Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
12. dub 2010

Lita, jsou překrásní a hezky spokojeně se usmívají. Takže ještě jednou přeju vše nej a tiše závidím 😉

inza
12. dub 2010

mandre: ale urcite neni. pockej zachvili tam budou ty vytouzene //. Jo a ten Islad v tom cervnu jak jsi psala bych objednala. Vsad se ze pokud ho objednas tak tam pak urcite ty // budou. Pak bud pojedete uz i s// carkama a nebo to zrusite, ale ze zadouciho duvodu 😀

evak99
12. dub 2010

mandre: asi bych se v souvislosti s Islandem řídila radou od inzi 😉

nannynka
12. dub 2010

Lita: Jsou fakt nááádherní 😉 a Tvoje komentáře k fotkám taky.

evak: teda ona mě předběhla v lékárně 😀...počkej....

evak99
12. dub 2010

já tě chtěla trochu popíchnout nanny 🙂 😀

kacmelina
12. dub 2010

Ahoj holky!!!
Spadl nám internet a přišli ho zapojit až dneska ráno. Hnula se anténa na střeše a signál nikde

Tak jsem dneska byla konečně na OPU. Na konec mi vzali 3. Z původních 10ti folíků, je to docela skok, ale tak aspoň něco. Zítra mi budou volat a ve čtvrtek bude ET, i když jsme se s doktorem bavili o možnosti prodloužené kultivace do soboty a na tu jsme přistoupili. Snad se aspoň jedno uchytí. Já mám takový nervy!!!!! Po výkonu mě jen bolí břicho,tak jako když mám dostat tu červenou mrchu, doufám, že je to naposled
Nějak jsem ztratila nit, co Vy?! Jdu si ještě lehnout a chvilinku spát...

ivarei
12. dub 2010

lita: Ani nevíš, jak ses trefila. Kulatím se rychlostí až neuvěřitelnou, přes pupek mám 120 cm. Neotékám, ale bolí mě pořád třísla a hlavně stydká kost - hlavně v noci, když se otáčím nebo vstávám na WC ☹ . No a samozřejmě moc nespím 😀 . Příští týden nás čeká ultrazvuk v gennetu, tak už nemůžu dočkat. Kluci jsou fakt nádherní, pořád se vracím k tobě do alba a prohlížím fotky 🙂

evak: Teeda, včera jsem byla v lékárně podruhé pro b komplex - protože mi ho dr. Rašková doporučila a u nás v lékárně mi paní prodala b komplex forte, který nesmí užívat těhotné - a vidíš, měla jsem koupit ten bepanthen, jsem trubka, fakt. Co ti ještě chybí, vedeš si seznam?

pet.s: Opakuj si pořád, že se nesmíš rozčilovat, že jsi těhotná a miminku to škodí. Ale chápu tvoje rozhořčení. Já byla na konci ZŠ a začátku SŠ tak neuvěřitelnej grázlík, že se divím, jak to rodiče mohli vydržet. Opravdu.

petap: Nestresuj mě 😀 , pořád se víc a víc bojím, jak to všechno zvládneme.
mandre: Jéé, Barcelona, když to čtu, vzpouzí se ve mně cestovatelská závislost. Hm... a Island...

Pořád si říkám, že možná plaším brzy, ale co kdybychom rodily předčasně, viď? Objednala jsem jednorázové kalhotky, kojící podprdu, vyprala první várku prádla, pomalu si rovnám na hromádku věci do porodnice (ale zatím je to mini hromádka), Evě jsme koupili balíček plen 🙂, sehnali jsme v bazaru bezva přebalovák za 1000,-. Pokračování příprav jsem zařadila do alba.

ivarei
12. dub 2010

Poslední odstavec patří evak, nevím, jak se mi to povelo takhle rozhodit 😀 🙂

ivarei
12. dub 2010

kacmelina: Teda, držím palce, ať to vyjde 🙂 . My se taky bavili s dr. o prodloužené kultivaci, pak ji embryolog v den OPU nedoporučoval, že jsou jen 4 vajíčka a nakonec jsme ji měli.

petaloudi
12. dub 2010

lita: moc krásní mimískové!!!

kacmelina: tak to jsme se tam dneska asi prostřídaly... já zas byla na ET 🙂 Hele množství není důležitý, hlavně aby byli silní! Mě vzali vajuch 14, oplodnilo se dvanáct, za dva dny skok a bylo jich jen pět... A prodlouženou kultivaci vydrželi jen dvě a ty jsou už jsou u mě... Taky jsem doufala, že zbyde něco na zamražení, ale tak musíme doufat, že to nebude potřeba 🙂

ivarei
12. dub 2010

petaloudi: Tak ty dvě budou opravdu bojovníci a určitě se uchytí 😀 . Štěstí, že jste měli prodlouženou kultivaci, představ si, že bys dostala dvě z těch tří, co nakonec nevydržely. Moc a moc držím palce.

aleluli
12. dub 2010

Ahojte holky,

dnes mi volali z Gennetu. Gravidita potvrzena z krve. Namereno 850 HGC 13-ty den po ET. Myslite, ze by tam mohli byt dva mimisci?? Moc bychom si to prali...... 😉
Diky

ivarei
12. dub 2010

aleluli: To by možná mohli, my měli 12. den po ET HCG 593 😉 . A gratuluju 🙂 😀

darkwitch
12. dub 2010

aleluli gratuluju

nannynka
12. dub 2010

Aleluli: gratulace a drzim pesticky at vsechno bezi jak ma

Obracim se na nasi nastudovanou cast osazenstva: Dostala jsem z prace nabidku vratit se po MD (tj.28.tydnu) na polovicni uvazek ciste z domova. Muzu se vratit ke stejnemu zamestnavateli na stejne misto v dobe rodicovske dovolene ? A bude to mit dopad na pripadnou vysi dalsi materske ? Diky, hledala jsem jak vztekla, ale nic jsem nenasla. A nebojte nejsem magor, stejne zalezi na Vojtiskovi a na tom co se mnou materstvi udela 😉).

lita
12. dub 2010

Nanny - muzes, uz to nebude materska ale rodicovska a to je rozdil. Na materske pracovat nesmis, na rodicaku muzes na zkraceny uvazek, ale musis zajistit hlidani ditete a myslim, ze to musis i prokazat. Existuje na to dokonce i formular.
Kamaradka to take tak bude delat (shodou okolnosti take analyticka), zajisti si na jeden den chuvu a bude pracovat z domova, tudiz nenecha dite bez dozoru cizi osobe, ale bude je mit oba pod dohledem.

lita
12. dub 2010

Aleluli - obrovske gratulace 😉 Ze by dvojita radost? Tak to si zacni naspavat do zasoby uz ted, ver mi, mluvi ze me osobni zkusenost - jak nespavost v poslednim trimestru, tak i nevyspani s brouckama ted 😀
Ale je to predevsim dvojita radost a dvojita porce lasky.

kacmelina
12. dub 2010

Ivarei:
No on dneska říkal, že prý ještě zavolá, jak se mu to bude zdát a že prý když bufou silní, tak k tomu ani nedojde. Mám takový nervy!!!! Nejradši bych tam byla u toho, nebo volala už teď 🙂 to budou nejdelší 3 dny v životě 😒
tak si přej aspoň to jedno, kdyby vyšlo.... 🙂

petaloudi:
Fakt?! 🙂 A v kolik jsi byla?! No já doufám alespoň v to jedno.... Nejradši bych volala už teď jak to vypadá, do čtvrtka to bude dlouhý ☹ Snad budou silní a povede se. Bolí mě šíleně břicho po tom zákroku, tak jsem si vzala Algifen a spala celé odpoledne... Takže Ti dali dvě?! A bolelo Tě to ET?! Kamarádka, říkala, že jí to strašně bolelo.

darkwitch
12. dub 2010

lita urcite je to dvojita radost 🙂

monivo
12. dub 2010

Lita, také gratuluji k chlapečkům. My jsme doma již skoro 3týdny. Terezka má 2600g, 48cm. Dám do alba aktuální fotku.

evak99
12. dub 2010

aleluli: moc gratuluju 😉

ivarei: v pohodě 🙂 no nám toho chybí ještě moře...oblečení už teda jakž takž máme po kupě (hlavně vypůjčené od kamarádek), v té lékárně jsem dnes koupila ten olivový olej a bepanthen s rybilkou. ale nemám ještě nic pro sebe do porodky... jak už jsem tady psala, já byla taky narozená předčasně, takže nechci nic přivolávat, ale mamka sama mě nabádá, abych byla připravená. zítra asi začnu prát první várku věcí pro mimíska...takže tak 🙂 a ty čekáš dvojky, takže u vás se může stát, že taky budou chtít ven dřív 😉

kacmelina: nestresuj! uvidíš, že to bude dobrý a že si tam na vás jedno nebo dvě krásný počkají. břicho jako na mrchu mě po opu taky bolelo, takže je to normoška😉 buď klidná, ať se jim pak u tebe líbí, jo? 😉

petaloudi: tak teď jen pozitivně, aby se bobískům u maminky líbilo 🙂

evak99
12. dub 2010

moni: jak tam Terezka spinká na tom přebalováku, tak je naprsto k zulíbání. 🙂

pet.s
12. dub 2010

moni krásné fotečky
aleluli gratulka.-)

petaloudi
13. dub 2010

ivarei: přesně tak, z tohoto důvodu jsem už od začátku chtěla PK a jsem moc ráda, že to šlo... tak doufám, že půjdu ve tvých šlépějích 🙂

aleluli: veliká gratulace 🙂

kacmelina: byla jsem na 12. hodinu. ET vůbec nebolelo, byla to strašná rychlovka. byla jsem na sále asi pět minut a z toho jsem se ještě tak polovinu bavila s embryologama. jediný trochu nepříjemný je, že musíš mít plnější močák a sestra ti tlačí na bříško ultrazvukem. ale ne že by to bolelo, spíš jsem se bála, abych chudáka doktora nepočůrala 🙂 ale zas to všechno vidíš na obrazovce, to je docela zážitek! Jinak mě nakonec volali stav embryí každý den dopoledne, tj. od čtvrtka až do pondělí krom neděle, i když říkali, že zavolají jen druhý den a pak před ET.

evak99: jojo, jen a jen pozitivně 😀

petap1
13. dub 2010

Dobré ranko,

alelui: veliká gratulace k // 🙂

petaloudi: držím palce. Taky by jsem chtěla PK. Přeci jen zůstanou ti nejsilnější 🙂

kacmelina: Oni ti ty folíky poprskaly, že nakonec byly jen 3 ? Neboj oni to vybojujou a za chvilku je máš u sebe 🙂

monito: ta je krásná 🙂

betox
13. dub 2010

aleluli: obrovská gratulace. Drž se 😉

moni: princezna je kouzelná

darkwitch
13. dub 2010

dobre rano 🙂

vveru
13. dub 2010

Dobré ranko holky.

Aleluli, gratuluju moc.

Pet.s, tak co, jak to jde?

Ivarei, sice 120 přes pupek, ale na té fotce Ti to moc sluší, tiše závidím . . . Nás teď čekají tři měsíce než budou výsledky z genetiky, ch jo 😖

darkwitch
13. dub 2010

veru nesmutni, urcite budou driv jak psaly holky, nebo budou stacit jen ty predbezne, zadne chmury...

vveru
13. dub 2010

darkwitch, jsem z toho uplně mimo, pořád jezdím v kalendáři a počítám a počítám . . . Včera mi to nedalo a zkusila jsem brnknout do Gennetu-ještě, že jsou tam všichni tak hodní a řekli mi, že je lepší počkat na všechny výsledky, uf.