Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
9. říj 2010

@inza dobré ránko!!!tak hurááá, parááda..dneska domů? tak tomu řikám fofr 😉 to je super, a jak ti je?a našli něco???

petrita83
9. říj 2010

@inza jo už jsem si to přečetla vše jak má být,tak to je taky super..

petrita83
9. říj 2010

a jak naše těhulky dnes???užívejte, užívejte 😀

petrita83
9. říj 2010

@dennisa 8? no to je krása, gratuluju adržim aplce ať se všichni držej!!!vypadá to super!

inza
9. říj 2010

uz cekam jenom na zpravu.prisel pan primar a zeptal se jestli chci domu dneska ci zitra.tak jsem rekla ze dneska a jdu.uz cekam jenom na manzu az prijede.

petrita83
9. říj 2010

@inza to je bezvadný,taky bych to chtěla mít takhle rychle za sebou 😉 tak snad ti tu zprávu rychle přinesou a hurááá domů do pelíšku!

majcam
9. říj 2010

@inza super!!!!!Já ti to říkala,že to bude v poho!!!! No ale teď je teda blbý,že se furt neví proč to nejde.. ☹ ... Buď ale stejně opatrná,já ze začátku ani nevenčila,protože tady vše háralo,a ten blbec by mě tahal...,ať tě pěkně obskakují 😉

darkwitch
9. říj 2010

@ inza to je teda fofr, tak doma hezky odpocivej...

darkwitch
9. říj 2010

a dobre rano preju 🙂

dennisa
9. říj 2010

@inza tak super, že už jdeš domů! Tam se odpočívá líp a místo sestřiček kolem Tebe bude skákat manžel 😉

Ráno opět telefonát z Gennetu, tak se nám to nějak krátí........už jich je jen 5.....
To jsou nervy, zítra je neděle, tak mi nikdo volat nebude, tak mám strach, kolik jich bude v pondělí 😖

Jak jste to měly Vy ostatní, kolik jich oplodnili a kolik jich nakonec zůstalo?

darkwitch
9. říj 2010

@dennisa tech pet se uz urcite udrzi 😉 ja jsem mela myslim 7 a zustaly 4, jedno mi zavedli 3 zamrazili a z tech zamrazenych se 1 rozmrazilo... a ty tri sli pryc po prvnim dnu a pak uz se drzeli ty ctyri
pro me byla nedela nejhorsi...

petrita83
9. říj 2010

@dennisa 5 je taky supeeer! to je pořád hodně i do mrazáčku!!!my měli výlký úbytky..z 15 se jich oplodnilo 10 a pak ubejvali, ale rychle..myslim, že na 4, 3 a 2..ty ale vydrželi 5denní kultivaci a byli pěkný..jen do mrazáku nic 😠 jiný holky jich měly na začátku třeba míň, ale nakonec jim zůstalo i do mrazáčku..tak že to u Tebe to vypadá dobře!5 je supeer, neboj budou bojovat!

dennisa
9. říj 2010

@darkwitch
@petrita83 holky děkuju za uklidnění! Doktorka po telefonu říkala, že to není špatný výsledek, že jim mám držet palce. Znáte to, stejně má člověk obavy....
Ale právě mě štve, že zítra nebudu mít žádný informace, až v pondělí.
No hlavně, ať zůstane aspoň něco na zavedení a to snad zůstane 🙂

petrita83
9. říj 2010

@dennisa no to určitě...spíš by bylo fajn aby zůstalo něco i do mrazáčku!vzpomínám jak jsem to brala jako samozřejmost a pak najednou jen dva..ale i tak to byla dobrá šance!a jestli řikala, že to vypadá dobře, tak to tak je..u nás když volala jsem vždy věděla že to neni ideál..bylo to jako no zatím jsou čtyři..ale..ale vymáte 5bojovníků, třeba zůstanou všichni!!!to by bylo něco 😀

dennisa
9. říj 2010

@petrita83 tak aspoň, že to řeknou do telefonu jakžtakž na rovinu a nemlžej moc. Právě, aby pak člověk nebyl zklamanej.
Říkala, že přežívaj nejsilnější jedinci, manžel hned říkal, že těch 5 zbylých jsou určitě kluci 😀 On si šíleně přeje kluka, já spíš holčičku, tak jsou doma "boje" 😅
No nic, nebudu předbíhat, embrya jsou někde ve zkumavce a já pomalu nakupuju výbavičku 😀 😀

No a co to testování, je víkend, to se tu mělo testovat, neeeee? 😝 🙂

petrita83
9. říj 2010

@dennisa já myslim, že to nechají až na po či út 😠 😀
no joo tyhle boje máme taky, jen toho kluka bych asi raději já 😀 ale nakonec je to jedno..jen hlavně něco a zdravé 😀 vy už jste blízko 😉 tak se držte!

majcam
9. říj 2010

@dennisa super!!! Já jen 7 vajíček,5 se oplodnilo a 3 zbyli až do pátého dne...mrazáčky žádní.. Ale od třetího dne je to závislé na mužových ocáskách...Do třetího dne tu výdrž ovlivňuješ kvalitou svých vajíček a pak je to na chlapském vybavení.. 😉

darkwitch
9. říj 2010

@dennisa az v pondeli 😉 neboj tech pet uz vydrzi, vsak jsem ti to predpovedela 😉 tri na zamrazeni a dve do briska 😉 tak budete mit holku a kluka 😉

petrita83
9. říj 2010

@darkwitch přesně!!ty jsi to trefila!

dennisa
9. říj 2010

@petrita83 takže žádný testování se tu nebude konat? 😨 😠 😀

@majcam tak to by bylo fajn, manžel má spermie úplně v pořádku, tak snad se budou činit 😅

@darkwitch no jo, pravdu máš, předpovídáš správně! 😉

petrita83
9. říj 2010

@dennisa zdá se že ne 😠 😠 to víš skrblíkujou..chtěj nás napínat celej víkend.. 😎

darkwitch
9. říj 2010

@dennisa @petrita83 si prece nebudu kazit vikend, kdyby to nevayslo 🙂 teda ono to vyjde... ale 12den po KET uz by to melo byt videt, ted by jeste nemuselo

petrita83
9. říj 2010

@darkwitch ale co když je to ten nejkrásnější víkend 😀 čemuž věřím já..protože to vyšlo..ale chápu, že si na to štěstí chceš ještě počkat 😀 😀 tak počkáme nooo 😉

darkwitch
9. říj 2010

@petrita83 tak to bude nejkrasnejsi vikend i kdyz budu testovat v pondeli, hmmmmm a dneska bych jeste mohla ten burcak 😉 😉 😉

petrita83
9. říj 2010

@darkwitch 😀 no tomu říkám plán 😀

dennisa
9. říj 2010

@darkwitch a kolikátý den po KETu to je dneska?
No obdivuju Tvoje nervy, já jak se znám, já bych to nevydržela a už testovala 😅

darkwitch
9. říj 2010

@dennisa tak minule jsem testovala a nic a pak to bylo a pak nebylo... tak ted radsi vydrzim, dnes jsem 10.den po KET

dennisa
9. říj 2010

@darkwitch rozumím, radši si pak počkat na jistotu 😉
Ale to vyjít musííí 😲

darkwitch
9. říj 2010

@dennisa jasne vyjde to 🙂 vsak mam maleho bojovnicka co prezil PK i zamrazeni a zavedeni bylo uplne v pohode, takze se sikulka urcite chytil 🙂

dennisa
9. říj 2010

@darkwitch tak to je určitě velkej bojovník, když toho má tolik za sebou 😉
Na pondělí teda budu napnutá jak blázen 🙂