Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
17. čer 2010

holky díky 😀

inza
17. čer 2010

evak: drzim palce at uz to mas co nejdrive za sebou a Bramborku mas doma

ivomal
17. čer 2010

@evak99 Držím palce🙂 přeji hldký porod a zdravou berušku🙂 Hodně štěstí!!!!

vveru
17. čer 2010

Ahoj holky, tak já si koupím trpaslíka a vyroste mi do obřích velikostí ☹
Od včera mám teplotu, doktorka mi nabrala krev kde mi vyšli hraniční výsledky toho, že v těle je nějaký zánět 😔
Od devíti hodin čekám až se mi ozvou z Gennetu, co dál . . . Bobískové se drží, ET by mělo být v sobotu, jestli tedy nějaké bude ☹

dennisa
17. čer 2010

Vveru, no zrovna teď takový komplikace, to je pech 😔
Držím palce, ať to není nic závažnýho! Kdepak jsi k tomu mohla přijít? Myslíš nějaká viróza?
Tak dej vědět, až se Ti ozvou z Gennetu....

petap1
17. čer 2010

vveru: To je pech..snad to ale nějak Dr. zvládnou a ty budeš moct mimísky vyzvednout. Držím palce.

nannynka
17. čer 2010

Evi, drz se.

Tak nas dneska pustili domu. Byli jsme v Krci na neurologii, kardiologii udelali v Brandyse, na ocnim jsme byli na Bulovce a vysetreni hlavy a travici trubice udelali taky v Brandyse. Zaver ? Nenasli nic kvuli cemu by mel prestat dychat. Neurolozka mi rekla, ze ty podlozky obcas davaji falesny poplach a poradila co delat pokud se to stane znovu. Ale k necemu to cele bolave cviceni bylo- vime o problemu se srdickem a tom, ze je maly anemicky a ja jsem s nim konecne poradne navazala kontakt. Dokonce kojime uz na 90% bez kosicku.

majcam
17. čer 2010

Vveru: ty jo,to je teda mazec,jak to tady vše čtu,nějak se toho mého červencového IVF začínám bát ..chjo.to je opravdu ale pech!!!!!!!!!!!!Ale naděje umírá poslední!!!!!!!Držím moc moc pěstičky!!!!!

betox
17. čer 2010

Evi, tak přeji pohodové vyčkávání 😉
vveru, no to snad ne? Pořádně se vykurýruj, ať to v sobotu dáš 😉
nanny, tak to je fajn, že už jste doma. Chudítko Vojtíšek. Je ale šikulka, jak to všechno zvládl. Je fakt, že všechno špatný, pro něco dobrý

evak99
17. čer 2010

nanny to je fajn, že jste doma a taky, že jsi se tak hezky rozkojila. 😉

holky, u mě nic nového, tak dvě hoďky byly kontra po 5ti min., teď zas po 10ti...tak třeba se to rozjede v noci 😉
díky za podporu.

2411
17. čer 2010

Ahoj Denni, tak mi ET přesunuli na sobotu,zavést si necháme určitě 2embrijka,tak se tam možná potkáme pa pa

dennisa
17. čer 2010

Evak, to už vypadá, že to bude za chvilku 😉 Možná třeba ráno už bude holčička na světě 🙂

2411, koukám, že se tam sejdem všechny v sobotu 😅
Tak hodně štěstí na ET!

2411
17. čer 2010

Majcam,mě je 35let tak jsme na tom stejně 😉

majcam
17. čer 2010

2411:jeééé,tak to jsem ráda,a ty máš už nějaké IVF za sebou..?

2411
17. čer 2010

Doufám,že bude sobota pro nás všechny štastný den,všem moc držím palečky at to vyjde 🙂 🙂 🙂

2411
17. čer 2010

Majcam já už jdu po 5 na prvních 4 jsem byla v Brně bohužel neuspěšně

dennisa
17. čer 2010

2411, taky nám všem na sobotu přeju, ať všechno dobře dopadne!!!

Téda, ty toho máš už za sebou 😕 Už se konečně musí zadařit po takových nezdarech.

2411
17. čer 2010

Holky prosím vás kde se dá u Gennetu zaparkovat auto,máme to do Prahy 120km ,auto necháváme u známých v Počernicích a pak jezdíme dopravou

majcam
17. čer 2010

2411-ty jo,tak to jsi dobrá.....,a víš,proč se předtim nezdařilo?na Praze 7 jsou placené zóny,takže buď někde na hodinách,anebo co je nejblíž tak to jsou Dejvice

dennisa
17. čer 2010

My parkujem vždycky u toho muzea, jsou tam hodiny, v sobotu je to zdarma a bývá tam místo, byli jsme tam tuhle sobotu a bylo to v pohodě.

tereza1980
17. čer 2010

2411, u gennetu je placené parkoviště, a není to nijaká velká pálka, pokud tam tedy nebudete celý den 😉 jinak v dejvicích jsou také zóny a nebo je to tam auto na autě, to je pak asi lepší nějaké odchytné parkoviště a MHD, ale my jezdíme do gennetu autem a vždy jsme tam zaparkovali 🙂

2411
17. čer 2010

Děkuju za info,právě že jsme na ty zony koukali Proč se to předtím nepodařilo nevíme ani se nesnažili něco zjištovat a tak jsme je prostě vyměnili měla jsem pocit,že jim šlo jen o peníze nedělali nám tam skoro žádné vyšetření,to v Gennetu to bylo uplně o něčem jiném

2411
17. čer 2010

Děkuju všem za info snad to auto někde upíchneme

ter23
17. čer 2010

Ahoj holky, jen nakukuju a letmo dočítám...

denni, v sobotu držím palce, je paráda, že můžete nakonec na OPU!!! 🙂

vveru, ať je brzy dobře, zkus to vykurýrovat... jsi na neschopence, nebo chodíš do práce?

evi, ať je too už dnes za tebou a máš malou u sebe 🙂 a hlavně hladký porod 😉

2411, my taky parkujem vždycky za Gennetem, když jedeme autem - a držím palce na ET, ať se doktoři snaží 😉 víš, kdo ho bude dělat?

ter23
17. čer 2010

Vlastně jsem ještě zapomněla,- pogratulovat dark k rozhodnutí k IVF 😉 a popřát hezkou dovču 😀

kive76
18. čer 2010

@majcam jo jo na první konzultaci, k dr. Brandejské...

kive76
18. čer 2010

@majcam jo a přesně tak mě řekla, že když je mi 34 , že bychom s tím otěhotněním měli něco začít dělat, že tak za 2roky už by byl větší problém s tím otěhotněním..takže čím dřív, tím líp...já si původně říkala, že zjistím jestli jsme v pořádku, a necháme to ještě na zkoušení přirozenou cestou, ale po té co mi řekla, tak jedem dál...a budem zkoušet přes gennet nebo motol...za chvíli vysvětlím...proč přes motol

kive76
18. čer 2010

jo jinak teda u mě všechny odběry na HP, štítnou žlázu, pak na ty různý choroby jsou v pořádku, u přítele akorát protože kdysi dávno prodělal žloutenku typu C, takže se má akorát nechat vyšetřit o hepatologa, jestli jí nemá infekční, pokud jo není žádnej problém, akorát nás z gennetu musej poslat do Motola protože taky nemají na tu infekčnost upravený laboratoře...ale jak říkám na mě to nemůže jít, je to nepřenosný, a není žádnej problém, jen musíme změnit to místo...kdyby náhodou...ale normálně všechny metody přes to centrum jsou možné zkusit...no a já ještě po menzes protože všechny ty odběry jsou v pořádku musím ještě na HSG kvůli té neprůchodnosti...mám to dostat příští týden...a dělá se to mezi 5-9 dnem MC...jjo a jinak říkala, že by bylo dobrý co nejdřív otěhotnět...kvůli těm folikulům...jo a jinak zkusíme pak to IUI....to upravení těch spermiííí...mi si s přítelem děláme srandu...je musej nějak přistřihnout nebo co, nějak upravit...že jim daj trička , kraťasy a kšiltovku...hi,hi...a pak je vpravěj do mě nmo že u tohohle teda je malá pravděpodobnost, že né vždy se to zadaří že by se ty spermie chytly, a kdyžtak pak to IVF...ale jsem říkala,že i tam bych to IUI chtěla zkusit,a pak řešit dál...

kive76
18. čer 2010

i ten 4D UZ dělohy je o.k....akorát jak psala majcam...že ten věk 34....no příští rok už 35 let...že v pozdějších letech by mohl bejt větší problém s tím otěhotněním..takže ...

kive76
18. čer 2010

no a pak až budeme mít výsledky od toho hepatologa ,a tý HSG se máme k paní dr. Brandejské objednat na konzultaci ohledně toho, bud přesunu do Motola, anebo ohledně toho objednání na IUI....a že prý temíny pak jsou na objednání tak ty 3týdny...což není zas tak moc...