Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
28. dub 2010

ahojkyy: supeeer..to bude prodloužená kultivace...a k tobě do bříška půjdou ti nejsilnější...no a možná budou i mrazáčci 😀 Moc držím palce 🙂 Daněk tam 11DC neviděl dominantní folík...ale to už mohl být prasklý a nebo pak rychle dozrál 🙂 Minulou středu Dr. Lovasová nic neviděla..ale já jsem na tu obrazovku koukala a přišla mi ta sliznice jiná...taková neohraničená....to víš, já už to mám za tu dobu nakoukané, jak vypadá standartně...možná proto jsem si ten test udělala..nevím co mě osvítilo 🙂

darkwitch: vyvolávačka to spíše podporuje..takže dostal životabudič 🙂 🙂

ahojkyy
28. dub 2010

jej baby, vy ste také zlaté, jak ma podporujete 🙂 ja sa vždy teším, jak spustíte 😀
tiež sa teším, že je ich 7 životaschopných. Len keď oni vždy postrašia, že uvidíme, čo zajtra, ako to, čo je momentálne ešte nič neistí.. ja viem, som strašná. Potom sa budem báť či sa chytí a ak sa to celé podarí, tak sa budem báť, či bude zdravé a potom pôrodu.. 😀
dík všetkým
ahojkyy

petap1
28. dub 2010

Ahojkyy...JJ přejeme si // a pka když to je tak se nám roztřesou kolena a už se zase něčeho bojíme 🙂
Ale ty se neboj..7 je super a určitě vydrží...za chvilku už je budeš mít v bříšku 🙂 🙂

ahojkyy
28. dub 2010

dík petap. Snáď sa to vydarí. tak ja dnes písmenkujem naposledy, idem na akciu s manželom, poslednú pred ET, čo sa týka celej noci.. dúfam, že to embryjkám resp. telu po OPU neuškodí.. zajtra napísmenkujem, ako sa to pohlo ďalej. Pozdravujem všetkých 🙂 ahojkyy

betox
28. dub 2010

Jednou někdo řekl, že porodem strach rozhodně nekončí. Od početí se pak o dítě člověk bojí až do smrti....

petap1
28. dub 2010

ahojkyy: tak si to pěkně užij... pak už budeš jen těhulit 🙂 🙂

petap1
28. dub 2010

betox: JJ svatá pravda 🙂

vveru
28. dub 2010

Tké souhlasím 😕

darkwitch
28. dub 2010

petap ja nemyslela vyvovalavacku, ale tvoje vyvolavani 😉
ja taky souhlasim 🙂

petap1
28. dub 2010

darkwitch: Aha..no tak to máš pravdu 😀

kacmelina
28. dub 2010

Petap1:
Tak jsem dneska byla v Gennetu na krvi. Ráno byl test zase negativní. Takže mám taky volat ve 3h. Tak až zavoláš, dej vědět, zavolám taky!! A neboj, když máš dálnici, tak je to jasný!!!!! 🙂

vveru
28. dub 2010

Kacmelina, držím palečky . . .

petap1
28. dub 2010

kacmelina: tak jsem spolučekatelky 🙂 držím palce...a neboj, naděje umírá poslední...má kamarádka, měla pozitivní test až v 8tt 🙂

petap1
28. dub 2010

kacmelina..v kolik jsi tam byla ?

petap1
28. dub 2010

holky ani jsem do sebe nenasoukala oběd..je mi blivno...asi nervy.. a nebo že by prcík 😀

inza
28. dub 2010

petap: co zase plasis. Bud v klidu. Proste se vam povedlo prirozene tak z toho nedelej vedu a bud rada, ze nepotrebujete dalsi asistenci.

inza
28. dub 2010

betox: taky souhlasim, je to svata pravda

petap1
28. dub 2010

inza: Ok...už jsem v klidu...máš pravdu 🙂 Jsem hrozná viď...stane se mi taková super věc a já zase plaším. Ale slibuju, že už nebudu 🙂

darkwitch
28. dub 2010

petap neslibuj co nemuzes splnit 😉
kacmelina drzim palecky

betox
28. dub 2010

kacmelina: držím palce 😉

evak99
28. dub 2010

petap1: já se tu usmívám u pc jak debil. 🙂 moc ti potichounku gratuluju. Je to úžasná zpráva!!!! Počkáme, co krev, ale jak už jsem tu psala, zázraky se dějí. 😉 Hele, pamatuju si na sebe, jak jsem čekala na mrchu kvůli dalšímu ivf a pořád nic a při tom mi ještě dr. Lovasová při utz před stimulací řekla, že mám cystu, tak jsem z toho byla úplně mimo. Doufala jsem, že se cysta odplaví s mrškou, jenže mrška nepřícházela. Tak jsem udělala test na kterým, poprvé v životě, (a že jsem si jich do té doby udělala požehnaně) vyskočily dvě dálnice, jak blázen. Nicméně pak jsem si v létáku přečetla, že cysta může způsobit falešně pozitivní test, tak jsem si říkala, že to je určo můj případ. No a druhý den jsem letěla do gennetu a nemohla se dočkat odpolka a pak když mi sestra řekla, že to je "hodně" pozitivní, tak jsem myslela, že se radostí zblázním 🙂 usmívala jsem se jako debil asi jako teď, když myslím na tebe 🙂 a nakonec se nejednalo o žádnou cystu, ale už to byl bobísek, co se tam hnízdil 🙂 a pak mi teda taky dr. vysvětlila, že se výrobci testů tím tvrzením o cystách trochu kryjí, že cysta nemůže vyprodukovat "dálnice"!!!! takže hned ve tři napiš, co a jak!

nany: tak to je teda bobísek prdelkou jak vyšitej. Ale neklesej na mysli. Já myslím, že se naše princezna včera otočila hlavičkou dolů...pěkně to začalo tlačit, takže myslím, že to je ono. Ale uvidíme. Ve čt po Apolináři se hned ozvi s novinkama!

inza: no jo 3 diplomky jsou blbý, ale to dáš 😉 i když mě se to kecá, mám napsat nějaký článek a už mi zbývá jen týden a já se do toho ještě nepustila...buuuu, taky to budu honit na poslední chvíli 😉

pet.s: já měla stejný pocity jako ty. od začátku jsem "tušila", že čekám holku. manžel si moc přál kluka, teď je nadšený, že to bude holka a co teprv až ji uvidí, že? 😉 Líbí se mi všechna vámi vybraná jména, nejvíc Anna, Magdalena a Karolína. Terezek je hodně, i když je to nádherné jméno.... 😉

inza
28. dub 2010

petap: musis souhlasit s darkwitch 😀 😉

evak99
28. dub 2010

kacmelina: i já držím palce, taky hned nahlaš stav! 😉

ahojkyy: nádherná úrodička 🙂

inza
28. dub 2010

evak99: jo kdyz jsem taky mela psat clanky do sborniku tak stejne jsem to nechala na posledni chvili. Nebo clanky na postery tak to same. Proste dokud te netlaci cas tak to nenapises....teda znam to od sebe?

petap1
28. dub 2010

evak99 : Tak to jsme na tom stejně..taky se dnes culím jak měsíček na hnoji 🙂
Jsou to ale věci, viď...co ta příroda dokáže....a i když jsou UZ tak i přes to, si člověk nemůže být 100% jistý, že viděli vše. Příroda nám pěkně dává na jevo, že i sebe lepší UZ oklame 😀

Myslíte, že mám volat až ve tři, nebo můžu v půl ? 🙂

petap1
28. dub 2010

inza: Já byla stejná..jak v učení, tak v psaní prací..dokud byl čas tak jsem se nedokopala...zato pak to byl fofr 😀

inza
28. dub 2010

petap: ja myslim ze muzes zavolat i pred treti, nez se tam probojujes tak budou tri a nebo i vice 😀
jo ale ve fofru clovek psal nejlepe a nejvice toho vyplodil 😀

evak99
28. dub 2010

petap1: můžeš i v půl. když výsledky nebudou, tak ti řeknou, ať zavoláš později. jsem napnutá, jak struna 🙂

jo jo inza souhlas. jsem na tom stejně 😉 a už jsi dneska cvičíkovala? 😉 😵 tě budu povzbuzovat....

inza
28. dub 2010

evak99: jeste jsem to nestihla. Rano jsem musela jet pro matku a jeste s babi na hrbitov. Takze cvico asi az vecer. Ted se jdu placnout na zahradu na zidly s diplomkama nez prijedou zednici a zacne zase makani dneska asi vozeni malty 😀
jj diky za povzbuzovani pomaha to 😀

darkwitch
28. dub 2010

inza, evak myslim, ze jsme na tom vsechny stejne 🙂 jen se to nesmi nechat dojit do stadia "ted uz to stejne nestihnu..."
petap ja jsem taky napnuta, ale ne zas tak moc, protoze u tebe je vysledek jasny 😉 dalnice tam urcite nejsou jen tak pro nic za nic 😉