Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
14. zář 2010

@betox tak držím palečky...at to dobře dopadne 🙂

majcam
14. zář 2010

@kive76 tak to teda čumim,já právě měla taky podobný problém,už třikrát jsem špinila a krvácela mimo cyklus (teda bylo to po dvou IUI a jednom IVF) a vždycky jsem musela naklusat do Gennetu na HP...,možná to bylo tím,že jsem to vždy měla po jejich zásahu.. 😒

majcam
14. zář 2010

@betox jejej držím všechno co mám 😲

majcam
14. zář 2010

a jak dnes dopadla Inza? Kdepak si?

kive76
14. zář 2010

@majcam no to právě ona říkala,ž e kdyby to bylo po zásahu, tak se jich to týká, ale jinak ,že né..

majcam
14. zář 2010

@kive76 aha,mě to právě došlo až když jsem ti napsala,protože si psala,že si tam byla naposled v červenci..,tak pak písni co to bylo... 😉

petap1
14. zář 2010

kive: Tak to tedy vidím poprvé, kdy odmítli 😕 🙄

betox: tak držím palečky 🙂

kive76
14. zář 2010

@majcam no prý nic , že se to stává...mi řekli na gyndě..

petap1: no na gennetu na recepci , když jsem tam volala mi řekli,ta jedna se radila s nějakou druhou, že kdyby to bylo po nějakém výkonu...ivt, nebo IUI tak se jich to týká....ale takhle že to je rázu gynekolockého,...takže se mám domluvit na gyndě na Kladně...no tak snad to fakt nic není...jak tvrdí má gynekoložka..

inza
14. zář 2010

petap: velka gratulace
ja jsem akorat prisla z gennetu 😀 Tak dneska pichame pregnyl a ve ct jdem na IUI (dela to Lovasova 😒 ). Jinak pokud to nevyjde tak za 3 tydny u dr dalsi konzultace ohledne postupu. Jo mezi tim jeste musim jit nakrev kvuli vyssimu prolaktinu-mam prijit nekdy odpo hezky napapkana 😉
dark: tak to nema velkou cekacku na tu imuno konzultaci

inza
14. zář 2010

jo jinak tam na me dneska koukaly docela vyjevene. Vcera jsem byla na bruslch a nejak jsme zkouseli kravoviny a ja nodobrzida a jela pak po loktech takze je mam totalne sedrene rude...tak na to vsichni nevericne koukali kdyz jsem sundala bundu 😀

kive76
14. zář 2010

@inza tak držím palečky at to vyjde 🙂 hned napoprvé 🙂

kive76
14. zář 2010

@inza no musela jsi moooc pěkně vypadat...fešanda...hi,hi..

pet.s
14. zář 2010

@kive76 bleeeeeeeeeeeeeeee posílám já i Terinka..holky já se z té moje breberky asi zblázním. má novou metodu. Jezdí mi asi patičkou po břišní stěně a děsně to lehtá nejde se poškrábat. A ještě k tomu mám vždy takový záchvaty lásky vůči ní, že bych si ji za tu patičku vytáhla, celou ji opusinkovala a zase strčila zpátky 😀 😀 😀 😀 😀 Už se nemůžu dočkat. 😀

inza
14. zář 2010

pet.s: neboj zachvilku uz bude u tebe a pak ji budes moci lehtat zase ty 😀

kive: jo krasavice

darkwitch
14. zář 2010

Ahoj holky
Inza taky mě překvapilo jaký to je fofr...
Petap GRATULUJI moc jen tak dál

majcam
14. zář 2010

@inza tfuj,tfuj,tfuj...,lokty mazat calciovkou 😉

majcam
14. zář 2010

@pet.s 😀 😀 😀

inza
14. zář 2010

majcam: to nepujde, se jich nemuzu dotknout. Mam to akorat vydezinfikovane 😀

majcam
14. zář 2010

@kive76 myslím si,že to opravdu nic nebude,může to být z toho čípku,stačí mu málo chlapákovi malýmu 😉

majcam
14. zář 2010

@inza tak pak až to trošku ztvrdne 😉

pet.s
14. zář 2010

@inza teda auvejs..hele já takhle byla kdysi s dcerou bruslit na ledě...2x jsem upadla, vždy jako airbagy posloužily ňadra. Měla jsi mě vidět druhý den. Chtěla jsem jít hledat sadomaso časopis, kde by mi zaplatili za ty zmodřené kozatky majlant 😀 😀 😀 😀

petap1
14. zář 2010

pets: Děkuju 🙂 Přesně jak říkají holky, ani se nenaděješ a budeš jí mít v náručí a pak ji zlehtáš zase ty😀

inza: au au..to musí bolet..brrr 😵

inza
14. zář 2010

pet.s: tak to taky nic moc. ja jela na lokty a pak na zapesti kde byly alspon chranice. Ale ty lokty jsou fakt husty. Proste to vypada na domaci nasili 😀

majcam:kdyz se to odrelo 😀 tak se to i zahoji 😀

petap: no sla jsem z kopecka co je u trojskeho utulku kdyz uz jedes do stomovky hezky v zatacce....predemnou brzdil cyklista a ja nedobrzdila

betox
14. zář 2010

Díky holky, za podporu. Nicméně zprávy nic moc. Mám tam pro změnu cystu, takže 2. den cyklu kontrolní UTZ, jestli se vstřebala, nebo ne. Mám pocit, že nám nějak není přáno, vždycky se to nějak zkomplikuje... ☹

petap1
14. zář 2010

inza: Ty jo, tak to je tedy pěkný kopeček...au au..já když si představím, že bych spadla na beton, tak je mi zle 😨 jo a to jezdím bez chráničů...koleduju si taky o silniční lišek 😅

betox: neboj, ona se vztřebá, uvidíš..to bude dobré 😉

betox
14. zář 2010

@petap1 díky, kéž by....

petap1
14. zář 2010

betox: určo uvidíš..bude pryč....howk 🙂 🙂

betox
14. zář 2010

@petap1 😉

inza
14. zář 2010

petap: no ja chranice mam jenom na zapesti a tim jsem pak dobrzdila 😀
betox: ty mas teda veci. neboj urcite prejde a bude fuc

betox
14. zář 2010

@inza díky, u mě nejde nikdy nic jednoduše 😖