Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
29. zář 2010

Já tam mám jen štítek, co jsem platila. Já myslím, že bez pojišťovny jsou ty léky o dost dražší, nevím...

majcam
29. zář 2010

@darkwitch pěkný 😒 ...a to sis před tim platila léky,PK a to zamražení, a rozmražení až teď těch 5 200..?

majcam
29. zář 2010

@dennisa to jsou teda neskutečný pálky..,hlavně že se má národ rozmnožovat 😕

darkwitch
29. zář 2010

@majcam tak nejdriv jsem platila normalne stimulku, pak zamrazeni a rok uschova 4500,- a ted KET 5200,-
leky na KET jsou na predpis takze to neni tak hrozne, asi 300,- estrofem...

darkwitch
29. zář 2010

jo PK jsem platila taky na to jsem zapomnela

majcam
29. zář 2010

@darkwitch tak to jsou teda taky pálky...,no nenaděláme nic..

dennisa
29. zář 2010

@darkwitch no taky solidní platby. To teda ty prachy lítaj, kéž by byl aspoň zaručenej výsledek....

cibka
29. zář 2010

@dennisa jo jo feldmár je fajn
holky me taky pokaždý dr rekli ze injekcea pero jsou stejný ja uz 2x stimulovala fostimonem a cetrotidem poprvé 16 foliku a po 2 mín 8 ale to byla i kratší doba stimulace uz 9 den jsem mela opu

darkwitch
29. zář 2010

jo palky jsou to pekne a do toho mizerna vyplata, protoze je clovek porad na nemocenske...
ale tak co bychom pro ty nase miminka neudelaly
jedine stesti je, ze se to neplati najednou, ale postupne to to tolik neboli...

darkwitch
29. zář 2010

me langerova rikala, ze by meli mit ucinek stejny, ale jak jsou na jinem zaklade tak kazdemu muze vyhovovat neco jineho a nekdo muze reagovat lip na pero a nekdo lip na injekce...

cibka
29. zář 2010

ja pri první stimulce platila jen za injekce asi 3000 na nic víc nedoslo na pk ani zamrazení sli ke me za 48 hodin
a ted po 2 jsem platila za injekce víc protože chteli zkusit dlouhý protokol ale ten mi nevyhovoval tak jsem musela neco zaplatin tak to vylo asi 5000 a ted pk + icsi takže nás to vyslo na necelých 15000

majcam
29. zář 2010

@darkwitch a kdyby se náhodou nepovedlo rozmražení tak to taky platíš?

majcam
29. zář 2010

@cibka my to měli taky za 15 000(pera,PK,ICSI)...

darkwitch
29. zář 2010

@majcam nastesti se to plati jen kdyz se rozmrazeni nepovede, asi rozmrazeni zaplatis rovnou se zamrazenim a udrzenim...

cibka
29. zář 2010

☹ my se zatím nikdy na mrazáčky nedostali

dennisa
29. zář 2010

@cibka my se nedostali ani k ETu....

Ale to teď hodlám zlomit a basta 😀

To ICSI Vám doporučují i když je spermio dobrý?

cibka
29. zář 2010

@majcam no a kdybych si k to´mu mela přičíst kdyz by to nehradila pojištovna tak bysme se z toho asi zbláznili, mohli by to snížit co
slyšeli jste o tom jak chtejí zrušit to porodný ze ho dostanou jen prvorodičky a jen ty co na tom nejsou finančne dobre tak to tuplem nebudou deti

darkwitch
29. zář 2010

denni jenom kdyz je spatny, nebo kdyz nekdy bylo spatny 🙂

darkwitch
29. zář 2010

pak si poridim ty ohavne panenky jak jsou dokonale imitace miminek...

cibka
29. zář 2010

@dennisa no nám doktor rekl ze by ho zvázila ale kdyz po opu prisel embryolog tak rikal ze ho mít nemusíme ale radeji jsem ho dali záleží co ti doporucí a hlavne jak se rozhodnes ty

cibka
29. zář 2010

@dennisa jednou tu smulu prolomíme 😉

dennisa
29. zář 2010

Rozumím....no já se ptám, protože my máme spermio úplně v pořádku, u nás je problém jednoznačnej, když nemám vejcovody a těhotná jsem byla už tolikrát....tak si myslím, že u nás to ICSI nemá asi smysl.

cibka
29. zář 2010

@dennisa no tak v tom prípade asi ne

dennisa
29. zář 2010

@cibka snad prolomíme, někdy mám depky, ale nikdy to nevzdám, budu to zkoušet, dokud to nevyjde 🙂

darkwitch
29. zář 2010

denni tak to nemusis mit ICSI, my ho taky nemeli...

evak99
29. zář 2010

@darkwitch moc držím palce.

holky, nestíhám reagovat, ale snažím se vás dočítat. držte se.

@majcam nám se nepovedl rozmrazit zmrzlík - nedošlo ke KETu - a museli jsme platit za zmražení.

darkwitch
29. zář 2010

@evak99 dekuju 🙂

cibka
29. zář 2010

@dennisa jen abysme na to meli snad to klapne co nejdřív

majcam
29. zář 2010

@cibka no tak kdyby si to člověk měl platit úplně sám,tak zkusí jeden pokus vysolí tak 60 000 a na další půjde až si zase ušetří..,takže se taky může stát,že se nedočká.. 😒

cibka
29. zář 2010

jinak poprvé jsme icsi nemeli a z 16 se oplodnilo 10 a zustali 2 a te z 8 seoplodnilo 5 a zustali taky 2 ale ted byla aspon pk tak aby se v tom clovek vyznal