Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
28. čer 2010

evi je to krasavice, doufam, ze mi v gennetu vyrobi taky tak pekne ditko... citim se dobre, odpocitavam dny do testu, ale v utery jdu za kamarady, ve stredu odjizdi manza na dovcu (ja ji nedostala), pak uz je vikend a pak jeste dva dny volna, jeden den v praci a test 😀 tak si myslim, ze to utece rychle

mandre
28. čer 2010

evak: díky...až na ten včerejšek to bylo všechno v pohodě, bez jakýchkoli potíží 😨 ...dnes jsem byla na mojžíšce, prokřupala mě, namasírovala v kříži a na bederní páteři , ale jninak doma necvičím, Feldmár říkal, že teď už radši nenapínat, nedělat prudký pohyby a tak.....
kočičku máš krásnou, závidím...a ten pokojík s míšama, moc pěkný, taky jsem na proutěné košíky, bílý nábytek a pod. 😀 😀

dark: no právě, minule to bylo fiasko 😕 ...ještě ta narkoza, 😠 už aby to bylo za mnou.

inza
28. čer 2010

mandre: me treba ani u jedny stimulky nic nebolelo. Jak pisou holky kazda je uplne jina. Zitra budu drzet palce at vse dopadne jak ma

inza
28. čer 2010

evak: Bramborka je moc krasna 😉

mandre
28. čer 2010

inza: já byla minule uplně vycukaná z těch hormonů + to břicho, a po OPU jsem se nemohla druhý den ani hnout, jaký jsem měla křeče 😝 😕 co cvičení?

inza
28. čer 2010

mandre: no ted od ctvrtka to nejak nevyslo, protoze jsme makali na baraku a pak byl clovek rad ze trefil unavou alespon matrace na spani. Takze se chystam zase dneska zacit. Jinak pri posledni mobilizaci vse OK takze dale uz to je jenom na me to cviceni. Majza uz nema co rovnat co odblokovavat.....
Jinak v patek jdu na UTZ 5 DC a asi pak dostanu i pigara a zacnu pichat. Takze pokud by bylo vse OK tak mozna OPU pristi tyden....uvidime.
Jsem volala dneska do gennetu na objednani a musim rici ze teda tam byla dost neprijemna sestra a nechtela me objednat k me dr i kdyz my byly spolu domluvene. Takze nakonec jdu k tomu novemu dr (jmeno si moc nepamatuju) tak jsem zvedava

mandre
28. čer 2010

inza: Feldmár?? Jinak nevím, kdo jiný novější by tam byl.... 😅

inza
28. čer 2010

mandre: jj ten. Nechtela jsem napsat blbe jeho jmeno 😉

mandre
28. čer 2010

inza: já jsem s ním teď sbsolovala celou stimulaci, zdá se mi, že se snaží, a je milej 😉 ...páč Brandejská byla při 1.UZ na sále, a já chtěla celou stimulaci projít s jedním doktorem, takže mě na pátek na 2.UZ objednal taky k sobě. Brandejská říkala, že je šikovnej, že když tam nebude, mám jít k němu...nechtěla jsem k Daňkovi...a tak ho za trest budu mít zítra na sále 😅 .

inza
28. čer 2010

mandre: no me daly taky na vyber mezi nim a Dankem a k nemu jsem nechtela. Nesedi me. Mela jsem ho jednou na IUI a 2* na ET a proste nic moc a ani mnz nesed. Teda akorat pri HSK byl velmi prijemny a vtipny a to rikal i manza

mandre
28. čer 2010

inza: na hysterce byl dobrej, to jsem byla spokojená,pak jsem ho měla taky na 1 IUI a pak 2.UZ při IVF...tam jsem si myslela, že jdu na OPU moc brzo, a taky asi jo... ☹ ....tak teď jsem zvědavá, jestli zítra nebude zase moc brzo, nebo pozdě...to je hrozný, tolik faktorů... 😝 😅
Já myslím, že s Feldmárem budeš spokojená 😎 , ale důležitý je výsledek, že jó??? ....// 😀

inza
28. čer 2010

mandre: jj nakonec je jedno kdo to bude delat, hlavne at dojde k pozadovanemu vysledku. Kdyby treba umel // udelat maxipes Fik tak at to dela treba on 😀

mandre
28. čer 2010

a nejhorší je, že každý dr. má jiný oko, prostě subjektivní pohled na věc, takže fakt radši nestřídat dr. 😕 při stimulaci...všechny ženy dr. jsou teď v Římě na konferenci 😀 , tak není moc na výběr 😀

inza
28. čer 2010

mandre: jo ja vim. Me stejne UTZ vychazi az na patek 5DC a to tam uz jsou. Ale dohaduj se po telefonu s nejakou...bú ze dr chcce aby jsem sla k ni a ne k jinemu. Presne kazdy vidi neco jinak, proste vsechno je subjektivni a to skoro uplne ve vsem. Ja jsem se s tim ve svem oboru taky setkala. Barevne prechody taky kazdy videl uplne jinak.....

darkwitch
28. čer 2010

obcas je ta dohoda tezka, ja si na recepci vzdycky pripadam jak idiot, langerova si me objedna, ale pise si to do sveho rozvrhu a ne do celkoveho, nebo me nekam vmackne pod caru a sestricka pak pul hodiny hleda jestli si nevymyslim, ze jsem objednana...

svobik
28. čer 2010

Ahoj holky,
prosím neměla jste některá dlouhý protokol? Já začínám sprejem a pak bych měla přejít na injekce. Zajímalo by mě- jak dlouho jste po spreji píchaly a jak dlouho to trvalo celkem (kolik týdnů). Díky

mandre
28. čer 2010

inza: 5DC, to si začneš píchat pozdějš a budeš mít kratší stimulaci, nebo jak?? Já se nedohaduju 😀 , já si prostě trvám na svým, a hotovo...jsem psala i SMS dr. 😉
jo a to bylo minulý týden taky dobrý...v sesterně mi dává setra léky a zároveň mě objednává na UZ - píše do PC, napíše mi to i na papírek - termín, hodinu, dr....a já pak příjdu na UZ..a prostě v tom PC mě nemaj, koukaj na mě, jestli jako stimuluju.. 😀 😀 tak jdu k Feldmárovi, ten mě vzal mimo pořadník 😀 😀 , s papírkem jim šel vycinkat do sesterny...jsem nechápala...co tam dělala s tim 😅 .

V pátek má být Langerová na sále, mi bylo řečeno.

inza
28. čer 2010

mandre: jj je na sale. Sestra prave rikala ze si na odpo pise sama sve pacienty. Ze tam ona napsat nikoho nemuze ze by dostala vynadano. Proste i kdyz si trvam na svem, ale na druhem konci je na telefonu ... tak s tim nic neudelas. Psat ji ted sms kdyz je v zahranici asi nema moc smysl, stejne s tim asi odtud toho moc nenadela.
Nevim jak to s tim "pichanim" bude. Mam poprve dlouhy protokol. Dvakrat jsem mela normalne jenom kratky, ze se to ale nepovedlo tak se snazila neco zmenit.....
Proste jak se jim tam nejak ted moc stridaji sestry tak v tom zacinaj mit peknej bordel..

dark:taky si tak nekdy pripadam....

mandre
28. čer 2010

inza: tak si postěžujem 😀 😀 , a já tam mám jmenovkyni, takže ve svojí kartě jsem už 2x měla cizí výsledky vyšetření 😠
dark: 😀 😀

inza
28. čer 2010

mandre: no s mojim jmenem a ke vsemu i se stejnym rokem narozenim je nas tam taky dost 😠

inza
28. čer 2010

no nic jdu trapit telo chvili cvicenim 😝

petap1
28. čer 2010

mandre: zítra ti budu držet moc moc palce..uvidíš, že vše dobře dopadne 🙂

Inza tedy to to letí...ty už za chvilku budeš taky hýčkat bobánky v břiše 🙂

darkwitch: uvidíš, to uteče jak voda a bude se testit 🙂

Holky jak já vám závidím..já zase čekám na MS...jak jinak, že ☹ Ve středu jedeme do Alp na dovču, tak jí budu řešit až po tom...ale je vám jasné, že mi každý den vrtá v hlavě a čekám kdy potvrora přijde 😠

inza
28. čer 2010

petap: no snad to vyjde. Nechame to na prirode s pomoci odborniku 😀 😉.
Bud v klidu mrcha urcite dorazi. Nepremejslej o ni. Premejslej ted o dovce jak budete courat po horach, jezdit na bruslich a motorce.....a proste si uzivat kras prirody, volna a pekneho pocasi

mandre
28. čer 2010

petap:já spíš "závidím" tobě, i když teda tu MS ne. 🙂 Dovolenka na horách v létě, to je taky hezký pokoukání 😉 a // přijdou hned pak 😀 😀 😉 , však ona dojde....

inza
28. čer 2010

mandre: jenom dotaz. kolika den MS jdes na OPU?
jinak odcviceno 6 cviku, zbyle 4 necham na odpo a k tomu cviceni pustim fotbal

mandre
28. čer 2010

inza: fotbálek 😀 😀
jdu 13.DC, minule myslím 12.DC, ale minule jsem měla nejdřív 150 pak 112,5, pak zase 150IU. A teď 150, pak 225, pak 187,5IU Gonalu, a při 1. nejdřív moc rostly, tak mi to snížila, pak zas nerostly, tak to daněk zvýšil...a teď nejdřív nerostly, pak zase už jo...jak na houpačce. Kolik jsi měla jednotek?
Ale normálně mám většinou ovulaci tak 14 - 15.DC.

inza
28. čer 2010

mandre: pri prvnim IVF myslim ze na zacatku 150 a pak 262,5, pri druhem 4*225 a pak 3*187,5. Ted nevim, ale v protokolu je psano ze snad 225. Uvidime co v patek bude na UTZ po tech kapkach. Ja poprve sla myslim ze 13 den a podruhe 11

petap1
28. čer 2010

inza: jasan příroda a odborníci si s tím poradí 😀

mandre, inza: Já se na dovču moc těším a sama sobě jsem nařídila, že MS budu řešit až po dovče, pokud tedy nepřijde. Zatím se mi to více méně daří dodržet..myslím, že na dovče ji vypustím z hlavy úplně 🙂
Ve středu odjíždíme, tak to až přijedu, obě už asi budete čekat na testík
😀

darkwitch
28. čer 2010

petap na jak dlouho jedes?

petap1
28. čer 2010

darkwitch: na týden 🙂