Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
29. zář 2010

@cibka a jak se citis, ty navic ted tu smulu prece prolomis 😉 a co ten utros porad te tak zlobi?

cibka
29. zář 2010

@majcam no hlavne nevim zda by do toho chtel manžel tolik investovat a do adopce jít nechce ☹

cibka
29. zář 2010

@darkwitch cítím e uplne normálne jako bych nikde nebyla a rano se docela i nudim
utros zatím dobrý pokavat ho nepolykam

darkwitch
29. zář 2010

cibka to na tom budeme podobne, ted si to teda platim sama a manza plati domacnost o kterou jsme se delili

majcam
29. zář 2010

@evak99 jé zdravíme Barborku.. 😉

cibka
29. zář 2010

@darkwitch a ty se cítíš jak

cibka
29. zář 2010

@darkwitch my máme vše dohromady a tys to platila celý

darkwitch
29. zář 2010

@cibka kdyz ja to zavadeni nesnasim, takze pokud se nehybu z postele tak ho polykam, vezmu si ho treba v osm a pak jdu jeste na dve hodinky spat 🙂 ale kdyz musim jit na zachod tak se pekne motam a vzdycky me to rozesmeje si pripadam jak opila...

cibka
29. zář 2010

@darkwitch me se tak motá hlava ze nemuzu ani sedet jako bych byla na kolotoči

darkwitch
29. zář 2010

tak ja dneska skvele, nervozita z rana je pryc, KET nebyl tak silenej jako posledne ET a je mi dobre, skoro si rikam, ze bych mohla chodit do prace, ale tam je ted tolik stresu ze se to na cloveka prenese i kdyz nechce, tak radsi zustanu doma

darkwitch
29. zář 2010

@cibka tak ja dokud se nehybam tak dobry, ale nesmim se hybat..., teda nesmim hybat hlavou

majcam
29. zář 2010

...koukám,dnes se to tu rozjelo,já než něco napíšu tak je další stránka a než zareaguju,tak už je to pasé 😉

cibka
29. zář 2010

@darkwitch ja si taky rikam ze bych sla do prace ale taky se nechci stresovat aspon tech 10 dní

cibka
29. zář 2010

@majcam 😀 😀

cibka
29. zář 2010

@darkwitch me je to jedno ja se motam i kdyz sem v klidu

darkwitch
29. zář 2010

majcam to nevadi jen reaguj se zpozdenim aspon nezapomenem co jsme resily 😉
ja cekam az dojde manza z prace a pak pujdu spinkat... ten byl zas dneska protivny, kdyz se dozvedel ze musi jet do gennetu se mnou aby podepsal nejaky papir... ho to vzdycky nastve zvlast kdyz se to dozvi na posledni chvili...

majcam
29. zář 2010

...nikam holky nechoďte,pak byste si to mohly vyčítat,že jste pro to neudělali dost..,pěkně odpočívejte s nožkama nahoře..

majcam
29. zář 2010

a já už se z toho začínám motat taky 😀

darkwitch
29. zář 2010

majcam proto zustavam doma, abych si to nemohla vycitat, prece jen je to dost penez a nervu, lepsi udelat vsechno proto aby si to clovek nemohl vycitat

cibka
29. zář 2010

@darkwitch ten muj je to samý si představ ze jsem jeli včera z gennetu a on povídá tak ja budu řídit no a nez sem zaplatila tak otvíral dvere u auta a hepčíknul a v tom si rozsek hlavu o dveře nad obočím takže jsem stejne řídila já

majcam
29. zář 2010

teď dávaj těhotnou Krainovou... 😒

cibka
29. zář 2010

@majcam na čem

darkwitch
29. zář 2010

tak holky loucim se je cas jit spinkat 🙂 vratil se mi muz mumusim ukazat miminko

majcam
29. zář 2010

v topstaru na primě,ale už tam neni..ale slušelo jí to.. 😲

cibka
29. zář 2010

@darkwitch dobrou ty más fotečku

majcam
29. zář 2010

@darkwitch 😀 tak těhule-večerka!!

majcam
29. zář 2010

myslim obě těhule 😉

cibka
29. zář 2010

@majcam taky to balím tak zase zitra dobrou

cibka
29. zář 2010

@majcam 😀 😀 s tebou je sranda pa

majcam
29. zář 2010

,,,jsem začala stíhat a hned mě utnou.. 🙂