Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
7. říj 2010

@dennisa nenasobi se to je to 2500 za vsechny... a vem si sebou na ET manzela, bude muset podepsat papir o zaplaceni PK... muj manza to strasne tezce nese, kdyz musi jezdit do Prahy jen kvuli podpisu...

dennisa
7. říj 2010

@inza přesně takhle to embryolog říkal, pokud budou slabý a málo, ET hned v sobotu, jinak bude PK a ET v úterý.
Vyšlo to blbě, že v neděli tam nejsou, jinak by byl ET asi v neděli. No to je jedno, hlavně, ať je co zavádět 🙂

Děkuju Vám za rady 😉

majcam
7. říj 2010

@dennisa jj PK je za 2 500..,to si teda pěkná nosnice.. 😀
@inza koupila jsem si tu listovku,manžovi celek- Q10. E, Selen...neboj za pár dní budu přemýšlet kdy jsem si zobla naposled.. 🙂

dennisa
7. říj 2010

@darkwitch hmm, tak to je stejnej jak ten můj. Taky je hotovej z toho ježdění tam, musí si komplikovaně brát narychlo v práci volno. To mu ani říkat nebudu, že tam pojede jen kvůli podpisu, radši mu řeknu, že tam prostě na ET musej přijet oba a basta 😅

darkwitch
7. říj 2010

@dennisa 😀 jo ta prace je nejhorsi... a jeste kdyz mi to rekli rano ze tam ma jet a predtim mi tvrdili, ze tam nemusi...

majcam
7. říj 2010

@darkwitch na ET snad manžové nemusí,byla tam jedna holčina ne s partnerem,ale s maminkou..

majcam
7. říj 2010

Taky mi řikali,že tam už manža nemusí,a co si pamatuju,tak na ET nic nepodepisoval ☹ ..jen jsme přišli, vzali si mě do sesterny kvůli zaplacení a pak nás zavedli nahoru na sál..

darkwitch
7. říj 2010

@majcam ja tam taky byla sama, ale manza pak musel dojet podepsat papir ze souhlasi, ze jsem zaplatila za PK a zamrazeni a ulozeni... a stejne tak pri KET musel podepsat papir ze souhlasi, ze jsem zaplatila 5200... to byl jeste nastvanejsi, protoze mi rikali ze prijet nemusi a rano volali, ze manzel musi prijet podepsat ty papiry... takze to podepsal a odjel do prace a ja sla na KET potom sama...

cibka
7. říj 2010

@dennisa teda ty ses nosnice uplná parada gratulace!!!!!

majcam
7. říj 2010

@darkwitch aha,já právě přemýšlím,jak to tedy bylo,ale vim,že jsem si před ETem volala do CARu a ptala se, jestli můžu přijet sama(protože jsem nevěděla jak to bude mít manža v práci).. ,no je to opruz teda jezdit jen na ty podpisy.. 😠
INZO halloo,my byli na ETu spolu,jak to bylo 😀

cibka
7. říj 2010

me rekli ze tam manza nemusí meli jsem vsechno podopsane poprve jsem tam byla sama a ted po druhé jel se mnou ale nemusel

inza
7. říj 2010

@majcam:presne tak to mam s praskama resp vitaminama ja.zacatek dobry,ale pak na to stejne zapominam🙂.hele jak jsi prekonala nudu pri cekani.je to des

darkwitch
7. říj 2010

@majcam a koho jste meli na OPU? brandejska to myslim, dava podepisovat uz pri OPU...

inza
7. říj 2010

@majcam:ja tam sice bala s manzou,ale nemusel tam byt.zalezi jak se asi domluvite na opu a podepisou se papiry

majcam
7. říj 2010

@inza luštila jsem křížovky 😔 a ještě tam před operací za mnou přijela tchýně,ale to jsem byla nervózní,tak jsem byla ráda,když jsem se jí zbavila 😀 a pak mi dali ten oblbovák a místo abych byla v klidu tak mi jely slzy jak na tobogánu.., ale pak to opravdu bylo rychlé,hodně jsem spala a šmejdila po chodbách 😒

majcam
7. říj 2010

@darkwitch na OPU jsme měli Feldmára a v ten den na recepci jsme vše podepisovali..,to spíš vypadá,že vám zapoměli dát něco podepsat a tak tam tvůj manža musel,nevim.. 😕

darkwitch
7. říj 2010

@majcam no brandejska rikala, ze zalezi ne doktorovi kdy to da podepsat... tak zase je fakt, ze podepisovat ze jsem platila tolik a tolik predtim nez vim kolik to bude je taky divne...

inza
7. říj 2010

@majcam:ja mam casak,ale uz me to neba cely den.chodba tu je kratka🙂budu to tu muset nejak prezit

majcam
7. říj 2010

@inza já tam pak měla těhotnou holčinu co měla za sebou 2 IVF v GESTu,tak jsme hodně kecali,a ta chudák měla cystu,ale nějak se jí tam stáčela,tak jí v noci vezli akutně na sál, no a teď byla těhule přirozeně.. 😲 ,ten den před je fakt nejhorší 😠 jo a na tom ETu jsme nic nepodepisovali,že jo? Nebo respektive manžové(byli jsme tam ve stejný den)

dennisa
7. říj 2010

No jo, čtu Vás a vlastně my jsme dneska podepisovali nějaký papíry, kde byly ceny ohledně ICSI, PK atd.
Ale stejně chci, aby tam manžel se mnou jel, abych se po ETu nemusela kodrcat domů tramvají, metrem a ještě autobusem.

inza
7. říj 2010

@majcam:ja myslim ze nepodepisovali,ale je to uz davno🙂.tady se mnou lezi pani co byla vcera ale na necem velkem tak je*porad trochu mimo po lecich na bolest

cibka
7. říj 2010

@inza u me byl taky ten první den nejhorsí ale večer mi dali prásek na spaní a ja spala jak mimino

inza
7. říj 2010

@cibka:ten jsem ted taky nafasovala:- ).je pravda ze prvni den je teda peknej vopruz....

inza
7. říj 2010

@majcam:jo jinak to taky jisti dlouhy manzovo ragbiove triko🙂.na zitra tu mam od nich uz pripraveneho andelicka🙂

majcam
7. říj 2010

@inza jj krasavice 😀 ,neboj taky jsem byla za frajerku,jako na OPU.. 🙂 ,tak už se ti to krátí,za chvilku budeš mít večerku.. 😝

cibka
7. říj 2010

inza tak se drž kočko dobrou

darkwitch
7. říj 2010

@inza drz se 🙂

monnn
7. říj 2010

@cilkaa jé,já ti tak závidím,ale v dobrým 😉 ,já už to letos asi vážně nestihnu,dnes jsem byla na imuno a jsem na konzultaci objednána až na 16.11 a do GENNETU 24 den jsem se objednala na 12.11 tak to mi asi neprojde a já jsem počítala s tím,že o vánocích už budu na neschopence ☹
Holky prosím,které jste byly na imuno poslali vám zprávičku poštou dřív anebo vám řekli co a jak až potom?

monnn
7. říj 2010

@dennisa jj tramvají,věřte,že bych jela a jak ráda,já vždy strávím 5 hodin ve vlaku a to musí být dobrej spoj a žádné spožo,alm se na boj,tak musím vydržet i tu cestu!!!! 😉 😉 😨
Jo a všem přeji dobrou noc a krásné probuzení!!!! 🙂 🙂 🙂

dennisa
7. říj 2010

@monnn to fakt bydlíš tak daleko a dojíždíš do Gennetu až z Moravy? 😨 Tak to je šílený takový dojíždění, to jsi dobrá.