Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
2. črc 2010

Inza:já dostala 2pera a pak 4 injekce něčeho od c.....,na ultrazvuk jdu ve středu v 15:45 ke své dr.Lovásové,
Myslíte,že jim nebude vadit,když tam zavolám a domluvím se s nima,aby mi to píchali...

inza
2. črc 2010

majcam: ten cetrotide se nepicha hned, ale vetsinou se zacina az po nejakem kontrolnim UTZ. Ja jdu ve stredu taky k Lovasove, ale o hodku drive

majcam
2. črc 2010

tak jsem tam volala,a prý tam jsou do 16:00 😠 ,no hádat se s nima nebudu,napíšou mi žádanku na pohotovost,ale spíš mi jde o to,abych si to správně načasovala s tím gonalem,má tam být půl hodiny pauza,je tedy jedno,jestli píchnu nejdřív gonal a pak ten cetrotide,anebo naopak?

majcam
2. črc 2010

Inza:tak se tam třeba uvidíme,chodim radši dřív,a ty tam naopak můžeš být déle,když bude nějaká časová prodleva...

mandre
2. črc 2010

majcam: to tak není....to říkaj vždycky, já si šla vyzvednout léky v 18. večer....zeptej se, kdo v ten den v kolik naposled má pacienta, že si potřebuješ v sesterně něco domluvit 😀 , podle toho budeš vědět, že tam v sesterně bude sestra na 100%, oni v tý recepci jsou nablblý 😅 ....to mi říkaj vždycky, že do 16.hod. 😀 ...gonal s cetrotide můžeš současně píchat (bez přestávky), na 1 stranu jeden a 2. druhej.

mandre
2. črc 2010

a ušetříš za pohotovost.

mandre
2. črc 2010

jo jinak pozor, u normálního dr., když přijdeš, že chceš píchnout svojí injekci, tak bude chtít 100,- za aplikaci 😒

ter23
2. črc 2010

majcam, já jsem to teda měla tak, že jsem píchala gonal a přesně hodinu potom certrotide a doktorka mě upozorňovala, abych dodržela přesný čas, tu hodinu mezitím...

majcam
2. črc 2010

děkuji,mě právě řekli,že tak půl hodiny by rozestup měl být,no ten cetro....,si mám píchnout až ve středu večer,no tak snad seberu odvahu(injekce moc nemůžu vidět) a to že se platí za injekci,tak to jsem nevěděla 😨 ,no uvidíme...,jen teď nevim v kolik si večer píchnu ten gonal..
mandre:neboj,vím,že tam jsou déle,minule jsem byla u Daňka až v půl sedmé 😀 ,no ale nechci tam moc prudit,a ten poplatek za svojí vlastní injekci se platí i když dostanu doporučení na pohotovost?

majcam
2. črc 2010

Tak mám za sebou historicky první píchnutí,no bodla jsem a až pak jsem se rozklepala a málem sebou švihla 😅o ,snad jsem to tam bodla všechno,dál už to zmáčknout nešlo 😖 ,jo a koukám,že si tady krafu sama 😎

vveru
2. črc 2010

Ahoj holky, tak poslušně hlásím // čárky a mám potrvrzené těhu 13. den od ET 1736 Hcg 😵
Jen moc prosím, negratulujte, po tom co mám za sebou už mám hrozný strach . . .

darkwitch
2. črc 2010

vveru 😵

darkwitch
2. črc 2010

majcam gratuluju k prvni injekci ja se pote co jsem si pichla pregnyl, taky rozklepala

nannynka
2. črc 2010

Ahoj vespolek,
tak jsem dneska byla zase na hematologii a už si nemusím píchat ten hnus do břicha!!! Mám ale chodit na kontroly, protože mám stále vyšší srážlivost, takže jsem riziková na trombózu. A operace, ležení, těhotenství a lítání letadlem musím jistit Clexanem....Tak ted uz jen zubar a endokrinologie a mám snad pokoj. Už mám mudrů plný brejle.
Opatrujte se a hezké 4 dny volna.

inza
3. črc 2010

nannynka: tak to je super ze nemusis uz pichat
vveru: 😀
majcam: no vidis ze to pigaro nic neni 😉

pet.s
3. črc 2010

2411..no tak jak dopadl testík...jojo ráno se jde na krev a ne výsledky pak voláš po 15 hod. Doporučuji, jít ráno dřív,aby ti pak neřekli, že to nestihli zpracovat a výsledky budou druhý den, to je k nepřečkání. 😀

pet.s – ahojky holky, jeden ranní pozdrav z Českého Ráje. Je tu božsky. Ptáci řvou, kohout v dáli kokrhá. Vedle v místnostio chrápe muž a vedle v pokoji se vrtí synátor.Prostě ráj. 😀

pet.s
3. črc 2010

weru...nastav ucho..budu jen šeptat...moooooc gratuluju 😀

inza
3. črc 2010

pet.s: zavidim krasne rano v raji 😀 . Dotaz na tebe. Myslim ze sji psala ze jsi mela dlouhy protokol. Chci se zeptat kolikaty den jsi sla pak na OPU? dik

majcam
3. črc 2010

Inza,Darkwitch:děkuji,z ničeho jiného fóbii nemám,tak jako z injekcí,ale trochu mě to bolí,nebo jsem si to vsugerovala...,no snad jsem to tam namáčkla vše,to pero nejde úplně zmáčknout jako propiska,že jo? zastavilo se mi to,když nebyli vidět ty malinký číslíčka...no to jsou starosti se mnou 😅
holky,když si píchám ten gonal,mám střídat ty strany...jako jeden den spíše nalevo a druhý spíše napravo,nebo to nemá žádný vliv?

betox
3. črc 2010

vveru: 🙂. Určitě to bude v pořádku
nanny: tak to je super, že jsi se konečně zbavila těch pigár.

Jinak všem přeji krásné volníčko 😉

inza
3. črc 2010

majcam: neboj urcite jsi to pichla dobre. Pokud ti to uz neslo zmacknout tak to je cela davka striknuta. Kolik pichas? Ja se priznam ze ty strany nestridam

majcam
3. črc 2010

Inza na 3dny mám 262,5 a pak 5dní 225,ani nevim,jak Daněk zjistil kolik potřebuju(jsem zdravá),ale asi to jen tak zkusil a pak se to bude opravovat... 😅,a to když máš ten dlouhý protokol,tak to si asi platila pěknou šlehu,co?Ale co bysme pro mimíse neudělali 😉

inza
3. črc 2010

majcam: ne ja jsem zpocatku mela nosni spray a ten se nedoplacel a ted akorat 5200 za gonal

majcam
3. črc 2010

Inza: máš rýmu?

inza
3. črc 2010

majcam: ja mam docela silnou imunitu a tyto veci se me nejka mijej

darkwitch
3. črc 2010

ahoj holky

vveru
3. črc 2010

Ahoj holky, moc děkuju 😉

Pet.s, pěkně si to užijte 😉

Nanny, to je super, že už nemusíš píchat! Co malej???

majcam
3. črc 2010

Inza:já myslela,že máš rýmu,když máš kapky,,,,
Dark:Ahoj,kdy budeš testit?

majcam
3. črc 2010

Vveru: 🤐

inza
3. črc 2010

majcam: ne to je spray na stimulaci akorat se strika do nosu 😀