Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
15. zář 2010

@petrita83 😀 😀 😀

petrita83
15. zář 2010

@inza to joo ta mě teda vzala hopem 😀 😀 žádný vekecávání..prostě 😒 😒 😉 holčičko a víš vše 😀
Já vim..za své to je fakt síla..a co takhle zkusit IVF nativ?ale to nevim kolik stojí..a hlavně nepředbíhejme, teď je plán IUI a třeba plán B už nebude potřeba!a jinak teda zatim nepřišli na nic nového?!
Já se teď nechám prohlídnout od halvy k patě a uvidíme..každopádně nechci pořád něco zkoušet..když vlastně nevíme proč to nejde..připadá mi to jako ztráta času 😀

inza
15. zář 2010

@petrita83:nativ stoji mylsim 10 tis. U nas proste neprisli na nic. Jenom manza ma min alinejsi ocasky a to je vse. Proste je to asi neco na co jeste soucasne medicvina nezna odpoved proste to jeste neumej identifikovat

petrita83
15. zář 2010

@inza 😠 😠 tak tahle odpověď mě s...štve nejvíc..ale mi to nějak snad prolomíme..toho se fakt bojim, že ani po tom vše se neposunem ani o krok dál 😒 tak snad se někam posunem..hele třeba fakt jen stačí když ty lenochy trošku popoženou 😉 každopádně za zkoušku to stojí, navíc to nic nestojí..tak huráá zítra do toho 😀

petrita83
15. zář 2010

@betox a co ty? kdy pak bude IVF?četla jsem že tě zas trápí nějáká cysta 😠 to je fakt mrzutý, tak snad se nějak vstřebá a nebudu ti tu cestu dál komplikovat!!

inza
15. zář 2010

@petrita83: jo jdem do toho, ale i co dr rikala tak uspech je minimalni,a le shodli jsme se s ni z elepsi minimum nez nic. Treba se jedna zblazni a vyhraje. Vcera manza pichal pregnyl a bodal do me jako do terce kam hazi sipky 😀

darkwitch
15. zář 2010

inza jeste ze ja si pregnyl pichala sama 🙂
petrita jo jdu na KET

betox
15. zář 2010

@petrita83 no jo no, zase komplikace...mám pocit, že se IVF asi ani nedočkám 😖 Teď musím počkat, až dorazí mrcha a 2. DC jít na UTZ, jak to s tou bestií vypadá, pokud se vstřebá, tak OK. Jinak dostanu antikoncepci 😠

darkwitch
15. zář 2010

@betox drzim palecky aby se vstrebala, ale to ona udela 😉

inza
15. zář 2010

@betox: jasne ona se vstreba. Ber to tak ze to je posledni komplikace co te potka

inza
15. zář 2010

dark: ja bych s tema sedrenyma rukama asi nebyla schopna pichnout. Nemuzu poradne ruce ohybat v loktech....

darkwitch
15. zář 2010

inza no to chapu, brrr, tak dokoupit chranice na lokty... ale stejne jsem rada, ze jsem si vsechno pichala sama, kdyz vidim manzuv sadisticky vyraz pri predstave ze by me mohl pichat 😀

majcam
15. zář 2010

@petrita83 nechci ty,které nebyli na laparce moc strašit,,sice jsem to řekla Inze,ale ta je hodně odolná a hystero...., měla v pohodě...časem to určo písnu.. 😉
Teď jsem přijela z pracáku a neni mi moc good,to kdyby věděl manža,že 5 dní po operaci trajdám venku..by mě zabil, takže holky-TAJEMSTVÍ 🤐 🤐 🤐

darkwitch
15. zář 2010

majcam budeme mlcet jako hrob 🤐 kdyby si se potrebovala s tou laparkou sverit, klidne napis... me zatim neceka a nez bude aktualni tak to bude zapomenu, nebo to sem stejne napises 😉

zvalentova
15. zář 2010

ahoj vespolek, tak mě od zítřka čeká aplikace Gonalu a v pondělí zase do Gennetu 😒

inza
15. zář 2010

dark\. na loktech akolenou bych chranice nesnesla. Bohate staci na zapesti a to je mam jen kvuli zlomenine zapesti co jeste neni dolecene 😉
majcam: jasne jsem odolna jak skala 😀 . Ne je fakt ze HSK bylo OK a dr neceka ze by na laparce neco nasli.Leda zakopaneho nejakeho psa 😀 . Co na pracaku? Ja na nem byla v pondeli. Jasne pred manzoumlcime. Jen co nekde zjistim na nej nejakx kontakt hned mu napisu 😀 😀 😀 jak ma nezodpovednou zenu 😀 😀 😀

darkwitch
15. zář 2010

inza ty si cislo...musis na sebe davat pozor

inza
15. zář 2010

dark:cim vic davam pozor tim vic se prizabiju. Lepsi se do vseho vrhat p ohlave a bez pozoru 😀 😉

darkwitch
15. zář 2010

inza aha tak v tom pripade se vrhej po hlave 😉 ja jsem na sebe strasne opatrna...

majcam
15. zář 2010

@inza no nesla jsem tam teprve papíry z práce,které mi dali teprve před týdnem 😠 ,jdu tam zase za 14 dní kvůli nějakýmu rozhodnutí,ale mám skvělou pani,něco mi hledala,ale nic jsme nenašli a ona řikala,že to bude s prací teď ještě horší..,ale nějak se zatim moc nikam nehrnu,docela mi to doma vyhovuje a i by to mohlo tak zůstat 😅 , ale čistě hypoteticky kdybych náhodou otěhotněla a byla bez práce,tak nebude mateřská,ale až porodíš dostaneš rovnou rodičák na 4 roky( 7 600) a po dvou letech se to snižuje na půlku,což je teda blbý,takže bych teď někam nastoupit potřebovala,ale...... 😖

majcam
15. zář 2010

@inza ..jak je to prosím to podrobné zjišťování na té genetice?Jdeme tam zítra..

petrita83
15. zář 2010

@darkwitch tak to je supeer!budu držet palce ať se tu konečně rozjede nějáká další těhu vlna 😀

petrita83
15. zář 2010

@betox 😠 😠 tak ať se vstřebá potvora..to je děs..kdyby to už nebylo tak dost složitý, musí se to ještě komplikovat 😖 ...tak ať mrcha brzo dorazí a cysta si dá pohov..

petrita83
15. zář 2010

@inza ty máš silniční lišej?a můžou zato brusle nebo kolo?kaskadérko 😀

majcam
15. zář 2010

@petrita83 to jo,už by mohla být další aspoň vlnka,ale zase abych si tady pak neplkala sama se sebou 😉 , jaká byla dovča?

petrita83
15. zář 2010

@majcam ahaaa 😔 tak pšššt, jsem jako myška nikomu ani muk 😀 tak už jsi mě vystrašila..ale neodradila..tak se rychle uzdrav!!!!snad budeš brzo fit!!!a jinak to dopadlo dobře???

majcam
15. zář 2010

@petrita83 u Inzy za to může silnice.. jedna blbá... 😕

majcam
15. zář 2010

@petrita83 no počkám,co mi na to žekne Lovás...,ale prý to snad neni nic tragického,no uvidíme 😉

petrita83
15. zář 2010

@majcam naprosto uúžasná 😀 odpočinula jsem si hrozně moc jsme toho zažili 😀 😀 a hlavně jsem si splnila další velkej sen!tak že jak tak počítám už mám jen ,,ten ,,jeden 😨 😕
Můj sen bylo sáhnout si na delfína, loni se nám podařilo je vidět..plavali jsme s hejnem..ale byli divoký tak jsme na ně nesahali..ale letos jsme se šli s delfínem koupat 😀 jeden obr delfín a jen my dva...nádhera..
Pak pyramidy, hodně šnorchlování atd...vážně úžasná dovolená..jen to rchle uteklo ☹

petrita83
15. zář 2010

@majcam 😀 😀