Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
11. srp 2010

holky díky

majcam
11. srp 2010

Ahoj holky,měla jsem nějaké běhání...,no ve školce bych pracovat moc chtěla,ale samozřejmě že na to nemám tu správnou kvalifikaci 😉 ,tak to jen zkoušim..,dnes jsem byla v práci pro výpověď,tak mě překecávali...,ale ještě tam budu muset jednou,neboť mi nechtějí proplatit dovolenou,takže se musí zavolat nejvyšší šéfce,jak to tedy bude.. 😠
@petrita83 holka drž se,je to opravdu těžký,já jsem sice 14 po,ale chvilkama mě to ještě sebere a do toho jak jsem teď bez práce...si připadám taková méněcenná,jsem tady teď jak žena v domácnosti..
@darkwitch držím moc moc pěsti ať je to pěkně vysoké
@inza ten nativ jsem ti chtěla taky navrhnout,je to s minimální stimulací,ale když byste potřebovali ICSI, tak nevim jak by pak vypadala cena...

Jinak mi teď další IVF neplánujeme,je to ještě ztížené tim,že budu hledat tu práci,a představa,že po dvou měsících někde si budu zase brát neschopenku,já jsem taková moc poctivá,je mi to vždycky blbý vůči ostatním,by si řekli"no ta sem nastoupila a hned je na neschopence,takovou tu nepotřebujeme"

petrita83
11. srp 2010

@majcam tak že plán miminko odkládáte???nebo to necháte na přírodě?...je jasný, že když neni práce je to blbý..začít někde a pak hned neschopenka..to asi nejde..ale zase stejně na další IVF je potřeba čas..tak aspoň nabereš pěkně síli atd..a fakt jsi v té práci zůstat už něchtěla? já bych asi nedokázala odejít když bych neměla nic jiného..myslim..
No právě že nad ISCI u Nativu jsem taky přemýšlela a asi t acena bude prostě jako u 1-10oocytů, ne? 7tis..nebo tak nějak..což zas vlastně není taková úspora..ale vlastně je když to nemáš hrazený pojišťovnou...no na všechny možnosti se budu muset zeptat..ty jdeš už zítra viď?

petrita83
11. srp 2010

@betox já vim díky..ale to jsem prostě já.. 😖

dennisa
11. srp 2010

Ahoj holky!
Dlouho jsem tu nebyla, dávám si po tom neúspěchu tak nějak pauzu od všeho. Jsem pořád v práci a když je volno, tak se snažíme s manželem pořád někde cestovat a užívat si to. Jedině tak to je dobrý, aby se člověk nezbláznil 🙂
Nicméně to utíká a za měsíc zkusím další pokus....

A co tady novýho, jak se Vám daří? Je nějaká těhule? Nic jsem nedočetla, je toho moc.
Všem držím moc palce!

inza
11. srp 2010

hele jenom pro ty kdo by treba chteli jit na in-line tady v Pze a jet podle vody od trojskeho kanalu smerem k zoo a dale tak na to zapomente je to neprujezdne. Dtezka je nekde jeste pod vodou......Jde to projet tak max na kole s tim ze ale boty budou mokre 😀
Jsem se ted pekne utahala na kole 😀

petrita83
11. srp 2010

@inza 😀 sportem ku zdraví 😀 na brusle teda půjdu jen u nás..tam vodu nemáme 😀

inza
11. srp 2010

@majcam: jak ja jsem ted bez prace tak jsem si mylsela jak doma pekne uklidim a neco udelam a ani nahodou. No uvidime jak se domluvime s dr a jak co bude taky cenove vychazet. Ja se snazim porad neco delat a tak neni moc cas na to mylset ze to nedopadlo. Dneska jdem pomahat kamaradovi se stehovanim resp nejake veci si da k nam budou jim delat rekonstrukci bytu resp. topeni, elektrinu a tak chteji dat cenejsi veci pryc. Nastesti bydli pres ulici tak to bude dobry

majcam
11. srp 2010

@petrita83 ne nechtěla,setrvávala jsem tam jenom z důvodu-co kdybych otěhotněla,a stále se nic nedělo,a hlavně jsem už z té práce unavená a to dost,takže bych něco klidného a třeba i za málo peněz,po tak dlouhé době už si nedokážu představit tam pracovat...,nemám sice ráda, když někde nastupuju,vše znova a člověk si připadá,jak kdyby byl nějakej učeň,ale nějak mě ta prohra nakopla. Minulý rok jsem si dodělávala veřejnoprávní školu,takže mi zase přijde líto,kdybych toho nevyužila...samozřejmě,že nečekám,že mě všude přijmou s otevřenou náručí,ale aspoň nějaké malé místečko 😉
Budem zkoušet přirozeně a taky chci nějaká jiná vyšetření než jen hormonální profil...ano jdu zítra,ale stále špinim... 😉

inza
11. srp 2010

@petrita83: no podle me tak za dva dny voda bude dole a jenom na par mistech je trochu pisku jinak to jde. Ja si to na kole pekne projela ......

inza
11. srp 2010

@majcam: tak my ted zkousime bez asistence. Koukni na webovky kdyztak uradu prace. Maji tam vcelku obcas zajimave nabidlky. Ja tam ted lovim

majcam
11. srp 2010

@inza taky se snažim furt něco dělat,hlavně čumim na internet na práci...,tam jsou teda práce,samé dealerství, prodávání pojištění,nabízení po telefonu,nabízení produktů....,to bych nemohla,nemám na to někoho přesvědčovat, to by ta firma se mnou brzo zbankrotovala 🙂

majcam
11. srp 2010

@inza už jdu na to.... 😉

cibka
11. srp 2010

majcam dovelenou by ti měli normálne proplatit když si jí nevyberes

petrita83
11. srp 2010

@inza tak že kruh, rukávky , vesta atd..nejsou potřeba 😀

inza
11. srp 2010

@petrita83: neeee 😀, akorat jsem to mela na kole jak clovek jel tak asi do puli kotniku, proste v botech trosku vody a ponozky se zdimaly...ale jink dobry, je to jenom na par mistech. Jak je to od lavky k trojskemu kanalu tak tam uz je jenom jedna louze cca 1krat metr a jde to dolu tak si mylsim ze dnes odpo ci zitra to bude prujezdne, zato pod zoo je trosku delsi usek pod vodou ale jde to taky dolu bez vody je to od troj utulku do podhuri tam jde jet normalne

majcam
11. srp 2010

@cibka no to by teda měli,to vím,ale když ji neproplatí,tak nebudu moct nic dělat... ☹

petrita83
11. srp 2010

@majcam 😠 to je teda...

majcam
11. srp 2010

Co ta Dark..už volá..? Jsem napnutá..!!!

majcam
11. srp 2010

Tam snad zavolám místo ní...

inza
11. srp 2010

majcam: meli by ti ji proplatit, ale nevim jak to je pokud jdes na dohodu a hned

dark:nenapinej nas

majcam
11. srp 2010

@inza no když jdu na dohodu,tak by se měli se mnou dohodnout 😀

darkwitch
11. srp 2010

ja bych vas rada nenapinala, ale jeste vysledek nemaji... mam to zkusit za hodinu...

inza
11. srp 2010

@darkwitch.oni napinaj tebe 😉
majcam: urcite by se meli dohodnout a ty taky. Jsem ti poslala do IP odkaz na urad prace

majcam
11. srp 2010

@darkwitch dobře tak za hodinu tady..skočim nakoupit a na poštu... 😉

inza
11. srp 2010

ja jdu teda udelat neco manzovi k jidlu a pak taky dojdu nakouknout

darkwitch
11. srp 2010

majcam a nemas uz dost dovolene vybrane? ona se proplaci jen ta pomerna cast za tu cast roku co mas odpracovanou...

inza to mi delaji schvalne... ted budu mit nervozni dite...

darkwitch
11. srp 2010

a ja mam vychazky az od ctyr, bych se taky potrebovala projit...

majcam
11. srp 2010

@inza děkuju moc,tak za hoďku tady..(to je jak nějaký rande 🙂 )

majcam
11. srp 2010

@darkwitch ještě jsem nevybírala letos žádnou...