Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
16. črc 2010

@inza a jo, dík,nevím čím poslední dobou myslím... 😉

petap1
16. črc 2010

tak děučátka..inza, majcam...zítra držím moc palce a pěkně ty bobísky hýčkejte 🙂

Já se loučím a jdu do toho pekelného vedra 😝
Hezký víkend všem 😀

majcam
16. črc 2010

@petap1 díky moc.. 😉

majcam
16. črc 2010

Petrita83: dostala jsi taky od Lovásové prednison? já beru půlku každý den,ale teď nevim na co? 😀

petrita83
16. črc 2010

@majcam jo jo úplně stejně jako ty..no on snižuje imunitu, tzn.aby tělo ty podnájemníky neodmítalo 😀

darkwitch
16. črc 2010

majcam, inza prominte jsem sla delat chuvu synovci a neteri zatimco sestra sla do kina 🙂 dneska jsem 7DC, a prvni cetrotide jsem pichala 6DC a pichat cetrotide jde docela v poho, ale svedi teda pekelne...

majcam
16. črc 2010

Dark:aha,už jsi tolikátý? to to letí...,já si ho píchala 7DC,jojo taky svědil 😠

majcam
16. črc 2010

@darkwitch já myslela,že jsi první den cyklu měla v neděli ☹

darkwitch
16. črc 2010

majcam no jo leti to 🙂 jsem si ted vsimla, ze mam velokost a pocet foliku napsany na protokolu...takze vim i jak jsou velky ty mensi na pravo 🙂

petrita83
16. črc 2010

@darkwitch to joo svědil, ale s každym dnem míń a míň.. 😅

darkwitch
16. črc 2010

petrita tak jestli svedi min a min tak je to super 🙂 protoze vcera jsem z toho lezla pomalu po zdi 😀

majcam
16. črc 2010

@petrita83 aha,jo to je pravda s tou imunitou,někde jsem slyšela,že ženský se sníženou imunitou těhulí víc,než když je imunita silná...

majcam
16. črc 2010

@darkwitch a jak je máš velký?

majcam
16. črc 2010

@darkwitch a byla jsi dnes ještě na UTZ?To už půjdeš na OPU...

darkwitch
16. črc 2010

majcam ne v nedeli jsem prvne pichala 🙂
9mm 🙂

darkwitch
16. črc 2010

ne na utz jdu az v pondeli a na OPU ve stredu, nebo ctvrtek...

majcam
16. črc 2010

Dark:aha já píchala ten cetritide až ve finále(7DC-10DC) a 12DC jsem měla OPU

darkwitch
16. črc 2010

ja ho mam napsany na 6-9DC a uvidim kdy bude OPU, ale asi 12, 13DC

majcam
16. črc 2010

@darkwitch jééé,to ti krásně dorostou 🙂

darkwitch
16. črc 2010

majcam urcite nam krasne dorostou a pak bude miminko 🙂 uz se tesim...

inza
16. črc 2010

dark: no pokud budou folici akorat klido muzes mit i 11 DC. Asi jdes v pondeli, protoze Langerova tam dneska nebyla. Ona me to ve stredu rikala, ze kdyby jsme nahodou meli ET az v pondeli tak mam rici ze jsme domluvene a ze me odtransferuje sama, ale ze pa a so neni 😉 . Ja tentokrat cetritid nepichala a z minule si nepamatuji jaky jsem ho mela den

darkwitch
16. črc 2010

inza tak uvidime jak nam folici porostou, ale urcite krasne, kdyby bylo OPU v utery tak by to bylo fajn, ale tak uvidim jak to bude v pondeli vypadat...

inza
16. črc 2010

dark: jj presne tak v pondeli budes moudrejsi 😀

darkwitch
16. črc 2010

inza ale langerova rikala, ze OPU bude ve stredu, nebo ctvrtek...

darkwitch
16. črc 2010

ty jo to je husty, ja kdyz si pichnu cetrotide tak mam pak husinu na te noze do ktere strany jsem si pichala 😀

majcam
17. črc 2010

...tak ještě nevolali 😠

inza
17. črc 2010

majcam: me taky ne. si davaj dneska na cas 😀

majcam
17. črc 2010

@inza jsem si právě myslela,že se určo mezi sebou dohadujou,kdo mi má zavolat špatnou zprávu... 😖 ,ty si teda ultroš polkla? mám si ho každou chvíli zavést..

petrita83
17. črc 2010

@majcam, @inza..klídek holky, určitě pro vás mají dobré zprávy, jen mají dneska fofr..je víkend.tak jich tam je málo a než ty vaše krásný bobísky spočítaj..to chvilu zabere 😀

inza
17. črc 2010

majcam: jj polkla. ted volali jdeme v jednu. jak ty?