Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
8. čer 2010

evi me az v pondeli, ale jestli se bude chtit male na svet tak, spis budeme drzet pesti my tobe 😀 tak ji ver, ze to pujde normalne a ono to normalne pujde 😉 sama si to psala, ze musis svemu telu trochu verit 😀

evak99
8. čer 2010

dark: máš pravdu 🙂 díky. no jo Tobě až v pondělí...já to pořád pletu ty termíny... 🙂

inza
8. čer 2010

majcam: hele s vekem jsem na tom podobne a nestalo se me ze by foliky byly prazdne. POsledne z 9 bylo 9 vajuch. Takze klid. Nejaka uroda se najde urcite

plasice: neboj autoskola bude v pohode

evak: proste nejak, mala ven musis a ona si rekne sama jak bude chtit. Proste je to zivy tvorř a uz v takto mladem veku se rozhoduje sama a nepotrebuje k tomu "blbe" rady dospelych 😀 😀

inza
8. čer 2010

evak: ja az ve ctrvrtek. Zitra jdu akorat na jeden pohovor 😝

vveru
8. čer 2010

Ahoj holky!

Majcam, Plasice, z těch prázdnách folíků mám taky strach 😖

Denis, držím palečky!

evak99
8. čer 2010

inza: to máš pravdu, rozhodne se sama!. tak zítra taky budu držet pěsti na pohovor!...vidíš, jak je to se mnou děsný, už ani nevím, který den je 🙂 😀 já myslela, že zítra už je čtvrtek! 😉

inza
8. čer 2010

evak: v poho ja to mam taky nejak zprehazene. Musim koukat do diare co mam na kdy napsane ....

evak99
8. čer 2010

inza: 😀 já taky 😀

nannynka
8. čer 2010

holky, nereste prazdne foliky, Zbytecne se nervite. Ano, stat se to muze, ale je to asi vyjimecny stav. Takze nestahovat gate, brod je daleko 😀 .

Evi, Ty se nam drzim v jednom kuse, sikulko ? A jak je ?

Vveru, holka, ja si zaboha nemuzu vzpomenout ani na jednu odpoved....Vim, ze jsem to tu nekde psala (to jak je pojmenoval), zkusim dohledat. Na jmeno embryologa jsem se divala na web Gennetu a nic mi to nerikalo. Holky byl to takovej celkem mladej tmavej chlap, tak kolem 40 - 45 - nevite nekdo ?

Jinak Vojtan ma 4,150 kg a 53 cm. Akorat jak je vedro, tak basti kazdou hodinu. JJ, mlikarna na nozickach 😀 .

vveru
8. čer 2010

Nanny, to nevadí, já jsem líná to hledat, myslela jsem si, že by se to hodilo 😀 Malému dej za mě pusinku 😉

nannynka
8. čer 2010

vveru, ja to zkusim najit 😀 vyridim malemu pusinku

darkwitch
8. čer 2010

nanny kazdou hodinu? ty jo to by se mi nechtelo, neni to nejak casto?

evak99
8. čer 2010

nanny: to musí být pro Tebe záhul, ale zase co, od toho jsi tam, abys mu dodávala živinky 🙂 😀 hlavně, že mu chutná a roste! 😉 no jo já se držím. je mi celkem fajn, dík. jen když dýl chodím, tak trochu otýkají ty nožky, což je nepříjemný, a taky si přijdu jak balon, ale jinak nic... 🙂 jen si přeju, aby už to bylo 😀

darkwitch
8. čer 2010

evi tak ty uz to mas za par 😉

nannynka
8. čer 2010

Evi, to je normalni stav - vsechno co popisujes. Neboj, za par tydnu si budes prat aby sla zase na chvili dovntir 😀 . Ono to vedro ted musi byt pro Tebe pekelne, ja jezdim s malym ven jen tak do 10 a pak po pate. Jinak by se mi v kocaru asi uvaril. Opatruj se a preju aby to uz moc dlouho netrvalo. A aby to probehlo bez problemu.

evak99
8. čer 2010

nanny: díky moc. no přesně, myslím, že i pro miminka to musí být teď těžké, ale co je, červen, tak se s tím musí počítat 🙂 já jsem ráda, že je hezky a teplo, ale jen je to trochu složitější. 🙂 manžel je na mě moc hodnej, ale já si přijdu jak děsně ufuněná tlusťoška 😀 jo a taky si myslím, že si po pár dnech s beruškou budu říkat, jééé to byla pohodička, když jsem si seděla v křesílku, hladila bříško a četla si 🙂 😀 ale to je asi normální 😉

vveru
8. čer 2010

Teda my jsme toho nakecali, už jsem na stránce 410, jsem taky prdlouš 😀

vveru
8. čer 2010

Tak jsem byla 100 stránek zpátky a nic jsem nenašla . . .

nannynka
8. čer 2010

vveru, ja jsem nekde na 270

nannynka
8. čer 2010

vveru, ale povidal neco o rychlicich nebo tak....ze se za 3 dny dostali do posledniho stadia vhodneho pro transfer, normalne to trva 5 dni...pohledame a az se mi tu ukaze muz, tak se ho poptam

vveru
8. čer 2010

Prosimtě Nany, na to se vyprdni, máš jiné, hezčí starosti 😉

dennisa
8. čer 2010

Ahoj holky!
Uff, jsem doma, to bylo cestování po Praze v tom vedru 😠

Gennet má nově udělaný webový stránky, teď jsem to zjistila 🙂

A neblbněte s těma prázdnýma folíkama, to mě ani nenapadlo, že se to může stát. No tak já jsem nervák velkej, ale tímhle už se dorazit nenechám 😀

UTZ dopadl asi celkem OK. Dr. Feldmár je skvělej, velkej sympaťák a moooc milej 😉
Ve čtvrtek jedu znova na UTZ, tentokrát k nějakýmu dr. z Liberce, bude tam zaskakovat, ostatní doktoři nestíhaj.
Mám prej línej levej vaječník, tam toho moc nebylo, ale pravej prý celkem v pořádku, tak doufám, že se ještě něco vytvoří.
OPU bude buď v sobotu nebo spíš až v pondělí.

inza
8. čer 2010

dennisa: ten dr z LB se jmenuje myslim Landsfel. Me prijde jako velkej sympatak. Tadyv PR je ccadnou do mesice. MM nej byl a prvni konzultaci ni a byla s ni fakt srnnda a vsechno nam suúper vystlil

inza
8. čer 2010

dennisa: oprava je to dr Landfeld. Ten sem vzdy totiz z LB jezdil. Tak pokud neudelali zmenu...

nell1
8. čer 2010

Ahojky hholky!!!

Dennis, super--kdyby to nebylo na OPU, tak by to nenačasoval ani na to pondělí a do soboty času dost 🙂 ..takže klid 😉 .

evak--vydrž!! už se to blíží a na to léto je to skvělý...že se dá být venku i večer, když je přes den pařák a pořád je teplo, tak už aby to bylo....ty kotníky jsou nepříjemný a kolikrát ani nožky nahoře nepomůžou, teď už je to jen o tom to vydržet 🙂 ..

dennisa
8. čer 2010

Inzo, jo jo, je to Landfeld, teď koukám na lístek, co mi napsala sestřička 🙂
Tak paráda, že je taky fajn, mám ráda fajn doktory 😀

No já tomu moc nerozumím, ale vpravo mám celkem 5 a jsou kolem 12mm. Ale dr. říkal, že to se mění ze dne na den.

Nell, taky jsem si říkala, že kdyby to bylo extra blbý, že by asi nemluvil o OPU 🙂

vveru
8. čer 2010

Nell, tak jak???

Denis, tak super ne?! Mě příjde, že dělají to OPU nějak brzo, kolikátej to máš Ty den? Myslela jsem si, že to je až kolem toho 14. DC 😖

vveru
8. čer 2010

Denis, a jak ty léky???

dennisa
8. čer 2010

Vveru, v sobotu bych byla 11. den, ale on právě říkal, že spíš až pondělí a to budu 13.den.

dennisa
8. čer 2010

Vveru, mně vlastně chybí jen jedna dávka a on říkal, že se uvidí ve čtvrtek, to bude poslední den píchání a píchám až večer, takže podle UTZ mi to buď dodají nebo ani nebude potřeba.