Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
5. říj 2010

@dennisa vsechno nejlepsi...

mandre
5. říj 2010

@dennisa jj, já si dělám iluze o přirozeném otěhu, až se zahojí děloha 😀 ....nový začátek
to bude dnes dárečků 😀 😀 😀

majcam
5. říj 2010

@dennisa taky se připojuji ke gratulce... 😉

majcam
5. říj 2010

@mandre ...taky mám takové iluze.. 😲

dennisa
5. říj 2010

@darkwitch děkuju 🙂
Vstoupila jsem do Kristových let, to už by se slavit snad ani nemělo 😀

@mandre co ty víš, zázraky se dějou 😉

dennisa
5. říj 2010

@majcam děkuju též 🙂

Já teda iluze o přirozeném těhu nemám, to bych asi byla až moc iluzionista bez těch vejcovodů 😀

mandre
5. říj 2010

@dennisa 😀 😀 hele byla tam se mnou paní, asi tak 48 a říkala, že kdysi jí prasklo mimoděložní, pak operace jako ty, tak že 1 vejcovod nemá.......teď jí vyndávali cystu na vaječníku a Dr. jí na JIPce (asi po 20 letech) řekl, že to nééé, že má oba vejcovody, a že tamten se normálně zahojil 😀 😀

dennisa
5. říj 2010

@mandre to je teda dobrej úlet 😀 Třeba se ještě zjistí, že mám oba dva 😀
To jsou teda případy, to koukám jak blázen....

mandre
5. říj 2010

@dennisa nooo a snažila se o dítě 10 let, 2 potraty, 1 mimoděložní, pak ta operace...se kvůli tomu rozvedla...a za rok potom otěhu a má 18 letou dceru 😀 😀 ...jsme to na tý JIPce pěkně probrali 😀

betox
5. říj 2010

@mandre no je to děs. Samozřejmě, že se to asi stane každýmu doktorovi, primář neprimář....Ale přesně, ať nám raději ne. Blbé je, že šance tu je. Ale to člověk nemůže takhle brát. Svým způsobem je nebezpečný i zubař 😉
@dennisa Všechno nejlepší k narozkám a hezky to oslav

dennisa
5. říj 2010

@mandre takže šťastnej konec to mělo, to je fajn 🙂
Ovšem snažit se o dítě 10 let, to je hrůza, to vůbec nevím, jestli bych to dala....

@betox děkuju! 🙂

betox
5. říj 2010

@dennisa ale jo dala, my se snažíme přes 8 a žiju 😉

JInak teď mi volal manža, že máme dneska výročí svatby 🙂 Jsem na to úplně zapomněla, většinou zapomínají chlapi 😀 😀 😀

mandre
5. říj 2010

@betox 😀 😀 my slavíme výročí svatby a i vztahu
a vy jste to už řešili předtím, nebo jste tomu nechávali volný průběh? 8 let je teda dost.

dennisa
5. říj 2010

@betox tak to jsi dobrá, to je strašně dlouhá doba....
Ale je jasný, že člověk to jen tak nezabalí....taky to hodlám zkoušet, dokud to nevyjde.

Tak si hezky oslavte dnešní výročí 😉
U nás teda tyhle věci hlídám zásadně já, manžel si klasicky nepamatuje skoro nic 😀

petrita83
5. říj 2010

@betox 😀 😀 pěkně to oslavte!!

darkwitch
5. říj 2010

@betox pekne to oslavte, to je teda pekne dlouha doba...

betox
5. říj 2010

Holky díkec. My si tak uvaříme kotel čaje a budeme se kurýrovat... 😉
@mandre taky v říjnu? My slavili na jaře 17 let od seznámení 🙂 Jsme trochu zvláštní případ 😀

Ono, když se řekne 8 let, tak to vypadá děsivě, ale strašně to uteklo. Nechávali jsem tomu volný průběh, pořád jsme měli pocit, že je dost času a já nakonec po 6 letech otěhotněla přirozeně, jenže to nevyšlo ☹ Od té doby nic a spíš komplikace a od ledna jsme v Gennetu.

cibka
5. říj 2010

@mandre tak to je teda síla to jsem netušila ☹

cibka
5. říj 2010

@dennisa tobě všechno nej nej 😉

inza
5. říj 2010

@dennisa: taky s epripojuju vse nej

cibka
5. říj 2010

holky my máme výročí 13. 10. brali jsme se v pátek 13

inza
5. říj 2010

@betox:pekne to oslavte 😀 😎

Jinak ja jsem prisla od dr a predoperacni je ok. Na kliste zatim dala zirtek ze to vypada i na nejakou alergii. Nechtela davat antibiotika pred tou LSK ze by to pak mohli odlozit. Tak mam prijit pristi tyden az me pusti na krev na boreliozu a pak kdyztak dame antibiotika..... Jo a mezitim jsem si jeste skocila do gennetu na krev - prolaktin a rovnou se objednala k dr na konzultaci a byl to docela fofr jdem uz 19 😀
Jak to vypada tak dneska budu muset precit ty papiry co me dali v nemocnici 😀

dennisa
5. říj 2010

@cibka my jsme se taky brali v pátek 13. 🙂 Ale v červnu.

@inza
@cibka děkuju za přání.

mandre
5. říj 2010

@betox my máme jedno v červenci a druhý v září 😀 ...no tak aspoň, že si byla těhu, to je taky dobrá informace, já jsem ještě // neviděla 😒 , snažíme se 2 a 3/4. Předtím jsem nic nezkoušela. V Gennetu jsme od 3/2009....teď aspoň vím, že pokusy IUI s folikulem na pravé straně nebudou ty pravé ořechové - řekněme, že byly 3.

cibka
5. říj 2010

@inza kež by to byla jen alergie 😉

cibka
5. říj 2010

@mandre ja taky ještě nikdy neviděla // a taky se snažíme asi 3 roky a v gennetu jsme od roku 2008 nekdy od unora

inza
5. říj 2010

@cibka: jo kez by. uvidime pristi tyden az pujdu na krev, ale pochybuji o tom. dr ma zase rozum ze ted ti antibiotika do me necpe. Rikala ze tyden se uz nezblazni.... 😀

My vyroci v cervenci teda svatby. Zacatek chozeni je tak neurcitej 😉. Je fakt ze my to nejak neslavime. Jinak my skoro snazeni 3 roky a v gennetu od 7/09

dennisa
5. říj 2010

Tak my snažení 2 a půl roku, // jsem viděla už 4x, ale jaksi mi to bylo k ničemu.
A v Gennetu jsme od 2/2010.

Když jste u těch statistik 😅

mandre
5. říj 2010

@inza 19. jooo, to budeš ještě bolavá 😀 , já jdu toho 19. teprve na pooperační prohlídku.
Máš IP.

cibka
5. říj 2010

@dennisa 😀