Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
12. říj 2010

@cibka hlavne kdyz vzdycky zacnou tak pozitivne "jakou zilu mi nabidnete" a pak pokracuji "kde jste nechala zili" 😀

inza
12. říj 2010

@darkwitch: ja to mam stejne. Ted me v nemocnici napichavali kanylu na zapestim tesne vedle kloubu, nikde nenasli nic jineho a to nasli jeste po boji kdyz do te ruky "cvrnkali"....

cibka
12. říj 2010

@darkwitch a ty jedes kdy k dr

betox
12. říj 2010

@inza no brrrr, to mi nedělej 😠 Já žíly nemusím vůbec, jen se o tom mluví a je mi blbě...Při odběrech zásadně koukám jinam a nejlépe si rovnou lehám, páč většinou stejně omdlím 😀

darkwitch
12. říj 2010

@cibka no ja se asi budu objednavat az jak to dopadne na te krvi... a to nevim jestli se vubec budu objednavat protoze ted stejne budu cekat na vysledky genetiky...

darkwitch
12. říj 2010

@betox tak ja nebudu psat co mi delala na imunu 😀

inza
12. říj 2010

@betox: ja jsem si uz na to nejak zvykla a nevadi me ani na to koukat. To bylo na operacnim sale, bojovala s ni asi pet minut 😀 a tak jsme vtipkovali. Byla tam nejaka mlada anest. sestra a prislo me jako ze je tesne po skole, ale byla s ni sranda

inza
12. říj 2010

@darkwitch: byt tebou se objednam, at ti treba dr vysvetli proc to je takto....nebo te bude chtit poslat na LSK tak at nemas prodlevy 😉

darkwitch
12. říj 2010

@inza no prave kvuli LSK premyslim, ze se k ni objednam, ale tak treba se nakonec budu objednavat na utz, musim mimiskovi trosku verit 😉

inza
12. říj 2010

@darkwitch: jasne, ale stejne bych se objednala at na to ale radeji na ten UTZ 😀. Nevis jaky ma cekacky? i kdyz ja ted cekala cca 14 dni a mozna bych mela i kratsi ale to kvuli LSK neslo

betox
12. říj 2010

@inza no musím říct, že už jsem po těch všech odběrech taky docela "geroi", ale když nemusím, tak tohle téma radši vypouštím 😉
@darkwitch hodná, díkec 😉

mandre
12. říj 2010

@inza no mě teď objednali za 11 dní, jsem koukala 😲 🙂 ...se těším na ty dětičky, kdyby byli aspooooň 2 🙂

cibka
12. říj 2010

@darkwitch vy uz ste byli na genetice?

darkwitch
12. říj 2010

@cibka jsem objednana na pondeli...

cibka
12. říj 2010

@darkwitch a kdy ste se objednavali my genetiku taky nemame

inza
12. říj 2010

@betox: tak to vynecham 😀
@mandre: jasne ze budou

inza
12. říj 2010

@darkwitch: hele kdyz jdes do genetu v pondeli tak se zkus k langerove objednat taky na pondeli

darkwitch
12. říj 2010

@cibka ja se objednavala nekdy v zari a jeste jsem to posouvala o tyden, protoze jsem si myslela, ze budu muset byt v praci a pak jsem se rozhodla, ze mimi je dupezitejsi nez prace a sla do KET hned...

cibka
12. říj 2010

@darkwitch no tak uvidim co mi pak rekne feldmar, uz nevim ke komu jít aby nam to vyslo 😲

darkwitch
12. říj 2010

@cibka do kostela 😉 prece jen je to nejvyssi instance 😀 nebo k nejakemu jinemu bozstvu, ono je to jedno 😀

cibka
12. říj 2010

@darkwitch ja vím oni delají co muzou

petrita83
12. říj 2010

@nannynka tak že už je další baby plan 😀 tak to je super, budem držet palce ať to jde tentokrát jako po másle 😀

petrita83
12. říj 2010

uffff, tak už jsem Vás dočetla...dneska nějak nestíhám, mooc práce 😖
@petaloudi - gratuluji k // je to vážně neuvěřitelný..a úžasný..moc přeju ať je vše v pořádku..kéž by nás to takhle čekalo všechny 😀
@darkwitch - ty jsi teda záhada..nevim jestli gratulovat či jak..tak prostě budu držet palce ať HCG roste!je fakt, že po KET se testuje později než po ET, ne?tak že naděje je..a koukám, že jsi to vzala pěkně pozitivně jako minule, to se mi líbí..tak jen tak dál!
@cibka - ty jdeš teda na krev ve čtvrtek viDˇ? tak budu držet palce...
a mrcha u nikoho nikde? tak že šance pořád je..tak uvidíte..kéž by se to tady prolomilo.

zvalentova
12. říj 2010

@darkwitch ahojky, jsem zpět a nenašla jsem jak seš na tom? Co krev a tak?

petrita83
12. říj 2010

@zvalentova ahoja a ty už jsi na krvi byla?

zvalentova
12. říj 2010

@petrita83 jj, hnedka ráno

petrita83
12. říj 2010

@zvalentova ahaa, tak že teď napětí a čekání na výsledky, předpokládám do zítřka 😒 tak tfuj, tfuj..hodně štěstí!

zvalentova
12. říj 2010

@petrita83 seš hodná, ale štěstí se nekoná, mrcha dorazila sice s dením zpožděním, ale je tu

darkwitch
12. říj 2010

@zvalentova krev je lehce pozitivní ale dorazila ms tak cekam jak to dopadne

zvalentova
12. říj 2010

@darkwitch také čekám na krev, ale mrcha dorazila jen o den později, tak je asi rozhodnuto