Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

hypo
25. únor 2009

aha, tak me rovnou rekla ze az budu zadat o IVF tak se mam objednat na kontrolu 🙂 o IVF jsem zadala jen po telefone a sestricka rekla ze to jeste ten den odeslou ale vubec nerekla ze si mam volat zda to vubec schvalili, asi si to nechavaji jako prekvapko az na toho 13.3. 🙂

ivomal
25. únor 2009

Mě už dal doktor papír i na předoperační, mám ho doma a nějaké papíry k IVF k proštudování a podepsání....ještě jsem je nečetla a manža taky. Když mě příjde, že ty informace malinko kulhaj, nikdo nic pořádnýho neřekne a já jsem pak z toho všeho jelen.... 😖

barrca
25. únor 2009

Zdravím, můžu se k vám také přidat? Už nějakou dobu čtu vaše příspěvky, ... docela mi to pomáhá ... i se zorientovat a vůbec. Do gennetu chodím relativně krátkou dobu, hned na začátku zjistili manželovi špatný spermio a tak jsme hned požádali o IVF. Zítra začínám stimulovat a tak počítám, že někdy v první půlce března bychom na to měli "skočit" ve zkumavce .... snad nebudou nejaké problémy 😖

helenky
25. únor 2009

Ahoj Barrco, držím palce!!! 🙂
nás čeká sex ve zkumavce v dubnu..pokud tedy půjde vše podle plánu....

Ivomal, doktor si tě neobjednal na kontrolní UTZ před stimulací? Mně Daněk pozval, jdu 21.DC, aby se zjistilo, jestli je vše na svém místě🙂 žádná cysta atd.. když jsem se objednávala, tak to sestra brala dost automaticky, že se to dělá 21.-23.dc, aby to stihli ještě před MS.

barrca
25. únor 2009

Díky helenky, uvidíme 🙂 Také budu držet palce ...
Mimochodem, také jsem byla na kontrolním UTZ a vyšetření před stimulací .... je to asi klasika.

katuska23
25. únor 2009

ivomal jojo rozebíralo přímo u ředitele 😝

ivomal
25. únor 2009

Helenky, když jsem tam byla naposledy, tak jsem měla po IUI a těsně před ms a nevěděla jsem kdy příjde mrcha a další cyklus. Bylo mi řečeno, že po schválení IVF se mám objednat na krev a vyšetření v aktuálním cyklu, což doufám stihnu. Košťák mi dokonce tvrdil, že na schválení se čeká 2 měsíce a sestřičky říkaly úplně něco jiného - týden - 14 dní max..

katuska23
25. únor 2009

holky pamatujete?mně dělali ultrazvuk během MS,dostala jsem to nečekaně tak jsem tam hned jela abych mohla začít stimulovat.
Košťák má moc milou manželku 😵 poučovala mě po OPU

barrca
26. únor 2009

ivomal, mě Dr. vykysalá také říkala, že do 14 dní je to IVF schválené - my to měli jisté, manžel má špatné spermio, tak jsem si ani nevolala a hned byla objednaná na ultrazvuk atd. Dnes jsem si píchla první injekci na stimulaci - jsem tele, nakonec jsem si jí píchala třikrát ☹ Ale zítra už to půjde samo 😎

hypo
27. únor 2009

ahojky, tak koukam tady zadne zmeny
tak si uzijte vikend ja razim na chaloupku 🙂
pa

ivomal
27. únor 2009

Ahojky, takže si mám volat příští týden.Sestřička mi ještě řekla, že si máme s manželem zajít na odběr krve na pohlavní choroby a pak setřička říkala, že v den MS mám zavolat a dají mi léky...žádný ultrazvuk, žádná kontrola. Zdá se mi to dost málo...není to zrovna levná záležitost, aby s námi zacházeli jako s kusem hadru a prostě jsem tam chodili jako dobytek k připuštění...Jsem dooost naštvaná a rozčarovaná. Zvažuji změnu caru....

barrca
27. únor 2009

Ivomal, to se mi zdá zvláštní - já byla nejprve na nějakých hormonálních testech (+ pohlavní choroby) ve 2-4 dni cyklu a pak před dalším cyklem na ultrazvuku a kontrole u Dr., kde jsme se i dohodli na lékách - ty jsem si začala včera píchat (2 den MS) a hnedle mě objednali na další ultrazvuk atd.

... Mimochodem, dělá se mi v místě vpichu taková modřina, máte s tím někdo zkušenosti?

hypo
4. bře 2009

ahojky, tady je nejaky mrtvo, ze by se nikde nic nedelo? 😉 u me tedy ne porad cekam na 13.3. na konzultaci u vykysale tak snad to uz rychle utece........
doufam ze nebude zadna cysta a ze na me bude cekat schvalena zadost o IVF

katuska23
4. bře 2009

u mě se nic neděje 🙂 příští týden se bude dít 😅

hypo tak budu držet palce 😉

hypo
4. bře 2009

ahojky katusko, jdes taky pristi tyden k vykysaly? 🙂 a to jdes na ten KET?

katuska23
4. bře 2009

hypo v úzerý jdu na kontrolu se sliznicí a někdy v týdnu by měl být ket....

hypo
4. bře 2009

tak to drzim palce........... vsechny ............ moooooooc

katuska23
4. bře 2009

hypo děkuju moc já tobě taky 😵

hele holky setkaly už jste se s manželkou Košťáka?ta je tak fajn 😵 viděla jsem jí poprvé v den opu když mi přišla vysvětlit jak brát utroš a prednison,a to byla první den v práci po mateřské...ale je výborná...

a Košťák je kocourek teď ho vidím často když je vedle Vykysalé 😀

zuzulik
4. bře 2009

ahoj genetacky 🙂
katuska, hypo drzim palceky....
ja cakam na vysledok 2IUI a ked to nevyslo, tak ma caka IVF... inka chodim k Dr. Vykysale ...
a katuska : MUDR. Kostakova je super 😵 😵 velmi mila, robila mi 2IUI a bola skvela, dufam,ze bola supesna a my s nou 😵 😀

katuska23
4. bře 2009

zuzu fakt?tak to je paráda 😵 já myslela že nedělá na IVF...takže se k ní může i normálně chodit? 😕

jo Vykysalá je zlatíčko 😵

fialka70
4. bře 2009

Ahojky, jsem tu poprvé, ale do Gennetu chodím už rok, můžu se přidat. MUDr. Daněk mi také moc nesedl, ale už jsem si zvykla, nechává toho hodně na mých návrzích, takže o to víc musím studovat 😉 a hned mu navrhuju, co ještě můžeme zkusit . Košták mi dělal v prosinci ET, ale nevyšlo to ☹ , teď jsem byla u něj na kontrole před KET, protože si Daněk natrhl achilovku, tak zaskakoval, ale byl v časovém presu, neboť odbíhal ze sálu, takže nic moc konverzace ... asi to budu muset stopnout, protože se mi nevytvořil dominantní folikul, který je prý pro KET potřeba, aby se to povedlo 😕 ... máte s tím někdo zkušenost ... jdu ještě v pátek ... asi už k Daňkovi.

hypo
4. bře 2009

ja znam z lekaru jen vykysalou, do caru chodim skoro pul roku a porad jen k ni, a zadne jine vysetreni nez UTZ jsem nemela 🙂 tak ted se upinam rovnou na IVF a doufam ze ho bude delat taky vykysala

miluse
4. bře 2009

Ahojky holky,

jsem tu zase po delší době, jak si vás tu tak čtu, tak mě napadla jedna otázka, jak dlouho asi tak trvají všechny ty procedury než vám udělají např. IUI? První návštěvu máme za 14 dní, ale zajímalo by mne s jakým cca časovým horizontem event. počítat 😕

zuzulik
4. bře 2009

katuska: no ona tam pry chodi pouze v patky 😉

zuzulik
4. bře 2009

milus : treba ti to 1IUI udelaji uz v nasledujicim cyklu 😵 alespon u mne to tak bylo 😵

miluse
4. bře 2009

Zuz, no uvidíme, každopádně bych tam měla jet v době MS, tak uvidíme co nám řeknou, na jednu stranu jsem děsně zvědavá a tak trochu se i těším a na druhou mám stach, ale to asi znáte 😅

katuska23
4. bře 2009

zuzu tak to jsem měla smůlu že mi v ten pátek nedělala opu ona 😢

fialko to bych teda neřekla,ne všechny ovulujeme a nejdůležitější je sliznice...

hypo
4. bře 2009

fialko - na co folikul kdyz jdes na KET, sice se v tom asi jeste moc nevyznam, ale folikul (vajicko) uz prece nepotrebujes kdyz jdes na KET to uz ti davaji rovnou oplodnene vajicko ne?

katuska23
4. bře 2009

hypo no práááááááááááávě a navíc estrofem tomu brání...

fialka70
4. bře 2009

Katuško: taky si to říkám, že by to nemělo být podstatné, dokonce jsem říkala, že to je super, že si nebudu muset nic píchat, ale košták říkal, že tam ten folikul musí být ... že jinak prý nenastartuje ta změna sliznice na zahnizďování 😒 ... tak ti nevím 😠