Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
28. kvě 2010

dark díky 🙂 no jo i na tom monitoru jsem na ní byla hrdá 😀 😀

anlek: já vím. 😉 ale stejně se mi moc nechce rodit 4kg macka 🙂 piju sliz z lněnýho semínka, tak snad beruška jen tak hezky vyklouzne 😀 😀

zubajda
28. kvě 2010

Tak jsem zpet,.. byla jsem si pro leky...takzeee... vecer uz zacnu strikat Synarel,... a od zitra rano synarel a gonal a vecer synarel... a ve stredu pristi tyden jdu na utz....a doplacela jsem 4tis...ufff... ale na to, kolik ty leky stoji,.. se pojistovna placla pres kapsu...

darkwitch
28. kvě 2010

evi tak je mozna lepsi, ze nevis kolik vazi 😉

evak99
28. kvě 2010

asi jo dark 🙂

super zubajdo 😉 tak hezky vykroč do boje pravou 😀

zubajda
28. kvě 2010

evi.. jojo,.. budu skakat po praveee 😉))

evak99
28. kvě 2010

zubaj: 😀

nannynka
28. kvě 2010

evi, super zpravicky. Jeste doporucuju malinikovy caj a masaze hraze. Me to bylo k prdu, ale okoli na to prisaha 😉.
U nas dneska nastoupili prdiky....ja nikdy netrpela na nadymani, ale od ty operace si prijdu jako baloooon...a ted zacal malej...

dennisa
28. kvě 2010

Zubajdo, super, že už začínáš 😉
Já ten Synarel nemám, budu píchat Fostimon a pak Cetrotide.
Sestra říkala, že budem platit cca 3 000,-. Tý jo, není to nějaký levný? 😨 😀
My si dali bokem na to IVF o dost víc peněz, tak nevím, co ještě budeme platit nebo nebudeme....

vveru
28. kvě 2010

Denis, tak to je super, že Ti to dobře dopadlo 😉 Já Vám budu také v patách jestli bude v pořádku ta genetika. Já mám psanej tuším Gonal a Cetrotide.

Evi, super zprávy, držím palečky 🙂

ivarei
28. kvě 2010

vveru, taky jsem měla gonal + cetrotide
evi, tak to vypadá nadějně 🙂 🙂 🙂
dennis, třeba vám pak udělají prodlouženou kultivaci a cena ještě o 2500,- stoupne, nebo zvednou dávku, případně prodlouží stimulku a bude to ještě o pár set víc, ale jinak je to akorát - taky jsme platili něco přes 3000,- a pak prodlouženou kultivaci a to bylo vše.

půjdu vás dočíst 🙂

dennisa
28. kvě 2010

Ivarei, děkuju za info, no vidíš, já si říkala, že určitě ještě něco k placení bude, však s tím se počítá, je mi to jasný.

darkwitch
28. kvě 2010

denni bud rada, ze si moc neplatila, porad se to jeste muze nastradat... a je lepsi to platit postupne 😉

dennisa
28. kvě 2010

To jo Dark, to já jsem ráda, že to zatím nevypadá na tolik peněz, my jsme s manželem počítali, že nás to bude stát 20-25 tis., takže když to bude míň, budeme samozřejmě jen rádi 🙂

darkwitch
28. kvě 2010

denni takova suma by asi byla kdyby vam to neplatila pojistovna...

dennisa
28. kvě 2010

Dark, to by bylo o dost víc, kdyby to neplatila pojišťovna. Já nevím, kde jsme přišli na tu částku kolem 20 tis. 🙂
No to je fuk, ráda budu platit míň 😝

darkwitch
28. kvě 2010

denni to kazda budeme rada platit min 🙂 ono by to nastoupalo kdyby ste meli PK, ICSI, nebo zamrazeni...

vveru
28. kvě 2010

Ivu, tak to je super, žes to měla také, ráda bych šla ve Tvých šlépějích 😅 Dvojčátka, chlapečka a holčičku . . . po prvním IVF . . .

nell1
28. kvě 2010

ahojky, vveru, ty ještě nespíš? Určitě se to teď povede!!! to je jasná věc....oni podchytí, co se dá a po ET ti třeba ještě něco připíchnou a budou tě hlídat, aby to vyšlo..takže směle do toho! 🙂 .

pet.s
29. kvě 2010

Deniska oni to tak říkají, že jeden cyklus vychází na 20 tisíc. My teda se pokaždé na tiuhle částku dostali.Ale já potřebuji děsně moc hormonů.Denně jsem si píchala 300:navíc jsme měli ICSI.To je 9000 (nebo 7000??už nevím)
Nás ten poslední stál skorem 70 tisíc.Ale stál za to 😀

Koukám, že se rozjíždí stejná vlna stimulek jako loni v létě. z toho je tu většina miminek. Nanynka tu řadu uzavírala. Tak holky držím palce at to vyjde. Jdu donatřít okna, koupit si novou Monyovou a jedeme na chatu.
Včera jsme byli na noci kostelů. Strašně krásné. V jednu chvíli začali v kostele hrát varhany a já bulela po Matyáškovi jak blázen. Zapálila jsem mu svíčku a pan farář za něj vznesl modlitbu.taky za zdraví všech mých dětí i za nenarozenou Terinku. Bylo to krásné a dojemné. ☹ tak snad Pán Bůh dá, ne? V pondělí jdeme na velký UZ.Tak zase červík hlodá.
Jo děvčata a prdel mě stále bolí. Užasná věc!!! 😀 😀

kive76
29. kvě 2010

ahojky, uvidíte holky, že ted se nám brzo zadaří....a v příštím roce se děti budou rodit.. to bude dvojčátek...hi,hi.....tenhle rok to už nestihnem..kromě ivarei, evak99,doufám, že jsem na některou z čekatelek nezapomněla.. 🙂

kdepak máme jechulku? už se nám dlouho neozvala...

nannynka
29. kvě 2010

Peto, myslim, ze radu uzavira iva s evcou 😉 ale je cas na novou vlnu! tak sup sup sup.

Ja mela na stimulaci Puregon a Orgalutran (oboji v kratkem protokolu) a pichala jsem si 300 Puregonu. ICSI ani PK nebylo, takze jsme platili 4500 Kc.

evak99
29. kvě 2010

jojo myslím, že loňskou "letní vlnu" uzavíráme my s ivčou, takže holky je čas na další 😉 a léto stimulacím přeje 😉

nanny díky za radu, maliník taky piju a hráz taky masírujem, ale je to teda masakr 😀 prdíky jsou teda blbý, tak budeš muset asi trochu omezit nějaký potraviny? no musíš to holt ozkoušet, každý dítě reaguje na něco jiného.

dennisa
29. kvě 2010

Ahoj.
Holky, to je super, jak to tu jede ve vlnách 😅 Léto je opravdu skvělá doba na těhotnění, tak uvidíme, jak se podaří 🙂

Pet.s, no to je pravda, že to ICSI cenu dost navýší, my to budeme mít bez toho. Ale teda vy jste se dostali na závratnou částku 😨 Ale jak píšeš, bohatě se to vyplatilo 🙂

Kive, Jechulka má odklad IVF, tak si dává asi oddych....

No a já se bojím, abych to nedostala už teď o víkendu, už mě pobolívá břicho, tak snad neee. Potřebuju vydržet aspoň do zítra do večera, když v neděli v Gennetu nejsou.
Neznáte nějakou radu, jak oddálit MS? 😀 Na to asi nic není, vím rady, jak ji přivolat, ale oddálit nevím.

nannynka
29. kvě 2010

evi, uvidime. Zkusila jsem se zacit dopovat laktobacilem a je to lepsi. Holt je to chlap a ti na to udajne trpi vice. Jinak fakt nevim, prijde mi, ze se dymame po vsem. Ale zacalo to kdyz jsem prestala kojit s kosickama...Tak jsme se k nim vratili a je to fakt o necem jinem. Mozna z holeho prsu natahoval moc vzduchu....Ted uz je 2 hodiny vzhuru a je pekne nevrlej, protoze nemuze usnout.

pet.s
29. kvě 2010

kive to teda zapomněla!!!!a co já?já mám teda v plánu ještě letos porodit 😀 😀 za prva nosit to dítě déle než 9 měsíců bych psychicky nezvládla, za druhé už mě prdí jak mi ten můj furt říká kuličko, nechce se se mnou milovat, a pořád m i nakazuje netahej to, nedělej to, a za třetí tak velkou zimní bundu abych se do ní vešla mít nebudou 😀 😀 😀 😀

denisa bodejt stejně bychom ty prachy nastrkali do dětí nebo do bytu nebo do chaty., tak takhle jsou alespon zúročeny 😀 😀 😀

jinak jsme dnes byli na chatě...přijela ségra s dětmi...tak jsem se pomuchlovala se synovcem a s neteřinkou 😉pak jsme vyrazili na Kost.Byl moc hezký večer. a mě pořád bolí prdel!!!!!! 😀 😀

dennisa
29. kvě 2010

Pet.s, jsem si říkala...sakra, Kive na někoho zapomněla, tady přece ještě někdo bude tenhle rok rodit krom jmenovaných...a jo...ty 😀 No přes Vánoce určitě přenášet nebudeš, to je jasný 😀

Pet.s, no jo, ty peníze by se daly vždycky někam vrazit, to je jasný 🙂 Ale když je dám na umělko, i kdyby nebyl nakonec výsledek, vůbec toho nelituju....jasně, že si je netisknem a nemůžeme to platit do nekonečna, ale ta šance je a jiná možnost u mě už ne, tak to holt člověk zainvestuje 🙂

Holky, já jsem tak nadšená z těch voleb...vím, že to sem až tak moc nepatří...ale já to sledovala celej den a nemůžu si pomoct, jsem spokojená! Politiku hodně sleduju už od puberty, tak mě omluvte, že to tak prožívám 😀

evak99
29. kvě 2010

dennisa: chápu tě, já taky 😀

dennisa
29. kvě 2010

evak 😉

darkwitch
30. kvě 2010

dobre rano
denni prozivala jsem to uplne stejne 😀

kive76
30. kvě 2010

nojo pet.s já na tebe zapomněla...omlouvám se... tak ty teda ještě tenhle rok 🙂