Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
17. říj 2008

wokounek pry jsou tam miliardovy skody a byla tam vystava pragodent..a jednemu vystavovatelovi byla skoda vycislena na 250 000 eur

maharal
17. říj 2008

Ahojky snažilky, mám na vás dotaz jestli můžu ve středu jdu do Gennetu k doktorce pro léky na stimulaci a říkala mi že jsou nějaké s bez doplatku a nějaké se platěj tak teď se mám rozhodnout jaký chci do středy a nevím. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Já se nemůžu vůbec rozhodnout. Placení budem mít dost manžel jde na T/M a pak nám budou dělat ICSI jestli to píšu dobře a jestli si něco jěště vymyslej to nevím tak jsem si říkala že si dám napsat ty co se neplatěj no , ale když to nevyjde tak si budu rvát vlasy. Tak díky za odpovědi. Mějte se krásně.

wokounek
17. říj 2008

Nely, tak to je teda síla 😒 ... zajímalo by mě, jestli se to někdy vrátí do původního stavu, když je to ta historická památka...

Maharal, asi ti úplně neporadím, protože mně nakonec na výběr nedali (i když při nějaké z prvních konzultací říkala sestřička, že jsou nějak dva léky na výběr, jeden dražší, ale se snadnější aplikací a druhý levnější s tím, že si to musíš míchat)... tak ti jen napíšu, co jsem měla a za kolik... gonal - 1 pero mě stálo něco málo přes dva tisíce (vypíchala jsem dvě) a pak mi předepsali cetrotide (ten byl sice jeden za tisku a kousek, ale naštěstí bez doplatku (měla jsem jich celkem šest) ...celý to zacálovala moje pojišťovna 🙂 ... tak takhle, ale určitě si nech ještě poradit od ostatních...moje rada je vlastně taková rada-nerada 😅 ...papa

zuzka11
17. říj 2008

Marhal, já jsem měla při 1.IVF ty léky bez doplatku - Merional a Menopur, neplatíš fakt nic, ale musíš si sama píchat do stehna - není to tragédie, úplně v pohodě se to dá. Teď budu mít léky s doplatkem - chtějí mi dát úplně jinou stimulaci.....takže díky Wokounku - aspoň vím, kolik to asi bude stát....

A ještě - myslím, že to u tebe vypadá nadějně - já jsem špinila už od 10.dne když se to nepovedlo, takže držím palce na nedělní testík!!!!!
Jsem zatím trošku mimo, dali ti dve nebo jedno do bříška?

broskef
17. říj 2008

maharal, co vim ja tak pojišťovna proplací Merional ( smichava se picha injekci), picha se do svalu a fakt to fest pali, potom Menopur, ten se také smichava (prašek+ rozpouštědlo) ale picha se do břicha pod kuži- to si myslim, že je v pohodě, za ten se doplaci, ale ne moc timulace na IVF mi vyšla myslim na 1100,. toto jsou leky vyrobené z moči žen v přechodu, potom jsou syntetické preparaty v takovém tom diabetockém peru, Gonal, Puregon a ty stoji diametralně vic tak kolek 4000-6000. Vše o cem pišu vim na zakladě vlastni zkušenosti v Gennetu. Hodně štěstí!

zuzka11
17. říj 2008

Ahoooj brosfef!

Tak nakonec se vám to povedlo? Moc gratuluju!! bylo to IVF nebo spontánně?

nelynka
17. říj 2008

ahoj maharal..
ja som si mala vybrat medzi Duphastonom , ktory sa doplacal do 6000kc a Fostyonom za ktory som nedoplacala nic..vybrala som si Fostymon, pri ktorom som mala 16folikulov, 9 sa oplodnilo, 2mi dali do bruska a 5 je zamrazenych..
pichala som si ho do zadku, cize som chodila bud na pohotovost alebo priamo do gennetu pichat ale vpohode...
tiez sme mali ISCI, nakolko manzel mal len zamrazene spermie po rakovine..
a zalezi od toho ako ti lieky schvali poistovna a ako mate peniazky..ide tam vlastne o to, ze kazde telo zareaguje inak na kazdy liek.. takze na tie drahe mozes ale nemusis zareagovat rovnako ako na tie lacne..je to len na tebe..my sme pozerali hlavne na peniazky, pretoze sme ich vela nemali... 🙂

nelynka
17. říj 2008

wokounek pochybujem a aj ked sa to vrati do povodneho stavu tak uz to nebude mat tu historicku hodnotu.. 😖

maharal
17. říj 2008

Děkuji moc za odpovědi asi nejdřív teda zvolím zy bez doplatku doufám že se to povede. Přeju Vám všem moc úspěchů při snažilkování papa.

broskef
17. říj 2008

ahojky Zuzko!

díky moc!!! čeče, ve finale spontalně, trochu zazrak 🤐 😵 nakonec se nám to povede všem!!!!jen vydržet! jak si na tom?

zuzka11
17. říj 2008

Já se chystám na 2.IVF, chytám stracha..... 😠 Strašně moc ti gratuluju, to je sen nás všech, aby to nakonec šlo spontánně.......u nás nic nenašli, nikdo neví proč to nejde a přesto pořád nic......Už víš co budeš mít, kluka nebo holčičku?A jaké to je najít //?neumím si to představit 😀 Asi mě klepne....snad už brzo! 😉

lanna
20. říj 2008

Ahoj holky.
Přyji vam krasnyj den..
Wokounek tak co už sy testovala,jak jseš na tom 🙂 držim palečky.

Kde pak je Katuska už se dlouho neukazala 😵 .

katuska23
20. říj 2008

Lanno tady jsem ahoj 🤐

byla jsem ve volební komisi tak nebyl čas 😅 jak jsi na tom?

ve čtvrtek jdu do té nemocnice

lanna
20. říj 2008

Ahoj Katusko...
Tak ty sy zbirala hlasy 😅 .
No ja jsem zatim na tom dobře jsem 7 den po ET,takže ješte je vše okej horši to pak bude až budu muset testovat...
Katusko a ty jdeš na nijakyj zakrok?

katuska23
20. říj 2008

ano na laparo 😔

jejej to to letí to budeš testovat nějak v pátek že?dobře to dopadne 😵

lanna
20. říj 2008

Nebud smutna třeba to je prvni krok k uspechu 😅 ,ja vim že se nemaš zatim čemu radovat ale ty jsy statečna a zvladneš to 😵 ...
No nevim jestli v patek ale v přišti pondeli určitě.. 😅

lanna
20. říj 2008

Katus a za jak dlouho po laparu budeš moc začit neco delat,myslim tim stymulovat nebo tak?

katuska23
20. říj 2008

lanno já myslím že hned,hlavně jsem si řekla aby mi udělali i průchodnost,aby jsme kdyžtak hned mohli jít do ivf 😉

budu na tebe moc myslet 😉

lanna
20. říj 2008

Dekuj...
A tobe dyržim palce,at jseš byrži fit,určitě byrzi budeš psat o nečem jinem a mnohem veselejšim 😵 ...

hypo
20. říj 2008

ahojky, holky brala jste nekdo Clostik? ja mam ted prvni brati za sebou ve stredu jdu do Gennetu na UTZ a myslela jsem jak budu desive citit ze rostou folikuli a ono nic..... tak jsou bud prtavy nebo nejsou vubec 😠

katuska23
20. říj 2008

hypo to nemusíš vůbec cítit 😉

holky myslíte že mám do Gennetu zavolat že na tu laparku jdu?

terezita
20. říj 2008

bre ranko!
teda katus, jak jste tam ty hlasy spocitali?? 😝 😅
hypo, ja taky nic necitila, jen jsem pak po ovu az do mrsky byla dobre nafoukla.. 😀 😀

lanna
20. říj 2008

Ahoj Hypo ja jsem Clostik nebrala,ale to nemusiš moc cytit,na UZ uvidiš že tam budou..
😵 ,a moc krasni.Kolikatyj den bereš clostik?

zuzka11
20. říj 2008

Dobré ránko!🙂)

hypo - Clostil cítit vůbec nemusíš, to až při stimulaci, když jich je víc.....ale někdo na to reagzje změnami nálady....

Katy - klidně zavolej, nebo napiš své dr.email, podle toho co je ti bližší ...🙂)

Lanno - a jak se cítíš ty? jsi naše "horké želízko🙂)))"

katuska23
20. říj 2008

no jo terezit vyhráli jsme 😀 pozabíjejte mě 😝 😀

mám zavolat do toho gennetu?

hypo
20. říj 2008

tak jste me uklidnili, uvidime ne stredu.....
ja byla treba presvedcena ze uzasne ovuluju kdyz jsem brala Proveru, jelikoz jsem mela snad vsechny priznaky a dr. mi rekla ze jsem urcite bez ovu tak jsem tak nejak mimo....
uz se tesim na stredu co mi povi, to uz bude i manza po spermogramu a ja budu mit vysledky HP

lanna
20. říj 2008

Katus jestli maš termin tak ja sy myslim že nemusiš se hlasit,ale istota je istota,ja mam z tim skušenost...

Jestli bych nezavolala jak dopadlo rozmražovani embriek tak bych tam šla zbytečně,,,oni na mě zapomněly 😝 ..

katuska23
20. říj 2008

no oni o tom ani neví že tam jdu 😀

lanna
20. říj 2008

Zuzko ja zatim v klidu ješte mam čas abych nabrala silu na vysledek 😀 .
Dnes jsem 7den 😉 .

lanna
20. říj 2008

Katus tak to určitě zavolej,at tam nejezdiš zbytečne 😵 ,