Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
28. čer 2010

tak to se vratis akorat na muj testik 😀

petap1
28. čer 2010

darkwitch: tak to se budu těšit na dobré zprávy 🙂

darkwitch
28. čer 2010

petap dobre budou v kazdem pripade bud najdu dve, nebo zacnu stimulovat 😉

vveru
28. čer 2010

Ahoj holky, jdu Vás moc poprosit o radu, dneska jsem 9. den od ET a na kalhotkách jsem měla malilinko nahnědlý výtok a teď na toaleťáku trošku takové, jako hnědé žmolečky-špinění, měla jste to taky některá??? Mám strach . . . 😔 V pátek frčíme na krev na potvrzení, nebo vyvrácení těhu. Jo a dneska mi šéfová oznámila, že až se vrátím tak na mě čeká výpověď.

nannynka
28. čer 2010

vveru: Me se to stalo, objevilo se to pokazde kdyz jsem otehotnela. Bylo to slaboucke a za den az dva to preslo.




pet.s
28. čer 2010

mandre- můj chlap se jmenuje úplně jinak než já a dnes mi nabírali krev, až když mi vrazili zkumavku do ruky at ji odnesu sestřičkám, tak jse si všimla, že na ní je štítek z jeho jménem.měl jít na krev hned po mně. 😀 Dělal si srandu, že by mu vyšlo z krve že je těhotný 😀 😀

evak..gratulace k Brambůrce..Okukoval ji tu i synátor. Prý už chce taky a vzkazuje, ža vaše Bramborka nebude taková potvora jako naše Brambůrka. 😀
A taky krásný pokojík, asi se nechám inspirovat. 😉

hele, ted jsem jako na řadě fakt já? Jenom já?a ještě někdo je nařadě? To tu nefunguje už žádná tabulka?

pet.s
28. čer 2010

vveru já špinila po každém ET a 2x z toho bylo těhu 😉 a proč máš výpověd?

pet.s
28. čer 2010

svobodik..já si stříkala do nosu tuším od 1.dne MS a od 5.dne MS píchala,ale já už si to přesně nepamatuji. možná bys vyčetla něco v mých albech.

vveru
28. čer 2010

Holky děkuju Vám, mám z toho strach ☹ Přeci jen dneska je to 9. den a zatím dobrý . . .
Pet.s, já nevím asi, že jsem si dovolila marodit, dneska jsem 14dní doma a šéfová nemůže courat a být věčně v tahu a musí sedět v kanclu!

kive76
28. čer 2010

@vveru ahojky, to tom výtoku, či špinění jsem četla v jednom časopise, , že to při otěhotnění je...takže se nemusíš bát...

no a vlastně co se týče tý výpovědi...to ti přece šéfová dát nemůže, když ted jsi těhotná, že jo? to má prostě smůlu...během marodní se to nesmí...když jsi na neschopence , no a ty ted jsi těhotná 🙂 takže žádná výpověd nebude 😀

evak99
28. čer 2010

holky díky za gratulace 😉
pet.s myslím, že jsi fakt na řadě 😀 no jo, snad bude hodní, i když i sestřička na porodním sále mi říkala, že všechny Brambůrky jsou prej potvůrky 🙂 , tak uvidíme. 😉

darkwitch
28. čer 2010

evi neboj ja mam par kamaradek bramburek a vsechny jsou hodnoucke...
veru ja jsem taky nekde cetla, ze to znamena tehu...

majcam
28. čer 2010

Ahoj,tak jsem dneska byla na konzultaci před IVF u Daňka,nevím,jestli po dobu stimulace mám u něj zůstat, nebo se objednávat ke své dr.Lovásové,ale možná jak tam maji teď narváno,tak budu asi ráda,že mě vezme kdokoliv 😉 ,mám zatím předepsaná 2pera za 5 500,myslíte,že se pak ta cena může ještě zvýšit? Budeme asi muset mít i ICSI, tak to bude asi dardička,no co naděláme,kdyby to vyšlo,tak by to za to stálo!!!!Teď už jen aby přišla mrcha 😠

darkwitch
28. čer 2010

majcam to je docela darda, no, myslim, ze se ta cena muze jeste zvysit, zalezi jak budes reagovat... taky se zvysit nemusi...

pet.s
29. čer 2010

evak no já když přemítám o dětech, které jsem měla ve školce, tak tam byly dvě Barborky a ořesn jak ta moje. Všechny to byly překrásné holčičky, ale děsné mrchy(sorry 😀 ) Věčně načuřené, věčně v oponenci, ale jinak to byly Berunky. No můj muž vyženil v prvním manželství jednu Báru a se mnou ted druhou Báru a říkal, že Báru už nikdy v životě.
Ale stejně je Barunka moc hezké jméno.

Mimochodem včera jsme se kvůli ní zase porafali. A to za to ani nemohla. Řešili jsme moje a tvoje děti. Kdo to zná, pochopí.Chceme jet na 4 dny na chatu, ona s námi nechce a nikdo ji nechce hlídat.Její vlastní tatík na mě ječel, at sedím doma a hlídám si ji sama. Když už nvěděl jak, tak řekl, že ji hlídat bude,ale zamkne ji na celý den doma, protože na ní nemá čas. V tomhle počasí!!Zmetek. Od rozvodu(asi 5 let) měl děti 2x. Vždy byly do 2 hod doma. No a ten můj chlap jen něco souhlasného dodal a já se rozbrečela a seřvala ho. (holt těhotenské hormony)Ale výsledek toho celého je, že v závěru na mě ječela holka, protože jsem ji oznámila, že jede na chatu s námi. Z brečení jsem usnula a od půl 3 jsem vzhůru. ☹
Tak asi z celé dovolené bude prd. Protože mít sebou Báru na chatě neustojím. Bude hnusná a bude provokovat a nudit se. To riskovat nebudu. Holt vyšlu chlapy na chatu samotné.Bára bude celý den courat s holkama u vody a já budu sedět sama doma v pařáku. A nakonec z toho vyjdu stejně jak blbec. Achjo. ☹ Už mi je zase do breku. ☹

pet.s
29. čer 2010

holky tak jsem to projela zpátky asi 10 dnů a nefunguje tady žádná tabulka. Tak pokud chcete, tak já ji začnu a každá se dopište, ju?

Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)

kive76
29. čer 2010

Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC

kive76
29. čer 2010

Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC

darkwitch
29. čer 2010

tehulky 😵
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)

snazilky 🙂
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI...............................................................................................20DC

darkwitch
29. čer 2010

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI.........................................................................................20DC

tereza1980
29. čer 2010

ahoj holky, můžu se zeptat když jste byli na tripple testech v gennetu za jak dlouho jste volali na výsledky? já byla na odběrech v pátek, kdy můžu zkusit volat, co myslíte?

darkwitch
29. čer 2010

a dobre rano 🙂

petap1
29. čer 2010

Dobré ranko,

pet.s: to je ale nespravedlnost..ty by jsi se pro ně rozkrájela a nakonec na to doplatíš..měli by se chytnout za nos 😠

Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010

petap1
29. čer 2010

Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI...............................................................................................20DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010

petap1
29. čer 2010

tak ještě jednou 😀

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI.........................................................................................20DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010

majcam
29. čer 2010

Pet.s. .........40 let, 4xIVF, 1x ukončení těhu,nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)

snažilky
kive76..........34 let 1.7. HSG, 16.7.2. konzultace............................................................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI...................................................................................................................................20DC
petap76.......34let.....1x zamlklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF

majcam
29. čer 2010

pardon,nějak jsem vám to pokazila ☹

majcam
29. čer 2010

no to jsem střevo,nezlobte se!!!!!!! 😨

gilotek
29. čer 2010

Ahoj, holky poradíte? Zítra jedu na ultrazvuk do gennetu na výsledky krve co jsem byla v 10. týdnu.
K Dr. jsem objednaná na 11. hodinu, ale čas ultrazvuku mi neřekli. NA něj se chodí až po konzultaci s Dr.?
A nemáte někdo zkušenost s Dr. Raškovou? 😔

darkwitch
29. čer 2010

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI.........................................................................................20DC
petap76......34 let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.....34 let.....2xIUI, v červenci 1.IVF