Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zzf
16. dub 2010

evak99: jj a taky blahopřeju k barunce 🙂

betox
16. dub 2010

zzf: pets to napsala přesně. My se snažíme 8 let. Po 6 letech jsem přirozeně otěhotněla, ale v 7tt byl spontánní potrat a revize dělohy, od té doby ani ťuk....Naučilo mě to obrovské trpělivosti a v podstatě jsem se srovnala i s možností, že třeba mimčo nikdy nebude (mám jen jeden vaječník, tak šance je menší, ale pořád je..). Říkám si, že jsou na tom lidi hůř a každý nemůže mít všechno. Na druhou stranu to v žádném případě nevzdávám, v Gennetu jsem teprv na začátku 😉 a zázraky se přeci dějí, ne? Ono až budeš v CARu, tak to bude jinak utíkat 😉

zzf
16. dub 2010

Všem vám moc děkuju 😀 asi jsem tohle potřebovala jako sůl 😀 trochu si popovidat a vidět, že to taky jde 🙂

petap1
16. dub 2010

evak99: Blahopřeji k Barunce...super zpráva 😀

betox: dějí a uvidíš, že nám se udějí taky 😀

zzf: To víš, že to jede...naděje umírá poslední, no ne 😀

darkwitch
16. dub 2010

evak gratuluju k Barunce 🙂

ivarei
16. dub 2010

darkwitch: Mám neschopenku, měla jsem ze začátku komplikace a navíc je to rizikové prostředí, já nemám očkování proti žloutence A (hradí stát, musíme ho mít). Stihla jsem jen B a pak jsem A odmítla, protože jsem věřila, že otěhotním a vtěhotenství se nedoporučuje. A nemohla bych taky pracovat na směny... a poslední dobou mi to tam nějak nesedlo, všechno jsem prožívala víc (hormony?) a najednou si to nosila domů. Sestřenka chodí do práce?

evak: Jé, konečně víte pohlaví, viď? Gratuluju k Barunce.

nannynka: To je bomba, jak je pro starší někdy nepochopitelný, že znáš pohlaví 🙂 , úplně mě to dojímá, manželova babička zas byla vedlo z toho, že máme ve 12. týdnu fotky z ultrazvuku a víme, že čekáme dvojčata. Bylo kouzelný, jak reagovala.

betox: Vždycky si když čtu příběh, jako je ten tvůj, tak si víc a víc vážím toho zázraku, že se nám to povedlo. Přála bych tu všem, ať jste co nejdřív těhulky.

evak99
16. dub 2010

holky, všem díky za gratulace 😉

a věřte, že zázraky se opravdu dějí a chce to jen neklesat na mysli a být pozitivně naladěn a neztratit víru v to, že se to povede! i když těžké chvíle přicházejí! 😉 hezký víkend holky

darkwitch
16. dub 2010

ivarei nechodi, je taky na neschopence...

petap1
16. dub 2010

děučátka, přeji hezký víkend a já razím na chalupu 🙂
Zase v pondělí ahoj 😎

darkwitch
16. dub 2010

petap tak si na chate pekne odpocin 😉

kacmelina
16. dub 2010

Darwitch:
Doufám!! Zítra si udělám cvičně test. Prostě to nevydržím!!!! ☹ 🙂

pet.s
16. dub 2010

Evak ty budeš mítr taky Bramborku? 😀 To je tak kjrásné jméno, vid? Mně se ani po 15 letech a při Bářině zlobivosti neomrzelo. Nejkrásnější na světě je jméno Barunka.Gratuluji. 😀
Kacmelina a kolik jsi po ET? Já testila od druhého dne 😀

kacmelina
16. dub 2010

Pet.s:
Jsem 4. den po ET. Byla jsem na ET ve středu. Já už jsem si test nakonec udělala dneska a je negativní. 😢 Snad se během dní objeví ta vysněná čárka..

petaloudi
17. dub 2010

kacmelina: to je ještě moc brzo 🙂 já mám mimouše v břiše o dva dny dýl a testovat chci až koncem příštího týdne, jestli to teda vydržím 😀 Mě by ty bílý testy akorát stresovaly...

pet.s
17. dub 2010

Kacmelina to nevadí..se můžeš uklidnovat, že je brzy. Říkám já testila od druhého dne. Duch byl myslím 7 den po ET. 😉

evita
17. dub 2010

Ahoj holky, tak se vám jdu zase vykecat, než začnu bulet 😠 . Nějak mi to pomáhá, se vám tu svěřit, protože kromě přítele nemám komu. Nikdo jiný to neví, že už se tak dlouho snažíme. Bydlíme na malé vesnici, kde by nás každý hned řešil. o to horší je,že do nás každý prudí. Moje všechny kámošky jsou ted těhotný nebo už mimi mají a hučí do mě, abych si taky pořídila. Jsem zvědavá jak to dlouho vydržím. ☹ než bouchnu a všechno jim řeknu. Pořád hledám na netu čím by to mohlo být, že jsou vajíčka prázdná a kromě toho, že mám zkusit dlouhý protokol jsem se nedočetla nic víc, co by mě povzbudilo. Potom jen možná vajíčko dárcovské,ale to je asi ta poslední varianta.

Nevíte za jak dlouho se může sexovat po OPU? Dnes už se cítím docela ok, tak by to možná šlo. 😵 Opu bylo ve čtvrtek. Za čtvrnáct dní se budu vdávat a nemám na to ted nejmenší myšlenku 😕

Kacmelina: držím palečky, já myslím, že ten tvůj bojovníček, je tam zakuklený 😉

Pet.s: Ty máš děti adoptované? a teď budeš mít svého mimíska? No jestli jsem to pochopila správně, tak si fakt ženská s velkým Ž 🙂

evak99
17. dub 2010

pet.s: no jasně, Bramboráčka malýho budeme mít 😉

evita: s tím sexíkem nevím, ale myslím, že není důvod proč by to nemělo jít 😉 možná to bude trochu bolet, protože budeš mít zvětšenou sliznici...vyčkej s informacema na konzultaci, dr. ti nejlíp poradí, v čem by mohl být zakopaný pes. těš se na svatbu a nestresuj se tím, protože stejně toho z netu moc nevyčteš...

kacmelina: je moc brzy, vydrž. budeš se zbytečně stresovat. dřív jak 7.-8. den po et bych test nedělala. a ani to není jisté, že se ti čárka ukáže, tak že lepší počkat.... 😉 i když je to těžké

kacmelina
17. dub 2010

Petaloudi:
Já už to snad vydržím do čtvrtka aspoň 🙂 Doufám.... 🙂 Kdyby tam byla aspoň slabounká čárečka 🙂

Pet.s:
Já se uklidňuju tím, že je to brzo a tím, že aspoň vím, že už ve mě není Pregnyl 🙂 Ale jsou to nervy!!!

Evita:
Já v to doufám!! Včera jsem se byla kouknout v Tescu na oblečky a maj tam nádherný sety za super ceny!! I když mi minža řekl, ať už nic nevybírám, že toho máme doma 2 velký krabice, tak ale to prostě nejde. Protřídím krabice 🙂 😝

Evak99:
Právě, já to prostě nevydržím, ale tak snad aspoň do čtvrtka. 🙂
Jen mě stresuje docela to, aže mě pořád pobolívá břicho a tak pálí kolem pupíku. I když kamarádka říkala, že to je normální, tak ale mě se to nějak prostě nezdá.
Moc moc gratuluju k Barunce!!!!! 🙂 🙂

evak99
17. dub 2010

kacmelina: já vím, že ot je těžký, ale snaž se to vydržet 😉 jinak když jsem otěhotněla, tak mi bylo děsně zle jako na mrchu. já vůbec nepochybovala, že jí dostanu a nakonec nic 😉 takže ty příznaky jsou neprůkazný ☹ drž se a snaž se vydržet a nenervovat! 😉

pet.s
17. dub 2010

Evita,pochopila jsi to dobře.Mám adoptovanou dceru 16 let, a kluka 13 let. pak mám jednoho andělíčka a ted čekáme jednoho mimimáska. 😉
Proč bych byla žena s velkým Ž? Kvůli adopci? Ale jdi. Zlobit tě můžou i vlastní. Já byla taky pěkný péro v pubertě a to pocházím z rodiny, která tady patří ke smetánce. 😀
Neboj, ono to jednou přijde. Víš, co mě pomohlo překonat tyhle nezdary? Když jsem si naprosto reálně a natvrdo představila, že to prostě nemusí vyjít. Že to dítě mít nebudu. Jak budu žít? Na co se budu těšit? Strašně jsem to obrečela,rvala jsem se s tím několik dní, ale nakonec zjistila, že by to zase nebylo až tak strašné. Že život půjde dál a člověk i tak musí žít.
Hele a těm, co do tebe rejí, říkej, že si chceš ještě užít, že není kam spěchat, ne? 😀

kacmelina
17. dub 2010

Evak99:
Snad už to vydržím. Jen mě štve, že se mi strašně zhoršilo Astma a mám jen Ventolín dýchátko, má se použít maximálně 6 vdechů denně, ale já jich mám kolikrát až 20 ☹ navíc teď ho nesmím, ale jiné nemám. Na alergologii mě objednala až na pondělí, takže doufám, že se mimísek do pondělka neudusí nebo nezfetuje dýchátkem. 😒

ivarei
17. dub 2010

kacmelina: Kéž by ti odměnou za ty trable s astmatem byly dvě čárky na testu.

Dobrou noc, holky 🙂

pet.s
18. dub 2010

Dobré ráno, vstávat a cvičit. Hlasí se Quasimodo. Mám na nose opar jak kráva. Oteklou celou pravou část obličeje.Bouli na uzlinách.Jsem krasavice 😀 Odvezla jsem synka na fotbal a váhám, zda už jet na chatu nebo zalézt do postele. 😀

nannynka
18. dub 2010

pet.s - supej do postele oteklino 😀

inza
18. dub 2010

petap: tak co vraceli jste se kvuli mrse pro leky, kdyz jste meli naplanovany vikend?

kacmelina
18. dub 2010

Ivarei:
Snad jo, i když jsem si teď teda říkala, že jestli dneska nepotratím, tak nikdy 🙂 Vydrhla jsem celý byt a uklidila. Složila jsem sedačku, která te těžká jak prase 🙂 protože by to nikdo jiný neudělal.... Za odměnu si jedu pro nového králíčka 🙂

Pet.s:
Nápodobně, já jsem zase jeden velkej oteklej ksicht, takže jsem jedna velké boule 🙂 Jdi si odpočinout!!! 🙂

pet.s
18. dub 2010

tady miss obluda 😀 Vypadám jak ropucha bradavičnatá 😀 Byla jsem na chatě. Vlastně úplně celá rodina. Teda bez našich dětiček. Bylo to super. Unaveně odpočatá. 😉 Ted jsem četla, že jedna mamina šla na triplle testy a zjistili ji, že v 16 tt má mimi mrtvé.Tak se hezky začínám bát příštího týdne. Achjo. 😖

anlek
18. dub 2010

Pet.s ctes spatne veci. 😉 Vy mate prece miminko zdrave. 😉

Jinak jsem posledni dny ani moc nedocitala, nejak nestiham. My meli ted akcni tyden. Od minuleho ctvrtka tu mame lektora z USA. Od soboty do tohohle patku jsme meli tu nasi akci. Jenze ja minuly patek byla u dr. a maly mezi 5. a 15. dnem shodil z 2500g na 2250g. Takze jsme byli malem poslani do nemocnice. Od soboty jsem musela zacit dokrmovat UM, ale nastesti do pondelka maly zacal pribirat (to byla deadline od dr., to jsem k ni sli na kontrolu s tim, ze pokud to nebude dobre, jdeme do nemocnice bez diskuze). V pondeli u dr. to dopadlo dobre, maly neco nabral, tak jsem odjela za muzem na tu akci, nechtela jsem byt doma sama s vecnym krmenim, vyvarovanim atd... Nastesti jsme se tam aspon trochu rozkojili, uz dokrmuju minimalne, skoro vubec. Ale nervy to byly hrozne. No a vcera mel lektor odletet domu a my mit konecne klid. Jenze nic nelita. Dneska mu rekli, ze ma volat ve ctvrtek a mozna v patek by mohl odletet. Ale neni to jiste. Takze tu bude o tyden dele. Me nejak dochazi fantazie, co delat k jidlu, aby to bylo aspon trochu mezinarodni ...

pet.s
18. dub 2010

anlek..díky. Já vím,ale červík hajzlík vrtá víš? ustoupily nevolnostim, v podstatě mi nic není, břicho mi neroste, tak mám pocit, že je nějak moc velký klid před bouří. Navíc tohle mimi proti Matyáškovi an všech UZ bylo klidné a moc ase nehýbalo. Matyáš byl boxer už od začátku. Prostě mám jen strach.
Anlek..prosím tě hod mu na pánev kus masa, tím nic nezkazíš. 😉

pet.s
18. dub 2010

grrrrrrrrrr vrrrrrrrrrr.Baruna opět prudí.Zabiju jí, šlápnu ji na krk.Roztrhám ji na tři malé. Fakt, co slovo na to má odpověd.Šňabe a je protivná. Jsem se dovolila zeptat, kam dala krabičku a vidličku, co dostala před týdnem do školy. Vyhodila, ne?! Krabičku za 70 Kč, vidličku od sady. Sekanou k obědu měla málo, všechno dáme Danovi.(to je její verze.Pravda zní K obědu sežrala půl šišky sama, brambory vrátila. Dan k obědu neměl, byl na fotbale, tak jí až ted, má 2 plátky a talíř brambor.) Řasy a vlasy ve vaně nadělal Dan. Nádobí na jejím stole, není její. (nevím koho jinýho, nikdo k ní do pokoje nechodíme).Prostě prudí a ve finále se mě zepotá jestli může jít v pátek zapařit.(Asi 5x jsem ji řekla, že na diskotéku ji pustím až ji ve škole nebude hrozit vyhazov, vzhledem k tomu, že má 3 z chování, tak ji hrozí vyhazov příští dva měsíce) Mám pocit, že má jen půlku mozku a tou myslí ještě jen na půl.