Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
13. říj 2010

@cibka tak to budeme tehule spolu 😉 promin ja si te spletla se zuzkou, ktera vlastne uz na krvi byla a ty jeste cekas... to budeme mit napinavy patek...

cibka
13. říj 2010

@darkwitch to jo doufam ze mi ty výsledky reknou ale snad jo, jsem zvedava jak dopadnes ty

mandre
13. říj 2010

@betox to je pěkný teda...jo a v USA je postup u tohoto jiný, tam se dává automaticky na NK buňky nějaký gamaglobulin vyrobený tobě na míru, ale je to nějaké drahé nebo co, takže u nás to pojišťovna nehradí u IVF (může to vylíst i na 200tis. 😲 )...a je to na to, aby se embrya zabydlovali a nikdo proti nim nebojoval...že prý u nás to taky umějí vyrobit, ale snad v Plzni, možná v Ústí

inza
13. říj 2010

@mandre: no prijde me ze nemam. Doufam ze to je chycene v tom pocatecnim stadiu
majcam: jj svine svinuta 😉
@petrita83: no mylsim ze barumsex by neprosel. Stejne ted ma manza jeste cca 2 tydny utrum. My tajne jinak doufali ze by se to dalo stihnout jeste do Vanoc, ale takto asi ne

petrita83
13. říj 2010

@inza 😠 tak budu držet palce ať se rychle přežene..blbej klíšťák..nesnášim je , nejhnusnější zvířátka..

betox
13. říj 2010

@mandre ahá, hmmm tak škoda, že v ČR tohle zatím nehrozí 😒

darkwitch
13. říj 2010

ja mam z klistat uplnou hruzu, brrrr...

cibka
13. říj 2010

ja taky je uplne nesnašim fuj a kdyz ho ma pes tak volam manzu at jí ho vyndá 😠

darkwitch
13. říj 2010

@cibka to delam uplne stejne... teda volam kohokoliv at ho vynda a pes pak nesmi do baraku...

cibka
13. říj 2010

@darkwitch tak mi jí musíme pustit do baraku bydlíme v paneláku 😀 😀 ale na ní je to krasne videt a klišně ma tak 1 za rok

darkwitch
13. říj 2010

tak my mame barak a pes je napul na zahrade a napul doma... a je chlupaty takze to videt neni...

majcam
13. říj 2010

@cibka
@darkwitch 😀 přesně,my ho teda potíráme takovou vodičkou,neměli by se zakousnout a jednou jsem přišla domu a v předsíni leželi takový tmavý kuličky a já nejdřív myslela,že je to neumletý kafe,tak jsme to chtěla sebrat,až jsem si uvědomila,kde by se u nás asi vzalo...no brr..lítala jsem jak splašená po bytě a nevěděla jak to mám do něčeho nahrnout,tak jsem vzala vysavač..tffuj...brr... 😠

darkwitch
13. říj 2010

taky dostava obojky a vodicky, protoze panicka je silena kdyz vidi kliste...

inza
13. říj 2010

@petrita83: hlavne uplne zbytecny zvire. nikdo z nej nema uzitek.

ja mela na NK bunky pentomer a nejak me nevadil apotom ani prednison. To ty antibiotika co mam ted me vadi daleko vice

inza
13. říj 2010

my pouzivame na psa obojek a kdyz je sezona nekdy v kvetnu tak obojek a i kapky za krk, ale to je pak boj aby nase psi kachna nesla alespon 4 dny do vody.....Jinak klistata vy ndavam ja a jdou ven super pomoci pinzety. Jinak my taky psisaka musime pustit dom nebot tez bydlime v byte. Nekdy se taky obcas stane ze pekna kulicka z nej odpadne tak ji vezmu do papiroveho kapesniku a poslu na tobogan (do wc a spalchnu) 😀

majcam
13. říj 2010

@inza 😀 brrr

darkwitch
13. říj 2010

@inza ja pak jeste kontroluju jestli se opravdu splachlo, aby nevylezlo zpatky... ja vim, ze je to blbost, ale co kdyby nahodou 😀

mandre
13. říj 2010

Děvčátka, my byli loni na 2 hoďky v lese (na houbách), já frajerka si vzala holinky, dlouhý kalhoty a tričko do pasu. 😀 , přinesli jsme sice 2 vrchovaté košíky...ale když jsem vyhrnula to kratké tričko, tak jsem měla v pase kolem dokola (to nekecám) 12 klíšťáků 😝 , sem myslela, že mě odvezou na psychiatrii 😀 😀 😀 , fuuuuuj, některé byli částečně a některé zcela zakouslé...ale nic z toho pak nebylo, naštěstí 😝 😀 .

petrita83
13. říj 2010

@mandre 😲 😲 😲 brrrrrr, blééé

darkwitch
13. říj 2010

mandre ty brdo... ja teda, musim to zaklepat, krome jednoho roku (v 9.tride) kdy jsem mela 3 klistata, jsem kliste nemela...

darkwitch
13. říj 2010

mandre ty brdo... ja teda, musim to zaklepat, krome jednoho roku (v 9.tride) kdy jsem mela 3 klistata, jsem kliste nemela...

mandre
13. říj 2010

na mě lezou, mrchy, jsme seděli na dece na pálení čarodějnic, a hned mi lezly 2 po noze 😲

majcam
13. říj 2010

@mandre 😠 😠 😀 tffujj,..no to by bylo po mě..,úplně se mi teď udělala husina...bléé

darkwitch
13. říj 2010

@majcam si zive predstavuju sebe jak beham splasene po byte mavam ruckama a rvu at s tim nekdo neco udela 😀

mandre
13. říj 2010

@darkwitch to jsem přesně dělala 😀 😀 😀 😀 😀

inza
13. říj 2010

@mandre: no vidis a jamam po cca 20 letech jedno debilni kliste a je to tam

darkwitch
13. říj 2010

@mandre rozumna reakce 😉

majcam
13. říj 2010

@darkwitch
@mandre joo holky přesně..!!!

anlek
13. říj 2010

Tak jsem vas docetla, nepsala dvakrat dlouhy prispevek a omylem ho 2x smazala. 😖 Tak uz jen ve zkratce, co si pamatuju.

Deniso, me pri ET rekli, ze miminko nevylezim. Takze v den ET jsem sla na kratkou prochazku k mym rodicum. Pak jsem mela klidnejsi rezim, zadne sportovani, ale nesedela jsem doma, hlidala jsem kamaradce tri deti, zavarila visne ... Chtela jsem o tom moc nepremyslet, byt co nejvic v pohode. Jo a tyden po ET mela segra svatbu a tu jsem take obsolvovala (ale to jsem uz vedela, ze mam hcg z krve 15). Myslim, ze se po cita takto: den ET je den 0, dalsi den je 1. den po ET, atd.

Nannynko, me prisla MS asi 14 dni po tom, ze Robin zacal jist 2x denne prikrm tak, ze uz ho pak nekojim.

Peto, jak dopadla krev? Prehlidla jsem to, nebo jsi to nepsala?

dennisa
13. říj 2010

@anlek děkuju za Tvoje zkušenosti. To ráda slyším, že to je takhle....já si taky myslím, že vyloženě jen ležení ničemu moc nepomůže. Když se to má uchytit, tak se to uchytí...samozřejmě nebudu nikde venku lítat na kole nebo na bruslích, ale zítra vyrazím ven na procházku, to bude OK.
Já stejně ležet moc nevydržím a pak se zbytečně kontroluju a nervuju.

petaloudi
13. říj 2010

Ahoj, vy toho vždycky přes den nakecáte... A já se jsem vždycky dostanu až večer, trvá mi půl hodiny než to přelouskám a pak zapomenu, co jsem komu všemu chtěla napsat 😀

Tak hlásím hcg 6833 !!!!! Hned v pondělí jdu na ultrazvuk, protože prý podle toho hcg už budu tak 6 tt. Tak snad už tam něco bude vidět. Holkýýýý, já jsem tak strašně šťastnááááá, je to neuvěřitelný, z celýho srdce bych vám to všem přála !!! Dokonce mi dneska ještě volala zpátky i Bukv., aby se ujistila, že už jsem se objednala a jestli jsem nezačla náhodou brát tu antikoncepci, co mi předtím napsala. Snad tam nebude žádný problém nikde....

@inza držím pěsti z boreliozou, moji mamku kouslo infikovaný klíště vloni v létě a ještě letos v létě v sobě ty nějaký ty látky měla... Dokonce začátkem září byla v nemocnici a nějaký ty látky jí zkoumali z míšního moku, brrr 😒 jsou to pěkný sviňuchy ty klíšťáci, tak moc držím palečky, ať jsi brzy ok!

@anlek jo jo, něco na tom bude, vůbec jsem teď na otěhotnění nemyslela a plně jsem se soustředila na to listopadový ivf. Dokonce jsem teď ani moc otěhotnět nechtěla. V květnu mám konečně dodělat ing., tak jsem si řikala, že měsíc dva už mě po třech letech snažení nezabije 😉 A bum ho, jestli vůbec půjdu ke státnicím, tak s pěknym panděrem těsně před porodem 😀 Ale to vem čert.