Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

iriel
25. srp 2010

@pet.s Ja si to prave pamatuju, jak jsem sem pred casem prisla, rozhorcena z Langerove, jak jsi ji pekne hajila 🙂 My jsme si proste nesedly a je fakt, ze u me ignorovala nekolik cyklu cystu a pak "cekala" jestli praskne dalsi dva cykly, pred IUI mi ani nedelala utz, takze ani nevdela, ze tam porad je a vubec me celkem odbyvala.. az jsem jednou prisla k Feldmarovi a ten rekl, ze neni na co cekat, ze ji pichne. Ale verim tomu, ze umi byt fajn, jenom jsem ji asi necim stvala, ptala jsem se totiz, jeslti muzu dostat misto Gonalu Puregon a ona na me dost vyjela, ze muzu dostat co chci, ale ze oni davaji Gonal a tak... No nic, Feldmar je proste moje zlaticko a snad to nakonec dopadlo dobre, zitra na krvi se uvidi, ale verim, ze tri testy se silici carkou jen tak nekecaj. 🙂

petrita83
25. srp 2010

@iriel ürčitě nekecaj 😀 je to tam.. 😀 držiim palce, pak nás informuj 😀

pet.s
25. srp 2010

@ahojkyy ano byla jsem na amnio..nic to nebylo.Výsledek by měl být snad na 100%.Vždyt zkoumají geny ne?
@petrita83 tak to máš výhodu, tu já právě nemám 😀

pet.s
25. srp 2010

@iriel -mně zrovna Langerová psala Puregon..no je to vše jen o lidech. Vždyt to znáš.A je dobré mít ve svého dr důvěru.Já jich taky hodně změnila než jsem si vybrala a byla spokojená.Okolí mě už podezřívalo z nějaké rozmazlenosti a věčné ufrflanosti,ale já chtěla pro svoje dítě jen maximum péče.I kdybych si ji měla platit.Jenže to tady u nás ještě moc neexistuje.
a drží plehoučku palečky. 😀

petrita83
25. srp 2010

@pet.s jsem jak buldoček..když něco chci jdu zatim 😀 😀 jen jsem trochuuu netrpělivá 😖

petrita83
25. srp 2010

@pet.s jo jooo to je pravda..já sem asi taky nějáká rozmazlená 😀

darkwitch
25. srp 2010

Tady je zase veselo, ja jsem s langerovou spokojena, ale feldmar me ted zajima
Dnes jsem byla na krvi tak jsem zvedava na vysledek...
Iriel potichu gratuluju

ahojkyy
25. srp 2010

@pet.s - ano, tiež to mám za sebou. Zákrok v pohode. Len mi robili rýchly test - do druhého dňa na downa no a mňa zaujímalo, či je to na isto, či sa to po tých dvoch týždňoch kultivácie nemôže zmeniť.. dík.

ahojkyy
25. srp 2010

@darkwitch - držím palečky, napísmenkuj info 🙂

petrita83
25. srp 2010

@darkwitch 😀 😀 taky mě zajímá 😀 😀 tak držim palce ať už je tam konečně 0 😲 zas budeš čekat do zítra viď?tak se drž..

petap1
25. srp 2010

darkwitch: Já věděla, že jsi to ty 😀 Určo jsme se na krvy potkaly 😉

mandre
25. srp 2010

Tak jsem zpět z Gennetu 😝 . IUI dělala Lovasová, byla v pohodě.....
Petap: nechala jsem si od ní udělat ten UZ přímo na sále, folikul tam ještě byl, říkala že už to začíná, že už není úplně jasně ohraničenej (nevím, jestli tomuhle věřit)...a bylo to přesně 38hod.15minut. po píchnutí Pregnylu.....vysvětlovala jsem jí mojí situaci, ta sice ze začátku nechápala souvislosti (sestřička na sále mě pochopila hned), ale problém to nebyl vůbec...koukaly jsme na folíka 😀 😀 ....tak aspoň mám nějkaký další sběr informací. Člověk se nesmí bát otevřít pusu 😀 😀 ...to já se nebojim nikdy 😀 😀 😅

cibka
25. srp 2010

ahoj holky
s Feldmárem máte pravdu, ja nekdrív chodila k Vykysalý byli jsme spokojeni ale ona pak skončila tak jsme byli asi 2x u lovásový a k tý už bych taky nesla kdyz sem mela problém po 1 ivf a prijela sem tam tak mi rekla ze nemá čas tak si me vzal feldár a domluvila jsem se s nim ze pokud mu to nevadí ze budu chodit k nemu tak byl taky rad jinak sem byla na opu a et u danka celkem dobrý a 1 na kontrile u brandejský ta je taky vpoho
ja musim vydrzet do uterý to mam kontrolní utz jestliu zmizeli cysty snad budou fuč

petap1
25. srp 2010

mandre: ty jsi holka šikovná 😀 Supeeer tak teď máš čas, tak ať se podle toho příště zaříděj 😠

sarik1
25. srp 2010

@petrita83 Jenže já byla těhotná ve 2006 a ve 2008, ale bohužel zamlké... takže se nám zadařilo v Gennetu na poprvé, před tím ty pokusy v Sanusu nepočítám, celkem nás to vyšlo na 250.000,-

cibka
25. srp 2010

@sarik1 to je teda darda ☹

sarik1
25. srp 2010

@cibka to je teda, ale stojí to za to... 🙂 už odpočítávám do porodu a moc se těším....

cibka
25. srp 2010

@sarik1 to věřím a tiše závidím 😉

petrita83
25. srp 2010

@mandre tak já si z tebe vezmu příklad 😀 jsi šikulka!!!tak teď už jen držet palce 😀

sarik1
25. srp 2010

@cibka není co neboj, jak řekla Vykysalá, pokud má ženská dělohu tak jde všechno... a věř, že v Gennetu jsou machři!!! Fakt tam otěhotní... mají novou metodu že embryjko dají hned za děložní hrdlo , to mě řekla Brandejská a tím se hodně zvyšuje šance na uhnízdění.... jen myslet pozitivně, ted už si ani na ty slzy po těch všech negativních testech nevzpomenu

pet.s
25. srp 2010

@sarik..prosím tě jak to, že tolik? My se teda si dostali na podobnou cenu,ale my si platili už jeden pokus celý sami.
@ahojkyy - myslím, že to už ne..do těch 14 dnů by snad měli už jen vyloučit to ostatní..neboj všechno bude fajn.držím palce.

petrita83
25. srp 2010

@sarik1 tak to je prda 😀 😀 to abych doma ty peníze začla tisknout 😀 ..ty brďo.... 😕

sarik1
25. srp 2010

@pet.s no já měla hodně pokusu v Sanusu.....taky jsme si platili pár pokusu sami..

mandre
25. srp 2010

@petap1 no škoda, že jsem si neřekla již u těch předchozích IUI, ale to jsem ještě nevěděla tohle všechno, tak mi to nenapadlo, manža to pochytil teprve včera 😀 😀 ....ono to totiž může být pokaždý trochu jinak, ale čím víc informací, tím líp 😕

sarik1
25. srp 2010

@petrita83 je to morda, ale penízky se seženou vždycky, člověk leccos oželí... jak já říkám, peníze budou my nebudem.

petrita83
25. srp 2010

@sarik1 to říkám taky 😀 😀 to je jasné..já bych za to dala všechno 😉 zatím máme skromnej účet jen 15tis...chtěla jsem na něm skončit, nepovedlo se ...nevadí.nebo nedá se nic dělat jedeme dál 😀

sarik1
25. srp 2010

@petrita83 já to, že sem těhotná upřímně poznala hned, já to tušila a ani sem se nebála testovat.... u negativních testů si počítala na Ket kdy na to zas půjdu a jen sem myslela na to, že příště to výjde, ted sem to věděla hned 🙂

petap1
25. srp 2010

mandre: To neva.co bylo, bylo...teď jsi chytřejší a to zvyšuje šance na úspěch 😀 Takže 14 dní, ju 😉 Tak to budu moc moc držet palce 😎

mandre
25. srp 2010

@petap1 Jj,ještě ho doma trošku připojistíme (vyrábíme asi chlapečka - do mozku mi furt leze mužský rod) 🤐

petrita83
25. srp 2010

@mandre 😀 😀 😀 bude to kluk jako buk 😀