Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
25. srp 2010

jo jinak iriel: potichounku gratuluji 😀

petap1
25. srp 2010

petrita83_ Dnes jsem ho potkala, když jsem šla z Gennetu...doufám, že to bylo dobré znamení....Feldmára povyšuji na mého anděla štěstí 😀 😀 😀 To je zajímavé...no smát se můžete, ale taky pouštějte ocásky 😀 😀

berounanda
25. srp 2010

@iriel Feldmár je fajn, teda byla jsem u něho jen jednou, když mi ukončil 1 stumilku..ale ani jsem od něho nešla smutná, naopak..chechtala jsem se...ale radši tu nebudu psát co mě u něj tak rozchechtalo 😀
Chválila jsem ho pak i u Brandejský, ta mi řekla že je to její žák, a že ho přetáhla z Motola 😀 ...víc takovejch, které to skutečně baví. 🙂 🙂 a kteří tomu rozuměj

petrita83
25. srp 2010

@berounanda 😀 souhlas 😀 😀 a čím pak tě tak pobavil 😀 😀 budu teda změnit ne rpacoviště ale jen doktora 😀 hmmm

petrita83
25. srp 2010

@petap1 😀 😀 ocásky? 😀 😀

berounanda
25. srp 2010

@iriel držim palce..ale pstt 😉

iriel
25. srp 2010

@berounanda pst pst, ale dekuju 😀 Zitra uz jdu na krev, tak se uvidi a taky si muzu tipnout podle hladiny hcg, jestli to vypada na dvojcata nebo ne... uvidime 🙂

Drzim palce, at ti to dopadne dobre, mimochodem, taky jsem "skoro" berounanda 😉

pet.s
25. srp 2010

já vám holky nevím,ale já chdoila celou dobu k Langerové a nemůžu si ji vynachválit:Jedinkrát jsems esetkala, že neměla dobrou náladu,ale jsme jen lidi, že? Jsem s ní fakt velice spokojená. Pomohla mi ke dvěma těhu.
@arianka - to je jasné, čím víc tím líp..ale já nikdy víc vajíček nevypotila 😀 😀 My když měli k OPU 6 folíků, tak jsem málem s dr bouchly šampáňo.-))Do ET jsem vždy šla s dvěma embryi. Jedním hezkým a druhým méně hezkým a žádné na zamrazení.Ze 4 pokusů, 2 těhu.Vždy jednočlenná.Moje děti jsou už od malinka sobečci.Chtějí maminku jen a jen pro sebe.Tak dvojče vyšťouchají 😀 😀 😀

pet.s
25. srp 2010

tak Feldmára jsem nezažila.Škoda 😀 😀 Já u Langerové vždy měla pocit, že si ode mě vzala pytel starostí.A že mi vše polopatě a 2x vysvětlila.
Jinak holky 😉 držím moooooc palečky a plivu těhu bacily 😀 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@pet.s 😀 😀 to jsi napsala krásně 😀

petap1
25. srp 2010

pet.s: Myslím, že by se ti líbil a užili by jste si spolu spoustu legrace 😀

sarik1
25. srp 2010

No já měla tu čest bejt u Vykysalé - ta mě totálně vytočila, že napsala do karty že mám imuno vyšetření OK ačkoliv jsem na něm nebyla . paní primářka mě na něj poslala a ejhle mě tam něco zjistili, takže díky tomu mohlo bejt to jedno zamlké těhu dále co mě naprdlo bylo, že sestra Vykysalé doporuči u mě hysteroskopii že s ní promluvi, což jsem nepochopila, protože ona jako doktorka má udělat vše potřebne vyšetřeni - Jinak prim. Brandejská - úžasná ženská, absolutně mě nalila pozitivním přístup - a Lovasová, dělala me ET a jsme těhu, takže OK pohodka 🙂 🙂

sarik1
25. srp 2010

@iriel Já měla 13 den ET - 580 +- a jsou tam dvojčátka 🙂

pet.s
25. srp 2010

@petap1 - no někdo říkal, že je to Slovák..já nevím jak vy,ale já mám pro Slováky slabost. Máme jedny známé, manželé Slováky.Moc sympatičtí lidé,ale když on začne mluvit Slovensky, lehla bych si mu k nohám a vzrušeně vrněla a předla jak kočička. Když jsem mu to říkala, tka vravil, že mnoha Češkám ze slovenčiny mlaská pipka 😀 😀 😀 😀 😀
No když si představím urostlého Slováka, chlupatého,jak na mě slovensky švitoří já na gynekologické koze.....nooooo aby mě ještě nezavřeli za znásilnění. 😀 😀 😀 😀 😀
Moje těhu nadrženost dosahuje maxima a ten mlj chlap se mi vyhýbá jak může 😀 😀 😀 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@sarik1 😀 😀 to je supeer, že to aspoňněkomu takhl ekásně všechno vychází 😀 musim začít s tim pozitivním přístupem 😀

petrita83
25. srp 2010

@pet.s 😀 😀 😀 ježiiš ty si dneska srandování 😀

sarik1
25. srp 2010

@petrita83 Taky jsme si prožili své.... snažili jsme se od roku 2005 ...ale jak říkám, Gennet otěhotní každou, někdy to trvá déle a pak to stojí za to 🙂

sarik1
25. srp 2010

@pet.s 😀 😀

petap1
25. srp 2010

pet.s : Ty jsi tedy číslo 😀 😀 Feldmár je sice prcek, ale je jak medvídek koala..takovej na pomuchlování 😀 😀

pet.s
25. srp 2010

@petap1 --faaaaaaaaaaaaaaakt??? kruciš.. že bych tam šla v přestrojení, že chci na IVF????ale asi by jako gynekolog poznal, že jsem v 8.měsíci, co???? no tak zase nic.Chjo 😝 😝 😝 😀 😀 😀

petap1
25. srp 2010

pet.s 😀 JJ a dnes měl takovou tu čapku co nosili naši dědové..takovou s tím kšiltem...no fakt takový smíšek 😉

petrita83
25. srp 2010

@pet.s 😀 😀 v přestrojení? hmm 😀 😀 tak 8měsíc asi neschováš 😀 😀 pod fráze ..já sem se víc najedla 😀

pet.s
25. srp 2010

@peta1 no až tam poneseme dárkový koš, tak si ho musím prohlédnout 😀 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@sarik1 jujdu 2005 tak že to máme ještě 1-2 roky před sebou? to nneee...se picnu 😀 tak snad máš pravdu, že každou 😀 😀 prostě si musím ještě chvilku počkat 😎 chjo

pet.s
25. srp 2010

@petrita - no ale mnoho lidí si myslí, že jsem jen tlustá 😀 Vždy jsem byla kulička a v těhu moc nepřibrala.+2kg Teprve ted se mi vykulilo břicho. Třeba by to prošlo. ale na UZ, až yb ten náš 8 měsíční "folikul" na něj juknul a přidal kopanec do UZ, by asi koukal 😀 😀 😀

petap1
25. srp 2010

petrita: neboj to bude dříve..věř tomu 🙂

pet.s: 😀

pet.s
25. srp 2010

@petrita my se snažili taky od 2005.Teda s tímhle partnerem. Jinak já už před 20 lety.Ale neúspěšně. Ted jsme jezdili do Iscare, pak za lanfgerovou jsem šli do Gennetu a tam hned 2xtěhu. 😀 Chce to fakt jen vydržet 😀

ahojkyy
25. srp 2010

🙂 ta vy ste masky 😀 ale Feldmar je fajn a ano, je od nas zo Slovenska. ahojkyy

ahojkyy
25. srp 2010

@pet.s / prosím ťa, bola si na amniocentéze? je ten výsledok na downa resp. iné genet. poruchy 100 %? dík. ahojkyy

petrita83
25. srp 2010

@pet.s tak já vydržim 😀 jestli něco tak výdrž to já mám 😀 😀