Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
4. říj 2010

@majcam:za jak dlouho po laparce jsi se objednala k dr?teda manza je ale darecek🙂

petrita83
4. říj 2010

@majcam 😀 😀 aspoň je sranda 😀

nannynka
4. říj 2010

@majcam Ja mam MTHFR 677C a znamenalo to v tehotenstvi sledovani na hematologii, vyssi prisun kyseliny listove nez je obvykle a v sestinedeli pichani miniheparinu. Je to ale zavisle na tom jak to bude v prubehu tehotenstvi vypadat, me se vysledky paradoxne lepsily, takze nebylo potreba nic, ale treba svagrova si pichala miniheparin od poloviny tehotenstvi.

mandre
4. říj 2010

@majcam 😀 😀 😀 to je ono, mám jelita na stehnech 😀 😀

@petrita83 tyhle Dr. neznám, mě Brandejská poslala k Müllerovi, že umí dobře operovat, a myomy dělá na běžícím pásu 😀 Já nemám nemocenskou, páč bych si to jako naše firma stejně musela zaplatit 😀 😀 , akorát by s tim bylo papírování navíc.

majcam
4. říj 2010

@inza no na propouštěcí zprávě je napsáno,že se máš hlásit u svého gyndr.do 3 dnů,no a já si tu zprávu zkopírovala jednu jsem dala u svého gyndaře,(ještě se na to nevyjádřil)jednu jsem si nechala, a další mám pro Buk-Lov ,hned jsem si volala na objednání do CAR,ale vyšlo to, že budu u Buk-Lov po čtyřech týdnech od operace,protože neměla termíny.. 😉 ,ale myslim,že to bude v pohodě..

petrita83
4. říj 2010

@mandre no já to vyřešim stejně, papírovat navíc se mi vážně nechce..stačej ty papíry co se mi tu díky mé nepřítomnosti množej 😀 a ještě si je přidělávat..brrr

petrita83
4. říj 2010

@majcam už je to jen Buk 😀 ani LOv-Buk ani Buk-lov 😀 na ordinaci má jen Buk 😀 😀

majcam
4. říj 2010

@petrita83 jó jó jó...to jsou furt nějaký změny...a dveře má stejný,jo? 😕

darkwitch
4. říj 2010

@majcam kdyz ja uz to mam rozpletene, tak to nebudu cele predelavat, malemu budu plist az budu mit tehu potvrzene 🙂 a navic prckovi neco udela mamka, ale me uz ne...

majcam
4. říj 2010

@nannynka děkuji nannynko,jak se má Vojtíšek?

mandre
4. říj 2010

@petrita83 dtto, ať žije stát, sociálka a pod. 😀 😀 😀 nejradši bych jim to vyfakturovala, ty hodiny ztrávený řešením blbostí.....podnikáme za účelem vytváření zisku, nééé... 😀 😀 😀

petrita83
4. říj 2010

@majcam jo joooó 😀 dveře stejný, všechno stejný 😀 dokonce mám pocit, že mě konečně řeší 😀 ale to asi nebude změnou jména, ikdyž... 😉

petrita83
4. říj 2010

@mandre a já myslela, že máme hlavně produkovat papíry 😀 😀 teda já je tady teď produkuju houfně, vzpoměl si na nás finanční úřad 😠 měl tam asi málo papíru, tak je teď musim dodělávat 😠 😠 a přitom jde o blbosti... 😠

nannynka
4. říj 2010

@majcam Asi ne moc dobre...rostou mu zuby...takze nespime a jsme nevrly....oba 😉 a ja se za mesic vracim na 0,25 do prace...konci mi materska a zacina rodicovska.Zitra jdeme poprve na ockovani a za mesic znovu na kardio. ted mi tu mydli do klavesnice 😀

majcam
4. říj 2010

@nannynka jé už bude zubatej.. 😲 ,tak ať ho to pigáro zítra moc nebolí.. 😲

majcam
4. říj 2010

Holky,nevíte jak je to s parkováním u Imunie v Karlíně..? Vezeme tam zítra ráno naše drahocenné spermoše,tak aby je v metru neofouklo.. 😖

mandre
4. říj 2010

@majcam parkování blbé, sice zadarmo, ale všude auta, takže jsme šli několik bloků pěšky....a spermoše manža dával až na místě (v kabince) 😀 😀

mandre
4. říj 2010

@majcam jak dlouho tě bolely ty jizvy na bokách?, já to mám furt červený - bolavý, sice to masíruju, ale nic moc.

majcam
4. říj 2010

@mandre a ty už máš vyndaný stehy? to snad ještě né.. No myslím,že ještě týden po vyndání stehů mě boleli, takže 14 dní a nejvíc teda pupík..a na stranách mám ještě takový stroupky,tak nevim jestli si na to mám něco plácnout nebo co...Betox mi radila měsíčkovou mastičku,ale manža řiká,ať to nechám dýchat..,tak si to mažu nějak na střídačku jednou jo a pak ne..a ty si to něčím mažeš?

petrita83
4. říj 2010

@majcam 😀 tak to by mě taky zajímalo 😀 a vy tam nesete spermouše?ahaa, tak to nám asi řeknou až tam půjdem viď? my jdeme příští týden...

petrita83
4. říj 2010

@mandre , @majcam - ahaa tak už jsem to dočetla kabinka to jistí 😀 ten zas bude rááád 😒

majcam
4. říj 2010

@petrita83 no právě že manžovi kabinky nevadí 🙄 a teda nechápu,že nám vrzla dr. nádobku na ty spermoše.., ani nevim jak je tam mám doma pochytat 😀 ,když mu teda asi pomůžu.. 🙂 ,do tak úzkého hrdla,no snad to tam manža nějak dotlačí,no..

cibka
4. říj 2010

@majcam 😀 😀

mandre
4. říj 2010

@majcam néé, až ve čtvrtek, týden po...pupík dobrý, tam se mi to už oloupalo, boky mám červený se strupem, pomáhá mi pouštět na to vodu anebo za sucha mít na tom ruce a jakoby točit dokola - masírovat...mažu si to od včera sem tam mastičkou s propolisem...Dr. říkal, že nejlepší je vepřový sádlo 😀 ....jinak okolo všech 3 mám žlutý modřiny.

majcam
4. říj 2010

@mandre jej modřinky,ty teda nemám 😖 ,tak já si to taky začnu mazat,masíruju teda občas no,občas jsem na nějaký věci nedisciplinovaná,pupík mám taky krásně čistej a na bokách teda kousíček stroupků...po tom vyndání stehů jsem se furt bála,že se mi to otevře a trochu to i mokvalo,to bylo něco pro mě 😕 a tobě ten vejcovod vyndali?

mandre
4. říj 2010

@majcam no to se taky bojim, aby se to nějak neroztáhlo a nebylo to blééé 😀 já měla nejdřív ten pupík rudej, tak jsem si sestřičce řekla led a pak to přešlo, zkusím led na ty boky, mě teď napadlo.
Vejcovod mi nebrali, nic mu není, nemá zánět, infekci nebo tak, není nemocnej...pouze vadnej 🙂

cibka
4. říj 2010

@mandre
@majcam holky nebojte jizvy se vám zatahnou a ani si nebudete pamatovat ze jste nekde byli 😉

pet.s
4. říj 2010

Ahohjky holky, tak se sžíváme s mimiškou. Nejvíc je z ní pokakaný tatínek. Ale celá rodina jsme z ní unešení. Nechci ani říkat, že je hodná,abych to nezkařikla.V noci vstává tak 2x na jídlo.Bohužel kojím minimálně. Jsme na Nutrilonu.Holky, máte někdo nějakou rychlou metodu na výrobu mléka v noci s mnimálním otevřením očí? 😀 😀

darkwitch
4. říj 2010

@pet.s jestli muzu radit ja zatim bezdetna, tak kamaradka si pripravila mliko na noc do termosky... nebo nejakeho takoveho obalu uz vecer a pak bylo akorat teple k podani miminku 😉 ale bylo o neco starsi, tak nevim jestli se to da pouzit i pro uplne malinke miminko...

pet.s
4. říj 2010

darkwitch--já si do termosky dávám přvařenou kojeneckou vodu a pak to jen zaleju..má to jednu vadu..ta termoska je na hovínko... voda v ní vydrží teplá asi tak hodinu. 😒 zítra koupím jinou 😀