Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
14. zář 2010

Holky bruslarky, neblbnete 😉 Chranice jsou potreba. V lete jsem chodila na kurz a tam po nas chteli vsechny mozne chranice a i helmu. Sice mi to prislo nejdriv divne, ale ted mi prijde divne bruslit bez. 😅

inza
15. zář 2010

preji dobre ranko

dark:tak jak jsi to vyresila nakonec s 0 a 1 DC? 😀

darkwitch
15. zář 2010

inza zavolala jsem si do gennetu a dohodla se se sestrickou 🙂 rikala, ze do dvou je to 1. den tak jsem nerikala, ze ms prisla deset minut po druhe a brala jsem vcerejsek jako prvni den 🙂 uz jsem si vzala prvni estrofem...
jsem se te chtela zeptat brala si ten estrofem z jednoho kolecka a az si ho dobrala tak z druheho, nebo postupne ze vsech, aby si zachovala den na vicku? to jsou ale blbe dotazy co?
a nevite jaka je vikysala? ani nevim jestli se takhle pise... jdu k ni na ten utz, langerova tam neni ☹

inza
15. zář 2010

dark: ja to brala z jednoho kolecka a pak z dalsiho. Nejak jsem ty dny na kolecku ignorovala. V tom mnozstvi to stejne neslo dodrzet nejak moc. Ja u Vykysale byla jednou a vcelku me prisla normalni. Kdy jdes na UTZ?

darkwitch
15. zář 2010

23.9. jsem si rikala, ze kdyz tam neni langerova, ze by me aspon mohli soupnout k feldmarovi kdyz o nem vsichni tak basni 😀

inza
15. zář 2010

dark: no ona tam snad neni ctvrtky vubec. Neco takoveho me rikala. Jo Felmar je takovy medvidek. Ja u nej byla jednou a prisel me strasne fajn

darkwitch
15. zář 2010

ja ani nevim ktery to je...

inza
15. zář 2010

@darkwitch: takovej mensi s brylema. vypada jak plysovej medvidek 😀 😀

darkwitch
15. zář 2010

tmavovlasej? a mladej?

inza
15. zář 2010

dark: jo tmave kratke vlasy a rekla bych neco kolem 35 plus minus

betox
15. zář 2010

Dobré ránko,

@cibka držím palečky, ať je všechno, jak má 😉

@darkwitch no vidíš, jak jsi to vyřešila..Já jsem z toho počítání taky jelen, každý říká něco jiného 😒

@inza k té Langerové, já jí zažila po druhé v životě, tak náladu nemůžu až tak posoudit. Říkali jsme s manžou, že si udržovala odstup, ale zase si hodně procházela kartu a prostě se snažila. Ono je asi něco jiného, když k ní člověk chodí natrvalo, ale jak říkám nestěžuju si...

darkwitch
15. zář 2010

@betox to jo kazdy rika neco jineho aby se v tom prase vyznalo dostat ms od dvanacti do sesti je problem 🙂 me langerova prijde dobra, ale manzovi taky prijde odmerena a prisna 🙂 ale tak me to nevadi, zvlast kdyz vidim jak se snazi pomoct...
inza tak ja uz asi vim ktery to je 🙂 jsem si ze zacatku myslela, ze je to zdravotni bratr...

petrita83
15. zář 2010

Nazdárek děvčata 😀 😀 tak jsem zpátky z dovči..bylo to úúúžasný!jdu se juknout co jste tady řešily 😝

inza
15. zář 2010

u nas si spise udrzuju odstup ja manza s ni zase zertuje atd......jo prochazi si veci a snazi se nabidnout to nej...me teda prijde 😀
dark: i jako bratr by byl sympatickej 😀 😀

darkwitch
15. zář 2010

ahoj petrito

darkwitch
15. zář 2010

inza urcite 🙂 ja ho chci zazit, jako langerova je super to jo, ale mladej doktor 😀

petrita83
15. zář 2010

@petap1 to je úžasný 😀 😀 moc gratuluju a držim palce 😀 těhulko 😉

betox
15. zář 2010

souhlas, Feldár vypadá jako velký sympaťák 😉
@petrita83 nazdárek

petrita83
15. zář 2010

Ahoja děvčátka!tak já tu týden nejsem a my jsme zase u Feldmara 😀 😀 😀 tak kdo se k němu objednal???já bch chtěla taky 😀 ale nakonec jsem se včera zase objednala k Lovásové..
JInak výsledek 1.IUI ..mrcha si sice dala odklad po celou dovolenou ale nakonec se zase nahlásila, tak že tudududuůů a jedeme zase dál..čekala jsem to, tak že žádná tragédie..včera jsem volala do Gennetu a 2IUI jsem zrušila, a objednala se místo toho na konzultaci 😀 a co ty @mandre - jak to dopadlo???
No a jaké jsou tady vůbec další pokroky???

inza
15. zář 2010

@petrita83:nazdarek

petrita83
15. zář 2010

@inza Ahoja!!tak jak to s tebou vypadá, co pak máš tenhle cyklus v plánu IUI?nebo domácí snaženíčko???Já jsem z té dovolené krásně odpočatá, plná nové pozitivné energie 😀 a ani neúspěšné IUI mě nějak nezdeptlo..jde se na plán B, vyšetření..@majcam - tak jaká byla lapárka, doufám že všechno v pořádku!? a co teď???

betox
15. zář 2010

píšu kraviny, samo Feldmár 😒

petrita83
15. zář 2010

@betox všichni víme o kom je řeč 😀 😀 pokud je v Gennetu někdo sympatický 😀 😀

darkwitch
15. zář 2010

petrita nikdo se k nemu neobjednal 🙂 jsem si posteskla, ze kdyz uz nejdu k langerove, ze na me mohl vyjit aspon feldmar, kdyz o nem tak basnite, ale jdu k vikysale...

inza
15. zář 2010

@petrita83: zitra jdem na IUI a pristi tyden na vysetreni pred laparkou a pak se uvidi. Podle terminu laparky a pokud se IUI nepovede tak cca 10-13DC konrola v gennetu u dr a uvidi se co dal. Jak to tak pocitam tak dalsi pokus asi az v lednu. Pravdepod se do Vanoc nestihne. Jo jinak za mesic 2 hodinova mobilizace.. 😀

petrita83
15. zář 2010

@darkwitch ahaaa a tu vůbec neznám 😒 tak třeba je taky muy sympático 😀 😝 a ty jdeš na KET?nebo co máš za lupem? 😝

petrita83
15. zář 2010

@inza mobilizace by se mi taky hodila 😀 juknu na to kde to dělaj 😀 tak zítra IUI paráda, budu mooc držet palce!a pka když tak máš taky plán B..to je potřeba..tak já uvidím příští týden co se mnou bude dál..doufám že se zas něco rozběhne..a že to někam povede..další IVF taky moc na tento rok nevidím, ale uvidíme třeba se vše stihne..

majcam
15. zář 2010

@petrita83 😒 😒 😉

petrita83
15. zář 2010

@majcam počkej, počkej..zkus se víc rozepsat 😀 někdy umim číst mezo řádky, ale tohle 😒 😒 😉 je fakt těžká písemka 😀 😝

inza
15. zář 2010

@petrita83: majcam je strucna 😀. Sice pak plan B je, ale pokud pujdem do dalsiho IVF tak uz plne za sve 😒