Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
31. kvě 2010

ivi: uvidíme, kdy se beruška rozhodne 🙂 otoky jsou teda hrůza, a není to lepší teď, když není tolik horko?

nanny: no to si právě myslím, že ta jizva je blbá i když jedeš s mrňouskem ven, protože přeci jenom zabírají svaly, který si ani neuvědomujeme....tak se držte!

inza: to je dobře, že se tak daří. chápu, že cvíčo je utrpení, mně se teď někdy taky tak nechce cvičit, funím u toho, ale nakonec si řeknu, že bych jinak byla úplně nemožná! ale je pravda, že já už necvičím hodinu a půl jako ty...tak se drž. 😉 a vydrž, výsledek bude stát za to 😉 🙂

vveru: jaký uklízecí volno? 😉

dark: vydržet v testování chválím 🙂 a Indii ještě víc. ale třeba už nepojedete 😉 😀

ahojkyy: skvělé, tak dej vědět, kolik srdíček se uhnízdilo 🙂

evak99
31. kvě 2010

ahojkyy: jo a s tím sexíkem. nevidím důvod, proč bys nemohla, když bude vše ok. 🙂 nicméně samozřejmě se radši poraď s lékařem. 😉

nannynka
31. kvě 2010

ahojkyy: ja nemuzu radit, muj muz cele tehotenstvi stavkoval, hrozne moc se bal a ja to respektovala

evak: jj, drzime.

Ivarei: radu jo ? Holky nechte si aspon zpocatku pomoci jak jen to pujde. Slovni spojeni "nestiham", "nemam cas" a "jsem utahana" nabyvaji novych rozmeru. Pokud budete po cisari, tak opravdu moooc opatrne, za srusty a nasledne problemy to nestoji. Domacnost se taky nepo.... - na hesle "Bordel v byte - stastne dite." je neco pravdy. Obcas vam asi bude zle, tak si pobulte, potulte prte a hlavne mluvte s muzem. Preju aby mel takove pochopeni jako ten muj - je potreba hodne podpory a lasky, protoze nevim jak to budete mit vy, ale ja si nekdy rpijdu jako matka nanic a ze se vsema ostatnima se Vojtisek citi lip...ale to asi patri k 6 nedeli...

ahojkyy
31. kvě 2010

nannynka - tak aspoň s tým sexom nie som sama 😀

vveru
31. kvě 2010

Ahoj Evi, prostě tak, uklízecí volno, chci vyšůrovat, abych pak mohla v klídku začít se stimulkou . . . pak už se holt bude starat manžel 😉

evak99
31. kvě 2010

ahojkyy: no tak ten můj se teda taky celý těhu bál, takže u nás taky nic moc 😉 ale vím, že když nejsou komplikace, tak není důvod s tím přestávat 🙂

aha vveru: tak to je dobře 😉

nanny: no díky za radu, 🙂 když já už teď se někdy cítím blbě, že půlku věcí, který jsem normoška dělala, nedělám, protože manžel nechce, abych někde lezla po skříních nebo tak...ale to k tomu asi patří 😵

pet.s
31. kvě 2010

Tak holky jupí. Velký Uz za sebou. Terulka je OK. Fotečku mám v albu.Holky nebyla jste některá ráno u dr.Smetanový na 4D UZ?byla přede mnou nějaká paní od Z.

darkwitch
31. kvě 2010

pets gratulka, mas krasnou holcicku 😉

darkwitch
31. kvě 2010

dneska mela jit ke smetanove kive, ale nevim na kolik...

evak99
31. kvě 2010

pet.s tak to je super 🙂

nannynka
31. kvě 2010

peto, supeeeer zprava 😀

pet.s
31. kvě 2010

díky všem
ahojkyy no já to měla jako nany..muž nechtěl...ale můžu tě upozornit, že ted mám asi měsíc období, kdy bych šuk...jako červený brabenec. 😀 jen zavřu oči, tak se mi o tom zdá. Tuhle se mi zdálo, že mě soused zval do trojky. 😀 myslím, že bych zvládla i slušně nadržené fotbalové družstvo 😀 😀 Prostě hrůza, takže občas tátu svedu na nějaké růčomazlení.Táta se prostě bojí.

evak se zoubkem lituji.

holky nebýt toho UZ, tak prohlašuji, že mám den blbec. Dopoledne jsem už po druhé dostala u Gennetu pokutu za parkování. Nechápu za co. Stála jsem na vozíčkáři.Mám vozíčkáře na autě. Tak jsem volala na policii(neměla jsem čas tam jet), rozčilovala se do telefonu. Ale nic naplat,prý se musím dostavit osobně.
Pak jsem zaparkovala na Vaclaváku před kanceláří, zrovna odtamtud vyjíždělo auto. Ve 4 jsme přišli na k autu a auto nebylo. Museli jsme pěšo s notebookama a šanonama pěšky až na těšnov. bylo mi do breku. Zaplatili jsme 1400 za odtah (prý jsem parkovala na rezidenčním místě-ale já tam nic nikde neviděla)+500 pokutu. A k tomu mi praskly měsíc staré boty.Stály skoro 2000,-. Fakt bych brečela.Ale štěstí z UZ to přehlušilo. 😉 takže jsem jen byla nasr...

A k tomu všemu ta bolavá noha mě už neskutečně brní. Kvůli tomu autu jsem si nestihla dojít k dr pro podpůrný pás a koupit si ho ted taky nemůžu.Jednak jsem dala 2000 za odtah a jednak si budu muset koupit nové boty.

pet.s
1. čer 2010

opět večer zavírám..rán o otvírám 😀

kive76
1. čer 2010

ahojky, holky já byla u Dr. Smetanový na tom UZ dělohy ale byla jsem tam objednaná na 12.15h a na řadu jsem přišla až za hodinku... UZ trval asi 8 min...no a Dr. Smetanová příjemná,milá.... ale myslela jsem si , že mi řekne výsledek , co vidí...no a řekla mi, že výsledek se dozvím , až toho 17.6. na první konzultaci od dr. Brandejské....což mě docela překvapila, protože jsem si myslela, že dostanu nějakej výsledek, jako to bejvá na normální ultrazvuku...takže zase nic nevím. ☹

kive76
1. čer 2010

pets : holčička je kouzelná... 🙂

kive76
1. čer 2010

jo a jinak jsem byla docela překvapená kolik tam včera bylo cizinců - párů....jen za tu hodinku co jsem tam čekala 🙂 4 páry..takže nejen u Čechů je problém s otěhotněním...

evak99
1. čer 2010

dobré ránko 😀
kive: no jasně, tam chodí hodně cizinců. myslím, že se tím dá dost vydělat, ale nevyčítám jim to!
tak si počkej, však až s dr. brandejskou to vezmete hezky v globále. však kdyby tam dr. smetanová našla něco "špatnýho", tak už to s tebou řeší, takže spíš to bylo ok a chce jen, abyste si o tom všem popovídaly s dr. brandejskou, která je moc fajn 😉 tak budu držet pěsti

pet.s to je teda den blbec! ale víš, co se říká, když čert se.., tak na jednu hromadu, takže tě může uklidnit, že sis to už vybrala a teď bude klid. 😉 A jak píšeš, výborný výsledek utz je to nejlepší!!! 🙂

dennisa
1. čer 2010

Dobré ráno!
Kive, aha, tak to nevím, jak to chodí, že Ti výsledek řeknou až později. Na tomhle UTZ jsem já nebyla.
Ale neboj, dneska už je červen, tak se to dozvíš brzy 😉
Taky jsem si všimla, kolik tam chodí cizinců. Pokaždý, když tam jsem, tak tam nějaký potkám.
Minule se tam na IVF nově registroval jeden pár a oni skoro neuměli česky, měla to sestřička s nima těžký, když sepisovala základní údaje.

No a já jsem furt v očekávání MS a ani náznak, tak nevím, ráda bych už vyrazila pro ty léky 😅

kive76
1. čer 2010

jo jasně dneska už je červen...a navíc všechny máme svátek... 🙂 takže už ta konzultace bude za chviličku..
.to tě chápu, že by jsi si ráda už došla pro léky...tak držím palečky at MS brzo dojde..

vveru
1. čer 2010

Dobré ranko holky! Přeji nám úspěšný červen 😉

kive76
1. čer 2010

ahojky, přeji též úspěšný červen... 🙂

inza
1. čer 2010

dobre dopolko.
Jo cizincu je tam hodne. Pro ne je to tu totiz levnejsi nez u nich a pro gennet to jsou vydelane penize. Preci jenom na nas tolik nevydela. Pojistovna mu neda tolik co zacalujou cizinci. Obcas me prislo ze cizinci maji prednost pred nami, proste plati vice.

kive: ja jinka na 4D UTZ byla a vysledky dr Smetanova taky preda moji dr. Takze me taky nic nerekla

pets: to jsi teda mela fakt den blbec. Jinak mestaci na Letne jsou v tomto na pest, ale pokud tam prijdes a nahodou narazis na nekoho rozumneho tak je to v pohode..

Jinak me mrcha dorazila a tak uz jsem objednana na HSK (bude delat Danek 😒 ) a pak hned na 21 DC na utz ze by se treba uz zacala stimulka

vveru
1. čer 2010

Pet.s, tak jsem teď dočetla a mooocinky Ti, Vám gratuluju, jsem moc ráda, že je vše v pořádku. Terinka je krásná 🙂

evak99
1. čer 2010

inza: mně ji taky dělal Daněk a myslím, že je v tomto zkušený, takže se neboj! kdy na ní půjdeš?

dennisa: když na ní člověk čeká, tak se nejde, co? 😉 to je zákon schválnosti....

dennisa
1. čer 2010

Evak, no nejde mrcha a to já nikdy nemívám zpoždění 😨 Vždycky, když jsem měla zpoždění, byla jsem těhotná, což je teď vyloučeno, takže to bude nervozitou. No mám čas do pátku, to mám jít do práce, tak abych už nemusela 😅

kive76
1. čer 2010

to HSK je teda co?

kive76
1. čer 2010

dennis: ted to má skoro každej nějaký posunutý 🙂 tak nevím to bude asi počasím 🙂 já to dostala o 5 dní dřív, a ségra to dostala o tejden pozdějc...a já taky to mívám pravidelně po 28 dnech..

iriel
1. čer 2010

dennisa - tak ja se k vam nepridavam, dnes rano utz u Lovasove - mam cystu, takze nemuzu zacit stimulovat, pockame cykllus a uvidime ☹

btw - ja jsem asi fakt divna nebo nevim, ale Lovasova byla jeste o dost protivnejsi nez Langerova. 😒

vveru
1. čer 2010

Denis, vždyť to říkám, že nám to vyjde nastejno, já ji očekávám v pátek a už teď cejtím podbříško 😉 Ale zejtra ještě musím volat kvůli té genetice-docela mám strach a musím k obvoďačce na předoperační . . . .

kive76
1. čer 2010

ahojky, iriel já se v půlce června dozvím co s náma....a pak kdyžtak se přidám k tobě