Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
19. led 2010

aleluli..v kolik jdete k dr.Langerové..my dnes ve 13.45

ivarei..nevím kdfy bude OPU..předpokládám zase 14 DC a to vychází na čtvrtek. Tak snad.

petap..tak to se možná potkáme..-))tak se kdyžtak přihlaš.-)))

tereza ..mně dělal Daněk odběr vajíček a byl fajn. Neboj. On je to jen chlap, tak se tak nad těma našema vajíčkama,spermiečkama a embryičkama nedokáže rozplývat 😀 😀

děvenky k píchání injekcí...já píchám 5x denně už 3 roky inzulín, a stejně s tím někdy bojuji..někdy to pekelně bolí...střídám stehna a břicho a mám ty místa samé boule a modřiny. teď ještě hormony...ale to se dá vydržet
taky by mě zajímal výpis z pojišťovny..

zatím léky nás stály 29 000. dnes asi vyplázneme něco za další léky a před OPU prý budeme platit 13000 za výkony+9000 za ICSI.A při transferu 13000.

petap1
19. led 2010

Dobré ranko,

inza: Jj do zadnice už jsem ji dostala taky a taky to bolelo...jen to stehno mě přijde, jak se hýbe a šoupou se po něm kalhoty, citlivější ☹ Ale to zvládnu 😀

Janička.sluníčko: gratuluji..jen tak dál 🙂

Dnes už mě bolí jen jedna noha..což je pozitivní...sice se jí nemůžu dotknout a když si beru kalhoty, málem se z toho zvencnu, ale vydržím to 😎
Dnes v 15h. jdu k Dr. tak doufám, že mé "utrpení" bude vykoupeno dobrými zprávami 😀

Pet.s jestli tě zahlédnu, tak se přihlásím 😀

aleluli
19. led 2010

Ahoj pet.s
Ja jdu k dr.Langerove na 14.00, tak to se tam urcite potkame🙂

nelynka
19. led 2010

pet.s to co tam mate tak drahy???
ste samoplatci?

inza
19. led 2010

to pet.s: tak jak dopadla vajucha? 😉. Ja stale cekam na mrchu 😒

pet.s
19. led 2010

taki jsem koukala u Langerové kdo po mě bude pokukovat a pokukovali všechny.-)))je to sranda říkat si..tak s kterou si to píšu..která si to zrovna říká, není to ta z MK? 😀 😀
Aleluli..tak to jste šli hned po nás....ale netuším, která jsi byla ty...nebyla si ta, co seděla hned vedle sesterny naproti ordinaci..taková blond delší vlasy? ta po mně pokukovala.-)))nás si musela poznat..jsme dinosauři v gennetu 😀 😀 😀

hlášení..UTZ v pořádku..máme 4 krásné folíky a nějakou drobotinku!!!!!!!!(aby taky ne..když se mnou na kontrolu chodí po každé v kapse náš andělíček Matyášek a domlouvá vajíčkům,aby hezky rostly).. 🙂 😉 ....
v sobotu OPU..bude dělat MUDr.Daněk...dělal mě i minule...tak to je fajn..
Příští týden ET..mužík si to nadělí k 65-tým narozeninám... 😀
A kdyby se zadařilo...tak já si porodím k 41 narozeninám 😀

nely ..no jo..už jsme nestihli věkem poslední hrazený pokus...

petap1
20. led 2010

Dobré ranko,

pet.s : Gratulka k vajuchům...jen tak dál a v sobotu jich bude dost a krásný 🙂

Já včera měla smíšené pocity..tak nejprve ohromnou radost, páč sliznice krásně dorostla..Vykysalá byla taky nadšená a říkala, že je to známka toho,že stačí dodat hormon a krásně reaguji, takže bude vše OK. Dostala jsem agulotin a čekám na MS (hurá) a pak stimulka na IUI 😀 No a pak mě přešel humor, jelikož mi Vykysalá řekla, že tu od února do září nebude ☹ Nevím kam se podějě, ale její pacoše přebírá Dr. Lovasová..chjo..já byla s Vykysalou taaak spokojená a teď nevím co čekat. Říkala, že pokud budu mít jakékoli pochybnosti mám volat a ona, že je v Dr. Lovasovou v kotaktu.
No budu pozitivní..když se mi něco nebude zdát, tak Vykysalé zavolám 😀

pet.s
20. led 2010

petap v klidu...jsem v tomjhle stejná jako ty..my změnili kvůli dr.Langerové i Car.ono je strašně důležité mít důvěru v lékaře.(a po mých zkušenostech z minulého těhotenství) veliké štěstí najít takového lékaře. Ale věřím tomu, že v Gennetu jsou samí profesionálové.Alespoň já si nemůlžu stěžovat ani v Iscaru ani v Gennetu nemám špatnou zkušenost.

Teď mi dochází, že mi dr.Langerová včera taky říkala něco o dr.Lovasové...myslím, že mi bude dělat ET..teď nevím..nějak jsme to zamluvily.Tak se nechám překvapit.

petap1
20. led 2010

pet.s : uklidňuje mě to, že můžu Vykysalé kdykoliv zavolat, pokud se mi něco nebude zdát..a včera mě dr. Lovasové představila a je to taky mladá doktorka, vcelku sympatická..tak snad to bude Ok 🙂
Moc na tebe budu v sobotu myslet a držet palce 🙂

ivarei
20. led 2010

pet.s: Vypadá to slibně, 4 folíky. U nás to nejdřív vypadalo asi na 7, nakonec punkce 4 a z toho dvojčátka 😀 . Kéž by se vám to povedlo. V sobotu ti budu držet palce 😉

petap: Neboj, dr. Lovasovou neznám, ale věřím, že bude fajn a pokud je nová, bude se snažit dosáhnout co největších úspěchů a rozhodně nic nezanedbá 😉 . Navíc už ji možná nebudete potřebovat 🙂 .

petap1
20. led 2010

ivare: Věřím, že se bude snažit..dávkování na IUI mám ještě napsané od Vykysalé, tak snad to bude OK 🙂
Já pevně věřím v to, že se nám zadaří, a že se už s Vykysalou v tom září nesejdu..zní to blbě, ale doufám v to 😀

nannynka
20. led 2010

petap1: Nebud smutna, budou i jiny dobry doktori...a tak nejak mi to prijde (tou delkou nepritomnosti), neni ona tehotna ?

petap1
20. led 2010

Nannynka: Hm, to mě nenapadlo, ale těhotně nevypadala..a že by hned po porodu přišla zpět ?? Nevím asi ne, možná jde někam načerpat další zkušennosti..bude ale v ČR, když jí můžu kdykoli zavolat...je to záhada 😀

cibka
20. led 2010

ahojky holky, já byla dnes taky u Vykysalý a taky mi řekla že tam od unora není ale až do září to jsme nevěděla taky pujdu k lovasový a neznám ji každopádně mi řekla až půjdu na opu že se nemusím bát že jsou tam samý profici ne jako v motole kde jsou mladí a učí se tam, dnes jsem byla na utz ale foliky jsou malý měla jsem jít na iui ael bohužel musim na ivf ☹

petap1
20. led 2010

cibka: a ty jsi měla před IUI stimulku ?

cibka
20. led 2010

petap: ne ne žádný léky mi nedala prý že by to mohlo po tý laparce být ok a že mi zbytečně nechce léky dávat a dnes mi dala na výběr bud zkusit jeden mesic s clostilbegytem nebo rovnou ivf clostik sem mela uz 2x tak sem se rozhodla taklhle

tereza1980
20. led 2010

ahoj, k mudr. Lovasové chodím já s manželem, zatím jsme tam byly jednou na vstupní prohlídce, ale zanechala na mě jen ten nejlepší dojem 😵
mám za sebou náběry na hormonální profil a teď čekám do příštího čtvrtka na tu hysteroskopii, snad se to povede
pet.s četla jsem tvůj příběh a moc a moc držím pěsti, aby vám to klaplo na jedničku

inza
20. led 2010

ja byla jednou take u dr. Lovasove a prisla me fajn. 🙂 . Jinak vyvolavaci "pigaro" zabralo a taky zacina stimulka

nannynka
20. led 2010

petap1: Musim rict z vlastni zkusenosti, ze pani gyndr jsou obzvlaste sikovne co se tyka skryvani briska. U te prvni ke ktere jsem chodila do 16.tt jsem cumela jak puk, kdyz mi sestry rekly, ze jde na materskou a u te co jsem k ni chodila behem prvniho tehotenstvi a po potratu to bylo totez 😉

Vsem stimulkam moc preju aby nastimulovaly a pak se kamaradeni povedlo.

dracekmracek
20. led 2010

ahoj holky tak jsem se dnes byla rozloučit v gennetu koukala jsem jak puk jak to tam předělali.Lenka Vykysalá byla moc milá a sestřičky taky.Nevíte proč tam nebude?nechtěla jsem vyzvídat...ale prý kdyby něco tak se jí můžu ozvat,tak jsem klidná.

Moc všem držím palečky

berounanda
20. led 2010

Ahojky holčiny!!

tak máme za sebou výsledky od rd. Vika...a kdoby to řekl? Manžílek má o 50% lepší spermiogram než na začátku 😵 sice pořád ještě je to dost malý, ale stejně jsem za to moooc ráda. Protože jak jsem psala někdy na začátku, nám doporučil MESA/TESE a teď už ICSI - jsem ráda hlavně za něj. Už si dost podstoupil...zákrok na zjištění průchodnosti chámovodů...atd.
Teď v pátek jdeme k Brandejský, tak snad se to už hne 😵
Jsem pěkně natěšená, co nám poví. Hlavně se taky chci zeptat, co vlastně platí pojišťovna a co a kolik si budeme hradit sami..počítám, že hormony, pigára atd. pojišťovna 100% nehradí, a tak mě zajímá co kolik stojí.
Někde jsem se dočetla, že pokud půjdu na laparo, nebo hystero - což určitě půjdu, musím si předoperační vyšetření obstarat jinde než v gennetu - no tentokrát mám na ní spousty otázek. Ne jak na první konzultaci, kde jsem pomalu ani nevěděla o čem mluví 😀

Holky držim vám všem pěsti ať vše dopadne tak jak má...zas se ozvu

Papa 😎

tereza1980
20. led 2010

ahoj, tak právě mi volala mudr. Brandejská, že kouká na moje výsledky z odběrů a že si mám dojít pro žádanku k nim na endokrinologii, protože mám zvýšené protilátky na štítnou žlázu, nevím přesně co a jak, dohodli jsme se, že i žádanku vyzvednu ve čtvrtek až půjdu na tu hysteroskopii, mezitím se u obvodní dohodnu kam půjdu na tu endokrinologii a objednám se. někdo s podobnou zkušeností? mám se nějak výrazně děsit?

pet.s
20. led 2010

dracek mráček..máte hezké jméno..to je pokřtěný František nebo to má přímo v rodném listě?..můj mužík je František, a mně se to moc líbí...

dracekmracek
20. led 2010

Pets děkuji má to v rodném listě,rozhodla jsem se v porodnici,chtěla jsem jen Františka,ale Jirka si zvyknul na lukáška a pletlo by se mu to,tak má dvě jména...ale křtít ho nebudeme 😉

propop moc držím palce 😉

jsem se dneska koukala jestli tam někoho z vás neuvidím 😅

ta Vykysalá je záhada ale já myslím že bude asi něklde v nemocnici nebo nevím...jako myslím sloužit 😉

nannynka
20. led 2010

tereza1980:Nedes se prosim, ja s tim ziju uz nekolik let. Co Te asi ceka (dle mych zkusennosti, muze se to lisit) - nekolik odberu krve, povidani s pani doktorkou, ultrazvuk stitne zlazy. Zjisti jestli v ni nemas zanet a jestli se telo proti ni nebrani. A pak nekdy nasadi lecbu (nekdy staci jen kontroly bez leku) - u me to znamena denne jeden prasek na lacno a ted v tehotenstvi castejsi sledovani, protoze mimi si bere hormony stitky ode me.
U me nasli protilatky proti stitne zlaze - moje telo ji odmita jako cizi organ a pravdepodobne to vzniklo jako nasledek neleceneho zanetu stitne zlazy - muze probehnout bez nejakych zjevnych znaku. Takze mi umele dodavaji hormony, ktere ona tim, ze je ponicena, neni schopna vyrabet. U me se na to prislo nahodou - obvykle projevy snizene funkce stitne zlazy jsou - pribirani bez duvodu na vaze, depresivni nalady, zimomrivost, problemy s cyklem a casto i marna snaha otehotnet. Vysvetlili mi, ze hormony stitne zlazy ridi dalsi pochody v tele a pak proste nektere casti nefunguji - je to jako kdyz Ti v motoru odejde ridici jednotka. Pokud budes chtit jeste neco vedet, klidne se ozvi, ja kdyz me tenkrat posilali na endokrinologii jsem byla hodne vyplasena, takze chapu Tve obavy.

petap1
21. led 2010

Dobré ranko,

tak jsem o dost klidnější když jste s Dr. Lovasovou spokojené 🙂

cibka: aha, já budu mít stimulku, tak snad mi nějací folíky pro IUI dozrají 🙂

Inza: velká gratulace...už aby mě taky MS došla..pigáro mám od úterý, tak si asi ještě počkám 🙂 Držím palce 🙂

Všem jinak držím palce, ať se doktoři snaží a všechny neduhy zaženou ... nu a pak budeme mít všechny // 😀

evak99
21. led 2010

petap my byli u dr. Lovasové 2x, před ET a byla moc milá a příjemná, takže se ničeho neboj 😉
koneckonců všichni dr. jsou tam příjemní 🙂
držím všem palce 🙂

cibka
21. led 2010

petap : neboj určitě ti dozrají 😉

petap1
21. led 2010

evak, cibka : moc díky za povzbuzení...naordinovala jsem si jen samé pozitivní myšlení...takže to bude OK..jinak to nemůže být 🙂

cibka: takže čekáš na MS a hned bude stimulka na IVF ?

myska25
21. led 2010

Ahojky holky, je to asi tak 14 dní, co jsem Vám sem psala, že taky navštěvuji Gennet a že jsem našla krásné // na TT.

Já Gennet teda budu všude jen a jen chválit, nám tam moc a moc pomohli, přišli na to, kde je problém a u nás teda stačilo naštěstí nasadit jen správné léky a ani IUI a IVF jsme se nedočkali a koukli na mě ty krásné // na TT.

Včera jsme měli kontrolu v Gennetu a paní doktorka jenom všechno potvrdila, jsme 6+1 tt a máme srdíčko.

Tak mi jsme byli v Gennetu celkem na 3 sezenních u paní doktorky.

Přeju Vám všem tady, aby se Vám taky brzičko zadařilo a každá z vás se brzičko taky dočkala takhle krásné zprávičky.

😉 😉 😉