Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
21. črc 2010

vveru vsechno bude vporadku a urcite si te budou hlidat, ty uz budes mit prukazku? toto leti...

inza
21. črc 2010

dark: na zitra preji co nejvetsi urodicku 😉

darkwitch
21. črc 2010

inza dekuju 😀 taky doufam, ze tam bude pekna urodicka

majcam
21. črc 2010

@darkwitch tak tfuj,tfuj,tfuj,ať jsou pěkné plné kuličky 😉

inza
21. črc 2010

co chtej manzovi ocasky 😀 😀

darkwitch
21. črc 2010

inza, majcam 😀 za chvili se zacnu bat, myslim 😉

inza
21. črc 2010

dark: proc? neni ceho 😉

darkwitch
21. črc 2010

inza no, jestli budou vajucha, jestli budou embryjka, jestli budou miminka...

inza
21. črc 2010

dark: urcite budou

cibka
21. črc 2010

dark tak držím palečky hodně štestí 🙂

pet.s
21. črc 2010

světluška..ahojky vítej, taky jsem z Iscare přešla do Gennetu.Kvůli dr.Langerové, začali jsme k ní chodit v Iscare a ona pak přecházela, tak jsme šli za ní.
Můžu sxe zeptat, co se stalo, že jsi potratila dvojčátka ve 22tt? Pokud ti to nevadí.

Nanynka...... no jasně, že se pozorují, každé píchnutí, každý milimetr břicha, každou divnou chuť.Ty se na to nepamatuješ??? Dělaly jsme to všechny. 😀 😀 😀
Tak holky, která už testíte? Neříkejte, že jste všechny tak vzorné?že bych jen já testila od druhého dne? 😀 😀 😀

inza
22. črc 2010

dobre ranko

pet.s: no ja testit urcite nebudu. 😀

cibka
22. črc 2010

krasné ranko holky

majcam
22. črc 2010

@pet.s já taky testit nebudu,jo a začínám se bát jít i na krev 😒 ,a dneska jsem měla negativní sen 😕
Dobré ráno,ty jo Inza je ranní ptáče 😉

petap1
22. črc 2010

Dobré ranko,

nemám teď vůbec čas, ale myslím na vás...inza, majcam..věřím, že to dobře dopadne 🙂

Dark: tfuj, tfuj, tfuj...ať je pěkná úrodička 🙂

petrita83
22. črc 2010

@majcam , @inza - a jak se dnes cítíte???já se dneska vzbudila v 5 a měla děsný křeče...přesně jako před mrchou..tak jsem jak na trní..a trochu smutná...nebo spíš hodně..moc doufám, že se pletu.

petap1
22. črc 2010

petrita83 - Jéje já na tebe zapoměla..tobě samozřejmě taky držím palce 😀

betox
22. črc 2010

Dobré ránko,

vveru: určitě to bude v pořádku, oni si Tě tentokrát pohlídají 😉

petrita83
22. črc 2010

@petap1 děkujuuu..to vůbec nevadí 😀 já jsem taková nenápadná 😀

petrita83
22. črc 2010

@majcam negativní se...pozitivní zprávy značí 😀 ..mě se dnes zdálo, že jezdim po Praze všude na červenou.taky nevim co to má znamenat...asi, že už jsem trochu magor 😠

cibka
22. črc 2010

petrita to je dobré znamení holky co mely priznaky na mrchu pak našly // 🙂

pet.s
22. črc 2010

majcam a inza..chjo a to mám jako čekat až do krve? Umřu zvědavostí 😖 😀 😀 😀

petrita83
22. črc 2010

@cibka to víš, že pořád doufám 😀 .nejradši bych usla a vzbudila se až po krev.výsledcích.. 😔

majcam
22. črc 2010

@pet.s 😀 😀 ,strašně se testu bojim,protože mi jakoby nic neni....bojim se té tvrdé reality 😒 ,možná si ho udělám, až budu mít pupek 🙂

majcam
22. črc 2010

@petap1 děkuju,děkuju 😉
@petrita83 cítím se v pohodě,a to mě sere 😠

petrita83
22. črc 2010

@majcam joo tak to mě taky napadlo, udělat si ho až to bude jistý 😀 protože sněhobílo fakt vidět nechci 😕 já se cítila taky furt poho ž na to dnešní divoký ráno..a teď je to zase lepší..sem tam jen nějáký píchnutí..snad to bude ok.

pet.s
22. črc 2010

majcam a jak by ses cítit? špatně ti začne být až později.-))

majcam
22. črc 2010

@pet.s dobře,podbříšek po OPU přestává bolet,prsa bolí po ultroši,a motám se po prednisonu 😀 , takže mi fakt nic neni 😀

evak99
22. črc 2010

ahoj holky moc vás zdravím. sleduju vás, ale většinou už nemám čas a sílu psát! všem stimulantkám ržím moc pěsti! 😉 😵 😵

nanny jak válčíte? my fajn, jen nedělám nic jiného než že kojím 😉 režim ještě nemáme žádný! ☹ 🙂

cibka
22. črc 2010

holky neveste hlavu u každé je to proste jiné nekdo neco cítí někdo zase nic a ve finale všichni najdou ty krásný// po kterých všechny toužíme 😉