Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
7. říj 2010

@darkwitch:no je pravda ze me taky oproti normalu vylez a to prave na ten ukazkovy jaky ma byt.
Ted tu je sranda maji tu pozarni cviceni🙂

cibka
7. říj 2010

@darkwitch a to budes testovat nejak brzy ne

cibka
7. říj 2010

@inza no vidís mas to i s divadlem 😀

darkwitch
7. říj 2010

@inza je to mas i s divadlem 🙂
@cibka no 12 den po KET, mela bych testovat az ve stredu, ale ja mam estrofem jen do uterka, tak chci mit moznost si jit v utery pro dalsi davku 🙂

cibka
7. říj 2010

@darkwitch no ja mam testovat v uterý ale v pondelí si dojdu na krev a v uterý budou výsledky ten jeden den by to nemelo vadit

cibka
7. říj 2010

@darkwitch tak sem si ted volala na gyndu a mam testovat až v uterý a podle toho jak to dopadne tak bych přišla na krev rikala že ikdyby to bylo pozitivní ze je jeste brzy a nic z toho nepoznají ☹

cilkaa
7. říj 2010

koukám, že tu dělám dobré zmatky 😀

tak holky, po ET držím palečky. Já už se také těším. Já Teďka čekám na doběhnutí cyklu a příští měsíc jdu na tu hST a pak už v listopadu IVF..

darkwitch
7. říj 2010

@cibka no ja nevim myslim, ze ten den to uz neovlivni... a myslim, ze pets sla na krev dokonce 10.den po ET, ale to si nejsem jista...

majcam
7. říj 2010

@cilkaa no máme pomalejší spermoše,1.IVF nám nevyšlo,tak teď lítáme po různých vyšetřeních,aby se zjistilo proč.. zatím mám hotovou laparku(pravý vejcovod mi pohřbili) a čekáme na výsledky imuna a genetiky.. 😉
😀 ..taky koukám,že je to tu dnes nějaké zmatečné 😀

petrita83
7. říj 2010

ty joo člověk chvilku pracuje a ztrácí tady nit 😀 😝

darkwitch
7. říj 2010

@petrita83 vsak ty to dozenes....

inza
7. říj 2010

tak divadlo tu bylo pekne.prisel anesteziolog a kdyz videl flek od klistete tak ze operace nebude.tak me hmali na kozni a dr tam rek ze operace byt muzu ze zatim nelze zjistit zda to borelioza je ci neni.takze nakonec laprka bude a pokud nic nenajdou tak jdu pry v sobotu domu🙂

cibka
7. říj 2010

@inza teda ty te takhle jeste nervujou fuj ☹

inza
7. říj 2010

@cibka:no uspavaci pan doktor nebyl moc prijemny,ale jinak jsou tady vsichni strasne prijemny a i sestra co me vedla na kozni tak byla v pohode a kecaly jsme a dokonce me odvedla i zpatky🙂jinak asi bloudim doted🙂

cibka
7. říj 2010

@inza ono to je taky příjemnejsí kdyz se k tobe chovají jako k lidem kort kdy vedí tak musíme by vystresovaný a kdyby se meli chovat nepříjmene tak by to nebylo dobrý

betox
7. říj 2010

@inza hmm, tak dobrý zpestření, ale aspoň máš jistotu 😉

inza
7. říj 2010

@betox:jo toho ze jdu zitra cca kolem 10pry jako druha🙂alespon nebudu rano tak dlouho cekat.jinak pri odchodu nafasuju antibiotika na to kliste🙂 a pak si mam dojit na krev na potvrzeni ci vyvraceni boreliozy,ale ani z krve to pry neni prukaze co rikal dr.jo a maj tu strasne sympaticky doktory hlavne jeden mladsi spinavej blondak🙂

darkwitch
7. říj 2010

@inza teda ty mas radosti...

inza
7. říj 2010

@darkwitch:kdyz se to tak se to.

Jinak mam uz i na zitra nafasovaneho andelicka.daj tu vsechno a maji i vse jak na soc.zarizeni az po automat na kafe

majcam
7. říj 2010

@inza tý jo už v sobotu domu..,mě se pak nakonec ani moc domu nechtělo,to sladké nicnedělání a spánek je pěkně nakažlivé..tak snad to ta borelka nebude,držím pěsti,ať už to máš za sebou... a je dobrý,že jdeš z rána,já byla až třetí a myslela jsem,že chcípnu žízní a hlady..
Tak jsem nakoupila vitamíny a od zítřka to do sebe budem prát...

dennisa
7. říj 2010

Ahoj holky!
Tak moje dnešní skóre při OPU - 18 folíků a z nich odebráno 15 vajíček, jupíííííííííííí 😅
Jen mě doktorka straší hyperstimulačbím syndromem, tak snad to bude v cajku!
Celej den jsem prospala, celkem mě bolí břicho. Ale jsem ráda, že to dopadlo takhle.
Mám hodně pít a jíst hodně bílkovin, poraďte.....manžel mi nakoupil jogurty, tvaroh, sýry....v čem je ještě hodně bílkovin???

darkwitch
7. říj 2010

@dennisa parada 🙂 v mase a zkus si koupit v lekarne nejaky nutridrink

inza
7. říj 2010

@majcam:no pokud to bude bez komplikaci a nebodou nic delat tak sobota to jisti.ja mam jinak nicnedelani doma jak jsem bez prace🙂jo taky budu chcipat zizni.jiak vis ze moc vitaminu taky muze skodit🙂

inza
7. říj 2010

@dennisa:me pak dr rikala ze to chce poradnej steak,hodne bilkovin je v mase.nejlepe jist maso azeleninu.jinak super urodicka🙂tak at se vajucha drzi

dennisa
7. říj 2010

@darkwitch díky. Já právě maso téměř nejím, takže to musím nahradit jinak 🙂

Prosím, jak je to s tou PK? Nic o tom nevím, zapomněla jsem se zeptat, kolik to stojí?
Buď bude ET v sobotu nebo s PK v úterý...

dennisa
7. říj 2010

@inza no jo, to je právě to maso 😀 Sakra, tak asi zítra dám aspoň kuřecí prso, to snad přežiju 😅

darkwitch
7. říj 2010

@dennisa zkus ten nutridrink, ten je pry dobry, mi ho doporucila kamradka, ktera taky neji maso... myslim ze jsem za PK platila 2 500... ale nejsem si jista, prece jen jsem platila takovych penez, ze se mi to uz mota...

dennisa
7. říj 2010

@darkwitch ok, zítra skočím do lékárny!

Takže u toho PK je jedno u kolika embryí to použijí, ta cena je paušální za všechny? Aby se to nenásobilo, to by pak bylo až moc 😨

inza
7. říj 2010

@dennisa:PK stoji myslim 2500.podle me pokud jste se domluvili na PK tak kdyz budou v pohode nechaj prodlouzenou a kdyby treba v so jich bylo malo tak nechaj normalni kultivaci.muj nazor.proste budes muset alespon to kure do sebe vtesnat🙂

inza
7. říj 2010

cena je za vsechny