Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nannynka
29. bře 2010

ivarei, evak: Prirozene, cisarem - me je to holky burt 😉 modelka nejsem, bikiny nosim jen v sebeobrane a jizev mam na tele uz tak dost 😀 hlavne at se narodi v poradku a ja to nejak preziju.

inza
29. bře 2010

petap1: to mate nekde v tech Krkonosich jestli si to dobre pamatuji? My aky na Velikonoce a doufam ze Spindl bude jeste jezdit a zalyzujem si nebo zkusim snb. My budeme asi az tak do 7 a pak pojedem dom, protoze zase uz 9 musime na svatbu 😀 .Hele chce to vuli si proste rici necum na to a necumet. Ja jsem ani na ten monitor nejak moc nekoukala.

petap1
29. bře 2010

Spíše tím směrem...mezi Poděbradama a Jíčínem 🙂 Taky jsme mysleli, že vyjedeme na jeden den do Pece..ale jelikož počasí vypadá na pytel, tak asi zůstaneme na chaloupce. No uvidíme, oni ty předpovědi neustále mění 😀 My už v úterý zase musíme makat, takže jen prodloužený víkend...ale aspoň něco, že 😀
Jasan, budu se v duchu okřikovat..nečum tam a snad se poslechnu 😀 Ty už jdeš zítra, viď ?

nannynka: ty jsi mě pobavila...bikiny jen v sebeobraně 😀 Máš recht, hlavně, aby všichni zůčastnění byli zdraví 🙂

pet.s
29. bře 2010

evak Bára je nejhezčí..koukni do albíčak jak hezkou Báru mám já. Musím říct, že hned jak jsme ji to jméno vybrali, tak jsem si ho zamilovala. Fakt neznám hezčí holčičí jméno. My máme teda Barbaru, protože je cizinka(můj muž byl taky cizinec a je po jeho babičce).Ale stejně je to Barunka, Bramborka, Barča, Barule, Bára a když zlobí tak Baruna. Navrhovala jsem jestli ted bychom nemohli pro změnu dát Barboru 😀 😀 .Měli bychom Báru a Báru a k tomu Dáňu. 😀 😀 😀 Dva syny Dany taky máme. Já mám Daniela a mužík má z prvního manželství taky Daniela. 😀

pet.s
29. bře 2010

evak hartan má snad přehazovací ne? známá ho měla. Super se s ním jezdí a právě měl i přehazovací rukojet.

pet.s
29. bře 2010

Holky katastrofa!!!! Já ted zjistila, že čtvrtek, pátek mají hadi prázdniny!!A že jsou vlastně Velikonoce. Velikonoce jsem si myslela, že až příští týden.Ale ty prázdniny mě teda naprdly!!!! To zase musím naplnit kastroly a pekáče,abych to uživila. Bordel tu bude jak v tanku. No mě šlehne 😀 😀 😀 😀 Jdu vymyslet, co jim navařím.
Teď na víkend jsem naložila 3 kg kuřecích plátků. Mužík když viděl tu mísu, tak řekl že jsme se zbláznila. Jo? A dnes má k obědu poslední 2 plátky, které jsem mu zachránila vlastním tělem. Já měla 2. Ostatní ti dva puboši. A to v neděli byla k obědu omáčka s roštěnkama. Ty plátky sežrali za pátek večer a sobotu.
Já bych chtěla zažít děti, které se musí do jídla nutit. U nás je to přesně obráceně. nákup za 2000 a za dva dny to nikde nevidíš.

inza
29. bře 2010

petap1: jj jdeme zitra, tak jsem zvedava an cem se domluvime. To vis my bez prace si muzem vikend protahnout jak chceme 😀 a mnz si vezme dovcu stejne jeste musi dovybrat lonskou 😉 . No budes se muset poslechnout....nechta vynest dr verdikt a pka se treba poocku kouknout 😀

petap1
29. bře 2010

inza: Určitě něco vymyslíte. hlavně, že bude zase nějaký plán 🙂 Tak dej zítra vědět co a jak 🙂 Taky bych si zase dala dovču...ve Francii jsme byli před týdnem a mě to připadá jak před sto lety 😝

pet.s : ty mě děsíš...já myslela bůhví co se nestalo 🙂 Ty to dokážeš vždy tak barvitě popsat..jak to u vás doma chodí...já bych si hned od tebe přečetla nějakou knížku...máš úžasné vypravěčské schopnosti 😀

inza
29. bře 2010

pet.s: bud rada ze jim chutna strava od maminky a nenadavaji 😀 . Teda ale tve popisovani a psani je fakt zabavne a clovek se pobavi. Jak pise petap uzasne schopnosti psat dej 😀

petap: doufam ze neco vymyslime 😀 . Ja uz chci z Prahy pryc hezky na hory. 😀 😎

petap1
29. bře 2010

inza: Určo a zase se bude něco dít a zase budeš v "procesu" 😀 U mě je nejzašší zcénář IVF. Nesmím se nechat odbít a chci taky nějaký jasný plán...už nebudu čekat další půlrok ! Teď se mi to povídá, ale jsem na sebe zvědavá až budu sedět naproti Daňkovi 😀 Ani se ti nedivím...mít "volno" a být v Praze..to je na šlupku. A jak vlastmě dopadl pohovor v nemocnici ?

pet.s
29. bře 2010

Děvčata děkuji za pochvalu.Ale na tom já mám malé zásluhy. To jsou geny. Z obou stran. Dědeček z maminčiny strany spisovatel.Psal dětské knihy a rozhlasové hry. tatínek redaktor.A hlavně fotograf. Brácha po něm našel v pozůstalosti i hambaté fotky.-)))))))

inza
29. bře 2010

petap1: tak se s Dankem domluv ze chcete jit uz do IVF a nechcete cekat a nebo max. jeden cyklus ze by jste treba zkusili bez asistence. No v nejakem procesu pak asi budeme. Ted musime cekat na dalsi ivf ty 3 mesice a pak zkusit to posledni Pohovor byl v poho cca 10-15 min a v pratelskem duchu. Snad by do Velikonoc mela dat vedet. Jeste dneska tam am nejake lidi. Ja teda na to moc nesazim ze by to vyslo, ale pokud jo tak bych asi pak musela "buzerovat" zdravotniky 😀 . Jo ted musim byt jeste v prz, protoze 31 jdu vyridit papiry do prace a vratit mobil, id kartu, "vyfasovat odstupne" 😉 atd a na aprila se musim jit prihlasit na pracak coz vidim ze tam stravim tak pul dne 😖

pet.s: takze az budes s "prckovou" doma tak se vrchnes ve stopach dedecka a taty a budes psat ci fotit 😉

evak99
29. bře 2010

ty jo pet.s ty jsi úžasná, že takhle všem těm svým i vyženěným ratolestem vyvařuješ 😉 jo hartan má přehazovací rukojeť, ale tuším, že u té naší tříkolky ne, tam jde jen přehodit "ta taška"...takže je to ok 🙂 a s Bárou jsme taky spokojení. Ty máš nádhernou Barunečku 😉

nanny: naprostý souhlas! 😀

inza: pracák asi bude vopruzek, co? ☹ ale zvládneš to...a navíc, třeba vyjde to místo na který se teď hlásíš...

petap1: chalupa, nejlepší relax a ještě mezi Poděbradabama a Jičínem 🙂

evak99
29. bře 2010

jo a pet.s mám kámošku, se 4 dětma, dva puboši a dvě robátka a za jídlo prý utratí 20 tis. měsíčně...taky žerou, jak zjednaní...ale co, hlavně když jim chutná. představ si, že by měli anorexii nebo jinou hnusnou chorobu 😉

petap1
29. bře 2010

inza: Jj to mám v plánu..maximálně jeden cyklus a jdu do IVF. Doufám, že se mnou bude souhlasit, a že najdu odvahu mu to říct a prodiskutovat to 😎 Přesně ja píš Evak99, třeba tahle práce vyjde a bude to 🙂 Doporučuji si vzít knihu a při čekání číst. Já to tak dělám vždycky a hezky mi to u knihy utíká 🙂

Evak99: Svatá pravda 😀

Pet.s: Tak to by se mělo zúročit..takový talent nesmí přijít v niveč 😀

inza
29. bře 2010

evak99: jo to bude vopruz ten PU, ja strasne nerada chodim takto po uradech. je to pro me smrt. Jasnacka ze knizka ci casak to jisti. Bez nej nevychazim z baraku vzdy je bneco na cteni v batohu 😀

petap1: a jako proc by jsi mu to nemela odvahu rici? Rekni mu ze mas nejakou svou predstavu a pak muzete spolu diskutovat zda to je realne a ma to smysl ci ne. Preci jenom on je odbornik a musi vedet zda do jde. Ty muzes mit svuj nazor ci predstavu jak by jsi chtela pokracovat dale, ale treba z medicinskeho hlediska to muze byt absolutni blbost a od toho je tam on aby to posoudil 🙂

petap1
29. bře 2010

inza: Víš, já někdy neřeknu co bych chtěla, když ten Dr. začne říkat co a jak. No a když to řekne jako hotovou věc, tak mi vezme vítr z plachet úplně ☹ Víš jako, že řekně..tak a teď musíme tak 4m počkat a pak se uvidí. ...no a já pak nemám odvahu s nimi diskutovat. Takže se na to musím připravit a "nedát" se 😀

inza
29. bře 2010

petap1: tak nekdy se asi diskutovat neda o tom co navrhne, ale nekdy asi jo. Zase na to koukas z jine strany a i tento pohled muze byt k necemu dobry a lze takto prijit na neco co nebylo puvodne videt. Proste rekni ze by jsi se chtela zeptat zda by to neslo tak ci onak 😉

pet.s
29. bře 2010

evak já Ti tu Barunečku půjčím na týden a počkej jak změníš názor na "Barunečku":Je to zlobivá Brambora!!! ba ne.Ted je asi jeden de hodná. V pátek ji přijede kluk z Anglie, tak předpokládám, že u nás budou vegetit. tak tenhle týden bude jak andílek. 😀 Vychcáně jedno!!!!

evita
29. bře 2010

tak včelička už je ve mě a teď jen čekat 😒 . Sestra říkala, že do 14 dnů by měla přijít mrcha, tak to mě málen zabilo. To při mé smůle by mi dělali OPU v den svatby 😕 , tak snad bude rozumná a dorazí dřív 😵

inza
29. bře 2010

evita: ja kdyz dostaloa taky vcelicku tak tez rikala sestra ze do 14 dnu a mrcha prisla cca do 5 dnu. Proste to jeste podpor dobrym cervenym vinkem a pak horkou ("prasatkovou") vanou 😀

betox
29. bře 2010

Ahojky, tak ta mrcha ohavná fakt dneska dorazila ☹ No nic, už jsem s tím byla od pátku smířená, takže jedeme dál 😉 . Příští týden další UTZ před IUI. Brandejská je prý měsíc pryč, tak tentokrát mě zkoukne Langerová.
evita: no tak to by byl teda gól. Já jedu příští sobotu do zahraničí, tak taky počítám, že mi při mém štěstí vyjde IUI spolehlivě na tu sobotu...

mandre
29. bře 2010

Betox: já jdu 7.4. na UTZ před IUI k Daňkovi, to nás Dr. vypekla až do 29.4. 😖
Teď ze mě lezly věci... 😀 ...tak se modlím, co tam na tom UTZ uvidí 😅 A ještě mi dala Clostil - 1tbl. denně na 5 dní 😨

Evak: Mojžíška mi povolila nějaké úpony u L5, aby mi tu akutní bolest nervu zmírnila, a zabralo to....nejhorší je sezení na židli, to úpím...střílí to do stehna zezadu jako křeč a mám tupou půlku prdky 😀 ...večer musím nahřívat, aby to povolilo. Minulý týden jsem byla dost vyřízená, teď to vypadá na zlepšení 😝 .

Pet.s: u těch tvých poznámek se tu směju v práci nahlas, vypadám jak blázen 😀 😀 😀 "Vychcáně" 😀 😀 😀

pet.s
29. bře 2010

Mandre,jo jo to realita života.Mojed ěti jsou občas zábavnější než TV Revue. Ted tu byl mladej.Šel z vany. Schoval si pindoura mezi nohy a povídá : Teď si připadám jak ženská, jen mě tam tlačí ty vaječníky." Já mu říkám "a kde tě tlačí vaječníky?" On myslel kulky. 😀 😀 😀 😀
Holt je vidět o čem se u nás nejvíc mluví. Aby nebyl našim snažení nějak poznamenanej. Ještě, že mu v PC občas najdu hambatý baby. Jinak bych měla strach, aby ho to nějak neovlivnilo. 😀 😀

evita
29. bře 2010

já taky doufám,. že se dostaví potvora dřív, ještě se mě doktorka ptala, jestli nejsem v tom, tak jí říkám podle testu ne 😠 . Budu ti držet palečky, at ti to nevleze do té cesty do zahraničí a ty mi drž palečky,at nemusím snášet vajíčka o svatební den 😅

darkwitch
29. bře 2010

tak mi psali z gennetu, ze protoze mame prvni konzultaci az za 6 tydnu at si dojdu na hormonalni profil a ted bych potrebovala radu: to muzu normalne v ten 1.-4. den cyklu zajet do gennetu a oni mi vemou krev a udelaji h. profil, nebo se tam musim objednat? a musim byt na lacno?

anlek
29. bře 2010

Pet.s ja se take bavim nad tim, jak popisujes rodinku. A pokud bys nekdy napsala neco vic nez ten clanecek, co jsi sem jednou davala odkaz, tak rada prectu.

Evito, blby je, ze MS klasicky reaguje na psychiku, potrebujes aby vyjimecne dorazila a meska ... Naopak kdyz ji nechces, tak prijde hnedle. 😠 Ale snad dobanec zabere a budes to mit tak, jak si prejes.

Darkwitch, pokud ti volali, ze si mas dojit na HP, tak uz to mozna mas pripravene v karte, ne? Nebo mozna vsem vysetruji vse stejne, takze staci rict, ze jdes na HP a oni vypisi snadno papir pro laborku. Na lacno byt nemusis.

dennisa
29. bře 2010

Darkwitch, zrovna na to samý jsem se tu nedávno taky ptala 🙂 Taky čekám na MS a pojedu na krev na hormonální profil.
Tak mi tu holky psaly, že to je bez objednání. Ono by se na to vlastně dost blbě objednávalo, když člověk neví, kdy to přesně dostane 😅
S tím na lačno, tak to netuším. Vím jen, že je potřeba předtím pít, ne jako já minule, kdy jsem měla tak hustou krev, že mi nešlo skoro udělat odběr 😒

petap1
30. bře 2010

pet.s: přidávám se k anlek..pokud někdy něco napíšeš..hned kupuji a čtu jedním dechem 😀

darkwitch: jak píše dennisa...1-4DC (já byla 2DC). Nemusíš být na lačno. V recepci řekni, že jdeš na HP a oni ti dají žádanku na odběr a nebo tě pro ni pošlou do sesterny k IVF 🙂

Inza: Jj budu na to myslet a budu se ptát jako o život 😀 Tak dnes držím palce, ať se domluvíte na nějakém plánu 🙂

darkwitch
30. bře 2010

holky dekuju, takze ted jen pockat az ms dojde, mela dojit v nedeli vcera jsem zacla spinit, tak snad se to dneska rozjede a nezasekne se tim, ze na ni budu cekat 😉