Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
8. říj 2010

@majcam už aby to bylo...že by 25kg nahoře 😀

majcam
8. říj 2010

A teď mi volali z Gennetu,že tam mám recept na listovku,no a já si včera koupila tu Femibion,tak nechápu,proč mi Buk řikala,že jedině ta Femibion je pro mě,že už je vštěpená nebo co,a že můj organismus podle výsledku té mutace si ji neumí vštěpit a tudíž žádná jiná listovka pro mě není vhodná... 😒 Anebo jsem to zase blbě pochopila a vyložila jsem si to do své řeči,no nic budu ty holky pěkně střídat ať nežárlej.. 😲

petrita83
8. říj 2010

@mandre teda to byla ale díra do společného rozpočtu 😀 😀 no vidíte a on se cuká se dvěma zmrzkama 😀

petrita83
8. říj 2010

@majcam a nenapsala ti ten Fembion asi joo ne, asi si na tebe teď podle výsledků vzpoměla..to teda jsem taky jelen..

petrita83
8. říj 2010

@mandre 😀

majcam
8. říj 2010

@petrita83 nevim jestli je tahle na předpis,co vím,tak holky dostávaj na předpis od zentivy,no ale mohla jsem si to vzít ve středu,když jsem tam byla 😒 ale dnes už tam nepoletím,ať si na mě pěkně počkaj taky budu dělat fóry.. 😔
@mandre jej ty ses měla,na mě čekal pytlík piškotů a 2 přesnídávky,vždycky když jsem si vzala piškot,tak za mnou přiběhl pes a tvářil se co mu to jako žeru,že to jsou jeho pamlsky.. 😉

majcam
8. říj 2010

...aha teď mě napadlo,jestli ten pytlík piškotů nebyl opravdu pro psa a já měla nárok jen na ty přesnídávky.. 🙂

mandre
8. říj 2010

@petrita83 to se musí nacvičovat hned od začátku 😀 😀 😀 to Vám ani nebudu říkat, co mi manža koupil k narozeninám 😀 😀 ...no zlatoušek 😅
s tou listovkou..asi napsala tu od Zentivy...já koukala předtím na ten Femibion taky, zase tam do toho nasr... jód, a to mi zase říkala endokrinoložka, že nemám organizmus zatěžovat jódem, že až v těhu...tak si vyberte, jedno jóó, druhý zas néé.

darkwitch
8. říj 2010

@majcam 😀

mandre
8. říj 2010

@majcam 😀 😀 😀 asi jo, to bylo pro něj, ty už si mohla jíst skoro normálně 😀 😀 😀

majcam
8. říj 2010

@mandre pochlub se,jsem se právě chtěla zeptat co jsi dostala.. 😉

nannynka
8. říj 2010

@majcam Jak pises s tou listovkou - ja brala nejakou na predpis. V trombocentru jsem se ptala na Femibion a oni rikali, ze dobry, ale ja potrebovala jeste dalsi vitaminy (jod - ten co byl ve Femibionu byl endokrinolozce malo), tak jsem brala jine tehuvitaminy a listovku na predpis (tu mi dali i po porodu). No a ted jsem na Elevitu a jodu. Dokud budu kojit....

Vy jste dneska tak skvele naladene damy, tak mi poradte - v pondeli mame osme vyroci svatby a nevim co muzikovi poridit. On mi porad opakuje, ze nejvetsi darek dostal 14.5. a ze druhy darek je, ze uz do Gennetu nemusi chodit odevzdavat material 😉. Kdyz ja bych mu nejak chtela podekovat ze to vsechno uzasne zvladl.

mandre
8. říj 2010

@majcam no prosim tě, koupil mi naušnice z bílého zlata s bílým kamenem...ladil mi to k zásnubnímu prstýnku, co mi koupil před 2 lety, a sehnal to úplně přesně. 😀
@nannynka to je těžký, záleží, co má rád....mému dělá radost hlavně jídlo 😀 , pak CD s kytarovou muzikou a kytary (tu si prý pořídí až na důchod 😀 😀 ) Já budu kupovat asi nějaký turbo sluchátka na uši (k vánocům), k nar. dostal bílý zlatý řetízek.
listovka - učinila jsem dnes jeden objev...asi si objednám z USA pouze tu naštěpenou samostatně (u nás není na trhu vůbec)...musím to prozkoumat, my jsme tady asi 100let za opicema...asi si četla ode mě to ohledně jódu 🙂 ...já mám akorát ty protilátky proti ŠŽ, takže nic zatim neberu, akorát nemám ten jód brát...ale zase na MTHFR mám mít taky tu naštěpenou listovku 😀 😀 ...takže tak. V tom Femibionu je 150 jódu a já mám mít max. 100/den.

dennisa
8. říj 2010

Ahoj holky.
Se nám dneska posr....Windows a manžel celej den seděl u PC, všechno se muselo přeinstalovat.
Jsem chytala absťáky po netu 😀

Co tady novýho? Inza už to má za sebou? A nikdo zatím netestoval? 😉

Ráno mi volali z Gennetu, tak se nám jich oplodnilo 8 a zatím se vyvíjej dobře. Zítra ráno další telefonát, tak doufám, že jich moc neodpadne. Ale ve finále jde hlavně o kvalitu a ne o kvantitu, tak uvidíme.

mandre
8. říj 2010

@dennisa čauky...no tak dobré, ne? 😉 🙂 A po kolika hod. jsi šla po Pregnylu na OPU?
Inza je asi teď ráda, že je ráda (soudím dle sebe 😅 )

majcam
8. říj 2010

@mandre no krása,myslela jsem si,že to bude nějaký drahocenný šperk 😉 a ta listovka od té Zentivy je vštěpená nebo ne?
@dennisa no madam sláva,jsem tě tady pomalu vyvolávala jak duchy.. 😉 ,tak to je bezva 8 kousků,tak ať se šmudlové držej!

dennisa
8. říj 2010

@mandre Pregnyl jsem píchala ve 20 hod. a OPU bylo v 10 hod., takže to je 38 hodin, snad počítám dobře 🙂
@majcam díky 🙂 Však já byla bez PC jak bez života 😀

mandre
8. říj 2010

@majcam no není právě, to je klasická listovka, ale je to mega dávka 10mg/1tbl. a beru 1 denně, že by se mohlo něco vstřebat. 😠 😀 ...jinak na genetice o štěpené - neštěpené neříkali vůbec nic, prostě listovka 😀 Firma Merck si to tady s tim Femibionem dobře obšancovala, a ta cena je taky mimo mísu 😀 😀

mandre
8. říj 2010

@dennisa no to budu asi taky tak, Langer asi ví, co dělá...bylas poslední?

majcam
8. říj 2010

@nannynka no to je těžký,ale já vždycky zaboduju DVD nějakého koncertu( U2, Depešáci atd.),ještě mě napadli takové ty poukazy buď na nějakou masáž,nebo adrenalin,ale to je taky otázka...my dostali k svatbě takovouto poukázku a bohužel jsme to nevyužili..,ale někoho to třeba potěší... 😉

dennisa
8. říj 2010

@mandre byla jsem poslední, ale ten den jsme tam byly na odběr jen 3. Ale podle odebraných vajíček to bohatě stačilo. Tam hraje roli podle mě každá hodina, takže stačilo, že to bylo píchnutý večer o hodinu dřív.

majcam
8. říj 2010

@mandre mě právě o tom vštěpování řekla Lovásová,a na genetice mi dr.Rašková říkala,že u té listovky kvůli tomu vštěpení musí být myslím B6 a B12...jj Femibion za 300kč na měsíc...no ale co naděláš.. 😉

inza
8. říj 2010

teda vy jste toho stihly nakecat.tak ja sla na radu v 10:15a na pokoji zpatka jsem byla v 11:45.zadna jipka nebyla.myslim ale ze jak me budili hned za salem tak jsem jim tam neco odlozila🙂co me delali zatim nevim.dokonce jsem dostala uz i veceri teda vyvar-obarvena voda a umelohmotnou kasi.takze jsem dala trochu vavaru akonec.jo jinak mam stale na sobe krasne apartni puncosky🙂dokonce tu maji na piti stavu s vodou a samo i caj.
Preji pekny vecer

darkwitch
8. říj 2010

@inza tak at ti brzo reknou co ti delali, ale ty jsi se teda rychle vzpamatovala...

majcam
8. říj 2010

@inza super,mě to řikali na večerní vizitě,ale byla si tam krátce,takže to máš v poho!!!

cibka
8. říj 2010

@inza a jak ti je kočko

dennisa
8. říj 2010

@inza tak hezky odpočívej, ať jsi brzy fit!

monnn
8. říj 2010

@dennisa ted jsem si vzpoměla není to solanka,ale SATUREJKA 😕 ,tedy snad 😀 😀
Jinak jsem došla z práce a nemůžu se odtrhnout a směju se až brečím,holky vy jedete až mi je smutno,že už asi spíte,no nic dobroooou a krásné sny o andílcích miminkách 😉

inza
9. říj 2010

tak nakonec me to rekl pan primar(hrozne sympaticky)pri vecerni vizite.nic nesli vse je jak ma byt.ptal se pak jestli chci domu v sobotu a nebo nedeli.tak pujdu na 90procent dneska.jinak pak vcera k veceru me bylo jak po poradni kocovine,zaludek na vode.tak jsem si nechala dat neco proti zvraceni a noc v pohode.jsemudelala caru pres rozpocet asi manzovi ze jdu dneska domu🙂
Jo jinak preji dobre ranko

cibka
9. říj 2010

@inza tak to je skvělý me taky nic nenašli a i přesto jsem tam musela být 5 dní ☹ tak at už spíš dneska ve své postýlce