Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
29. zář 2008

Dobre ranko 🙂 ,
Katuska uz sa moc tesim ked mi budete vyplacat matersku 😉 .
Dnes som volala do Gennetu, som objednana na 7.10. k vasej dr.-dr.Vykysalej, som zvedava ci to bude na inseminaciu, zajtra zacinam stimulovat s clostylom, myslite, ze sa bude dat s nou dohodnut, aby mi napisala na buduci mesiac uz nieco silnejsie?, lebo myslim, ze clostyl opat nezaberie.
Inak vam prajem pekny den.... 🙂

katuska23
29. zář 2008

blucko ty se máš,já jí ještě nedostala mrchu jednu 😀 jaktože jdeš k Vykysalé?Byla jsi už u ní?Já bych si klidně nechala líbit krasavce 😀 držím ti palce 😉 mě clostil před půl rokem zabíral alespoň podle teplot,jinak mě doktor nepozoroval,tak jsem zvědavá 😖

blucka
29. zář 2008

Danek ma dovcu, a v utorok mohla Vykysala, bola som uz nej parkrat. ja ho beru uz 4 krat, a nic moc, aj ked pravda, ze v january som otehotnela, ale ci po nom....
Ja mrchu dostala s 8dnovym oneskorenim a poriadne si to mrcha jedna vybrala...... 😠

ivomal
29. zář 2008

Ahojky holky, zdravím po víkendu a návratu z první návštěvy Gennetu 🙂 Byli jsme s manžou s dr. Košťákem spokojení. Vysvětlil všechno a ještě říkal, že se málo ptáme 😉 . Jinak hlásím se do klubu PCO...přinesla jsem s sebou výsledky horm prof. od mého a "dr. Klíšťák" (jak ho nechtěně překřtil manža) mi řekl, že to z toho na první pohled vypadá, ale že to asi vím od mého dr...což nevím, protože mi to nikdy nidko neřekl. Takže jsem dneska odevzdala krev na nový horm.profil, (jsem akorát 4CD) a manža se objednal na spermio a po dovče a další MS mám 9 CD přijít na ultrazvuk a navrhnul nám rovnou IVF.....Jdem do něj..... 😉 🙂 Jinak holky slovenky, nebojte, určitě se nějaká ta skulinka najde🙂)))

bigrendy
29. zář 2008

Ahoj taky chodím do Gennetu . chtěla jsem se zeptat . když jste měli tak krásnou urodu folíku po fostimonu. kolik jste si píchali.?

katuska23
29. zář 2008

ivomal hned iVF?Jakto?Ten to fakt bere hopem 😨

leneclenec
29. zář 2008

Ahojky všem snažilkám i vysněným čekatelkám 🙂 Zase jsem tu po delší době, v sobotu jsem byla na dnu otevřených dveřív Gennetu v LBC, tak jsem se rozhodla, že si převezu poslední dva mrazíky z Prahy z Pronatalu do LBC. Tedy, oni mi to zařídí a převezou je. ještě se jdu zítra zeptat, jkestli s tím nebudou problémy. minule, když jsem byla v Praze na KET, tak při rozmrazování ze 3 zbyla jen 2 embrya, která zavedli, ale bez úspěchu. ještě jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou někdo neví, jak je to s cvičením dle Mojžíšové u IVF, když nemám průchodné vejcovody. moje doktorka v Pronatalu mi říkala, že to sice nepomůže, ale ani neublíží a alespoň budu myslet na něco jiného a soustředit se na to.
A zpět k vaší diskuzi, já jsem po první návštěvě i CARu, která byla v srpnu, byla na IVF na přelomu října a listopadu, takže zhruba po 2. cyklu mrchy. Ještě jsem se chtěla holky zeptat, zda nevíte, jestli je po KET lepší fakt 3 dny jen ležet, nebo jen odpočívat. Také mi nejde na mysli to, že jsem 2x po ET ležela na břiše a po KET na zádech. bylo mi řečeno, že se leží podle tvaru dělohy, ale přece se mi nemohla za 5 měsíců změnit. Když už je jednou v AVF nebo v té druhé poloze, tak se nemůže zněnit. Neví někdo něco o tom??
A také jestli po KET se má spíše spát na břiše, nebo to je jedno. Vím, že řeším asi kraviny, ale po dvou neúspěšných IVF a jednom KET, kdy mi už zbývá jen jeden cyklus hrazený pojišťovnou se ptám i na blbosti, doktorři mi neodpoví, prý to je kravina ☹
No nic, koukám, že jsem se zase rozepsala. Když tu dlouho nejsem, pak nevím, kdy se zastavit 🙂 tak přeji ještě jednou všem ať " dobře započatá práce" - snažení i dobře dopadne 🙂

lanna
29. zář 2008

Bigrendy ja jsem pichala fostimon 2 ampuly dene,a mněla jsem 13fol..

Lenec ja sy myslim že to je o štěsti a ne o leženi nato nemuže nikdo odpovedet,určitě maš byt v klidu netahat nic teškiho,a tak.Ja jsem slyšela že nekde ležej po zavedeni jen pul hodiny a taky maji uspech,ja jsem po každem ET ,KET usnula tak skoro na 2 hodinky a boužel bez uspechu...Tak že ti přyji hodně štěsti at ti to dopadne dobže....

hypo
30. zář 2008

ahojky, rada bych navstivila Gennet v Praze ale nemam na to zadny papir od doktorky, myslite ze to jde i bez nej....
ja puvodne dostlala papir na endokrinologii k Apolinari (a po anabazy co ani nebudu popisovat me misto vysetreni dali cislo na CAR v Apolinari ale radeji bych ctela ten Gennet)
blby je ze mam papir jen na vysetreni endokrinologicke a ne na CAR

blucka
30. zář 2008

Lenec, cvicenie podla Mojzisky je vyborne, osetris si tym kostrc, spevnis delohu, na skodu to neni, ja uz cvicim niekolko mesiacov.
Hypo, ja do gennetu zavolala bez doporucenia, objednali ma bez problemova ani po ziadnom papiery sa nepytali.

katuska23
30. zář 2008

ahoj holky,

hypo můžeš bez papírů ale je to kvůli tomu aby tvůj gyndr měl přehled 😉

ivomal
30. zář 2008

Ahojky Hypo, já volala taky sama od sebe a ten papír s doporučením na Gennet jsem si vyžádala od mého gyndaře až dodatečně. Jinak volala jsem někdy začátkem srpna a včera jsme byli na prvním sezení. 🙂 Zatím z toho všeho máme dobrý dojem, ještě uvidíme jak dopadnou naše vyšetření a různé odběry a co za postup navrhne dr. Prozatím předběžně nám navrhnul rovnou IVF, hned po tom, co si vyzkouší, jak reaguji na medikaci.

Holky, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho to trvá, tedy když jde vše tak jak má, než se přistoupí k celé te proceduře okolo IVF? Do půl roku? Nebo je to otázka měsíců, týdnů? Já jen že v práci hážou ksichtíky, že začnu marodit....5 let jsem nemarodila....vlastně co jsem tady v té naší "Kolbence"....

katuska23
30. zář 2008

ivomal nevím jak to myslíš jak dlouho to trvá,pokud doktor navrhne IVF,pošle se žádost na pojišťovnu a 14 dní čekáš na schválení a pak se může začít,stimulace,odběr vajíček a spermií,pak si voláš kolik se jich oplodnilo a jak se vyvíjí.Pak ti je vloží,pokud je to neúspěšné tak se to za tři měsíce opakuje,pokud zbydou embrya zamrazí je a provedou ti kET.
Jinak po odběru vajíček je lepší mít neschopenku a po IVF klidný režim. 😉

terezita
30. zář 2008

nazdarek holky!
hypo, tak kamaradka volala do gennetu bez doporuceni na zacatku srpna a nevzali ji. pry doporuceni potrebuje.. 😒 ale urcite to vyzkousej, za pokus nic nedas!

katuska23
30. zář 2008

ahoj terez cože? 😲 jestli to není kvůli tomu že mají moc lidí nebo nevím,ale po mně ho nechtěli(alenakonec jsem ho měla)

terezita
30. zář 2008

taky me napadlo, ze to bylo asi kvuli tomu, ze tam maji preplneno.. anebo mela pech na jednu z tech roztomilych sestricek.. 😅

katuska23
30. zář 2008

to jo 😀 občas mi přijde že ani nemají žádnou školu 😝

blucka
30. zář 2008

ahojky,
ja som vcera volala do Gennetu a na moje prekvapenie bola sestricka velmi mila. 🙂 , rusila som na dnes termin a si predstavte, ze ma ani v pocitaci nemali objednanu, to by ma zaujimalo co by robila keby som tam dosla.....

katuska23
30. zář 2008

blucko to je bordel 😝 😀 na něěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě 😀

blucka
30. zář 2008

uz aby sme tam nemuseli, no nie?

katuska23
30. zář 2008

hej 😉

terezita
30. zář 2008

heh, no to jsou teda expertky.. ale ja se taky casto divila, ze me tam meli napsanou.. kdyz jsem volala, tak se ani znova nezeptali na moje jmeno a jen mi rekli, kdy mam prijit. pochybuju, ze si to jmeno zapamatovali, kdyz jsem ho rekla prvne.. 😅

katuska23
30. zář 2008

já když jsem tam naposleda volala tak jsem se představila:Hronová a ona:Já vás nemůžu najít paní Hmochová 😀

nelynka
30. zář 2008

ahojte zenusky..tak ja idem do gennetu v piatok, som tam vyse pol roka nebola, tak som zvedava ako sa to tam zmenilo 😀

katuska23
30. zář 2008

nely půl roku? 😲

nelynka
30. zář 2008

veru katur, naposledy na valentina 😀 😀 😀

katuska23
30. zář 2008

jaktoooooooooo 😲 to koukám jako blázen 😲

nelynka
30. zář 2008

od IVF jsem tam byla jenom se obejdnat na KET 😀
nebyl cas a ani chut 😅

mirip
30. zář 2008

ahoj nelyk dávno som ťa nevidela, máš sa?

nelynka
30. zář 2008

ahoj mirip, mam sa super, dakujem 😀

ideme kupovat domcek, do konca tyzdna by sme mali vediet ci nam daju hypo 😀

a v piatok idem na konzultaciu a ked pojde vsetko OK tak o mesiac na KET 😀 😀 😀

a co ty?