Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
12. črc 2010

dark: jsem si tu pripadala jak fetak, sama jehla 😀 . Tak dneska jsem pichala naposled a ve stredu uz ceka OPU

darkwitch
12. črc 2010

inza budu ti ve stredu drzet palce at mas spoustu kvalitnich vajicek a to sis pichla uz i pregnyl?

inza
12. črc 2010

dark: ja nemela pregnyl ale ovetrile ci jak se to pise

cibka
13. črc 2010

krasné ranko holky

majcam
13. črc 2010

Hezké ráno holky,tak mi před chvílí volali z Gennetu,tak ze 7 vajuch se jich 5 oplodnilo,takže se modlim aby aspoň 2 vydrželi 😕 ,řikali,že buď půjdu na transfér pozítří anebo v sobotu.Ten čtvrtek by to byl normální transfér a v tu sobotu by to už byla ta prodloužená kultivace?

betox
13. črc 2010

Dobré ránko všem,

majcam: tak to je dobré skóre. Určitě vydrží, neboj 😉 Řekla bych, že to v sobotu bude PK. Asi uvidí, jak se budou mlaďoši vyvíjet

petrita83
13. črc 2010

@majcam Ahoja, já myslim, že jo...a můžeš si vybrat? nás se ptali zda je chceme dát na prodlouženou kultivaci..ale je asi pravda, že pokud (hypoteticky) by třeba zítra zbyly jen 2- tak oprodloužená kultivace nemá asi smysl..Ale vypadá to dobře, držim palce ať vydrží všechny!!!
Mně taky zrovna volali tak z původních 15m, pak 10, pak 9, včera 4, jsou pořád 4mušketýři 😀 doufám taky , že se budou držet i zítra a po zítří..transfer máme ve čtvrtek.. 😀 doufám.

inza
13. črc 2010

@majcam: bud v klidu urcite jich vydrzi vsech pet a to i pri PK 😀. sobota by uz byla ta PK a ct normalni

majcam
13. črc 2010

Měli jsme to s ICSI,tak to je větší šance na udržení?
Petrita83: ptali se jestli chceme prodlouženou kultivaci,my(teda já 😀 )jsme řekli že jo,ale samozřejmě kdyby se asi nedrželi,tak by to bylo bez ní 😒 ,manža jen valil oči,když viděl,že ještě budeme něco platit 😀 ,taky jste měli ICSI?
Betox,Petrita83,Inza: díky moc holky!!!Už 14 dní mám nervy jak před maturitou,všechno si moc beru no 😨

majcam
13. črc 2010

petrita83: tobě už se držet budou,měla si jich hodně,můžu se zeptat,kolik je ti let a jaký jsi měla protokol?

majcam
13. črc 2010

Inza:a tebe to čeká zítra,jen je mi divný,proč si tě ještě nevzala na UTZ....

inza
13. črc 2010

@majcam: my jsme se tak dohodly. uz me tam nechtela tahat 😉. Jinak my predtim tak ymeli ICSI

darkwitch
13. črc 2010

majcam to je dobre to se ti urcite udrzi 😉
inza aha

jeste mi reknete jak je to s tim predoperacnim, to si dojdu k obvodakovi a ten me pak posle na ty dalsi vysetreni?

petrita83
13. črc 2010

@majcam no jasně 😀 je mi za ani ne měsíc 27 😀 😀 (tak že ještě 26🙂je to málo, nebo hodně?kolik je Vám???Protokol jsme měla krátkej 10dní jsem píchala Gonal malé dávky a pak cetrotide..ale bylo mi z toho hodně špatně...
Snažíme se víc jak 2roky a nikdy ani nának úspěchu ☹ tak teď moc doufáme, že 4mušketýři už nám zůstanou!

petrita83
13. črc 2010

@darkwitch jo jo přesně tak, ten tě pošle na EKG a na krev a bude to..zabere ti to 1-2dny 😀

majcam
13. črc 2010

petrita83: oproti mě je to málo,je mi 34(i když prý vypadám o šest méně),já měla taky krátký,IVF mám poprvé,nic nám nenašli,jen manža to má pomalejší....,tak nevím kde je zakopaný pes 😠 ,v životě by mě nenapadlo,že toto budeme muset podstupovat,já celé roky zdravá,žádné gyn.problémy,ale takových je více...,takže už nebudu nervit,a budu doufat!!

plasice
13. črc 2010

Ahojky!Majcam,můžu se zeptat,ty si psala,že ti dali neschopenku už od stimulky,že děláš do noci,že?Já mám podobnej problém,dělám od rána od šesti do desíti do večera,vždy dva dny a dva dny volna,je to zápřah,tak myslíš,že když o ní zažádám,že mi jí také napíšou?A ke komu chodíš?Já k Langerové. 🙂

darkwitch
13. črc 2010

majcam ja taky nemela zadne gyn. problemy a mam nepruchodne vejcovody ☹
petrita si tu skoro nejmladsi 😉 mladsi jsme snad jen ja a ter 🙂

krev uz mam nabranou, vzala mi ji kamaradka co dela v trombocetrum a rovnou mi ji nabrala i na mutace, takze uz jen ten zbytek od obvodaka, tak to si tam dnes zavolam at to stihnu co nejdriv obehat...

majcam
13. črc 2010

Plasice:žádný problém to nebyl,chodím k Lovásové,ale protokol mi psal Daněk,a pak mi sestřičky vypsaly neschopenku,mám i osmihodinové vycházky,takže super.Já dělám krátký-dlouhý týden od 9:00-23:30,a nevim jak bych si odběhla v přesně stanovený čas píchnout injekci...

petrita83
13. črc 2010

@majcam no já zas vždy vypadala na o pár let víc 😀 ale snad už se to zastavilo 😵
taky jsem nikdy němla žádný problém..vždy zdravá jak řípa 😀 nebyla jsem ani nikdy v nemocnici, na tož pod narkózou..přítel je takovej prototyp zdravého jedince 😀 prostě pořádnej chlapák..a přesně pak nám řeknou, že to jsou lenoši..a ještě k tomu jen někdy 😖 dost nás to překvapilo..ale bojujeme s tím co je...a nervit se nemá cenu..ikdyž teď to teda nervy jsou..už teď se bojim zítřejšího volání..

petrita83
13. črc 2010

@majcam taky chodim k Lovásové 😀 ale mám sedavé zaměstnání, tak že ok..žádná neschopenka..

plasice
13. črc 2010

Majcam,tak to je taky náročný,děláš v restauraci,ne?Tak doufám,že mi to také napíše.Já prodávám v jednom velkém nákupním centru,takže fofr,a fakt nevim,jak bych si to píchala někde na šatně s pocitem,že mi v krámě stojí fronta nedočkavejch lidí. 😉 😀

darkwitch
13. črc 2010

plasice bys vudycky akorat rekla moment jdu si pichat 😀

inza
13. črc 2010

plasice proste by jsi porad chodila v jeden cas na wecko si pichat 😀

plasice
13. črc 2010

No tak to už se vidím,holky! 😀

majcam
13. črc 2010

plasice:ano,v restauraci... 😉
dark:a ty jdeš na UTZ kdy? Ve čtvrtek?
petrita83:taky bojim,bojim zítřejšího telefonu,ale ty už to máš za pár,a bojovníčci to daj!!!!

petrita83
13. črc 2010

@darkwitch určitě to stihneš, já z toho taky plašila a bylo to ok..jen mě obdvodačkamoc nepotěšila, když mi řekla ať nepočítm s tím, že to napoprvé vyjde..já koukala jak puk..věřit tomu totiž chci 😀 tak snad tě podobných rad ušetří 😀 no a jinej doktor mi řek ať to nehrotim, že jsem strašně mladá..já zas nevim na co čekat..nejde to teď , proč by to za 5let mělo být jinak?asi spermíci nezrychlej 😀 😀 navíc polovička je o 6let starší..tak čekat na co? 🙂

petrita83
13. črc 2010

@majcam všichni to daj, takovej je plán!včera jsem teda byla pěkně zdeptlá , když z 9 byli 4, ale dnes už zase bojuju, bude to dobrý!

petrita83
13. črc 2010

@plasice úplně jsem si to představila, přestaneš markovat, promiňte musim si odskočit na injekci 😀 😀 a všichni chápavě, určitě , my rádi počkáme 😀 😀 😅

inza
13. črc 2010

@petrita83: hele 4 jsou dobry pocet. Dve ti soupnou a ze dvou ti zbydou nanuci na priste 😀