Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
29. črc 2010

@svetluska74 tak ať odeberou krásný a kvalitní vajucha 😉

kive76
29. črc 2010

@majcam ahojky, tak já včera byla na UZ u dr. Brandejské, takže zjistila, že normálně ovuluju, a že v neděli by mohl být plodný den.. 🙂 takže od včerejška zkoušíme...pak možná v pátek..hi, hi.. a neděli 🙂 prý jsme oba zdraví, tak ted budem chvíli zkoušet přirozeně, tak do konce roku, a když se nezadaří půjdem na to IUIčko..nechápu, teda v čem je problém,že nám to nejde..jaká a kde je teda chybička...

betox
29. črc 2010

@kive76 no může být problém třeba v imunologii - můžeš zabíjet spermie, eventuelně zabíjet plod. To se pak člověk může snažit do aleluja....Ale třeba ne 😉

inza
29. črc 2010

betox: diky. Hele ja bych do toho asi sla. Si myslim ze porad neco bude ze se to nebude zrovna hodit. Ber to tak ze pak do zahranici povezete uz cerneho pasazera 😉 Jinak podle me ET jde trosku nacasovat a to tim jestli si zvolis normalni kultivaci ci PK. Pokud vis jak ma prijit mrcha tak to zkuste s dr spocitat jak to cca bude vychazte

inza
29. črc 2010

kive:no my taky OK a nejde to ☹ Proste neco mezi nebem a zemi

petrita83
29. črc 2010

@inza , @majcam - ahoj holky, dobré ráno..jo jak jsem včera dopadla?nedopadla, měla jsem volat mezi 15:30-16 - tak jsem volala, ale sestřička řekla , že to tam nemá a že si mám volat až dneska po 10h...je to teda pěkně napínavý..včera jsem z toho byla trochu na nervy,ale teď už je to lepší..tak po 10h uvidíme, určitě napíšu 😀

@svetluska74 - tak budu zítra držet mooc palce 😀 tak aspoň tam třeba potkáš nějáké fajne baby 😀 😀

@betox - tak uvidíš, třeba se to povede už teď nějak načasovat..hele ono je to strašně individuální, třeba zrovna tobě dovča v Chorvatsku pomůže 😀 víc než ležet doma.. 😀

kive76
29. črc 2010

@inza a taky budete zkoušet přirozeně? no uvidím..ted začínám pravidelně chodit do posilky..potřebuju zhubnout, tak třeba když začnu myslet na něco jinýho ...na cvičení , a jak baštit...třeba se spíš zadaří...že přestanu tolik myslet na mimčo..

inza
29. črc 2010

kive: no nam uz nic jineho nezbejva

betox
29. črc 2010

@inza díky, to si právě taky říkám, pořád bude něco...navíc, když mi v květnu našli ten nádor, tak jsem si říkala, že je to znamení, že už to nesmím odkládat, protože je "high time" 😉
@petrita83 taky myslím, že by to mohlo být na dovče lepší, jen si na druhou stranu říkám, co když by byly nějaké komplikace (kamarádka měla děsnej hyperstimulák...), pak si zase říkám, proč bych měla mít komplikace...No zkrátka moje blbá nerozhodná povaha se opět projevuje 😒 Ale jsem tak na 95% rozhodnutá jít do toho už v sprnu 😉

petrita83
29. črc 2010

@betox přesně proč by měly být komplikace?budeš hoodně pít, odpočívat a užívat si dovči..jasně že být můžou, ale stát se může vůbec cokoliv..kdybys to měla brát takhle tak nepojedeš nikdy nikam... 😀 já bych čekat asi nevydržela..ale je to o tom jak to cítíš ty..ty se musíš rozhodnout a nepochybovat 😀 držim palce!!ať se rozhodneš jak se rozhodneš bude to správně!ju?

betox
29. črc 2010

@petrita83 dík moc, řeknu to zítra na rovinu Brandejské a uvidíme, co vymyslíme, ale taky se mi už čekat nechce 😉

inza
29. črc 2010

@petrita83: hele ja vcera taky byla na krvy a vysledky tam byli kolem te pul 4. Ja tam volala a sestra me je rekla

betox: nad tim zda budou ci nebudou komplikace nesmis premejslet jinak se z toho clovak zblazni. Proste budes muset pit alespon 5 litru denne a jedine komplikace budou ze budes jak kropici vuz 😀

petrita83
29. črc 2010

@inza to mi ani neříkej..na mě byla taková dost nepříjemná a řekla že to tam nemá , já jí řikám že si zavolám kolem 16h a ona ne , volejte až zítra..měla jsem z toho děsnej pocit..tak uvidíme..

darkwitch
29. črc 2010

betox jasne prober to s Brandejskou, ale moc bych to neodkladala, jak psaly holky vzdycky neco prijde... jasne budes hodne pit a jist hodne bilkovin, kdyz tak si sebou kup nejaky nutri drink, ten pry pomaha...

petrita ty nas ale napinas...

inza
29. črc 2010

@petrita83: tak tam zavolej uz ted. Nic za to nedas a nenech se odbyt

petrita83
29. črc 2010

@betox 😀 😀 tak pak dej vědět..určitě to naplánujete dobře!!!

petrita83
29. črc 2010

@inza 😎 😠 jdu na to..

petap1
29. črc 2010

betox: Já bych do toho šla taky už v srpnu...uvidíš, že to vše časově vyjde 🙂

petrita: volej už teď...určo to tam mají 😀

betox
29. črc 2010

@inza 😀 😀 😀

Holky, díky moc. Pomohly jste mě pošťouchnout 🙂

inza
29. črc 2010

betox: proste bud presvedcena ze se vse stihne a komplikace nebudou. Jenom mozna pak aby jste nevezli pro tebe nocnik kdyz budes kropici vuz 😀 😉

petrita83
29. črc 2010

tak už to víme 😀 sestřička mi gratulovala 😀 tak to vypadá že je vše úplně nejvíc nejlepší 😀 objednala nás na UTZ 19.08. - to teď bude zase dlouhatáánské čekání... 😖

betox
29. črc 2010

@inza 😉 To manžu klepne. Nejradši jede nonstop, stačí, že musíme stavět kvůli pesanům...až bude muset stavět na každým odpočívadle 😀 A jak je? Je to trošičku lepší?

inza
29. črc 2010

betox: no nic moc, ale nic s tim neudelam ☹

inza
29. črc 2010

@petrita83: gratulace 😀

darkwitch
29. črc 2010

betox tak co by manza pro tve zdravi neudelal 😉

petrita tak bude drzet palce na utz 🙂

petrita83
29. črc 2010

děkuju moc Vám všem 😀 tak uvidíme..teď už jen aby vše šlo takhle kráásně dál...držim palce ať taky brzo objevíte vytoužené // ..jsem tak trochu v šoku 😝

betox
29. črc 2010

@inza chjo, chce to čas.... ☹
@darkwitch to je jasný 😉
@petrita83 tak hurá, konečně dobrá zpráva

inza
29. črc 2010

betox: jj, akorat ti neprida kdyz od znamych porad slysis kdy bude miminko. Vcera se me zeptala kamaradka a ja myslela ze ji trefim

darkwitch
29. črc 2010

inza drz se holka, lidi dokazi byt tak otravni...

inza
29. črc 2010

dark: souhlas 😀