Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
19. srp 2010

@evak99 díky, vám taky. Ať vám Barunka dělá jen radost 🙂

mandre
19. srp 2010

evak: ahoj, Barunka vypadá spokojeně 🙂 , tak si to užívej....my už taky chceme, no jo no 😅

svetluska74
19. srp 2010

@betox ahoj, já byla včera na krvi kolem tři čtvrtě na osm a když jsem v půl čtvrté volala na výsledek, tak mi taky řekli že bude asi až dneska 😒 .

No nicméně mě tedy Utrogestan MS nebrzdil, dorazila s plnou parádou už v sobotu utrouš neutrouš 😉 . HCG z krve nula, ale to už mi bylo jasný předem, když jsem dostala MS a test byl negativní.
Holky hlavy vzhůru, vyjde to!!!

petrita83
19. srp 2010

@svetluska74 😖 ..to je škoda, ale je super že jsi takhle pozitivní!!!

betox
19. srp 2010

@svetluska74 Fakt jsem z toho jelen, jak to tam páchají....No to je jedno, jedeme dál. Jak se mi to posunulo, tak aspoň nedostanu mrchu na dovče....Takže beru to pozitivně 😉

svetluska74
19. srp 2010

@petrita83 mě po tom, co máme v tomto směru za sebou ani nic jiného nezbývá. Prostě řeším věci tak, jak jdou za sebou a které jsou momentálně aktuální 😉 . Domluvila jsem se s Brandejskou, že tak za 2 měsíce nejdřív bych se k ní objednala abychom domluvily KET - respektive zda bude v nativním nebo substitučním cyklu. Do té doby chceme vyrazit na nějaký ten výlet a od října mi začne škola, takže budou zase jiné radosti a starosti.

petrita83
19. srp 2010

Holky já jsem dnes úplně kantáre 😖 ..včera jsem nečekaně trochu popíjela.. 😖

danysek1
19. srp 2010

Ahoj holky,

do Gennetu jsme začali chodit asi před rokem. Provedli nám různé vyšetření a zjistili problém u manžela, odeslali nás na urolgii a sexuologii. Po skoro 3/4 roku léčby jdeme zpět do gennetu. Výsledek je naprosto jasné IVF s ISCI a možná i dárce. Chodila jsem k Mudr. Vykysalé , ale ta už tam zřejmě není. Můžete mi poradit koho?

petrita83
19. srp 2010

@svetluska74 jasně..taky to tak beru..ale je fajn, že už máte plán...já chci taky 😀 😀

petrita83
19. srp 2010

@danysek1 Ahoja, my chodíme k doktorce Lovásové..a myslim, že dobrý 😀

mandre
19. srp 2010

@danysek1 Já chodím k prim. Brandejské, spokojenost.

danysek1
19. srp 2010

@petrita83
Děkuji za tip. Docela jsem zvědavá co mě čeká a jak to bude probíhat. Něco jsem si načetla a zběžnou představu mám, ale stejně jaká bude realita to uvidím.

Myslím, že se budu ptát na dost věcí nevadí?

danysek1
19. srp 2010

Jdu tam zavolat musím obnovit krevní testy a objednat se. Dám vědět a doufám, že mne vemete do klubu?

Díky za tipy.

evak99
19. srp 2010

@mandre však já vím. moc vám to přeju. neboj, však se dočkáš! už jste byli na dovolené? 😉

petrita83
19. srp 2010

@danysek1 vítej...určoitě se ptej..já se tady ptám raky pořád na něco--holky jsou super a vždy je někdo o krok dál a poradí 😀
JInak hurááá už mám new baby plan 😀 😀 v sobotu jdu na UTZ a pak půjdem tento měsíc do IUI 😀 jsem ráda.

berounanda
19. srp 2010

Ahoj holky!
Po dlouhé době opět přispívám 😀
Po 1 stimulce, která nedopadla, jsem se nemohla dočkat..no a teď..už vidim cílovou pásku 😀 .
Normálně chodíme k dr. Brandejské - je výborná! Ale dneska jsme byli na 2UTZ u Lovásové, asi taky dobrá, jen se lépe cítim u Brandejské.
Tentokráte mám dobré 3 folikuly, a Lovásová mi prodloužila stimulku ještě o 2dny. Beru fostimol 3x75m.l., dnes 10den. V sobotu končíme, jdeme na 3UTZ a počítám PO nebo ÚT odběr, ISCI 😀 nemůžu se dočkat..je úžasný vidět skoro cílovou pásku, po těch 2 letech běháního...sladká nebo sladký uzlíček jako odměna toho všeho.
K placení - my jsme taky několikrát platili i za manžu, pesto, že se mnou šel jako doprovod.
Jen mě dneska dostala sestřička co vydává léky. Jak jsem psala beru Fostimol, když jsme kupovali po na začátku 2stimulky stála jedna malá krabička ˇ75m.l. 119korun, a dneska, když jsme jen přikupovali tak jen 24korun. Sestřička mi hned vysvětlila, že je to jiný dodavatel, ale i tak je dost velkej rozdíl platit 1190 nebo 240 za krabici, a samo že jsme potřebovali víc než jen jednu krabici 😖 . Tak to je třebas tip pro někoho kdo začne... 😀

majcam
19. srp 2010

@berounanda tak super,držím pěstičky!!!!!A ten fostimon,to je něco jako gonal?

majcam
19. srp 2010

@petrita83 tak super...,já furt přemýšlím s tím IUI,teď nevim co stíhat dřív a kdy si mám naplánovat tu laparku, chtěla bych ji sfouknout co nejdříve,dokud nepracuju,ale moc se mi do ní nechce... 😠

berounanda
19. srp 2010

majcam>> jj jako gonal, akorát Gonal je pohodlnější v aplikaci. Fostimol si píchám jednorázovkama..jsem už voraženej píchač 😀 😀 takže mě to problém nedělá. Původně mi to měl píchat manža, ale udělala jsem scénu..hihihi...takoví to ..počkej počkej..ještě ne...já se bojim..hihihi (taky aby ne, stál nademnou jak vrah z hororu, jen měl místo nože injekci 😀 ) a tak jsem ho rozhodila v jeho přesvědčení, že to zvládne, až odpadl a řek..no pěkný, tak si to píchni sama, já už na to nemám. 😀 😀

petrita83
19. srp 2010

@majcam jo tak to je podobné..no na vše se v so..zeptám..ale asi ještě teď to IUI zkusim a pak to rozběhnu...

inza
19. srp 2010

@petrita83:tak to chtelo tu cesnecku dneska 😀

mandre: no my by jsme taky uz chteli, ale bohuzel zatim priroda nehce ☹

berounanda
19. srp 2010

@petrita83 moc držím pěstičky!!!!!

majcam
19. srp 2010

@berounanda 😀 ,ty jo šikulka,to já bych asi normální injekce nedala,předčila jsem sama sebe a to jsem si píchala jen pero...,no ale když to člověk dělá pro dobrou věc,tak bych i ty injekce musela zvládnout...a máš už nějaké IVF za sebou?

majcam
19. srp 2010

..holky...,a já už bych taky chtěla...moc... 😉

inza
19. srp 2010

@petrita83: teda ty to ted beres hopem

petrita83
19. srp 2010

@inza už proběhla..chvilku to bylo lepší..ale nevim nevim jak v tý práci přežiju 😀

petrita83
19. srp 2010

@berounanda já Tobě taky!!přeju hodně vajuch a pak embrouše bojovníky 😀

petrita83
19. srp 2010

@inza 😀 co myslíš? 😀

berounanda
19. srp 2010

@majcam To máš pravdu, pro tohle děláme všichni už víc, než si kdo dokáže předtavit..a proto nám to výjde..co chcem máme...lalala ..jsem dneska celá nějaká roztančená 😀
Přímo zákrok za sebou nemám, jen jednu stimulku, která se nepovedla. Vůbec jsem nereagovala. Příčinou měla být cysta, takže jsem šla na LSK+HSK, kde mi zjistil neprůchodnost vejcovodů - a oba mi vzali. Byl to docela šok. Měla jsem za to, že na UTZ rozpoznají cystu od neprůchodnosti. Ale asi ještě ne. Nejhorší na tom všem je to čakání.. A jak jsi na tom ty?

berounanda
19. srp 2010

teď jsem se dočetla, že před odebráním vajcochů se má podávat Ovitrelle..máte někdo zkušenost?