Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
17. črc 2010

melo byt pokreslenej 😀 z horka me nejak preskakuji pismenka 😀

majcam
17. črc 2010

@inza ano je pokreslenej 😀

darkwitch
17. črc 2010

holky kolikaty den jste pichali naposled gonal a cetrotide (nebo spis kolik dni pred OPU)

majcam
18. črc 2010

@darkwitch gonal jsem píchala 2-9DC ,cetrotide 7-10DC a ovitrelle 10DC, OPU bylo 12DC 😉

inza
18. črc 2010

dark: ja OPU ve stredu tak v pondeli jsem pichla vse naposledy vcetne ovitrelle

majcam: tak to jsem te taky videla 😀 Doufam ze jsem se nejak nedotkla tim pokreslenim 😀 😀 😀

majcam
18. črc 2010

@inza né vůbec 😉 ,právě že to bylo vtipný 😉 ,tak teď jenom musíme držet plod 😲

inza
18. črc 2010

majcam: taky ti daly fotku embrousi co zavadely?

inza
18. črc 2010

majcam: manza si delal srandu ze jede koupit vagon vterinoveho lepidla a prilepne je 😀 . Nejak se me moc nechce lezet tak ted sedim u PC, ale manza uz prudi 😀

majcam
18. črc 2010

@inza taky jsem dostala fotečku 😉 ,je to takový zvláštní, ale nevim jak by to správně mělo vypadat...embryolog Pepa mě moc nepotěšil,nejdřív mi řekl,že kvalita nic moc a pak jak mi to zaváděli,tak najednou,že se změnilo,že zkrásnělo, tak jsem jim řekla,že je jasný,že po ránu není nikdo krasavec 🙂 ,tak nevim jestli mi to neřikali,aby mě uchlácholili 😠

inza
18. črc 2010

majcam: jj mel vtipne prupovidky

petrita83
18. črc 2010

@inza , @macjam ...jéé vy máte fotečky embrošků..to je krásný!! 😀 😀 nám Lovásová teda nic nedala.. 😖 a to se ptáme na vše 3krát 😀 😀 tak to je prima.
Jinak macjam rčitě zkrásnělo..msíš tomu věřit..tak vÁM holky držim palce..a jak se cítíte???

darkwitch
18. črc 2010

majcam, inza to je hezky, ze vam dali fotecky embrousku, ja bych chtela taky 🙂 takze bych jeste v pondeli mohla pichat, ja mam rozpis jen do dneska, tak jestli budu jeste neco prikupovat...

petrita83
18. črc 2010

@darkwitch a kdy jde na OPu ve středu?tak to bys ještě zítra měla píchat gonal a ovitrelle a pak už nic..aspoň tak to bylo mě..

darkwitch
18. črc 2010

petrita ja jdu zitra na utz a tam se dozvim, jestli jdu na OPU ve stredu nebo ve ctvrtek nebo kdy 🙂

petrita83
18. črc 2010

@darkwitch aha tak podle toho ti to ještě dorovnaj..neboj nezapomeno na tebe..tak ž se ti to taky blíží..to je fajn..řekn ti všechno se tak nějhak vleklo, ale nedá se to srovnat s tím jak se to vleče teď 😀 😀

darkwitch
18. črc 2010

petrita me to teda utika rychle 🙂 tak ja se jeste dneska nebudu radovat, ze picham na posled 😀 nastesti mam jeste 300UI gonalu, tak ten snad nebudu muset dokupovat...

petrita83
18. črc 2010

@darkwitch tak to ti asi vystačí..kdž tak řekni sestřičkám..já sem jim řekla , že nevim jak s tím vyjdu a dala mi vrácené po někom..skoro plné a zadarmo..tak že jsem pak byla v klídku že to vyjde..

darkwitch
18. črc 2010

petrita ja jsem v klidu, uz se tesim na zitrejsi utz, doufam, ze budou foliky pekne 🙂

petrita83
18. črc 2010

@darkwitch určitě..já byla jen na jednom UTZ a z toho mě hned poslali asi za 5dní na OPU, tak jsem trochu nechápala jak si jsou tak jistí, že to zrovna ten den bude nej..ale asi byl..vědí co dělaj...ty se ani toho bát nemusíš protože už jsi na jednom UTZ, bela ne a teď jdeš znova..budou určitě mooc pěkní 😀

darkwitch
18. črc 2010

petrita jasne budou nadherni...

majcam
18. črc 2010

@petrita83 už se cítím v pohodě,ale včera jsem měla bolesti,(nemohly se mi dostat do čípku,tak byla sonda atd 😠 ) ani mi to nepřijde,že tam něco mám 🙂 ,doufám teda,že už jsem ho nevypudila...mě tak napadlo,že po transféru by se mohlo chodit na UTZ a aspoň by ti řekli-máte ho tam,nemáte ho tam,by se ušetřilo čtrnáctidenní čekání na //

darkwitch
18. črc 2010

majcam a myslis, ze by ho videli? ja si myslim, ze ne...

darkwitch
18. črc 2010

a jak se vlastne dela to ET?

inza
18. črc 2010

majcam: no me taky neprijde ze tam neco mam teda az na to nafoukle bricho a dneska me trochu boli v podbrisku

dark: pokud budes jeste muset pichat a bude ti chybet treba jedna davka tak ti to daj. Jinak v peru je jeste navic 37,5 jednotek. Ja to z nich pak dopichavala z techto zbytku co jsem mela doma

inza
18. črc 2010

ja si myslim ze by taky videt nebylo.

dark: zalezitost 5 min, teda pokud se ze salu neztrati dr a sestra 😀 jako me. Stejne jako IUI, akorat ti na obrazovce ukazou embryja a pak lezis na pokoji cca 30 min

majcam
18. črc 2010

@darkwitch já myslím,že by ho viděli,když mi ho tam narvaly,tak mi ho na UTZ ukazovaly,sice pro mě malá tečka,ale doktoři by ho určitě poznali 🙂 ,a ten výkon mi přišel podobnej inseminaci,akorát já měla ty komplikace, jinak věřim,že je to bezbolestné ☹

cibka
18. črc 2010

ahoj holky
tak pekne pupíčkujte a odpočívejte
dark neboj et nic není je to rychlovka

😉

darkwitch
18. črc 2010

holky diky tak to se toho ET tak moc nebojim... 🙂
no ja mam 300jednotek, plus tech 4x37,5 co zbyvaji v peru 😀

majcam
18. črc 2010

@inza budeš si dělat test? já možná počkám až na krev,šla bych tam za 12dní v pátek,i když nevim,jestli ještě celý víkend vydržím čekat na výsledek 😕

cibka
18. črc 2010

majcam oni ti nerekli že más testovat a mas přijít rovnou na krev ?