Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
26. črc 2010

@darkwitch ano normálně papej, 😉 vem si přezůvky,košilku a něco k pití..je tam potřeba mít plný močák, tak ať se dopiješ až tam,protože jinak bys to asi vypustila 🙂 a ultroš,jak radila Inza,tak polknout...

majcam
26. črc 2010

@darkwitch ale třeba ti je ještě nechaj na šestý den uzrát ....

darkwitch
26. črc 2010

majcam nestras, ja uz dalsi den cekani na ET nepreziju... ale dnes rikali, ze transfer bude pravdepodobne zitra, tak snad jo...
to mi rikala doktorka taky, ze v den ET mam utros polykat... brrr prijde mi to takove divne polykat neco co si normalne zavadim...

inza
26. črc 2010

dark:to se podda ten utrous spolknout.neni to tak desne.jinak jsem cekani prezila v pohode.

darkwitch
26. črc 2010

inza no jo co bych pro mimco neudelala, spolknout utros je to nejmensi 🙂

nannynka
26. črc 2010

dark: jj, stačí a jíst se může. A mě ještě říkali, že je potřeba mít plnej močák....

darkwitch
26. črc 2010

plnej mocak, brrrr to bude pekne tezke nacasovat, od OPU jak nejdu hned tak me pekne boli brisko... ale tak to zvladnu, uz aby to bylo za mnou a mela jsem u sebe miminka...

inza
27. črc 2010

preji pekne rano.
Dark:s tim plnym mocakem to je nekdy docela narocne,hlavne pokud cekas nez na tebe prijde rada

petap1
27. črc 2010

Dobré ranko,

dakr: tak tfuj tfuj tfuj ať k tobě mimískové vklouznou jak do peřinky a hezky se zavrtají 😀

inza: jak je ?

darkwitch
27. črc 2010

dobre ranko
tak jsem uplne zmatena... mam prijit na ET na pul jednou, ale vubec nevim jak jsou na tom embryjka a kolik jich je a jeste me spojovala s embryologockou laboratori, ze se mnou chteji mluvit, ale tam to nikdo nezvedl, tak fakt nevim na cem jsem... ale kdyz mam prijit tak mi je zavedou, ze jo?

betox
27. črc 2010

Dobré ránko,

dark: to určitě, tak tam ještě cinkni, že to vypadlo. Každopádně držím palce 😉

darkwitch
27. črc 2010

betox no, ona me sestricka upozornovala, ze to nemusi vzit a ze se pak dohodneme na miste...

betox
27. črc 2010

dark: tak to jo, určitě to je OK 🙂

darkwitch
27. črc 2010

betox urcite, ale stejne jsem na nervy 😀 uz aby bylo pul jedny, nebo radsi pul druhe, to uz bych mohla mit i po ET 😀

petrita83
27. črc 2010

@darkwitch držim palce 😀

darkwitch
27. črc 2010

petrita dekuju 🙂

petap1
27. črc 2010

dark: určitě by tě tam nehnali jen tak..asi se chtějí domluvit na případném zamrazení 😀 😀

nannynka
27. črc 2010

dark: s tim mocakem je to narocny....ja to resila tim, ze jsem porad pila a odbihala si "ucurnout". A nakonec me Danek vyhnal ze salu, ze mam ten mocak moc plnej, ze se mam tak napul vycurat 😀. A pak mu to stejne bylo malo....tak jsme ET prodebatovali na tema jak poznat napul vycurano 😀. A co se tyka ty embryologie....me sestra na prijmu rekla, ze mame 2 a embryolog na sale pak ze jich je 5.....tak je lepsi slyset to od nej a tam, stejne s tim uz nic neudelas. Moc Ti preju at se krasne zavrta ten spravny pocet a at se deli a rozviji jako o zivot.

darkwitch
27. črc 2010

nannynka dekuju 🙂

tak ja budu pit mene... at me nehoni ze salu se napul vycurat...

ahojkyy
27. črc 2010

@darkwitch - dark, držím palce. Ten močák je fakt dôležitý, lekár potom lepšie vidí, kam presne idú miminká a aj Ty to tak lepšie uvidíš, a je to nádherný pocit, vidieť, jak tam tie potvorky priplávajú 😉

petrita83
27. črc 2010

@darkwitch určitě se všichni drží..neboj..a dneska už půjdou zpátky do domečku a ostatní do mrazáčku 😀

ahojkyy
27. črc 2010

@darkwitch - ono sa ten počet môže zmeniť zo dňa na deň, tak chcú vedieť, koľko prípadne zamraziť. Ak by nebolo nič k ET, tak Ťa nevolajú, neboj. Držím palečky a nech sa miminkám u Teba páči. A odpočívaj! 🙂

ahojkyy
27. črc 2010

@svetluska74 - Lovasová je fakt v pohode, veľmi príjemná, neboj sa 🙂

inza
27. črc 2010

dark: drzim palce. Urcite to bude dobry

petap: zatim to jde. jeste uvidim zda na krev nepujdu uz ve ctvrtek. Ze bych pak zase zmizela totiz z Phy, prece jenom na venkove mimo civilizaci je dobre. Teda az na to kdyby me vsichni nezakazovali neco delat..... 😀

ahojkyy
27. črc 2010

dark - ja som šla mhd, sadla som si, v pohode som došla domov a tam si vyložila nohy, podložila zadok vankúšíkom 🙂 a ležala ďalších 4 - 5 dní, v pokoji proste. Tiež som sa bála, či to nemôže ublížiť, či nemôžu vypadnúť embryjká von 😀 ale nič sa nestalo, vlastne stalo - som v 16. tt 😉 Drž sa. ahojkyy

nannynka
27. črc 2010

@ahojkyy: jezis holka to leti....uz jsi skoro v pulce....a za chvili se dozvis co to bude ne ? me to tak nejak kolem tohohle tydne rekli....Teda jestli to budes chtit vedet. Moc Ti preju at je vsechno bez problemu.

inza
27. črc 2010

ja prvni ET lezela a nic, tak ted jsem lezela jenom prvni den a pak se na to vykaslala a teda vysledek zatim nevim. Si myslim ze je dobre zustat v klidu dneska a polehavat....

darkwitch
27. črc 2010

ahojky dekuju 🙂
za chvili vyrazim 🙂 musim se jeste stavit karlaku pro zpravu z krve 🙂

tak ted mi volali z te emb. laboratore, se opravdu chteli dohodnout kolik se jich prenese, aby zbytek mohli hned zamrazit... nakonec jsme se dohodli na jednom, ze je jedno opravdu pekne 🙂 a jeste budu mit dva nebo tri nanuky 🙂

inza
27. črc 2010

dark: tak to je super a jeste budou nanuky na sourozence 😀

petap1
27. črc 2010

inza: Jj máš recht...v Praze to není ono..venkov je venkov 🙂 🙂 Budu ti moc moc držet palce 🙂