Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
6. říj 2010

@majcam: uvidime co me zitra reknou. ja pocitam ze v nedeli ci pondeli nejdele dom. Musim jit mam to nabyte. Pristi tyden musim nakrev kvuli klisteti zda je opravdu borelioza ci ne...atd oo vikendu potrebujem zajet na barak.....Jo jak jsi dopadla?

mandre
6. říj 2010

@petrita83 budeš mít 3v1 neboj v narkóze jednim vrzem 🙂

petrita83
6. říj 2010

@majcam - uff, tak to jsem ráda...
😀 ty jsi ale vtipalka, no jestli jsi jí to takhle řekla tak se ani nedivim.., bych se tam klátila jak blázen, se divim, že nespadla pod stůl 😀 jinak teda dobře šplháš 😀 😀 ale je fakt že minule byla milá..tu listovku mi dala taky, ještě nevim co stojí..tak uvidíme..joo tý krve jsem tam minule taky nechala kanystr 😀 😀 přehánim 😉

petrita83
6. říj 2010

@mandre 😀 uff, to se mi ulevilo, protože postupně by to byl asi velikáánskej masakr..

mandre
6. říj 2010

@petrita83 před laparkou - 5 zkumavek 😀 😀 😀

petrita83
6. říj 2010

@inza 😀 😝 ahaaa, jasně..uffff...14otázek? to je teda kvíz 😀 ještě že tě pak neznámkujou 😀 tak budu držet aplce ať si brzo doma!
No vidíš na to klíště sem se tě chtěla zeptat, ještě si nikde nebyla viď?a flek máš pořád?

petrita83
6. říj 2010

@mandre 😀 😀 😀 5???snad to nejsou litrovky 😀 😀 😀

darkwitch
6. říj 2010

ja jsem nechala silene krve pred OPU na predoperacnim protoze mi kamaradka nechala rovnou udelat i trombofilni mutace, to jsem si rikala hura UZ jen pet zkumavek 😀.... pak jsem nechala silene krve jak mi zjistovsli co tri dny jestli klesa hcg a ono klesalo tak pomalu a pak na imunologii taky chteli dost krve a to jeste nechala tu strikacku otevrenou a menila si podtim ty zkumavky , jsem si tam tenkrat prisla jak u reznika...
takze ted bude hcg vysoke ja uz na krev chodit nechci 😀

mandre
6. říj 2010

@petrita83 to néé, ale na to předoperační na laparku toho chtěli nějak víc všeho... 😀 trénink na dárkyni 😀 😀

majcam
6. říj 2010

@petrita83 tu femibion ti doporučila? Ta stojí kolem 300kč,číhla jsem na net...a pro manžu mi doporučila Alveo,prý to maj v tý imunii...,jo a manža mi stále ještě nešel k tomu urologovi 😠 ,tak mi řekla ať mu zkusim podstrčit urologický čaje...doufám,že nechutnaj nějak hnusně se pak bude bát,že ho chci otrávit.. 😉

inza
6. říj 2010

@petrita83: byla jsem u obvodacky pro predoperacni tak jsem ji to rikala. Tak oukala na to a rikla ze at prijdu na krev pristi tyden. Ze pokud by ted dala antibiotika tak by me taky mohli LSK odlozit. Ze si teda mysli ze antibiotika a narkoza takto ze zacatku nevadi, ale nevi co na to v nemocnici. Ze ten tyden je uz jedno. Nejlepe stejne na zjisteni cca mesic po kousnuti. Jinak flek je porad a trochu se zvetsuje. Dala me zatim zyrtec ze to vypada mozna i na nejako alergii tak aby to alespon nesvedilo. Ze jak me pusti z nemocnice tak se ma stavit na krev a uvidi se. Jinak co ja vim co budou v tom "kvizu" vyhodnocovat....ba ne jenom krouzkujes nao ne ja jsem teda skrtala 😀
@mandre: dalsi krev berou pred LSK? ty jo to uz nebudu mit zadnou. Ted me nejak casto sajou 😀 horsi nez upiri 😀

petrita83
6. říj 2010

@majcam Alveo už máme od června, teď teď jsem zase nasadila pauzu, je to trochu dražší, ale je fakt že třeba naposled byli kluci rychlejší 😀 jinak kupujem příchuť grep..
jinak jo joo ta samá listovka..urologický čaje?tak to taky zkusim, ale asi to pít nebude 😲 😕

mandre
6. říj 2010

@majcam mně píše Brandejská tu Acidum folikum od Zentivy (10mg/tbl.), je to na předpis.

inza
6. říj 2010

@majcam: jedine ze bys mu do toho caje davala Rychlou univerzalni medicinu (RUM) jinak jsou na pob...... Jo Alveo maji v Immunii, ale podle me to stejne moc nepomuze. Proste jaky jsou spermoni je dane geneticky (rikal adrolog) ty to ovlivnit moc nemuzes...

inza
6. říj 2010

@mandre: ja mam taky tu od Zentivy.

Pak je dobry na procisteni a posileni organismu Aloe, ale je taky drazsi

mandre
6. říj 2010

@inza nee nesajou, tam do tebe furt něco píchaj 😀 😀

mandre
6. říj 2010

@inza já mám ještě Gynex, dělá mi taky dobře....jestli znáte, jsou to bylinky.

inza
6. říj 2010

@mandre: ja pres ty bylinky ted zase moc nejsem.Me doporucila kamaradka to Aloe a musim rici ze me fakt pekne procistilo....Jestli sajou nebo pichaj je jedno. Tak "opichanej" clovek zase asi dlouho nebude

majcam
6. říj 2010

@mandre no já právě potřebuju tuhle listovku,ta je prý nějak vštěpená nebo co,u mě našli nějaký ten heterozyt, nebo jak se to jmenuje,a ona mi řikala,že ty ostatní listovky si neumí moje tělo vštěpit kvůli tomu hete....,a že potřebuju tuhle vštěpenou...
Jinak jsem byla hned po neúspěšnym IVF na HP a ten dopadl na jedničku,tak aspoň v něčem jsem teď dobrá 🙂

majcam
6. říj 2010

@inza jo rum, tak ten by rád,to je jediný alko co pije 🙂

majcam
6. říj 2010

@mandre a jak to chutná?

mandre
6. říj 2010

@majcam co myslíš? 😀 😀

majcam
6. říj 2010

@mandre 😀 gynex 😀

mandre
6. říj 2010

@majcam 😀 to je takový výtažek v malé skleněné lahvičce, kape se to kapátkem a ředí vodou...takovej nesladkej bylinkovej sirup bych řekla...ale má to mít vliv na plodnost (hormony, MS cyklus, sliznici, bolesti při MS atd.)...tolik ovuhlenu jsem předtím nikdy neměla 😀 😀

majcam
6. říj 2010

@mandre 😀 😀

petrita83
6. říj 2010

😀 😀 😀 teda děvčata, to jsou tady zase objevy 😀

darkwitch
6. říj 2010

vy zas jedete to se skoro bojim jit na pizzu co tu zitra rano najdu...

monnn
6. říj 2010

@majcam prosím tě co je to ten heterozyt?????
Jinak všechny moc zdravím a vůbec nestíhám vás číst,asi půjdu na neschopenku 🙂 😉

monnn
6. říj 2010

@darkwitch tu pizzu bych si taky dala 😀 😀

darkwitch
6. říj 2010

jo ja uz jsem hodinu a pul vypravena a cekam na manzu... a to ho jeste deda odvolal at mu jde s necim pomoct, umru hlady a to jsem si myslela, ze bude rychlejsi jit na pizzu nez na nakup a varit knedliky...