Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
21. dub 2010

Dobré ranko, nebo spíš dopolko, že 🙂

Tak asi tak:
Včera večer jsem zašpinila, tak jsem jásala, že konečně dorazila MS...no omyl ráno zase nic ☹ Dr Lovasová udělala UZ a mám sliznici 7,6..hurááá...takže by MS měla být 😀 Prý by ještě týden počkala a pak by teprve píchla Agulotin. Dnes byla extémně šťouravá..jestli mám cytošku, jestli mám čerstvější HP..ten pak našla z té Endokrinologie..tak pak jestli už jsem byla na té Magnetické rezonanci....a jestli mám výsledky...a pak, jestli na ně nemám čekat...no jak u výslechu....na jednu stranu je to dobře, že nic nechce zanedbat, ale nějak jsem na to nebyla připravená 🙂 Ale zvládla jsem to.
Samozřejmě jsem neodolala a pak zavolala Vykysalé, abych si potvrdila to co mi bylo řečeno...takže..sliznice už nikam nezmizí..musí odmenstruovat...a kdyby mi pak píchli ten Agulotin, tak se nemám plašit, že to může trvat i 10 dní něž to dostanu.
Tak jsem se uklidnila..sliznice tam je a MS tedy dorazí 🙂
Holky, svatosvatě tady slibuju, že už nebudu vyšilovat a hodím se do klidu..sliznice tam je, tak MS přijde až bude její čas 🙂

Moc děkuju za podporu a že jste na mě myslely 🙂

petap1
21. dub 2010

petaloudi..vydrž o to to pak bude krásnější až na to přijdete ve dvou 😀

vveu: volej tím nic nezkazíš 🙂

darkwitch
21. dub 2010

petap parada, vidis, ze je vsechno vporadku
petaloudi vydrz i kdyz te chapu, taky bych mela nutkani 😉
vveru jen je otravuj a volej 🙂

inza
21. dub 2010

ahojkyy: ja byla na UTZ 6 a 9 DC a na OPU 11 DC, takze bych to u tebe videla asi spise na pondeli

inza
21. dub 2010

petap: tak prichodu trochu pomoc dobrym cervenym a horkou koupeli. 😀

vveru
21. dub 2010

Petap, vidíš, to zvládneš!!! Stejně je to na budku, nejdřív člověk na menstruaci čeká a čeká a ona nepřichází a když jí pak nechce tak mrcha příjde!

Asi to zkusím zavolat, snad mi nevynadají, když původně řikali, že výsledky budou až za ty tři měsíce. Ch jo.

dennisa
21. dub 2010

Ahoj holky.
Jdu zas po době na radu od zkušenějších 🙂
Čeká nás 2.konzultace a vůbec nemám představu, co se už bude dít nebo nebude.
Jen ve zkratce: v únoru byla 1.konzultace, spermiogram manžela, odběry krve a moče, v březnu jsem byla na hysteroskopii, v dubnu na odběru na hormonální profil.
Takže předpokládám, že odběry už máme všechny.
Nevíte, co bude následovat dál?? Sestřička mi říkala něco o UTZ 10.DC....ale ani nevím, kvůli čemu to má být a proč.
Jdeme tam 10.5.
Poprvé jsem do Gennetu volala na začátku ledna a on je skoro květen a mně se zdá, že stojíme na místě a pořád se nic neděje 😖

inza
21. dub 2010

dennisa: no podle me s Vama dr probere ty vysledky a navrhne nejaky postup co a jak dale

petap1
21. dub 2010

inza: nechám to volně plynout..už žádné postrkování a stresy...ať si přijde až bude její čas 😀 Koukám, že už jsi asi doma, že...to nebyla procházka ?

dennisa: asi chtějí podívat jestli ti tam sám zraje folík. No a podle všech výsledků se domluvíte na postupu 🙂

dennisa
21. dub 2010

Děkuju holky.
Zapomněla jsem napsat, že všechny výsledky dopadly absolutně v pořádku. A další věc je, že u nás nemusej koumat, proč to nejde, nemám vejcovody....
Takže si právě myslím, že už by nic nemuselo bránit tomu, že by se to IVF konečně rozběhlo 🙂

Ještě jedna věc. Kdy oba partneři podepisují ty reverzy? Já jen, že nevím, jestli to tam manžel stihne na tuhle druhou návštěvu, pojede z práce a dorazí asi později.
Jsem se tam zapomněla minule zeptat, jestli máme přijít zas oba.

evak99
21. dub 2010

petap: supeeeer. mám z tebe radost. uvidíš, že jak se trochu uklidníš, mrška dojde včas! Dr Lovasová je poctivá, já u ní taky párkrát byla místo dr. Brandejské a ona se opravdu na všechno vyptává a kontroluje. ale to je dobře...může zase objevit něco, čeho si někdo jiný nevšiml.... 😉

ahojkyy
21. dub 2010

denissa - ahoj. tak ja neviem, či ti pomôžem ale u mna to bolo nasledovne: tiez som bola na kontrole pred ovu, aby vedeli, ako to prebieha, či rastú folikuly aj pred tým. Následne presne 23 den pred stimuláciou IVF. Tam rozhodne, či más dlhy protokol, alebo začneš stimulovat az po MS, 2. den.
Oplati sa priamo pýtať, vela, nebáť sa. Inak si tí Dr. myslia, že je to samozrejme a vieme to.. ale odkial?
aspon u Dr. Daneka to tak je. Ale musím uznať, trpezlivo mi všetko zodpovedal..
ahojkyy

ahojkyy
21. dub 2010

ps denissa - reverzy sme podpisovali tesne pred stimuláciou. tiez chodím vacsinou sama, vacsinou je manzel mimo prahy..

dennisa
21. dub 2010

Ahojkyy, děkuju.
Tak si myslím, že květen mě omrknou, ultrazvuky a podobně a hned v červnu by jsme mohli jít do akce. Doufááám...nebo se z toho věčnýho čekání asi brzy zblázním 🙂

inza
21. dub 2010

petap: byla ja to psala z mobilu 😀 hezky jsem si sedla k vode 😎 . Jsem dorazila az ted a zachvili zase padim ven s psiskem

inza
21. dub 2010

dennisa: bud v klidu. Kveten je za dverma a ubehne hodne rychle a pak uz se na to vrhnete 😀

betox
21. dub 2010

petap: no hurááá 😉 Ona se určitě objeví, fakt vytěsni jí z hlavy....

petap1
21. dub 2010

inza: aha..tak to ju..já přišla hladová jak pes, tak jsem si byla něco zdlábnout. Tenhle tvůj klid ti závidím 🙂

evak99, betox: 😀 Budu se snažit jí absolutně vymazat z hlavy 😀 Jj je dobře, že se na všechno ptá, jen mě tím zaskočila 🙂
Ještě mi řekla, že pokud bych špinila celý den, abych si stejně přišla pro léky a pokud bych špinila i ten další, tak by se večer píchla první dávka..takže se dá začít i se špiněním...prý to u anovulačních cyklů bývá...špinění místo pořádné MS 😕

inza
21. dub 2010

petap: neboj on ten klid taky prijde. No nic jdu se morit se cvicenim. Pes vytuh a nebude otravovat 😀

ahojkyy
21. dub 2010

denissa - hlavne im povedz, aby ste zaslali ziadost na IVF podla poistovne to trva 2 - 4 týždne, aby ste to následne všetko stihli.
neboj, oni ta len potrebujú aj trochu odsledovať, aby ti vedeli, aké lieky zhruba nasadiť a hlavne aké dávky, aby ta neprestimulovali a bolo to akurát stimulačne.

držte palce, idem na UZV. ahojkyy

dennisa
21. dub 2010

Ahojkyy, to jsme domluvený už od minule s dr.Brandejskou, že až budou všechny výsledky, že se pošle žádost na pojišťovnu, takže to bude asi na týhle návštěvě.

Přeju, ať Ti UTZ dopadne dobře 😉

ahojkyy
21. dub 2010

ano, dík. Tak ked ti posle tu žiadost, tak to uz nemá čo zdržovať, už to pôjde. držím palečky 🙂

petap1
21. dub 2010

ahojkyy: držím palce ať je UZ ukázkový 🙂 pak dej vědět 🙂

darkwitch
21. dub 2010

ahojkyy taky drzim palce at to jde na uz dobre 🙂

ahojkyy
21. dub 2010

jej, dik, ozvem sa. ahojky

inza
21. dub 2010

dennisa: ta pojistovna vetsinou cca 3 tydny, ale zalezi jak ktere. Pry VZp jim to posila zpatky do tydne. Teda tak me to tam rikaly, kdyz jsme pospichali na schvaleni tak rikali skoda ze nejsem vzp ze ty to maj rychle

vveru
21. dub 2010

denisa, to už s Vámi probere co a jak, od 27. je Brandejská už zase zpátky. My kdybysme nezapoměli na tu genetiku, tak už to máme taky rozjetý. Vy genetiku máte??

dennisa
21. dub 2010

Inzo, já mám VZP, tak snad to pofrčí rychle 🙂
Na tu konzultaci jdu zkraje cyklu a další MS by pak měla přijít na začátku června, takže si myslím, že to už by jsme mohli jít do akce, že během května se to všechno stihne a v červnu hurá na to.

Vveru, jo jo já vím, sestřička mi právě říkala, že paní doktorka Brandejská tam nebyla, jinak by nás asi vzali na tu konzultaci i dřív, ale poprvé jsme byli u ní, tak jsem chtěla zase k ní.
Genetiku nemáme a ani o ní nikdo nemluvil, tak nevím. Myslím, že jsem někde četla, že to nedělají všem před IVF.
Proč po Tobě to chtěli?

pet.s
21. dub 2010

Dobré ráno děvenky,..tak jsme v 8.21 zalezla a před chvíli vylezla,akorát když dorazila rodinka ze světa. Se z toho picnu. jsem strašně líná, nic se mi nechce.Ohřála jsem jim oběd a ted se tu přemáhám jít účtovat.Se mi nechce. ☹

petap1
21. dub 2010

pet.s : však jeden den lenošení si zasloužíš, ne 😀