Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
8. říj 2010

@majcam to nemá chybu, ty si fakt kousek 😀 😀 😀

petrita83
8. říj 2010

@darkwitch 😀 a co moderní technika, budu psát sms..jestli teda neprovolám kredit 😀 pak už jen posílat holuby 😀

majcam
8. říj 2010

@darkwitch 😀

majcam
8. říj 2010

@petrita83 no jak už jsem řikala,je to nakažlivý,jen nevim kdo to od koho chytil.. 🙂

petrita83
8. říj 2010

@majcam tak to zkus poslat dál 😀 skrblíku!

majcam
8. říj 2010

Já myslim,že jsme tady perly všechny,akorát je někdy horší období a někdy lepší... 😲
Opravdu jsem si myslela,že jsem si blbě přečetla ty papíry před operací,a že jsem si to měla zvážit... 😔 , jsem myslela,že se ta sestra protrhne smíchy,a že budou operovat jí místo mě 😉 Jsem vždycky u dr.,tak napjatá,že mi to moc nepřemýšlí a tím ze mě vypadnou takovýhle bludy..

majcam
8. říj 2010

@petrita83 tak chytej,nebo si sjeď na kolobrndě.. 😝

darkwitch
8. říj 2010

@petrita83 moderni technika je neosobni, ale holuby budou dobri, v nejhorsim se daji snist 😉

mandre
8. říj 2010

dobréé den,
co jste to tu všechno napovídaly 😀 , nestíhám....
Inza má asi už po 😉
Mně včera vyndávali stehy...au, au....prej, kdo mi to tak utáh 😀

@petrita83 už máš termín na LSK?....

petrita83
8. říj 2010

@mandre kde pak 😠 měla jsem jít dnes na indikaci před laparo...ale mrcha si přišla klidně o týden dřív a všechny plány posunula, tak že jdu příští pátek..a pak se uvidí, snad to bude rychle..to čekání je na nic 😒 😠

petrita83
8. říj 2010

@mandre 😀 stehy venku, no huráá, tak to šlo zase docela rychle viď?tak už jen zahojit a huráá na to 😀

mandre
8. říj 2010

@petrita83 tak to máš jako já, taky jsem to musela o týden přesunout, protože mrcha přišla o 5 dní dřív 😀 😀

majcam
8. říj 2010

@mandre no dobré odpolko 😲 ,jé tak už tě rozpárali..tak buď opatrná,a jak vypadaj ranky?

mandre
8. říj 2010

@petrita83 vyndávají je 7.den po operaci.

petrita83
8. říj 2010

@mandre je to prostě potvrora..vždycky jak švýcarský hodinky a když potřebuješ vždy vleze do plánu..až abych se jí brzo na dlouho zbavila 😀

betox
8. říj 2010

@mandre super 😉 To tak šíleně letí, před chvílí si se ptala na laparku a teď už máš štichy venku 😉

mandre
8. říj 2010

@majcam no je to lepší, už mě ty švy tlačily...vypadám jak zombí 😀 😀 ...rudé zuby - čárky kolem...ale jinak tam mám zatím strupy...akorát mi překvapilo, že v tom pupíku mám tu čárku néé prostředkem (jak jsem si myslela), ale tak půl cm pod prostředkem (přes to byl 1 steh), tak doufám, že to nebude pak vidět 😝

darkwitch
8. říj 2010

tak to moje mrcha funguje spis jako hodinky od vietnamcu...

darkwitch
8. říj 2010

@mandre urcite to nebude videt...

betox
8. říj 2010

@mandre kolem pupíku se to ztratí

majcam
8. říj 2010

@mandre 😀 jj taky to mám takhle v tom pupíku,ale neboj na těch bokách se ti to zmenší,to kolem zmizí a zůstanou pidi midi jizvičky,ani nevim kudy mi vytahovali ten vejcovod..to mi ho ufikli a vypad spodem či co..?

majcam
8. říj 2010

@darkwitch 😀 😀

mandre
8. říj 2010

@majcam asi bokem néé 😀 😀 ...já mám tu 1 boční trošku větší, asi tam tudy strkal tluščí nástroj, nebo tam tudy vyndávali ten myom 😲

petrita83
8. říj 2010

@darkwitch 😀 no ta moje už taky 😀

majcam
8. říj 2010

@petrita83 a máte v pohodě HP? Já byla na HP hned v srpnu a dr. řikala,že to mám vše ok a že jsem po IVF ovulovala, otázkou samozřejmě je,jak vypadala krev a jak folík.. 😉

petrita83
8. říj 2010

@majcam já na HP nebyla..vždyť víš, že na mě se všim Buk zapoměla, ale nezapoměla mě poslat na IUI tak že já zas vim, že tam nějákej folík byl ale nevim co krev 😀

petrita83
8. říj 2010

hele teď mi volala polovička..je na nákupu...poručila jsem si spoustu dobrůtek..tak řikal, že za chvíli prasknu 😀 no nic..ale zachvilu volá znovu, že jako teda jakou tu zmrzlinu má teda vzít..začal je jmenovat a já že čokyládovou on že tu nemá rád, že chce ořechovou.. tak mu řikám tak vem obě , ne?a prej ..dík, že jsem ti volal, ty se mi fakt vyplatíš 😀 😀

majcam
8. říj 2010

@petrita83 😀 😀 a to ještě neví co ho čeká 😀

darkwitch
8. říj 2010

@petrita83 tak to je hezke 🙂 ja tu mam taky nachystanou zmrzlinu a cokoladu a slehacku v pondeli na oslavu 😉 teda cokoladu uz mi manza skoro snedl...

mandre
8. říj 2010

@petrita83 😀 😀 já měla po příchodu z nemocnice v ledničce připraveno 8 jogurtíčků, 3 přesnídávky, margortku, ferrero rondnoir..... 😀 a ještě jsem dostala pugét 😀