Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
7. zář 2010

Hm,vy vůbec nemáte radost ☹ ☹

majcam
7. zář 2010

😠 😠 ,, 🙂 😕 🙂

cibka
7. zář 2010

@majcam to je paráda to bylo strachu že to nestihnes vid a uvidís ze i ty obinadla splní svůj učel 😉
jinak ahojky všicí

majcam
7. zář 2010

@cibka ahoj,děkuju... 😉 ,kdy začínáš stimulovat?

cibka
7. zář 2010

@majcam hned jak dorazí mrcha už tu měla být před týdnem jsem dostala injekci většinou přišla vždy tak 5 den dnes jsem 7 a zatim nic ☹

majcam
7. zář 2010

@cibka no jo,když má přijít,tak nic a naopak,proto se jí říká "mrcha"to chce vínko.. 😉

praja
7. zář 2010

Přeji pěkný den, mám dotaz v sobotu jsem byla na IVF bylo my zavedeno 1 embryo, a dneska mě začalo píchat na levé straně v podbřišku a celkově se cítím nesvá jak kdyby měla přjít menstruace nemáte někdo s tím zkušenosti?

majcam
7. zář 2010

@praja ahoj,píchání je ještě ze stimulky,taky mě píchalo v podbříšku a to docela dlouho,anebo to taky může dělat ultrogestan...,ještě je brzo na nějaké závěry... 😉

praja
7. zář 2010

děkuji moc začalo to sice teprve dneska ale pevně doufám že to bude o.k, začínají už i prsa no prostě jak před menzes.

inza
7. zář 2010

majcam: tak to je super

inza
7. zář 2010

cibka: a nedala si mrcha nahodou uz dovolenou a mas tam //

cibka
7. zář 2010

@majcam když já nepiju ☹

cibka
7. zář 2010

@inza to buhužel ne jsem byla před týdnem na utz

majcam
7. zář 2010

@inza děkuji 😉 ,jo a už mám zbaleno 😅

darkwitch
7. zář 2010

ahoj holky
majcam parada se raduju 😀

inza
7. zář 2010

@cibka: tak si proste dav ana cas. Me taky tento mesic stavkovala a dal asi na cas.
@majcam: zabaleno to hlavni. To je dobre ze mas ty vysledky vsechny

majcam
7. zář 2010

@darkwitch no proto 😝 😀

darkwitch
7. zář 2010

@majcam 😀 no ja se sem driv nedostanu

cibka
7. zář 2010

@majcam budu ti držet palecky neboj da se to zvladnout 😉

majcam
7. zář 2010

@darkwitch 😝 😠 😝 😝 😠 😝 😝 😵

majcam
7. zář 2010

@cibka děkuji,mám nástup ve čtvrtek,a dokonce se začínám i těšit,jak budu furt spát a tak... 😉 držim pěsti s mrchou ať se s tebou moc nepere 😠 😉

darkwitch
7. zář 2010

majcam za chvili to budes mit za sebou a my ti budem zavidet 😀

majcam
7. zář 2010

@darkwitch ..jen aby bylo co mi závidět 😨 ,ale aspoň mi to tam pořádně vymetou 😉

darkwitch
7. zář 2010

@majcam to ze to mas uz za sebou...

zelvik
7. zář 2010

Hezký večer holky. Už dlouho vás čtu a teď se omlouvám, že vám sem lezu. Ale "jde do tuhýho", tak k vám jdu na radu. Chodím v Praze do Gennetu a zítra mě čeká první IUI... Včera jsem měla folík 20 mm, večer mi píchli Pregnyl a na IUI jdu AŽ zítra v 11. Dneska cítím celý den podbřišek jako při ovu. Nebude zítra už pozdě?!?!?!!??!
Díky za jakoukoli radu a vám všem držím palce a rychlou cestu ke //.

majcam
7. zář 2010

@zelvik ahoj pozdě nebude,pregnyl se píchá,aby folík praskl v určitý čas,a to ti přesně vypočítá dr. tuším,že praská za 36 hodin...,ničeho se neboj... 😉

zelvik
7. zář 2010

@majcam Díky moc. No uvidíme. Ty jdeš na laparku? Na tý jsem byla dvakrát. Taky se ničeho neboj, jak jsi psala - pěkně se vyspíš🙂

darkwitch
7. zář 2010

@zelvik jak rekla majcam je to akorat

zelvik
7. zář 2010

Jste zlatý, díky. Snad už něco dopadne, aspoň jednou...

majcam
7. zář 2010

@zelvik mě po píchnutí pregnylu taky píchalo v podbříšku,ale poprvé jsem si myslela,že mám střevní potíže 🙂