Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
8. črc 2010

Dobré ranko,

dark: tak jak 🙂 ?

Inza: manžel má víznamné + 🙂 V kolik tam zítra jdete...já jdu na 10h. 🙂

cibka: vítej mezi námi 🙂

majcam: neboj oni vydrží a bude jich dost na odběr 🙂

mandre: nevím nevím jestli by jsme si změnou caru pomohly...myslím, že je to všu de stejné 😒

inza
8. črc 2010

petap: jeste nevim, podle toho co bude mit manza v praci. Zda bude muset nekam jet atd....

petap1
8. črc 2010

inaz: Aha..no tak uvidíme, třeba se potkáme 🙂

inza
8. črc 2010

petap:treba jo. pokud by se mnou nesel tak ja bych tam sla urcite rano nebo dopo, protoze tam urcite nejakoudobu budu cekat

petap1
8. črc 2010

Inza: A byl v té sms hodně drsný ? Koukám, že mažové jsou muži činu....ten můj tenkrát taky volal Vykysalé a dal jí najevo co si o jejím přehlédnutí myslí ...zvládl to i docela v klidu 🙂

inza
8. črc 2010

petap: podle me byl slusny, ale napsal co si mysli atd.......ja se priznam ze celou sms jsme necetla......on predtim serval nejakeho vedouciho pres telefon na poste ze nedorucili co meli a tak pak byl sice v razi, ale ne uz neorijemny 😀

petap1
8. črc 2010

inza: Tak to měl dobrý základ pro to napsat sms...člověk vždycky potřebuje impuls a ten mu dal vedoucí na poště 😀 😀 Hlavně, že jdeš ke svý Dr. to je důležité 🙂

anlek
8. črc 2010

Majcam, neboj nepopraskaj, na to mas ty druhe injekce.

Pet.s na to jsem se tesila celou dobu, jak bude bricho delat kruhy a nedockala jsem se. 😖 Ve vode vzdy se sklidnilo.

Jinak holky, musim si trosku postezovat, asi mi skoncilo male miminko. Uz se toci na bricho. Nevim, proc to bere rak hopem.

inza
8. črc 2010

petap:jj zaklad mel

anlek: bud rada ze je tak sikovny

petap1
8. črc 2010

anlek: Buď ráda, že to nebude pecivál, ale pěkný šikula 😀

mandre
8. črc 2010

nanny: krasavec Vojta 😀
inza: máš IP

Petap: to jsou takový možnosti,. co zkusit, nezkusit....je pravda ale, že v každém Caru jdou na to trošku jinak, když takhle pročítám některé diskuze

darkwitch
8. črc 2010

holky musite pockat az se dostanu do prace k pocitaci 😉 ale na testu bilo, takze zitra gennet a konzulatce k ivf 🙂 nas tam zitra bude 😉
tak ted vas jdu docist 😉

mandre
8. črc 2010

dark: no jo no...a kolikátý jsi DC?

darkwitch
8. črc 2010

mandre myslim, ze si nepomuzes, vcera si kamaradka stezovala ze volala do pronatalu strasnou dobu a pak ji taky nechteli na recepci objednat k doktorce i kdyz byla dohodnuta, aby mohla hned jit na dalsi IUI, takze se je to asi vsude stejne...

darkwitch
8. črc 2010

mandre 29DC, jeste jsem si zasla do gennetu na krev, abych mela jistotu, ale to je jen pro jistotu...

petap1
8. črc 2010

mandre: jj máš pravdu v tom, že asi používají jiné postupy a asi mají jiný náhled....já jsem ale taková konzerva, ža asi měnit nebudu...krom toho to teď asi dchvilku zkusíme bez asistence 🙂

dark: tak to se zítra možná potkáme..na kolikátou tam jdeš ?

darkwitch
8. črc 2010

anlek ty mas teda sikulu 🙂

darkwitch
8. črc 2010

petap asi ne jdu hned na 7.45

majcam
8. črc 2010

a já mám zítra v 8 ráno ultrazvuk 😀

inza
8. črc 2010

podle me v vsech CARech jsou postupy podobne. Dle meho se lisi akorat pristup na pocatku a mozna nejaka ta vysetreni. Jinak asi ted uzve vsech CARech bude cekaci doba obdobna tzn dlouha ☹ a bude to asi jenom a jenom horsi

dark: to tammozna v tu dobu budu taky sedet a cekat kdy nas vezme uvidim jak si to manza zaridi v praci

petap1
8. črc 2010

dark, majcam: tak to se tam potkáte 🙂

darkwitch
8. črc 2010

majcam, inza tak se mozna uvidime, i kdyz jak se znam tak neuvidim nikoho 😉 jsem vzdy tak soustredena (preloz si vystresovana) ze ani nevim kdo sedi vedle me 😉

darkwitch
8. črc 2010

a kdyz jdu s manzou tak je to jeste horsi protoze se soustredim na to uklidnovat jeho 😉

mandre
8. črc 2010

dark: 😀 😀 , aspoň máš náplň v čekárně...

inza
8. črc 2010

dark: tak to my se tam porad necemu pochechtavame atd. Si tam obcas pripadame jako exoti mezi tema samejma vaznejma tvarema

mandre
8. črc 2010

Co se týká CARů, mě zajímá jenom to, aby mě už někdo konečně otěhotněl..., (není tím myšleno konkrétní opačné pohlaví 😀 😀)

darkwitch
8. črc 2010

mandre jasne 🙂
inza tak to jste na tom lepe 😉

petap1
8. črc 2010

dark, inza: když jdu s manžou tak on má taky pořád nějaké vtipné prupovídky, až ho musím okřikovat, aby byl trošinku vážný 😀

darkwitch
8. črc 2010

mandre 😀 jo taky mi jde jenom o to jedno 😀

petap1
8. črc 2010

mandre: 😀 Uvidíš co ti Dr. řekne,,,podle toho se pak zařídíš 🙂