s tím kočárkem pozor na to, někteří výrobci mají i několik měsíců objednací lhůty. Sama jsem byla jednou svědkem v dětském obchodě, že si nastávající mamina vybrala nějaký kočár a když řekla, že ho potřebuje a září, tak jí prodavačka řekla, že to už nestihnou objednat. Ale jinak to ostatní asi jak říkáš problém není. Hlavně říkaj, že nemá smysl kupovat moc věcí 0-3měsíce či new born, že někdy je to dětem hned po narození malé. Záleží, jaký cvalda to je -)

miluse
3. zář 2009

No s tím kočárem by mě to taky zajímalo kdy ho popř. objednat, ale asi to necháme tak kolem vánoc.

Pet.s to víš, je to první těhotenství a další už nejspíš nebude, takže si to snažím užívat, ikdyž jsem si taky říkala, že budu nakupovat nejdřív po tom 12 tt, ale včera to prostě nějak do "košíku" spadlo samo 😅 , ale zatím se jen tak porozhlížím kde co mají

dracekmracek
3. zář 2009

s tím kočárkem pozor,pokud ho nemají na prodejně většinou objednání trvá...kamarádka ho objednávala ve 32tt a malého nesli z porodnice na ruce 😒 já ho koupila hned 🙂 a máme ho tuším od 19tt ale u našich,doma na něj musíme udělat místo...

monivo
3. zář 2009

A co máš za značku? To je nějaký ten Atlantic, ne?

dracekmracek
3. zář 2009

ten co mám v albu 🙂

dracekmracek
3. zář 2009

Atlantic Espiro 🙂

monivo
3. zář 2009

Já vím, že ho máš v albu 🙂 Jen jsem si nebyla jistá tou značkou, ale znám ho. Viděla jsem ho v březnu na výstavě v Brně a občas ho vidím jezdit venku.

dracekmracek
3. zář 2009

byl za hrozně dobrou cenu tak jsme ho koupili 🙂 teda platil ho tatka....koukala jsem co ještě nemáme a mazec...na to padne zase peněz...

dracekmracek
3. zář 2009

akorát ten náš má jiné barvy je červeno šedivý a má duhové pruhy na tašce je takový veselejší

monivo
3. zář 2009

Jen pro info... Test kočárků 2009

http://zdravi.idnes.cz/test-pozor-na-kocarky-ob...

miluse
3. zář 2009

Moni, díky, jinak tabulka je přímo tady http://zdravi.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=...

milena26
3. zář 2009

Ahojky Milus..... 🙂 tak jsem se byla juknout na mudrcku Miladu Brandejskou,tak jsme trochu popovídali co a jak dál a pak nakonec jsme odeslali žádanku na pojišťovnu a pak jsem se dohodli na hormonálním profilu,kdyby jsme chtěli změnit léky a 18.9. jdu na kontrolní UTZ a pak snáááááád druhá stimulace....snad to dopadne úspěšnějc než v prvním kole.A copak ty a prckové? Co nového? Pohlad za mě pupík 😉

Jinak zdravím samozřejmě i ostatní maminy...a snažilky 🙂 a přeji krásný večer

mandre
3. zář 2009

Ahoj holky,
jsem Vás dočetla za několik dní....Gábi, no co k tomu říct ☹ Já bych to ještě nevzdávala, nejsi tak stará, aby se to nedalo řešit 😕 😔 Tak se dej do pořádku a pak uvidíš 😵

Leni, já byla včera v Imunii na odběrech a 17.9. jsem objednaná k prim. Daňkové...tak to jsem zvědavá po 4 měsících, co tam bude/nebude 😝 😝

Pet.s já s tebou souhlasím, nakupovat až pak, stejně nevíš, jestli mimčo bude mít 2,5 nebo 4kg 😀 😀 😀 Jenom kočár a pár věciček...anebooo nějaké lahůdky, které neodolám 😀 Tak jsem si to namalovala 😉 😀 😀 a pak se uvidí.

Já jsem si teď před IVF objednala letenky do Skotska a před vánocema do Londýna na nákupy 😀 😀 (možná už s mimibřichem) 😀 To mám místo věciček....

milena26
3. zář 2009

mande to sis to hezky naplánovala ,tak budu držet palečky aby ti to krásně vyšlo,tak jak sis to hezky naplánovala 😉

pet.s
3. zář 2009

Mandre no jsem na tebe zvědavá jak budeš cestovat s mimibřichem. Já včera absolvovala Brno, večer nohy jak štoudef, bolavá záda a je mi pořád na zvracení 😀 Mimochodem nám zakázali Itálii autem v 11tt. Tak bych s tím letadlem moc neriskovala. Ale Londýn na miminákupy závidím. Mám tam kamarádku, tak ji pověřím. Věcičky tam jsou lacinější a hezčí než tady. 🙂

pet.s
3. zář 2009

Dráček ted jsem koukala do tvého alba. Koukám, že Lukášek bude jak manekýnka. Převlékat ho budeš 3x denně,aby to unosil, ale jsou to nádherné vecičky. Ty džínky jsou božííííí 😀

anlek
3. zář 2009

Pet.s ja snasim cestovani uplne dobre. V aute jsme uz s prckem najezdili urcite 3000 km. A jeste jich urcite radu zvladneme. 😀 Bude to maly cestoval uz z briska vychovany. My uvazujeme, jestli nestravit v Anglii Silvestr ... Zatim je to dost otevrene - ale asi bychom jeli spis autem. Letadlo mi nedela dobre, takze asi bych se jako tehulka bala.

Jinak uz asi mam rozreseni zahady, proc mi v noci bylo tak zle. Prcek se rozhodl, ze uz ma malo mista, tak si ho asi snazil vybojovat smer zaludek - proto me zlobila ta zaha. Kdyz se mu to nepovedlo, tak zkusil jiny smer. A vyskocilo mi bricho. Kdy jsem to psala, ze kalhoty jeste neresim??? 😀 😀 😀 Pokud to pujde timto tempem, tak je budu zahy potrebovat. Manzel v poledne rikal, hele neobjevilo se ti brisko? 😵 😀

miluse
4. zář 2009

Krásné ranko,

Mandre, ty jedna cestovatelko, jasně vyvez pupek na výlet 🙂 alespoň jim pak budeš říkat, že prckové byly jako mimina v zahraničí 😵

Milen, to jsem ráda, že jsi se ozvala, tak držím pěstičky, aby všechno dobře dopadlo.

Anlek, ten manžel je ale komik 😀

Mě včera pobolíval podbřišek, tak jsem si říkala, že se asi roztahuje děloha, no uvidím co mi na to dneska mudr řekne 😕

zdepros
4. zář 2009

Dobré ranko holky,

Pet.s já mám příští týden už dlouho hlášenou dovču tak jsem pořád zjištovala, jak je to s letadlem, nic mi teda nezakazali, ale prý co kdyby, tak jsem to raději vzdala sama a jedem do jižních čech, no a taky tomu odpovídá to počasí ☹ , no prostě bylo v plánu to moře 😉

Millu a co ty ještě se stále chystáš do práce?

anlek
4. zář 2009

Ahoj, hlasim, ze mi dneska upiri vzali krev na NT. A odpoledne jedeme zas prcka trenovat v cestovani. Tentokrat jen 600 km tam a v nedeli to same zpatky. 😀

Milu, manzel komik je. 😀 Vetsinou je s nim diky tomu legrace, obcas ho mam ovsem chut zabit. 😀

Zdepros, jak se mas? Uz jsi smirena s dvojcatkama? Nebo jeste stale nejake pochyby?

mandre
4. zář 2009

Ahojky,
letadlo by neměl být problém, tedy pokud někomu není špatně a není to nějaký dlouhý let apod. V Londýně jsem ještě nebyla 😀 😀 , tak bych to chtěla otestovat, všichni chválí nákupy...Je to hrozný, jak člověk pořád čeká, že bude těhu, tak si nic neplánuje, co kdyby...takže letos jsem skoro nikde nebyla a těhotná stejně nejsem 😠

Milu: cestovatelka já jsem velká 😀 😀 😀, už jsem toho docela dost po světě sjezdila, takže mi teď svrbí zadek 😀 😀 😀

Pet.s: to ježdění autem na dlouhé vzdálenosti je větší problém,než letadlo, aspoň co teda těhotný řikaly

Milen: člověk vždycky myslí a plánuje a nakonec to většinou dopadne trochu jinak 😀 😀 😀

anlek
4. zář 2009

Mandre, me v letadle dela spatne ten pokles tlaku. Uspi me to a jeste pul dne se z toho vzpamatovavam, jsem totalne mimo (treba se neda uvazovat, ze bych nekam priletela a tam mela ridit. Letela jsem vzdy jen chvilku hodinu nebo dve. Takze me nevadi cestovat i deset hodin v aute (teda delame prestavky, jak potrebuju ...).

Jinak doporucuji cestovat a IVF k tomu nalepit, jak to pujde. 😉 Me se osvedcilo. Prvni vcelicka pichnuta ve Svedsku, druha na trajektu ... A vysledek ...

miluse
4. zář 2009

nazdárek babule,

jsem teďky "běhala" trochu po městě a odpoledne mě čeká kontrola a snad i těhu knížka, tak jsem na tu návštěvu mudra zvědavá, už jsem si sepsala celý lísteček dotazů tak to tam určo budu u něj min. tak 20 minut.

Zdepros, ale jo chystám, dneska jsem tam prolítla tak na 10 minut, páč jsem holkám nesla oriflame a pak měla ještě spicha s kámoškou těhulkou v cukrárně. Ale jo, docela mi to chybí, tak jestli mi to dneska Dr. posvětí, tak bych možná tak na 2 měsíce nebo max do vánoc šla ještě trošku robotit 😉

Anelk, tak to koukám, že máme tak trošku stejný manželi, někdy bych ho kvůli těm jeho vtípkům taky přizabila 😀, ale jinak pohoda 😝

zdepros
4. zář 2009

Leni, myslím že už jsem to jakžtakž vstřebala že budou dvě 🙂 bude to sice náročnější, ale časem to bude fajn že budou dva

miluse
4. zář 2009

ahojky,
tak jsem tu z výletu, resp. od Mudra vše je jak má být a nic nebrání tomu abychom odletěli na dovču, jupíííí, jej já mám radost, takže tak do 14 dnů razíme )))) a říkal, že když to není dlouhý let víc jak 4 hodiny tak je to v pohodě a v Řecku mají dobrou lékařskou péči, kdyby něco, ale během letu se mám asi tak 2x - 3x projít,ale nic vážného by hrozit nemělo.
Dostali jsme zase fotečky z UTZ zadarmo a tentokrát máme 3, páč prcky už není možné vyfotit u sebe, takže máme na jedný jednoho a půl a pak každého zvlášť. Až se mi to povede nafotit tak to sem hodím. A mám i těhu knížku, krásnou žůžovou, tak snad se sestra trefila a budou to holčičky anebo alespoň jedna bude buchta

milena26
4. zář 2009

ahijky holky,
mande to maš pravdu,že většinou člověk plánuje a pak je to úplně jinak 😀

Miluse tak to je super že je všechno jak má být a můžete prcky vyvenčit do ciziny ještě než se narodí 😀 hlavně ,že je všechno tak jak má být ...mám z Tebe radost.

Jinak já dneska vpodvečer dostala smsku a moje kamarádka co chodila taky do Genetu k primařce,tak dneska porodila holčičku 😵 😵 😵 😵 prostě kráááááása mám obrovskou radost.. protože se jim to povedlo na 3pokus IVF a prostě moooc jsem jim to přála

zdepros dvojčátka jsou sice náročnější,ale je to krása ... mě by nevadilo kdyby jsme měli dvojčátka,ale budu moooc ráda i za to jedno... 🙂