Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

milena26
29. zář 2009

petap díky moc a neboooj tobe to taky rychle utece a nez se nadejes tak budes pichat nebooooj 🙂

nannynka
29. zář 2009

pet.s : Nemám slov a moc mě to mrzí. Běhá mi mráz po zádech a vrací se mi vzpomínky. Přeju Ti moc síly a čas na to se vzpamatovat. Opatruj se, je mi to líto.

dracekmracek
29. zář 2009

Pets je mi to moc líto,drž se ☹

nannynka
29. zář 2009

Jinak se držím, špinění ustalo - taky jsem 4 dny proležela nebo proseděla. Žaludek začíná dělat divy a střeva bohužel taky, ale to zvládnu. Dneska mě narychlo odvolali do práce, tak tu tluču špačky nad klávesnicí a jsem ráda, že sem do konce týdne nemusím.
Jinak jednou týdně navštívím nějakého dr., teď je v plánu endokrinologie a utz krku + náběry, takže akce jehelníček pokračuje...
Všichni se držte.

janicka.slunicko
29. zář 2009

ahoj holky, jen tak narychlo jsem sem nakukla. Tedka jsem dorazila z Gennetu , mam si pro výsledky zavotat odpoledne po třetí hodině. Tak držte palce ,pak večer písnu. Zatím pa 🙂

petap1
29. zář 2009

milena: už aby to bylo 🙂

nannynka : držím palce ať už žádné komlpikace nejsou a vše je v pořádku 🙂

dracekmracek : držte se...už jen chvilku 🙂

janicka.slunicko: tfuj, tfuj, tfuj..ať je tam pěkné hcg 🙂

barrca
29. zář 2009

Ahoj holky!

Jani, tak to moc držím palce!

Nanny ty se tedy také užiješ, ale je to lepší, než kdyby se něco zanedbalo ... a fajn, že už nešpiníš!

Katu, tak to jsou dobré zprávy, zrovna nedávno jsme si říkala, zda je vše s tebou OK, tyjo už 31tt, to fakt leti 😀

Mileno, tak to je fajn, že už také stimuluješ, tak ať to má tentokrát dobrý konec, držím palce!

Moni, jak to šlo u doktora, doufám, že tě uklidnili a je vše OK 😕

Petap, tak to už máš za pár 😉

monivo
29. zář 2009

Jelikož má moje dr 14dní volno, jela jsem do Krče. Stejně jsem potřebovala razítko do průkazky k registraci. Tak jsem rovnou poprosila, aby se na mě někdo podíval. Doktor mi udělal UTZ a vše je OK. Prý je to občas normální, že se špiní či krvácí. Ale stejně to člověka vystraší. V tu nedělí jsem se snad takhle nikdy o nikoho nebála jako o našeho mimíse.

pet.s
29. zář 2009

Monivo, když jsem já špinila. tak mi řekli, že to může být od toho, jak se tvoří placenta. jen nesmíš začít hodně krvácet. Tak se drž. S dr. Langerovou jsem mluvila jen na chodbě.Měla staršně plno.Dvě sestřičky jsem ukecávala, aby mě k ní pustily, na konec jsem udrndala alespon, že ji nechají vzkaz. pak najednou vyšla z ordinace. tak jsme si to v rychlosti řekli a prý mi zavolá. Tak čekám, co bude, ale nesjpíš, to budeme muset uhradit celé,ale to nevadí. Ted aby mi řekli, kdy můžu jít do dalšího boje. To mi dává sílu. Já neumím dlouho stát a brečet. To mě ubíjí. Sice brečím, ale běžím dál. Ale na prďolku nikdy nezapomenu. Holky, úplně mě dostává ten můj kluk. Každý večer bráchovi zapaluje svíčku do okna. Prý aby věděl, kde má domov. Viděl to, u kamaráda, když jim umřela babička.

anlek
29. zář 2009

Barco, 2 snehulcci jsou krasna pojistka, kdyby to ted nevyslo. Ale tim, ze ji mate a muzete byt vklidu, tak to stopro vyjde. 😉
Za tri tydny je akce u Frankfurtu. Pokud bude prcek cestovani snaset porad stejne dobre jako do ted, tak jedem.

Moni, teda to jsou osklive zazitky. Ale dneska te uklidnili, co? Krc sis vybrala, ze to tam mas blizko? Nebo nejaky jiny duvod?

Peto, 2 tydny utecou uz rychle. Myslim, ze 3denni abstinence staci. My jsme meli s abstinenci vzdy problemy. Oni se te na ni budou ptat uz dole na recepci, cimz nas prekvapili. Chvilku jsme se tam dohadovali a neco rekli. Pak jsme to vklidu probrali ( a to byla abstinence fakt jen 3 dny 😀 😀 ale jaksi si nepiseme, kdy naposled) a nahore sestricce hlasili, ze je to jinak. 😀

Mileno, tak atse takhle stimulkapovede.

Hypo, to je otrava se spanim. Co to zkusit probrat s dr., jetli bynebylo neco, co mue pomoct?

Kacko, teda 31tt. To uz tu za chvilku bude Lukasek.

Jani, tesim se na nejake pekne cislo. 😉

Pet.s, toho jsem se v bala, ze o uz nestihnes na pojistovnu. 😢 Urcite to s dr. proberes. Ale ted mas sestinedeli, ne? Takze sest nedel bys stejne mela byt uplne vklidu, aby se telicko dostalo, co nejvic do pohody. Btw. co ta tvoje cukrovka, jak tohle vsechno prezila? Co ti rikali na genetice? Budou vas chtit nejak zkoumat nebo je to jasne jen blba nahoda? Ja mam pocit, ze vetsinou dr. doporucuji 3 mesice pauzu,ale stejne nejvic to zalezi na tobe, jak se budes citit. Myslim na tebe.

milena26
29. zář 2009

barrca díky moc za palecky budeme je tady potrebovat vsechny ktere zaciname a nebo na neco cekame... 😉

janicka.slunicko
29. zář 2009

Tak jsem volala do gennetu a sestřička říkala že výsledky budou zítra. tak to mě picne. Proč teda mi řekli že si mam zavolat odpoledne..no neva.. hlavně aby byly dobré 🙂 tedka jsi jdu vas dočist.

pet. v kolik jsi byla v gennnetu..

barrca
29. zář 2009

jani, to mi v poslední době připadá, že se stává často, že jsou výsledky hcg až druhý den ... 😒

janicka.slunicko
29. zář 2009

barrca to jo, hlavně aby byly 😀 s tatou jsem ješte nemluvila , tak zpraviu ti ješte o tom nemužu napsat,snad o víkendu... a jak manželovi je, je mu lépe, už se něco zjístilo.

barrca
29. zář 2009

no já díky mužíkovi zkujstila, že žlučník nemá kde kdo 😀 ... zatím ho pořád pozorují, ale jemu už je snad úplně dobře - zítra půjde na další vyšetření a definitivně se rozhodnou, zda bude nutná operace nebo ne - aktuálně to vypadá na žlučníkové kameny. Pokud ho nebudou kuchat, tak ho možná už pustí brzy domů 😵 ... díky za jakékoli postřehy, pokud něco zjistíš od taťky 🙂

a neboj, výsledky hcg zítra určitě budou a budou nádherné ... jen bych nedala ruku do ohně, že budou už ráno 😉

pet.s
29. zář 2009

janicka.slunicko my tam byly asi po 10 hod.Pokud jsi tam byla nemohla jsi nás přehlídnout.ten můj byl určitě ze všech nejstarší. Tys tam byla taky? U dr.Langerové?

janicka.slunicko
30. zář 2009

Ahojik tak jsem volala do gennetu . Jsem tehotna. To je super ,ja mam takovou radost... 😀 😀 😀
Mě objednali na příští tyden ve čtvrtek, není to brzo.. ja jsem to sestřičce řikala a ona že ne...

Pet. ja jsem tam byla kolem devaté , tak to jsme se asi nepotkal.

barrca
30. zář 2009

jani gratuluji!!! 😀 😀 😀 tyjo, další těhule!

nannynka
30. zář 2009

Jani, moc gratuluju!!! Ja jsem se taky ptala jestli to neni brzy, ale uz pak bylo videt srdicko. Tak at Ti pristi tyden taky mohutne busi 😉 .

petap1
30. zář 2009

Jani, taky velká gratulace !!! 😀

zdepros
30. zář 2009

Ahoj holky
Jani tak to moc gratuluji a jakou máš hodnotu hcg, podle toho se dá usoudit jestli bude jedno nebo dvě teda přibližně 🙂

anlek
30. zář 2009

Jani, gratuluju, take me zajima hodnota hcg, pokud ji znas. 😵

Holky, dneska jsem byla v poradne a jsem z moji dr. radne otravena. 😢
1. mi rekla, ze mi budou brat nejake tehotenske protilatky 3x, protoze jsem 0+. To plus je dobre, to vim - kdybych byla minus a prcek plus, tak bych musela po porodu do tri dnu dostat nejakou injekci, abych v pripade dalsiho tehu neohrozovala mimco. Tak jsem se ptala dr. v cem je teda problem, ze je nutne mi ty protilatky brat 3x. A ona mi na to rekla, ze se o to nemam starat, ze mi do toho nic neni. S tim teda uplne nesouhlasim. Me to zajima. 😀
2. Dostala jsem predepsane magnezium, ale cetla jsem, ze jen tak preventivne se nema davat. Ze to muze zkomplikovat porod. Pritom mi bricho netvrdne.
3. U Apolinare mi rekli po NT screeningu, ze je zbytecne absolvovat triple testy. Pani doktorka na nich trva, ze ona je zvykla je delat a jinak to nejde, ani riziko Downa 1:5000 ji nestaci.
4. Pak jim vypadl proud a dr. rekla: "do prdele" a me vyhodila z ordinace aniz mi dala moznost se na cokoliv zeptat. Chtela jsem s ni probrat tu moji unavu (ale hemoglobinu mam dost, s tim obvykle bojuju, tak fakt nevim, cim by to mohlo byt zpusobene). A jestli nejake a popripade jake cviceni pro tehule by mi doporucila.

janicka.slunicko
30. zář 2009

tak to mi sestřička neřekla hodnotu.. to jsem se měla zeptat ale ja byla jak v sedmém neby,,, znate to... 😀

janicka.slunicko
30. zář 2009

MOC DEKUJI ZA GRATULACE

anlek
30. zář 2009

Jani, to bych tam asi volala jeste jednou. 😀 😀 😀 Me to tenkrat hrozne zajimalo. 😀 😀 😀

Ale ja jsem divna, jak mi bylo dneska vysvetleno, ze chci necemu rozumet, kdyz to prece pohlida dr. 😀

barrca
30. zář 2009

Leni, a co změnit ještě dr.? 😉 Já myslím, že nejsi divná, když chceš vědět, proč máš něco brát či proč jdeš na nějaká vyšetření apod. celkem chápu tvoje rozladění - já se u takovýchto dr. zpravidla ani nezmůžu na odpor a dotazy, jak jsem zaskočená a pak už přemýšlím, kde najdu lepšího dr. 😀

Jani to úplně chápu, že si byla mimo a šťastná 😉 budeš si ještě volat, nebo se necháš překvapit?

holky, mě manžela snad dnes pustí domů, ani ho snad nebudou kuchat, že nechtějí být tak radikální a pořád si nejsou tak nějak jistí ... tak, že by se o mne konečně někdo začal starat 😀

petap1
30. zář 2009

Leni...plně souhlasím s Barčou..já bych asi hledala jiného doktora. Proč by jsi měla něco brát, aniž by jsi věděla proč ?? A hlavně proč by ti nemělo být nic do toho co s tebou hodlají dělat ??? Ježíší, tohle chování mě vždy ročílí 🙄

Jani...já bych taky byla zvědavá (a jsem i u tebe 😉 ) budeš volat 😀 ?

Baru..pokud si nejsou jistí, je lepší, že nechtějí být radikální. Ještě by ho řezali zbytečně a jeho organismus by byl zbytečně zatížen operací. Hlavně, že je mu dobře a půjde domů 😉

janicka.slunicko
30. zář 2009

Holky nebudu volat necham se překvapit. To bude překvapko. 😀 😀 😀

lenkakubickova
30. zář 2009

Ahoj holky 🙂
dlouho jsem tu za vámi nebyla,nějak jsem neměla sílu,ale už se mi po vás stýská,tak jdu nakouknout na novoty 🙂 U mě zatím nic nového, za chvíli mi končí šestinedělí a 22.10. budu mít výsledky z imunologie,tak snad budemem moudřejší,ab jsme věděli,co bude dál... Trombomutace vyšly v pořádku! Jen jsem nevěděla,jestli se radovat,protože,pokud budou všechny testy O.K., tak nevím v čem je problém a budu se bát jít do dalšího těhu...no,uvidíme 🙂 ...pokud bude vše v pořádku,byla bych pro normální snažení tak 3 měsíce,a když nic,tak půjdeme do dalšího IVF...prostě teď nejde dělat žádné závěry. avíc,teď to máme i v práci dost nahnutý,takže si prožívám fakt dost špatný období a doufám,že už to skončí! 🙂 Dávají nám tu měsíc a buď firma skončí,nebo pojede dál.

Pet.s: drž se holka! Třeba příšě budeme stimulovat spolu 😉 🙂

Janičko: gratuluju k těhu!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

Raduš: gratuluju k sněhuláčkům a opatruj bobany v bříšku,držím mooooc palce,ať jsou brzy // na testíku 😉 😵

Leni: teeeeda,koukám jako blázen,co si užíváš u Dr. :( ení lepší Dr.změnit??? 😕 Koukla jsem do albíčka,jak už ti prcek roste, mám radost 🙂

Mončo: je super,že je vše v pořádku! 😉🙂 Chápu obavy...však to znám...

Zdeni: a jak je tobě co miminka,nezlobí tě? 🙂

anlek
30. zář 2009

Barco a Peto, mate pravdu. Ale me se uz dr. nechce menit. ☹ Jak jsou rozjeta ruzna vysetreni, tak ji chodi vysledky. Prejit jinam, tak se bude muset novy dr. porad dotazovat. Ikdyz vysledky triple testu me nezajimaji. 😀 Ja ji zmenim spis po tehu, teda pocitam s tim, ze ona me nebude chtit. 😅 Takze to spis musim prezit. stejne bych chtela chodit k PA na poradny, tak s ni vzdy proberu, co mi rekla dr. a ze to treba nemusi byt stopro tak, jak rika. 😀 Ted jsem hledala tu krevni skupinu, pokud ja jsem 0 a dite A, B nebo AB tak muze mit dite po porodu zloutenku. Nic o tehotenstvi jsem nenasla.