Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
13. srp 2010

dobre rano

pet.s: jasne ze to dobre dopadne. Jinak to byt peci ani nemuze 😉

betox
13. srp 2010

Dobré ránko,
@majcam ta neschopenka záleží, jak se domluvíš s doktorem. Ale asi ten týden to bude chtít určitě. A co se šestinedělí týče, tak mě doktor po tomhle posledním zákroku dovolil "všechno" po 14 dnech.... 😉

sonka.77
13. srp 2010

Ahoj Dark, neboj se laparky, já byla loni v dubnu a žádné šestinedělí se nedrží, je to jak se kdo cítí, myslím, že po týdnu max. 14 dnech je vše v pořádku. PN jsem měla 8 dní, z toho tři dny v nemocnici a týden doma. Ten další týden jsem pak byla v práci dost unavená, ale už to bylo OK. Jo a objednání u nás v krajské nemocnici bylo na cca půl roku, tak jsem šla do jedné okresní a tam mě objednali za měsíc. A péče tam byla mnohem lepší.

sonka.77
13. srp 2010

Jo a klystýr mi nedávali, jen čípek a to bylo úplně v pohodě. 😉

cibka
13. srp 2010

dark ja jsem psala včera fakt záleží na nemocnici a na doktorech ,me pustili v pátek a v pondělí sem sla do prace mela sem dovolenou jen na 5 dní a to sem byla v nemocnici a klystýr jsem taky nemela jen čípek a po nem jsme hned letela u nás to bylo tak kdo sel na laparku dostal čípe a kdo na nejakou vetsí operaci dostal klystýr
jinak všem preju krásné páteční ráno ja jdu spinkat jsem po 12 a noční

petrita83
13. srp 2010

Stejně ste mě vyděsily 😀 😝

petrita83
13. srp 2010

JInak dobré ráno a hurá je tu pátek 😀

darkwitch
13. srp 2010

@petrita83 koukame se na to stejne, ale tak to zvladneme 🙂

darkwitch
13. srp 2010

me to tak hura neprijde... konci mi neschopenka 🙂

petrita83
13. srp 2010

@darkwitch budeme muset..jen jsem doufala že to bude třeba jako OPU..nikdy jsem nebyla v nemocnici, brrr..a OPU bylo v pohodě..jasně že to zvládnem, ale je to s větším omezenim atd..ale to dáme.

petrita83
13. srp 2010

@darkwitch tak že v po už zase do práce?jo jooo těžkej život pracující maj..

darkwitch
13. srp 2010

@petrita83 v utery, v pondeli pujdu na krev a necham si zrusit neschopenku, ale radsi jeste zustanu v pondeli doma az budu volat ze hcg kleslo tak nechci byt v praci a v pondeli mame z manzou vyroci svatby...

majcam
13. srp 2010

Ahoj holky,za chvíli vyrážim za kámoškou a dvouměsíčním Adámkem,tak snad nebudu pak mít depku 😉
Já tu laparku vidim možná až na leden,stejně zatim nechcem IVF a než budou všechny výsledky...,jen nevim co s tou prací,přemlouvají mě,já vim,že musim někde pracovat,ale nedovedu si to představit tam být,ale zase se bojim,že dlouho nic neseženu,práce prostě neni.. 😠
papa pak písnu

petrita83
13. srp 2010

@darkwitch jéé tak konečně zas něco veselého , tak to krásně oslavte 😀 a jasně neni kam spěchat ☹ já mám dneskav práci děsně blbej den..no jo pátek a 13..

petrita83
13. srp 2010

@majcam užij si to..a žádné depky!!!práce moc neni..já bych radši ještě sečkala a porozhlížel ase jinde 😀

darkwitch
13. srp 2010

@petrita83 no ja myslim, ze po vcerejsku muze byt patek 13. jen prijemny den 😉 teda pro me 🙂

mandre
13. srp 2010

Ahoj holky.
Ještě k té hysteroskopii...kromě vyšetření děložní dutiny a ústí vejcovodů mi pouštěli do vejcovodů jakousi kontrastní látku...mám tam nápsáno ve zprávě: průnik patrný, takže průchodnost se při tom taky provádí 😉

petrita83
13. srp 2010

@mandre ahaaa..tak to je fajne infromace 😀

petrita83
13. srp 2010

@darkwitch no to jasně...ale já tady teď měla total.magora..2hodiny 😖 brr..ještě že už je pryč..dneska to zamajznu tady dřív a v po si beru volno 😀 a pojedu se zrelaxovat do tropical islandu 😀

darkwitch
13. srp 2010

@petrita83 to je dobre, hezky se zrelaxuj 🙂

cibka
13. srp 2010

holky říkejte si že to děláte pro miminko, i když já se tý laparky taky děsně bála ale fak to nebylo tak hrozný

darkwitch
13. srp 2010

@cibka kdyby to nebylo pro miminko nikdo me k tomu nedonuti...

cibka
13. srp 2010

@darkwitch ja si to říkala taky ale pak bych si to do smrti vyčítala kdybych to nepodstoupila a neudělala vše co bych mohla

inza
13. srp 2010

proste pro mimi udelame vse

mandre
13. srp 2010

inza: ty jdeš taky na laparku 😀 ?.......se to tu rozjelo 😀 😀

inza
13. srp 2010

mandre: zatim ne a doufam ze ani neude potreba. Kdyz hysterka byla OK. Uvidime jak se domluvime 30 srpence s dr.Jdem na konzultaci po neuspesnem IVF.

darkwitch
13. srp 2010

ja tak jeste musim na konzultaci s dr. ale o te laparce mluvila uz pred ivf, takze me asi nemine...

inza
13. srp 2010

u nas o ni zatim nemluvila. Hysterku taky doporucila jenom aby byli vsechny vysetreni. Pro klid duse

ksu
13. srp 2010

@aajina byla jsem v kvetnu u Dr. Hynka, odber neboli, necitis nic, trva max 5-10 min. Byla jsem tam s manzelem, ale on pak jel do prace, cestu domu jsem zvladla sama, drzim palce ! 🙂

aajina
13. srp 2010

@ksu moc děkuji, už to mám za sebou 😉 teď už jen to čekání na výsledky.A pokyny jak to probíhá a na co se mám nachystat jsem dostala dnes až před zákrokem ha ha .Díky moc A.